MENÜ

Algı Eke

Algı Eke ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Algı Eke haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 155 Algı Eke haberi bulunmuştur.

Algı Eke Haberleri

Cingöz Recai kimdir Cingöz Recai filminin oyuncuları kimler, film nerede çekildi

Cingöz Recai kimdir? Cingöz Recai filminin oyuncuları kimler, film nerede çekildi?

Peyami Safa'nın yarattığı roman kahramanı Cingöz Recai, 2017 yılında üçüncü kez sinemaya uyarlanmıştı. Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü filmi beyaz perde ardından televizyon izleyicileriyle buluşuyor. Peki, sinema projelerine konu olan Cingöz Recai kimdir? Cingöz Recai filminin oyuncuları kimler, film nerede çekildi?

4.05.2020Televizyon
Hizmetçiler dizisinin oyuncularından çarpıcı itiraf: ‘Bugüne kadar hep üst sınıf izlenildi’

Hizmetçiler dizisinin oyuncularından çarpıcı itiraf: ‘Bugüne kadar hep üst sınıf izlenildi’

Cumartesi akşamları Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşan Hizmetçiler dizisi ilk bölümüyle nefesleri kesti. Hizmetçilerin başrolleri Deniz Baysal Yurtçu, Aleyna Solaker ve Algı Eke, hurriyet.com.tr’de Ferit Ömeroğlu’na özel açıklamalarda bulundu. Dizinin entrika, aşk, durum komedisi gibi birçok duyguyu beraberinde yaşatacağını söyleyen oyuncular, haklarında merak edilen birçok konuya da açıklık getirdi.

14.03.2020Magazin
Hizmetçiler yeni bölüm fragmanı izle - Hizmetçiler 2. bölümde Aras ve Yiğit sırları çözecek mi

Hizmetçiler yeni bölüm fragmanı izle - Hizmetçiler 2. bölümde Aras ve Yiğit sırları çözecek mi?

Yayın hayatına geçtiğimiz hafta başlayan Hizmetçiler dizisinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir'in başrollerini paylaştığı Hizmetçiler'in yeni bölüm fragmanında, Ela'nın Atahanlılar'ın evinde yardımcı olarak işe başlaması şaşırtıcı gelişmeler arasında yer aldı. Peki, yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Hizmetçiler 2. bölüm fragmanı ve yeni bölümün özeti.

13.03.2020Televizyon
Bu kez işçinin hikayesi izlenecek | Hizmetçiler: Algı Eke | Deniz Baysal | Aleyna Solaker

Bu kez işçinin hikayesi izlenecek! | Hizmetçiler: Algı Eke | Deniz Baysal | Aleyna Solaker

hürriyet.com.tr’ den Ferit Ömeroğlu, Hizmetçiler dizisinin setine konuk oldu. Başrol oyuncuları Algı Eke, Deniz Baysal ve Aleyna Solaker yeni projeleri hakkında özel açıklamalarda bulundu. Bugüne kadar hep üst sınıfların hikayesinin anlatıldığını belirten Algı Eke, "Hizmetçiler" dizisinde işçi sınıfının hikayesinin anlatıldığını ve diğer yapımlardan ayrıldığını söyledi. Deniz Baysal ve Aleyna Solaker ise eğlenceli bir ekip olduklarını belirtirken dizide durum komedisinden aşka, entrikadan gerçek hikayelere kadar her şeyin yer aldığını ifade etti.

13.03.2020Life Style
Hizmetçiler dizisinin oyuncuları kimler Hizmetçiler dizisi ne zaman başlayacak

Hizmetçiler dizisinin oyuncuları kimler? Hizmetçiler dizisi ne zaman başlayacak?

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Hizmetçiler' bu akşam yayın hayatına başlıyor. Hikayesi ile izleyenleri derinden etkileyecek 'Hizmetçiler'in oyuncu kadrosunda kimlerin yer aldığı, televizyonseverler tarafından merak ediliyor. Öte yandan dizinin tam konusu da araştırılıyor. Peki, Hizmetçiler dizisinin oyuncuları kimler?

7.03.2020Televizyon
Hizmetçiler dizisi oyuncu kadrosunda kimler var Bu akşam başlıyor

Hizmetçiler dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Bu akşam başlıyor

Yapımcılığını Fabrika Yapım’ın üstlendiği Hizmetçiler’in başrollerini Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir paylaşıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu otururken, senaryosu ise Makbule Kosif, Gülsev Karagöz, Özer Çetinel, Ruhan Arca ve Alper Alpözgen’in kaleminden çıkıyor.

7.03.2020Televizyon
Hizmetçiler dizisi ne zaman başlayacak Hizmetçilerin 1. bölümünde neler olacak

Hizmetçiler dizisi ne zaman başlayacak? Hizmetçiler'in 1. bölümünde neler olacak?

Başrollerinde Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir’in rol aldığı Hizmetçiler'in ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu'nun oturduğu dizi, dört hizmetçinin ev sahipleriyle aralarında yaşanan ilişkileri anlatıyor. Peki, Hizmetçiler dizisi ne zaman başlayacak? Hizmetçiler'in 1. bölümünde neler olacak?

6.03.2020Televizyon
Hizmetçiler başlıyor Burada hiçbir şey göründüğü gibi değil...

Hizmetçiler başlıyor! 'Burada hiçbir şey göründüğü gibi değil...'

Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç ve Aleyna Solaker’in başrollerini paylaştığı ‘Hizmetçiler’ 07 Mart Cumartesi akşamı Kanal D’de başlıyor.

6.03.2020Magazin
Hizmetçiler başlıyor Burada hiçbir şey göründüğü gibi değil...

Hizmetçiler başlıyor! 'Burada hiçbir şey göründüğü gibi değil...'

Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç ve Aleyna Solaker’in başrollerini paylaştığı ‘Hizmetçiler’ 07 Mart Cumartesi akşamı Kanal D’de başlıyor.

6.03.2020Televizyon
4 hizmetçi 4 farklı hayat

4 hizmetçi 4 farklı hayat

Kanal D’nin yeni dizisi “Hizmetçiler” yakında başlayacak. Deniz Baysal, Algı Eke, Selen Domaç ve Aleyna Solaker’in rol aldığı dizi, dört hizmetçinin hikayesini ekrana taşıyacak.

25.02.2020Televizyon
Hizmetçiler geliyor

Hizmetçiler geliyor

KANAL D’nin yeni dizisi “Hizmetçiler”den ilk kareler ortaya çıktı.

20.02.2020Televizyon
Ünlü romandan uyarlanan Küçük Kadınlar izleyici ile buluşuyor

Ünlü romandan uyarlanan 'Küçük Kadınlar' izleyici ile buluşuyor

Yazar-yönetmen Greta Gerwig'in Louisa May Alcott'ın aynı isimli ünlü romanından sinemaya uyarladığı "Küçük Kadınlar" bu hafta gösterime giren 10 yeni film arasında. İşte haftanın yeni filmleri.

13.02.2020Keyif
Bu hafta hangi filmler var İşte sinemalarda vizyona giren filmler

Bu hafta hangi filmler var? İşte sinemalarda vizyona giren filmler

Hafta sonu tatiline kısa bir süre kala, bu hafta vizyona girecek filmlerin konuları merak konusu oldu. Hafta sonu tatilini vizyon filmlerini izleyerek değerlendirmek isteyen sinemaseverler, konuya dair araştımalarına hız verdi. Peki, bu hafta hangi filmler vizyona girecek?

13.02.2020Keyif
Hizmetçiler Fragmanı

Hizmetçiler Fragmanı

Başrollerinde Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir’in rol aldığı Hizmetçiler, İstanbul'da lüks bir sitede çalışan birbirinden farklı dört hizmetçinin ev sahipleriyle aralarında yaşanan ilişkileri ve bu ilişki ağıyla çevrelenmiş gizemli olayları konu alıyor.Yapımcılığını Fabrika Yapım, Öner Arslanel, proje tasarımını Ali Leskay’ın üstlendiği Hizmetçiler’in yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor.

8.02.2020Magazin
Hizmetçiler’in teaserı yayınlandı...

Hizmetçiler’in teaserı yayınlandı...

Meksika’da “Ellas son La Alegria Del Hogar”, Amerika’da “Devious Maid’s” adı ile yayınlanmış ve büyük ses getirmiş dizi; “Hizmetçiler” adıyla çok yakında Kanal D’de ekrana geliyor.

8.02.2020Televizyon
Hizmetçiler ne zaman başlayacak, oyuncuları kimler İlk tanıtım fragmanı yayınlandı

Hizmetçiler ne zaman başlayacak, oyuncuları kimler? İlk tanıtım fragmanı yayınlandı!

Kanal D ekranlarında başlayacak olan Hizmetçiler dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Yapımcılığını Fabrika Yapım'ın üstlendiği dram-entrika türündeki dizinin fragmanı ile beraber yayın tarihi şimdiden merak konusu oldu. Birbirinden farklı dört hizmetçinin ev sahipleriyle aralarında yaşanan ilişkileri ele alacak olan dizide güçlü oyuncu kadrosu dikkat çekiyor. Peki, Hizmetçiler ne zaman başlayacak ve Hizmetçiler oyuncuları kimler? İşte, merak edilenler.

7.02.2020Televizyon
Hizmetçilerin afişi yayınlandı

"Hizmetçiler"in afişi yayınlandı!

İlk defa Meksika’da “Ellas son La Alegria Del Hogar” adıyla yayınlanmış olan ve ekrana geldiği dönemde reyting rekorları kıran dram-entrika türündeki dizi; Türkiye’de “Hizmetçiler” adıyla Kanal D’de ekrana gelecek. Dizinin merakla beklenen afişi yayınlandı.

7.02.2020Televizyon
Hizmetçiler yakında Kanal Dde başlıyor...

Hizmetçiler yakında Kanal D'de başlıyor...

İlk defa Meksika’da “Ellas son La Alegria Del Hogar” adıyla yayınlanmış olan ve ekrana geldiği dönemde reyting rekorları kıran dram-entrika türündeki dizi; Türkiye’de “Hizmetçiler” adıyla çok yakında Kanal D’de.

29.01.2020Televizyon
Hizmetçiler geliyor

'Hizmetçiler' geliyor!

Kanal D, Meksika’nın reyting rekorları kıran “Ellas son La Alegria Del Hogar” dizisinin yerli versiyonunu ekrana getirmeye hazırlanıyor. “Hizmetçiler” çok yakında başlayacak.

29.01.2020Televizyon
10 saniye tiyatro oyunu sahnede

10 saniye tiyatro oyunu sahnede

Algı Eke ve Nergis Öztürk’ün rol aldığı “10 Saniye” adlı tiyatro oyuncu önceki akşam Toy İstanbul’da perde açtı.

31.12.2019Keyif
2019 yılı magazin ve sanat dünyasında böyle geçti…

2019 yılı magazin ve sanat dünyasında böyle geçti…

Medya Takip Merkezi (MTM), Magazin Gazetecileri Derneği için yaptığı araştırmada 2019 yılında magazin ve sanat dünyasında yaşanan gelişmeleri ve yıla damga vuran ünlü isimleri belirledi.

26.12.2019Magazin
Algı Eke: Taciz ortak sorunumuz

Algı Eke: Taciz ortak sorunumuz

Algı Eke ve Nergis Öztürk, “10 Saniye” adlı tiyatro oyununda bir araya geldi.

10.12.2019Magazin
Başak Burcu Ünlüleri

Başak Burcu Ünlüleri

Başak burcu olan ünlüler...

11.09.2019Burçlar
Eski arkadaşlar başrolde buluştu

Eski arkadaşlar başrolde buluştu

Burak Sevinç ve Algı Eke’yi buluşturan Nasipse Olur isimli romantik komedinin çekimleri Boyabat’ta başladı.

10.07.2019Keyif
Yok Artık filminin oyuncuları kimdir Yok Artık filminin konusu ne

Yok Artık filminin oyuncuları kimdir? Yok Artık filminin konusu ne?

2015 tarihinde vizyona giren ve yönetmen koltuğunda Caner Özyurtlu'nun oturduğu Yok Artık filmi beyaz perdenin ardından televizyonda izleyici ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çeken filmin yayınlanması ile izleyiciler de filmle ilgili araştırmalarına başladı. Peki, Yok Artık filminin oyuncuları kimdir? Yok Artık filminin konusu ne? İşte, o konuya dair bazı bilgiler.

27.06.2019Televizyon
Algı Eke: Fenomenlerden nefret ediyorum

Algı Eke: Fenomenlerden nefret ediyorum

Oyuncu Algı Eke, YouTube'daki 'Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler' programına konuk oldu.

16.06.2019Magazin
3 ay önce boşanmışlar

3 ay önce boşanmışlar

Oyuncu İnan Ulaş Torun ile 2017 haziran ayında evlenen Algı Eke’nin üç ay önce İzmir’de boşandığı ortaya çıktı. Sosyal medya hesaplarından karşılıklı fotoğraflarını silen ve takibi bırakan çiftin boşanma sonrası yeniden bir araya gelip denemeye karar verdikleri ancak başaramadıkları söylendi.

26.02.2019Magazin
Cihangirde buluştular

Cihangir'de buluştular!

2013-2015 yıllarında “Galip Derviş” dizisinde başrolü paylaşan Algı Eke ile Engin Günaydın, önceki akşam Cihangir’de buluştu.

7.02.2019Magazin
Sultana seyirciyle buluştu

Sultana seyirciyle buluştu  

Türk tiyatrosunun yeni oluşumlarından Taşra Kabare, 2019 yılına iddialı bir yapımla başlıyor.

22.12.2018Keyif
Payitaht Abdülhamidin Selim Paşası Taner Ertürkler kimdir

Payitaht Abdülhamid'in Selim Paşa'sı Taner Ertürkler kimdir?

Başarılı oyuncu Taner Ertürkler, yeni yayın dönemine başlayan Payitaht Abdülhamid'in oyuncuları arasında yer almaya başladı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizide 'Selim Paşa' olarak izleyici karşısına çıkan Taner Ertürkler'in kim olduğu merak konusu oldu. Peki, Payitaht Abdülhamid'in Selim Paşa'sı Taner Ertürkler kimdir?

5.10.2018Televizyon
Frankfurt Film Festivalinin programı belli oldu

Frankfurt Film Festivali'nin programı belli oldu

Kültürlerarası Transfer Derneği tarafından TÜRSAK Vakfı işbirliğiyle bu yıl 18’incisi düzenlenen Uluslararası Frankfurt Türk Film Festivali’nin programı belli oldu.

12.09.2018Avrupa
Celil Nalçakan kimdir Kaç yaşındadır

Celil Nalçakan kimdir? Kaç yaşındadır?

Celil Nalçakan kimdir sorusunun yanıtı birçok dizisever tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Poyraz Karayel dizisiyle büyük bir üne sahip olan Celil Nalçakan'ın kişisel hayatı merak ediliyor. Peki, Celil Nalçakan kimdir? Kaç yaşındadır?

10.08.2018Televizyon
Sinema ve tiyatro dünyasında ödül heyecanı... 23. Sadri Alışık Oyuncu Ödülleri adayları açıklandı

Sinema ve tiyatro dünyasında ödül heyecanı... 23. Sadri Alışık Oyuncu Ödülleri adayları açıklandı!

“Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri”nin adayları belli oldu.

16.04.2018Keyif
İşe Yarar Bir Şeye SİYADdan 10 adaylık

'İşe Yarar Bir Şey'e SİYAD'dan 10 adaylık

Pelin Esmer'in son filmi 'İşe Yarar Bir Şey', toplam 11 ödülün verileceği 50. SİYAD Türkiye Sineması Ödülleri'nde 10 adaylık elde etti. Filmin iki oyuncusu Başak Köklükaya ve Öykü Karayel en iyi kadın oyuncu dalında ayrı ayrı aday gösterilirken 'İşe Yarar Bir Şey'i sekizer adaylıkla Ceylan Özçelik'in yönettiği 'Kaygı' ile Reha Erdem'in yönettiği 'Koca Dünya' takip etti.

9.01.2018Kitap Sanat
Celil Nalçakan kimdir, kaç yaşında

Celil Nalçakan kimdir, kaç yaşında?

Poyraz Karayel'in efsanevi karakterlerinden Zülfikar'ı canlandıran Celil Nalçakan, konuk olarak katıldığı programlarla da adından söz ettirmeye devam ediyor. Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun olan Celil Nalçakan, Kafa dergisinde denemeler yazıyor. İşte Celil Nalçakan'ın hakkında bilinmeyenler!

17.12.2017Magazin
Köln’de Türk Film Günleri başlıyor

Köln’de Türk Film Günleri başlıyor

Köln’de bu yıl 12’nci kez düzenlenecek Tüpisch Türkisch Türk Filmleri Günleri, Ludwig Müzesi’ndeki Filmforum Sinema Salonu’nda, yönetmen Kazım Öz’ün ‘Zer’ adlı filminin gösterimiyle başlayacak. Günümüz Türk sinemasından filmlerin ve belgesellerin sunulacağı festival, pazar gününe kadar sürecek.

21.11.2017Dünya
İsimsizler son bölüm sonrası 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı

İsimsizler son bölüm sonrası 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İsimsizler son bölüm sonrasında 16. yeni bölüm fragmanı ile izleyicilerin merakına neden oldu. Fatih ve ekibinin şehirde arkasına aldığı Kor Yakup, İsimsizler son bölümünde büyük destek olmuştur. Peki, tüm sıkıntıları lağvetmek için çabalayan Fatih ve ekibi bu işbirliği ile terör odaklarının önüne geçebilecek midir? İşte, tüm bu yaşananların ardından İsimsizler 16. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte, son bölüm ve yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

19.09.2017Televizyon
Alaçatı’da ortaya çıktılar

Alaçatı’da ortaya çıktılar

Haziran ayında gizlice evlenen Algı Eke ve İnan Ulaş Torun, önceki akşam Alaçatı’da görüntülendi.

25.08.2017Magazin
Algı Ekeden o iddialara yanıt

Algı Eke'den o iddialara yanıt

 Oyuncu İnan Ulaş Torun'un oyuncu eşi Algı Eke'ye şiddet uyguladığı iddia edildi. Algı Eke bir açıklama yaparak bu haberlere ateş püskürdü.

6.08.2017Magazin
İsimsizler dizisinde ağlatan sahne

İsimsizler dizisinde ağlatan sahne

Başrolerinde Uğur Güneş, Bülent Alkış, Taner Ertürkler, Çağkan Çulha, Sedat Mert, Volkan Keskin, Musab Ekici, Algı Eke ve Sera Kutlubey gibi ünlü isimlerin yer aldığı “İsimsizler” dün akşam ekrana gelen bölümüyle sezon finali yaptı.

20.06.2017Ekran
İsimsizler dizisinde ağlatan sahne

İsimsizler dizisinde ağlatan sahne

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi “İsimsizler” dün akşam sezon finali yaptı.

20.06.2017Televizyon
İsimsizler 13. bölüm sezon finalinde can yakan sahne

İsimsizler 13. bölüm sezon finalinde can yakan sahne

İsimsizler 13. son bölüm sezon finalinde paralel yapının kirli oyunları canlara kast etmektedir. İsimsizler 13. sezon finalinde her şeyi vatanı uğruna yapan bir Kaymakam ve ona bu uğurda yoldaşlık yapan arkadaşları büyük bir kumpasın içerisine düşürülecektir. Helikopter kazası ile Kaymakam Fatih ve arkadaşlarını ortadan kaldırmak isteyen paralel yapı, bu uğurda kısmen başarılı oluyor. İşte, İsimsizler 13. son bölüm sezon finali detayları

20.06.2017Televizyon
Algı Ekeden nikah sonrası ilk fotoğraf

Algı Eke'den nikah sonrası ilk fotoğraf

1 Haziran'da gizlice nikah masasına oturan Algı Eke ile Ulaş İnan Torun evlilik sonrası ilk fotoğrafı paylaştı.

16.06.2017Magazin

Yazar Sonuçları

Sanatçı yüzünden sanat eseri suçlanır mı?

Pantene Altın Kelebek jüri toplantısını geçtiğimiz pazar bizim kemik ekibe eklenen bu yılın konuk jüri üyeleri Belçim Bilgin, Cihan Ünal, Selçuk Yöntem ve Ziynet Sali ile birlikte gerçekleştirdik.

18.02.2020

‘Küçük Kadınlar’ın büyük mücadelesi!

Louisa May Alcott’un zamana yenik düşmeyen romanı ‘Küçük Kadınlar’, bu kez Greta Gerwig’in yorumuyla karşımızda. 19. yüzyıl iç savaş döneminde dört kız kardeşin ayakta durma çabalarını anlatan klasiğin bu son uyarlamasında en belirgin karakter olan Jo’yu Saoirse Ronan canlandırıyor.

15.02.2020

Bunu saymayız, yeniden dön gel

Peyami Safa’nın Server Bedi takma adıyla yazdığı polisiyelerin ana kahramanı ‘Kibar hırsız’ Cingöz Recai’nin sinema tarihimizdeki üçüncü uyarlaması ‘Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü’, vasat senaryosunun kurbanı olmuş.

14.10.2017

Bunlar da ‘Krallarının ajanı’

Başta ‘Majestelerinin ajanı’ James Bond olmak üzere bütün casus filmleri külliyatının parodisine soyunan ‘Kingsman’ serisinin ikinci adımı ‘Altın Çember’, ilki kadar çekici olmasa da Başkan Trump göndermeleri ve Elton John’ın kaçırılması esprisiyle zevkle izlenen bir komedi.

22.09.2017