Kabine dışı kalan Türkeş'ten ilk mesaj

Güncelleme Tarihi:

Kabine dışı kalan Türkeşten ilk mesaj
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 19, 2017 17:27

AK Parti Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, “Yeni Bakanlar Kurulu, ülkemize ve milletimize hayırlı olsun. Görev alan tüm arkadaşlarımıza muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Haberin Devamı

Kabine revizyonunun açıklanmasının ardından kabine dışında kalan AK Parti Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, sosyal medya hesabı twitter üzerinden konuya ilişkin açıklamada bulundu. Türkeş paylaşımında, “Yeni Bakanlar Kurulu, ülkemize ve milletimize hayırlı olsun. Görev alan tüm arkadaşlarımıza muvaffakiyetler diliyorum” mesajını verdi.

FARUK ÇELİK: MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN

"Kabine revizyonunun ardından kabine dışında kalan ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı görevini Ahmet Eşref Fakıbaba'ya bırakan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik, Twitter üzerinden konuya ilişkin açıklamada bulundu. Çelik, “Kabine değişikliği ülkemize, milletimize hayırlı olsun. Kabinede görev alan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” paylaşımında bulundu.

Haberin Devamı

ÇAĞATAY KILIÇ: DURMAK YOK YOLA DEVAM

Kabine dışı kalan Türkeşten ilk mesaj

Revizyon ile kabine dışı kalan eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç resmi twitter hesabı üzerinden değişikliğe ilişkin paylaşımda bulundu. Kılıç, "Yeni bakanlar kurulumuzun ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyor, tüm bakanlarımıza çalışmalarında başarılar dilerim" yazısıyla yeni kabinenin fotoğrafını paylaştı. Ardından paylaştığı gönderilerde şu cümlelere yer verdi:

"Rize Milletvekilimiz Osman Aşkın Bak'a Gençlik ve Spor Bakanlığı görevinde başarılar diliyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Başbakanımızın takdirleriyle vazife aldığımız günden bu yana aşkla, şevkle milletimize hizmet ettik. Bizlerden güvenini ve desteğini esirgemeyen başta Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Sayın Başbakanımıza şükranlarımı sunuyorum. Bizi her zaman bağrına basan ve destekleyen Samsunlu kıymetli hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Samsun için partimiz ve milletimiz için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında ve Başbakanımız Binali Yıldırım'ın koordinesinde hizmet etmeye devam edeceğiz. Durmak yok, yola devam."

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!