Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a evinin önünde doğum günü sürprizi

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Şubat 26, 2024 13:00

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 70. yaş günü dolayısıyla vatandaşlar evinin önünde doğum günü sürprizi yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra ayrıldı. Ayrıca Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem Ulaşım Projesi Açılış Töreni'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın doğum günü için hazırlanan video paylaşıldı.

Haberin Devamı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kısıklı'daki konutundan Sirkeci- Kazlıçeşme Raylı Sistem ve Yaya Odaklı Yeni Nesil Ulaşım Projesi açılış törenine gitmek için evinden çıktığı sırada ellerinde pankart ve pasta ile kendisini bekleyenleri görünce aracını durdurdu. Vatandaşların yanına giden Erdoğan tebrikleri kabul etti.

Haberin Devamı

SİRKECİ-KAZLIÇEŞME RAYLI SİSTEM HATTI AÇILIŞINDA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem ve Yaya Odaklı Yeni Nesil Ulaşım Projesi Açılış Töreni'ne katıldı. Bugün doğum günü olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a törende bir de sürpriz yapıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ailesinin ve gerçekleştirdiği projelerin yer aldığı bir film gösterildi. 70 yaşına giren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın filmi izlerken duygulandığı görüldü.

BAKMADAN GEÇME!