Romantizm, huzur, eğlence... Bu yaz tatil konseptine siz karar verin!

Çoğumuzun koca bir yıl boyunca sadece bir haftası var kapsamlı bir tatil için. Durum böyle olunca da, o haftanın kusursuz geçmesi gerekiyor. Bu bir hafta beklentinizi tam anlamıyla karşılamalı, nasıl bir tatil istiyorsanız size onu sunabilmeli, sizi dinlendirmeli ve yoğun tempoya hazırlamalı. Bunun için yapmanız gereken ilk şey neye ihtiyacınız olduğunu bilmek... Romantizme mi, huzura mı yoksa eğlenceye mi?

HUZUR

Çocuk ne yapıyor diye düşünmeyeceksin

Çünkü o bir köşede senden bile bin kat mutlu olacak. Aqua Park’ta mutluluktan uçarken, devasa kobra kaydırağında heyecan dalgaları arasında sörf yapacak. Hiçbir yerde tanışma fırsatı bulamadığı arkadaşları olacak.

Detaylı bilgi için tıklayınız!

Yediğin içtiğin her şeye güven duyacaksın

Dünyanın en güzel coğrafyasında yaşarken, o coğrafyanın en doğal meyvelerini, sebzelerini tatmadan tatil yapmak olur mu? Tatildeyken gerçek anlamda huzur, mideden geçer. Hiç düşünmeyeceksin yediğim sağlıklı mı, doğal mı diye; her şeyden emin olarak yiyip içeceksin gün boyu.

Detaylı bilgi için tıklayınız!

Tam teşekküllü SPA olmadan huzur tatili olur mu

Olmaz. Dört dörtlük olacak her şey. Etrafta istemediğin hiçbir ses olmayacak. Özel eğitimli masörler metropol yaşamının bütün stresini omuzlarınızdan kaydırıp uzay boşluğuna fırlatacak!

Detaylı bilgi için tıklayınız!

EĞLENCE

En son ne zaman felekten bir gece geçirdin

Bütün kış dışarı çıkma, dans etme planları yaptın durdun, peki sonuç? Battaniyenin sıcak kolları… Şimdi içinde bütün sene toplanan o kocaman enerjiyi dans pistine fırlatıp atma zamanı!

Detaylı bilgi için tıklayınız!

Canlı müzik olmadan çıkmaz tatilin tadı

İstek şarkı yapmadan, yeni dostlarında masaları birleştirip aynı şarkıya eşlik etmeden olur mu hiç? Şöyle billur sesli biri çıkacak sahneye; hızlısından yavaşına her türlü şarkının hakkını verecek. O sesin mümkünse sabaha biraz kısılacak.

ROMANTİZM

Günbatımı en iyi nereden izlenirse

Kilit nokta bu. İyi bir günbatımı manzarasının açamayacağı kalp damarı yoktur; bizden söylemesi :) Elinde kadehin, yanında sevdiceğin, dünyanın bütün dertlerinden azade sadece doğanın güzelliğini seyredeceksin dakikalarca…

Detaylı bilgi için tıklayınız!

Sessizlik… Sadece sessizlik

Sizi ancak kuş veya dalga sesleri uyandırmalı… Öyle bir yer bulacaksın ki kafanın içindeki sesler bile dinmiş olacak.

Detaylı bilgi için tıklayınız!

Sen seçimini yap, Crystal’in 13 otelinin birinde mutlaka istediğin gibi bir tatil var. Detaylar burada!

Bu haberi okuyanlar bunları da okudu