GeriEge KSK'de Tiago formülü
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

KSK'de Tiago formülü

KSK'de Tiago formülü
refid:23474800 ilişkili resim dosyası

KARŞIYAKA'da ilk etapta kronikleşen borçları temizleye çalışan Fatih Diniz başkanlığındaki yönetim, eski futbolculardan Tiago'yla anlaşma yolu arıyor. Agbetu'nun alacağını ödeyen, Bilal Kısa, Gökhan Çakır ve Barış Memiş'in dosyalarını ele alan yönetim, alacağının yanı sıra oynamadığı sezonun ücreti ve fesih tazminatıyla birlikte 680 bin dolar isteyen Tiago'ya haber gönderdi. Yöneticiler, 2010-11 sezonundan 130 bin dolar alacağı bulunan futbolcuyla bu parayı ödeyip, davasını çekmesini isteyecek.
Bugün gerçekleşmesi beklenen görev dağılımının ardından aylardır maaşlarını alamayan ayan kulüp personeline ödeme yapacak yönetim, Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'ndeki elektrik kesintisine son vermek için, taksitlendirilen borçları aksatmayacak. Başkan Fatih Diniz, yurt dışında bulunan Onursal Başkan Selçuk Yaşar ve Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı'yla İzmier'e döndükten sonra bir görüşme yapacak. Diniz, destek için Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak'ın da kapısını çalacak.

Son aday Karapınar
PTT 1. Lig'de İstanbul BŞB'yle anlaşan Cihat Arslan'ın yerine teknik direktör arayışını sürdüren Karşıyaka'da Serdar Dayat ve Levent Eriş'in ardından Tahir Karapınar ismi de gündeme geldi. Yönetim Altay'a 2009'da Play-Off oynatan, Genç Milli Takım ve Gaziantepspor'da Abdullah Ercan'ın yardımcılığını yapan genç teknik adamı alternatifler arasında tutuyor. Teknik heyet, şube yönetimi netleşince belirlenecek. Sözleşmeli oyuncusu yok denecek kadar az kalan Kaf-Kaf iç ve dış transferi süratle ele alacak.
False