Kadıköy'deki korkunç cinayet! Davut Atakov'a acı veda... Yürek yakan sözler

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Ekim 16, 2023 16:38

İstanbul Kadıköy'de kız arkadaşına laf atan Ali K. Ş. tarafından bıçaklanarak öldürülen Davut Atakov, son yolculuğuna uğurlandı. Almanya'dan Davut Atakov'a sürpriz yapmak için İstanbul'a gelen kız arkadaşı Simge Tuğcu, "Ellerimden kaydı gitti. Hiçbir şey yapamadım. Buraya, ona sürpriz yapmaya geldim. Şimdi ise toprağa verdim, gidiyorum. Acım çok büyük, böyle şeyler yaşansın istemezdim" dedi. Atakov'un annesi Oğulgözel Atakov "Birisinin evladını; birilerinin öldürememesi lazım, kıyamaması lazım. Bu kadar basit olmaması lazım. Ben ona bakmaya kıyamıyordum" diye konuştu.

Haberin Devamı

Olay, Hasanpaşa Mahallesi'nde 14 Ekim Cumartesi saat 03.20 sıralarında meydana geldi. Almanya'dan gelen kız arkadaşı Simge Tuğcu ile beraber konsere gitti. İddiaya göre konser çıkışında Ali K. Ş. ile aralarında laf atma meselesi yüzünden tartışma çıktı. Tartışma büyüyerek kavgaya dönüşünce Ali K. Ş., çıkardığı bıçakla Atakov'u bıçaklayarak ağır yaraladı. Ardından olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Tuğcu'nun ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Atakov, ambulans ile kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Kadıköydeki korkunç cinayet Davut Atakova acı veda... Yürek yakan sözler

ANNESİ SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Polis ekiplerinin yaptığı çalışmaların ardından Ali K. Ş. yakalanarak gözaltına alındı. Ali K.Ş., emniyette yapılan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Hayatını kaybeden Davut Atakov'un cenazesi, bugün Bakırköy Amnine Hatun Camii'nde öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilmek üzere, Silivri'de bulunan Selimpaşa Mezarlığı'na götürüldü. Anne Oğulgözel Atakov sinir krizi geçirdi. 

Haberin Devamı

Anne Oğulgözel Atakov, "Bunu yapan insanın, ölmesini istiyorum. Başka bir şey istemiyorum. 23 yaşındaki çocuğumun canını alanın canının alınmasını istiyorum. Ben ancak öyle rahatlarım. Benim yakışıklıma kıyanın ölümünü istiyorum. Oğlumu 5-6 gün önce gördüm, beraber yaşıyorduk" dedi.

Kadıköydeki korkunç cinayet Davut Atakova acı veda... Yürek yakan sözler

"BEN ONA BAKMAYA KIYAMIYORDUM"

Anne Atakov, "Kız arkadaşını biliyordum, onun da suçu yok. Almanya'dan gelmiş. Onunla beraber çıkıp konsere gitmişlerdi. Geri dönerken bıçaklamış, kalbine saplamış. Birisinin evladını; birilerinin öldürememesi lazım, kıyamaması lazım. Bu kadar basit olmaması lazım. En gözde evladımdı. Ona çok bağlıydım. Yemedim yedirdim, giymedim giydirdim. Ben ona bakmaya kıyamıyordum" dedi.

Kadıköydeki korkunç cinayet Davut Atakova acı veda... Yürek yakan sözler

Haberin Devamı

"BURAYA ONA SÜPRİZ YAPMAYA GELDİM, ŞİMDİ TOPRAĞA VERİYORUM"

Almanya'dan Davut Atakov'a sürpriz yapmak için İstanbul'a gelen kız arkadaşı Simge Tuğcu, "Ellerimden kaydı gitti. Hiçbir şey yapamadım. Buraya, ona sürpriz yapmaya geldim. Şimdi ise toprağa verdim, gidiyorum. Acım çok büyük, böyle şeyler yaşansın istemezdim. Biz 6 aydır birlikteydik. Ciddi düşünüyorduk. Allah benden aldı onu. Birlikte konsere gitmiştik. Sonra Kadıköy'de olanlar oldu" diye konuştu.

Kadıköydeki korkunç cinayet Davut Atakova acı veda... Yürek yakan sözler

 

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!