GeriSağlık Soğuk algınlığı ve öksürüğe karşı rezene çayı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Soğuk algınlığı ve öksürüğe karşı rezene çayı

Soğuk algınlığı ve öksürüğe karşı rezene çayı
Abone Olgoogle-news

Üst solunum yolu rahatsızlıklarına ve hazmı kolaylaştırmaya birebir!

Rezene çayını herhangi bir rahatsızlığınız olmasa da B, C vitaminleri ile potasyum, magnezyum ve kalsiyum gibi mineralleri almak ve vücudunuzu güçlendirmek için tüketilmelisiniz.

REZENE ÇAYININ FAYDALARI

C vitamini bağışıklık sistemini güçlendirirken kalsiyum kemik yapısını güçlendiren bir mineraldir. Rezene çayı, laktasif etkisi ile kabızlığı önler. Her yaş için şifa olan rezene çayı, gaz ve şişkinlik ile kendini gösteren sancılı, hafif sindirim sistemi rahatsızlıklarına karşı faydalıdır. Soğuk algınlığındaki öksürüklerde, balgam söktürücü olarak kullanılabilmektedir.

Soğuk algınlığı ve öksürüğe karşı rezene çayı

SÜT ARTTIRICI ETKİSİ VAR

Rezene çayı, üst solunum yolu rahatsızlıklarında ve hazmı kolaylaştırıcı, bebeklerde bilimsel adı kolik olan sebebi tam bilinmeyen veya gazdan olabilen sancılara karşı savaştığını ve emziren kadınlarda süt artırıcı özelliğe sahiptir. Ancak emizirme dönemindeki kadınlar uzmana danışmadan rezene ürünleri tüketmemelidir çünkü kan şekerini olumsuz olarak etkileyebilir. Ayrıca safra kesesi, böbrek ve karaciğer rahatsızlığı bulunanlara rezene çayı içmemelidirler.

İHA

CİLDİNİZİ REZENE İLE TOKSİNLERDEN ARINDIRIN!

[fotogaleri=1340]

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle