Hayat Sevince Güzel fragmanı yayınlandı! İlk bölüm ne zaman başlıyor?

Hayat Sevince Güzel fragmanı yayınlandı İlk bölüm ne zaman başlıyor

Hayat Sevince Güzel dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. FOX TV ekranlarının merakla beklenen yeni dizisi Hayat Sevince Güzel yakında başlıyor! Konusu Ege'de geçen dizi Hayat Sevince Güzel ,samimi aşk hikayesi ile herkesi ekrana kilitleyecek. Zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Hayat Sevince güzel dizisi için ayrıntılar ve fragmanı haberimizde.

FOX TV ekranlarında yeni yer alacak Hayat Sevince Güzel dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. ‘Aşkın Ege halleri’ diyebileceğimiz Hayat Sevince Güzel aşk, romantik ve bazen “serseri” yönüyle izleyicisine oldukça eğlenceli saatler yaşatacak. Merakla beklenen Hayat Sevince Güzel dizisi ne zamna başlıyor? Dizinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

 

Haberin Devamı

FOX TV ekranlarının yeni romantik komedi dizisi Hayat Sevince Güzel ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor. Yayın tarihi daha belli olmayan Hayat Sevince Güzel dizisi şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Hayat Sevince Güzel dizisinde yaptıkları dolandırıcılıklar yüzünden İstanbul’dan apar topar kaçan Göçer ailesi, arkalarında bıraktıkları belalılardan olabildiğince uzaklaşmaya çalışırken, köyün hırçın güzeli Zarife’nin koyunları yüzünden kaza yaparlar ve kendilerini Ege’de bulurlar. Zarife, Savaş ve Barış arasındaki aşk üçgeninin fitili de bu kaza ile ateşlenmiş olur.

İDDİA İLE BAŞLAYAN BİR AŞK ÜÇGENİ

Kazada yaralanan Şinasi’ye yardım eden Zarife, sadece kendi köylerinde yetişen bir bitki olan ve köye de adını veren şıpıldak otundan yaptıkları merhem ile onu tedavi eder. Bu merhemin mucizevi bir etkisi olduğunu gören Göçer ailesi, formülün peşine düşerler. Kazara karşılaşan bu üçlünün hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bir iddia ile başlayan aşk oyunu, zamanla aşkın en gerçek haline dönüşecektir. Her türlü yaraya merhem olan mucize şıpıldak otu, bakalım aşk acısına derman olabilecek mi?

HAYAT SEVİNCE GÜZEL OYUNCU KADROSU

Haberin Devamı

Oyuncu kadrosunda;Ekin Mert Daymaz, Algı Eke, Burak Çelik, Öykü Çelik, Uğur Çavuşoğlu, Macit Koper, Hakan Meriçliler, Ali Düşenkalkar, Ali Erkazan, Lemi Filozof, Onur Özaydın, Sema Atalay, Deniz Baytaş, Ayşen Sezerel, Yeliz Akkaya, Neşem Akhan, Şennur Nogaylar, Seda Telciler, Batuhan Aydar, Hasan Denizyaran, Ömür Özdemir, Tolga Öztürk ve Anıl Çelik’in bulunduğu “Hayat Sevince Güzel ” çok yakında FOX’ta izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

HAYAT SEVİNCE GÜZEL DİZİSİNİN TANITIMI

EKİN MERT DAYMAZ KİMDİR?Ekin Mert Daymaz, 2 Aralık 1990 Hollanda doğumlu Türk uyruklu oyuncu ve manken. Best Model of World yarışmasında 3. olduktan sonra Not Defteri dizisi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Asıl çıkışını Çilek Kokusu dizisiyle yapıp Büyük bir hayran kitlesi kazanmıştır. Ekin Mert Daymaz ayrıca Haliç Üniversitesi'nde antrenörlük ve fitness okumaktadır.

ALGI EKE KİMDİR?

Haberin Devamı

Algı Eke, 16 Eylül 1985 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Aslen Artvinlidir ve Gürcü asıllıdır. Cağaloğlu Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra üniversite eğitimi için Berlin'e gitmiş, burada dramaturji okumuştur. Türkiye'ye döndükten sonra yönetmen Mustafa Şevki Doğan ile tanışmış ve Baba Ocağı adlı dizi ile televizyondaki oyunculuk hayatına başlamıştır. Ardından sırasıyla Dürüye'nin Güğümleri, Keşanlı Ali Destanı ve Annem Uyurken dizilerinde oynamıştır. Ayrıca Pinhani grubunun Yitirmeden adlı şarkısının klibinde de oynamıştır. 20 Aralık 2013 tarihinde vizyona girmiş olan, başrollerini İlker Ayrık ile paylaştığı "Kedi Özledi" filminde "Kıymet" adlı karakterle romantik komedi türdeki filme hayat vermiştir. Günümüzde Galip Derviş dizisinde Hülya Uçar karakterini oynamıştır. Ayrıca oyuncu Celil Nalçakan ile birlikte netd.com adlı sitede Şişenin Dibi adlı bir program yapmış, ancak 2 Ağustos 2013 tarihinde program bitmiştir.

Haberin Devamı

ÖYKÜ ÇELİK KİMDİR?

2006 yılında “Selena” dizisinde oynayarak oyunculuğa başladı. 2009 yılında Cin Geçidi filmi ve Haluk Piyes'in oynadığı, Kanımdaki Barut filmlerinde rol aldı. 2011 yılında Oktay Kaynarca ve Meltem Cumbul'un oynadığı ''Nuri'' dizisinde de Reyna rolünü oynayan Öykü Çelik, 2012 yılında başlayan senaryosunu Mahsun Kırmızıgül'ün yazdığı ''Benim için Üzülme'' adlı dizide Bahar rolünü canlandırdı.

1,70 boyunda ve 60 kilo ağırlığında olan Öykü Çelik, Tümay Özokur ajansıyla çalışmaktadır. Çok iyi derecede İngilizce bilen Öykü Çelik, dizi ve sinema filmlerinde oynamanın dışında buz Pateni, Futbol, Kpor dallarına merakı ve ilgisi vardır. 2014 yılında “Ağlatan Dans” adlı dizide Kıvanç Kasabalı ile başrolde oynadı. 2014 yılında “Yeşil Deniz” adlı dizi filmde Burak Serdar Şanal, Öykü Çelik, Melis Babadağ, Mert Turak, Burak Alkaş, Ali Barkın, Emin Gürsoy, Renan Bilek, Zeynep Gülmez, Nuri Gökaşan, Yener Gürsoy, Jale Aylanç, Elvan Dişli ile beraber rol aldı.