GeriDünya Hillary Clinton'ın yüzüne konan sinek meşhur oldu!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  8
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hillary Clinton'ın yüzüne konan sinek meşhur oldu!

Hillary Clinton'ın yüzüne konan sinek meşhur oldu!
Abone Olgoogle-news

ABD'de dün gece Demokrat Parti'nin başkan adayı Hillary Clinton ile Cumhuriyetçi Partili rakibi arasındaki münazara renkli görüntülere sahne oldu. Bunlardan biri de Clinton'ın yüzüne sinek konduğu an oldu.

Gergin bir atmosferde geçen münazara sırasında yaşanan olayın görüntüleri kısa sürede sosyal medyada yayılırken, Twitter'da "Hillary Clinton Sineği" ve "Münazara Sineği" gibi hesaplar açıldı.

Bazı Amerikan haber siteleri ise Suriye'de uçuşa yasak bölge oluşturulması gerektiğini savunan Clinton'ın bu önerisine gönderme yaptı.

İngilizce'de "sinek" ve "uçuş" sözcüklerinin aynı kelimeyle (fly) ifade edilmesini fırsat bilen ABD medyası, "Anlaşılan Hillary Clinton başkanlık münazarasında uçuşa yasak bölge talep etmeyi unutmuş" başlığını attı.

Hillary Clintonın yüzüne konan sinek meşhur oldu

"MESAJ MI VERDİ?"

CBS televizyon kanalının sitesindeki haberde ise "Clinton'ın yüzüne konan sinek mesaj mı veriyordu?" başlığı ile bir Kızılderili inancına atıfta bulunuldu.

Buna göre, bir hayvan ya da bir böceğin normal şartlarda bulunmaması gereken bir yerde belirdiğinde, karşısına çıktığı kişiye bir mesaj verdiğine inanıldığını hatırlatan CBS; sineğin de Clinton'ın yüzüne konmasının tesadüf olmayabileceğini iddia etti.

Hillary Clintonın yüzüne konan sinek meşhur oldu

 

 

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle