Çin'de bir restoranda göğüs büyüdükçe hesap küçülüyor

Güncelleme Tarihi:

Çinde bir restoranda göğüs büyüdükçe hesap küçülüyor
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 08, 2017 11:27

Çin'de bir restoranın kadın müşterilerine, göğüslerinin büyüklüğü ölçüsünde indirim yapıyor.

Haberin Devamı

Çinde bir restoranda göğüs büyüdükçe hesap küçülüyor

Qianjiang Evening Post gazetesinin haberine göre, bazı kişiler Zheijiang bölgesinin en büyük kenti Hangzou'daki Trendy Shrimp adlı restorandaki uygulamayı belediyeye şikâyet etti.

Restoranın vitrinindeki reklam panosunda ise iç çamaşırlarıyla dizilmiş kadın karikatürlerinin üzerinde "Tüm bir şehir meme arıyor" deniyor. Ayrıca kadınların göğüs ölçülerine göre ne kadar indirim alacakları belirtiliyor ve ölçüler büyüdükçe indirim oranı da artıyor. Vitrindeki posterlerin şikâyetler üzerine kaldırıldığı bildirildi.

'MÜŞTERİMİZ YÜZDE 20 ARTTI'

Restoranın genel müdürü Lan Shenggang ise satış stratejilerini savundu. Lan Shenggang "Promosyonumuz başladığından bu yana müşterimiz yüzde 20 arttı ve tanıştığımız bazı kızlar çok gururluydu, saklayacak hiçbir şeyleri yoktu" dedi.

Haberin Devamı

Shenggang ayrıca indirimlerini erkek garsonlardan talep etmek istemeyen kadınların, kadın garsonlardan da indirim alabileceğini vurguladı.

Çin'de daha önce de Henan'daki bir restoran "iyi görünümlü" diye değerlendirdiği müşterilerine indirim yapmış, daha sonra da Chongqing'deki bir restoran da aşırı kilolu erkekler ve zayıf kadınların hesaplarında indirime gitmişti.

Çinde bir restoranda göğüs büyüdükçe hesap küçülüyor


 

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!