GeriGündem Şans Topu sonuç sorgulama sayfası millipiyangoonline'da...5 Ağustos Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şans Topu sonuç sorgulama sayfası millipiyangoonline'da...5 Ağustos Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu

Şans Topu sonuç sorgulama sayfası millipiyangoonline'da...5 Ağustos Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu
Abone Olgoogle-news

Şans Topu sonuçları, 5 Ağustos'ta yapılan çekilişin ardından belli oldu. Sisal Şans, yenilenen Şans Topu’nda ilk çekilişi gerçekleştirdi ve kazanan numaraları açıkladı. 5 Ağsutos'ta kazanan numaralar 1, 4, 7, 14, 24 + 1 oldu. Peki Şans Topu sonuç sorgulama nasıl yapılır? İşte sorgulama ekranı ve detaylar...

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı. Saat 20.00'da yapılan Şans Topu çekilişi canlı olarak gerçekleşti. Merakla beklenen Şans Topu'nda kazanan numaralar 1, 4, 7, 14, 24 + 1 oldu. Şans Topu oyunu oynayanlar Şans Topu sorgulama ekranına sonuçları öğrenmek adına ilgi gösteriyorlar. İşte, 5 Ağustos Şans Topu çekiliş sonuçları ve Şans Topu sonuç sorgulama sayfasıyla ilgili detaylar.

Yenilenen Şans Topu çekilişleri her hafta çarşamba saat 20:00'da gerçekleşecek. Yenilenen Şans Topunun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

ŞANS TOPU SONUÇLARI MİLLİ PİYANGOONLİNE'DA 

ŞANS TOPU OYNAMANIN KURALLARI NELERDİR?

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.
Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Şans Topu sonuç sorgulama sayfası millipiyangoonlineda...5 Ağustos Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu

TÜM ÇEKİLİŞLER CANLI YAYINLANIYOR

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle