MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Mehmet Ali BİRAND438Yalçın BAYER312Cüneyt ÜLSEVER290Hadi ULUENGİN142Özdemir İNCE107Cengiz ÇANDAR99Sedat ERGİN90Enis BERBEROĞLU61Şükrü KÜÇÜKŞAHİN57Mehmet Y. YILMAZ52Emin ÇÖLAŞAN50Fikret BİLA49Fatih ÇEKİRGE45Mehmet Ali Birand - English32Rauf TAMER31Abdulkadir SELVİ31Yılmaz ÖZDİL28İlter TÜRKMEN23Tufan TÜRENÇ23Ahmet HAKAN20Soner YALÇIN19Yalçın DOĞAN18İsmet BERKAN18Akif BEKİ17Oktay EKŞİ15Ertuğrul ÖZKÖK15İsmet SOLAK15Vahap MUNYAR15Ferai TINÇ12Serdar TURGUT11Bekir COŞKUN10Fatih ALTAYLI10Ayşe ARMAN10Kurthan FİŞEK10Deniz BAYRAMOĞLU9Eyüp CAN9Faruk BİLDİRİCİ9Cüneyt Ülsever - English8Ayşegül DOMANİÇ YELÇE8Uğur CEBECİ7Erdal SAĞLAM6Kanat ATKAYA6Pakize SUDA6Taha AKYOL6Oral Çalışlar6Tekin ARAL5Melis ALPHAN5Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ5Gülse BİRSEL5Muharrem SARIKAYA4Yener SÜSOY4Ali Atıf BİR4Erdal İPEKEŞEN4Metehan DEMİR4Adnan KAYA4Gila BENMAYOR3Deniz SİPAHİ3Oya ARMUTÇU3Ege CANSEN3Ayşe ARAL3Hüseyin YAYMAN3Verda ÖZER3Murat Yetkin3Doğan HIZLAN2Erkan ÇELEBİ2Nurten ERK TOSUNER2Şükrü KIZILOT2Yaşar SÖKMENSÜER2Yonca TOKBAŞ2Mehmet Barlas2Noyan Doğan2Tolga TANIŞ2Eyüp Can - Referans2Ayşe BAYKAL2Deniz Zeyrek2Ömür Kurt2Ünal ÇEVİKÖZ2Murat BARDAKÇI1Güzin Abla1Zeynep GÖĞÜŞ1Mehmet Nuri YILMAZ1Banu TUNA1Cengiz SEMERCİOĞLU1Mesude ERŞAN1Ömür GEDİK1Niobe Aslı Temel1Onur BAŞTÜRK1Uğur DÜNDAR1Salih NEFTÇİ1Gülçin TELCİ1Okan Aybar1Deniz Gürel1Eray GÖRGÜLÜ1Levent SEĞMEN1Memet ESER1Cengiz Aktar1Göksel Bozkurt1Nuray MERT1Serkan Demirtaş1Erdinç Çelikkan1

TSK - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ

TSK - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ ile ilgili tüm haberleri ve son dakika TSK - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 16.178 TSK - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ haberi bulunmuştur.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Türk Silahlı Kuvvetleri veya Türk Donanma Kuvvetleri, Türkiye Cumhuriyeti devletini dıştan gelebilecek olan her türlü tehdide karşı savunma görevini üstlenmiş olan silahlı devlet kuvvetidir. Yaptırım gücünü, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'ndan alır. Başkomutanı Cumhurbaşkanı'dır. Türk Silahlı Kuvvetleri; Kara Kuvvetleri, Deniz Kuvvetleri ve Hava Kuvvetleri olmak üzere üç ana kuvvetten oluşur. Barış döneminde İçişleri Bakanlığına bağlı olarak görev yapan ve sefer durumunda Kara ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesine dahil olan Jandarma ve Sahil Güvenlik ise alt birimleridir. Toplam güç ve sayı bakımından dünyanın 10, NATO'nun 2. büyük ordusudur.


TSK - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ Haberleri

TSK’dan Kuruköy paylaşımı

TSK’dan Kuruköy paylaşımı

Mardin'in Nusaybin ilçesine bağlı Kuruköy’de 11 Şubat’tan bu yana devam eden sokağa çıkma yasağıyla ilgili HDP’den “Köyden haber alamıyoruz” iddiaları gelirken, TSK dün bölgeye gıda yardımı ve operasyonlarla ilgili fotoğraflar paylaştı.

20.2.2017Gündem
Marmaris baskınına giden ekipten ilk ifade: Talimat 13 Temmuzda

Marmaris baskınına giden ekipten ilk ifade: Talimat 13 Temmuz'da

15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a Marmaris’te kaldığı otelde suikast girişiminde bulunan darbeci askerler dün ilk kez yargıç karşısına çıktı. İddianamede baskının planlayıcısı olarak yer alan eski Tuğgeneral Gökhan Şahin Sönmez-ateş, görev emrini 13 Temmuz’da, darbe girişimi gecesi öldürülen darbeci Tuğgeneral Semih Terzi’den aldığını öne sürdü.

20.2.2017Gündem
Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Volkan Çetinkaya kimdir Aslen nerelidir Kaç yaşındadır

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Volkan Çetinkaya kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır?

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Volkan Çetinkaya, birçok izleyici tarafından merak konusu olmaya devam ediyor. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken Volkan Çetinkaya'nın ada hayatındaki yaşamı ve yarışmalarda sergilediği performans merak ediliyordu. Ada hayatındaki lider tavrı ve güçlü fiziğiyle dikkat çeken Volkan Çetinkaya'nın asker olup olmadığı da araştırılan bilgiler arasındaydı. Peki, Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Volkan Çetinkaya kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır?

20.2.2017Televizyon
Kurtulmuş: Türkiyenin ABDden çok üst düzey yetkililerle görüşmeleri hayra alamet

Kurtulmuş: Türkiye'nin ABD'den çok üst düzey yetkililerle görüşmeleri hayra alamet

Kurtulmuş: Türkiye'nin ABD'den çok üst düzey yetkililerle görüşmeleri hayra alamet

20.2.2017Ankara
Kurtulmuştan dikkat çeken sözler: Bu görüşmeler hayra alamettir

Kurtulmuş'tan dikkat çeken sözler: Bu görüşmeler hayra alamettir

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda düzenlenen Bakanlar Kurulu toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

20.2.2017Gündem
Cumhurbaşkanına suikast timi davası Muğlada başladı (6)

Cumhurbaşkanı'na suikast timi davası Muğla'da başladı (6)

Cumhurbaşkanı'na suikast timi davası Muğla'da başladı (6)

20.2.2017Muğla
Cumhurbaşkanına suikast timi davası Muğlada başladı (5)

Cumhurbaşkanı'na suikast timi davası Muğla'da başladı (5)

Cumhurbaşkanı'na suikast timi davası Muğla'da başladı (5)

20.2.2017Muğla
Erdoğanın avukatı: Tarihimizde emsali yok

Erdoğan'ın avukatı: Tarihimizde emsali yok

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Avukatı Aydın: "Bu darbe teşebbüsü aynı zamanda ülkeyi işgal girişimiydi. Bu anlamda bu darbe davaları ayrı bir öneme sahip. Başka önemli bir husus ise ilk defa tarihimizde TSK mensupları tarafından bir başkomutana, cumhurbaşkanına yönelik suikast girişiminin söz konusu olması. Bu anlamda da bu dava tarihimizde emsali olmayan bir dava olarak öne çıkıyor"

20.2.2017Gündem
Türkiyenin izlediği davada şok ifadeler: Ben darbe yaptım

Türkiye'nin izlediği davada şok ifadeler: Ben darbe yaptım

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik suikast girişimi ve iki polisin şehit edildiği saldırıya ilişkin davanın iki numaralı sanığı Gökhan Şahin Sönmezateş, duruşmada verdiği ifadede görevi kendisine Semih Terzi'nin verdiğini söyledi. İkinci savunması alınan Özel Kuvvetler timinin başındaki Binbaşı Şükrü Seymen ise, "Ben hiçbir şeyden korkmuyorum. Ben darbe yaptım. Bunun cezası idam bile olsa hiç canım yanmaz" dedi.

20.2.2017Gündem
TSKdan son dakika duyurusu

TSK'dan son dakika duyurusu

TÜRK Silahlı Kuvvetleri, Kuzey Irak’taki Zap bölgesine bugün düzenlenen 2 ayrı hava harekatında 34 PKK’lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

20.2.2017Gündem
Son dakika... Mağara girişinde 11 terörist öldürüldü

Son dakika... Mağara girişinde 11 terörist öldürüldü

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Irak'ın kuzeyindeki Zap bölgesinde alınan anlık istihbarat üzerine yapılan hava harekatında bir mağaranın girişinde tespit edilen 11 teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

20.2.2017Gündem
Türkiyenin gözü bu davada...

Türkiye'nin gözü bu davada...

15 Temmuz'da FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik suikast girişimi ve iki polisin şehit edildiği saldırıya ilişkin dava bugün Muğla 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde başladı. Duruşma için getirilen sanıklar arasında menfezde yakalanan Zekeriya Kuzu da var. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı sanıklarda pişmanlık belirtisi görmediklerini söyledi, "Zaten yaptıkları işin çok kutsal olduğuna o zaman inanıyorlardı. Bugünkü gözlemlerimiz o inancın halen devam ettiği yönünde. Bu davadaki sanıklar, Türk Silahlı Kuvvetlerinin en seçkin birliklerinde daha önce görev almış ve özel olarak yetiştirilmiş kişiler. Bu özelliklerine ek olarak, bizim de dosyada gözlemlediğimiz TSK içindeki örgütün en sadık mensupları. Bunları bir araya getirdiğimizde zaten çok sıra dışı bir profille karşılaşmış oluyoruz. Cumhurbaşkanının varlığını ortadan kaldırma iradesiyle olay mahalline gelindiğine ilişkin hiçbir tereddüt bulunmuyor" diye konuştu.

20.2.2017Gündem
TSKdan son dakika açıklaması: Fırat Kalkanı’nda 141 DEAŞ hedefi vuruldu, 28 terörist öldürüldü

TSK'dan son dakika açıklaması: Fırat Kalkanı’nda 141 DEAŞ hedefi vuruldu, 28 terörist öldürüldü

SURİYE’de yürütülen ’Fırat Kalkanı Harekatı’nda terör örgütü DEAŞ’a ait 141 hedef karadan ve havadan ateş altına alındı, 28 terörist öldürüldü.

20.2.2017Gündem
Terör için bahar planı

Terör için bahar planı

Hükümet, hava koşullarının düzelmesiyle terör olaylarının yoğunlaşmasını önlemek için bir dizi planı aynı anda hayata geçirecek.

19.2.2017Gündem
Kuzey Irak’a hava harekatı: 8 terörist öldürüldü

Kuzey Irak’a hava harekatı: 8 terörist öldürüldü

Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK) anlık bir istihbarat üzerine Irak kuzeyinde Avaşin-Basyan ve Zap bölgelerindeki bölücü terör örgütüne ait hedeflere düzenlenen hava harekatında, mağara ve sığınakların bulunduğu 4 hedef imha edildi. İlk belirlemelere göre 8 terörist etkisiz hale getirildi.

19.2.2017Haber
Erdoğan: Rakkayı da o katil sürüsünden temizleyeceğiz

Erdoğan: Rakka'yı da o katil sürüsünden temizleyeceğiz

Erdoğan: Rakka'yı da o katil sürüsünden temizleyeceğiz

19.2.2017Gaziantep
Son dakika... Jetler anlık istihbaratla havalandı

Son dakika... Jetler anlık istihbaratla havalandı

Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK) anlık bir istihbarat üzerine Irak kuzeyinde Avaşin-Basyan ve Zap bölgelerindeki bölücü terör örgütüne ait hedeflere düzenlenen hava harekatında, mağara ve sığınakların bulunduğu 4 hedef imha edildi. İlk belirlemelere göre 8 terörist etkisiz hale getirildi.

19.2.2017Gündem
Erdoğan: Söz verip yerine getirmeyeni ifşa edeceğim

Erdoğan: Söz verip yerine getirmeyeni ifşa edeceğim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gaziantep’te konuştu. Erdoğan istihdam için "İstihdam seferberliği başlattık.Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi de buna 15 bin ek istihdam sözüyle katıldı. Söz verip de yerine getirmeyen hepsini tüm ülkeye ifşa edeceğimi de burada söylemek isterim" dedi. Erdoğan referandum için "Anayasa değişikliğine ve Cumhurbaşkanlığı sistemine karşı çıkan gafiller ha bire bir şeyler söylüyorlar ama hep yanlış söylüyor, ne yazık ki yalan söylüyorlar" ifadelerini kullandı. Erdoğan konuşmasında "Burada bir sırrı açıklayacağım. Maliye bakanımız var ya, şimdi Başbakan yardımcımız. Ben Mehmet Bey’i Merkez Bankası’nın başına getirmek istedim. O dönemin cumhurbaşkanı 'olmaz' dedi" diye konuştu.

19.2.2017Gündem
TSKdan son dakika El Bab açıklaması

TSK'dan son dakika El Bab açıklaması

Türk Silahlı Kuvvetleri, El Bab'da devam eden operasyonla ilgili son bilgileri paylaştı. TSK'nın açıklaması şöyle:

19.2.2017Gündem
Yeşil hatta komuta Türkiye ve Rusya’da

Yeşil hatta komuta Türkiye ve Rusya’da

SURİYE’nin El Bab kentinin güneyinde, Kıbrıs’taki ‘Yeşil Hat’a benzer şekilde oluşan fiili hattın tamamen insandan arınmış duruma dönüştüğü ve iki ayrı tarafında komutanın Türk ve Rus komutanlarda olduğu öğrenildi.

18.2.2017Dünya
Başbakan Yıldırımdan Rakka operasyonu açıklaması

Başbakan Yıldırım'dan 'Rakka operasyonu' açıklaması

Son dakika... Başbakan Binali Yıldırım basın mensuplarının sorularını yanıtladı, Rakka operasyonu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

18.2.2017Dünya
Savcılıktan flaş 15 Temmuz kararı: Hulusi Akarın tekrar ifadesi alınacak

Savcılıktan flaş 15 Temmuz kararı: Hulusi Akar'ın tekrar ifadesi alınacak

15 Temmuz darbe teşebbüsüne ilişkin 7 aydır aralıksız süren soruşturmalarda ulaşılan yeni delil ve bilgiler ışığında, daha önce ifadesi alınan bazı kişilerin ifadesine yeniden başvuruluyor. Bu kapsamda, gelecek hafta Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, tanık sıfatıyla Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’ın ifadesini bir kez daha alacak.

18.2.2017Gündem
Genelkurmay Rusya yasağı kararını gözden geçiriyor

Genelkurmay 'Rusya yasağı' kararını gözden geçiriyor

Rus savaş uçağının angajman kuralları gereği düşürülmesinin ardından Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) personelinin Rusya'ya seyahatini yasaklayan Genelkurmay Başkanlığı, konuyu yeniden ele almak üzere çalışma başlattı.

18.2.2017Gündem
TGS İzmir Şubesine ziyaret

TGS İzmir Şubesi'ne ziyaret

TGS İzmir Şubesi'ne ziyaret

18.2.2017İzmir
TSK: El Bab’da sona yaklaşıldı

TSK: El Bab’da sona yaklaşıldı

Genelkurmay Başkanlığı, El Bab’da kontrolün tamamen ele geçirilmesi için yürütülen harekâtta sona yaklaşıldığını, DEAŞ’ın direncinin büyük ölçüde kırıldığını duyurdu.

17.2.2017Dünya
FETÖ PKKlıyı alıp subay yapmıştı, inanılmaz son dakika itirafları

FETÖ PKK'lıyı alıp subay yapmıştı, inanılmaz son dakika itirafları

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) TSK yapılanmasına yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 5 şüpheli tutuklandı. Tutuklananlar arasında çalıntı sorularla teğmen yapılan F.U. isimli şahsın, terör örgütü PKK sempatizanlarının yaptığı eylemlere katıldığı görüntüler ortaya çıktı

17.2.2017Gündem

Orgeneral Hulusi Akar İncirlik'te ABD Genelkurmay Başkanı Dunford ile görüştü

Orgeneral Hulusi Akar İncirlik'te ABD Genelkurmay Başkanı Dunford ile görüştü

17.2.2017Adana
İncirlik Üssü’nde son dakika gelişmesi

İncirlik Üssü’nde son dakika gelişmesi

Genelkurmay Başkanı Org. Hulusi Akar ile ABD Genelkurmay başkanı Robert Dunford arasında İncirlik Üssü’nde gerçekleşen görüşme sona erdi.

17.2.2017Gündem
PKKnın finansal kaynaklarına operasyon

PKK'nın finansal kaynaklarına operasyon

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), “Son bir hafta içerisinde bölücü terör örgütünün en önemli finansal kaynaklarından olan uyuşturucu üretimi, ticareti ve kaçakçılık ile mücadeleye yönelik icra edilen operasyonlar ve hudut hattında alınan tedbirler neticesinde 177 kilogram toz esrar, 51 kilogram kubar esrar, yaklaşık 126 kilogram uyuşturucu ve 160 bin 100 paket kaçak sigara ele geçirildi” açıklamasında bulundu.

17.2.2017Gündem
TSKdan El Babla ilgili son dakika açıklaması

TSK'dan El Bab'la ilgili son dakika açıklaması

TSK'dan son dakika açıklaması... Türk Silahlı Kuvvetleri, Suriye'de Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında devam eden El Bab operasyonuyla ilgili son bilgileri paylaştı.

17.2.2017Gündem
Fırat Kalkanında 78 DEAŞ hedefi vuruldu, 13 terörist öldürüldü

Fırat Kalkanı'nda 78 DEAŞ hedefi vuruldu, 13 terörist öldürüldü

Fırat Kalkanı'nda 78 DEAŞ hedefi vuruldu, 13 terörist öldürüldü

17.2.2017Gaziantep
TSKdan az önce yeni bir El Bab açıklaması geldi

TSK'dan az önce yeni bir El Bab açıklaması geldi

Türk Silahlı Kuvvetleri'nden Suriye'de terör örgütü DEAŞ'a karşı yürütülen operasyonlara ilgili yeni bir açıklama geldi.

17.2.2017Gündem
DEAŞ’ın takviyesine topçu atışı

DEAŞ’ın takviyesine topçu atışı

 El Bab operasyonu kapsamında TSK ve Özgür Suriye Ordusu (ÖSO), kentin batısı ve kuzeyi ile kuzeydoğusundaki Bzagah ve Kabbasin’de büyük ölçüde, doğusunda ise kısmi kontrolü sağlamış durumda.

16.2.2017Dünya
TSK 3 şehit kazasının ses kaydını verdi... Uyarı Moskovada

TSK 3 şehit 'kazası'nın ses kaydını verdi... 'Uyarı' Moskova'da

Rus savaş uçağının El Bab’da 3 askeri şehit ettiği bombardımanla ilgili TSK 8 Şubat’a dikkat çekiyor. TSK, bombardımandan bir gün önce Rusya’nın kontrolündeki Hmeymim’den roket atılınca aynı gün koordinatları bir kez daha iletmiş ve uyarıda bulunmuş. Kayıt altına alınan bu uyarı, Moskova’ya iletildi.

16.2.2017Gündem
Son dakika TSK çoktan düğmeye bastı Namlunun ucundalar

Son dakika! TSK çoktan düğmeye bastı! Namlunun ucundalar

TSK'ya ait en seçkin birliklerin Menbiç'i kuşattığı ve YPG'li teröristlerin namlunun ucunda olduğu ortaya çıktı.

16.2.2017Dünya
TSKnın Kış Tatbikatı 2017 nefes kesti

TSK'nın 'Kış Tatbikatı 2017' nefes kesti

TSK'nın 'Kış Tatbikatı 2017' nefes kesti

16.2.2017Kars
278 DEAŞ hedefi vuruldu, 15 terörist öldürüldü

278 DEAŞ hedefi vuruldu, 15 terörist öldürüldü

278 DEAŞ hedefi vuruldu, 15 terörist öldürüldü

16.2.2017Gaziantep
Hulusi Akar: Gözümüz aydın, El Bab operasyonu bitti

Hulusi Akar: Gözümüz aydın, El Bab operasyonu bitti

Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'ın, bir grup gazeteciye, “Gözümüz aydın, El Bab operasyonu bitti” dediği bildirildi. DEAŞ'ın elindeki Suriye kasabası El Bab'ın terörden temizlenmesinin, Fırat Kalkanı operasyonunun en kritik hedeflerinden biri olduğu biliniyor.

16.2.2017Gündem
TSKya robot asker geliyor

TSK'ya robot asker geliyor

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, “Kamunun en kritik görevlerinden biri olan savunma hizmetlerinde dahi robot askerlerin kullanılacağı günler çok uzak değil” dedi.

16.2.2017Ekonomi
El Babda DEAŞın sesi kesildi Telsizler sustu..

El Bab'da DEAŞ'ın sesi kesildi! Telsizler sustu..

Türk askerinin Fırat Kalkanı Operasyonu'nda büyük oranda kontrolü sağladığı El Bab’da terör örgütü DEAŞ’ın havan ve füze atışlarının azaldığı, telsizlerinin sustuğu bildirildi. Askeri kaynaklar, El Bab merkezinde DEAŞ’tan ele geçirilen bölgelerde, mayın ve el yapımı patlayıcıların temizlenmesinin devam ettiğini söyledi.

16.2.2017Gündem
Balyozda kumpas davasında Çetin Doğan ile Nedim Ulusanın müdahillik talepleri kabul edildi

"Balyoz'da kumpas" davasında Çetin Doğan ile Nedim Ulusan'ın müdahillik talepleri kabul edildi

"Balyoz'da kumpas" davasında Çetin Doğan ile Nedim Ulusan'ın müdahillik talepleri kabul edildi

15.2.2017İstanbul
El Babda 5 asker yaralandı (3)

El Bab'da 5 asker yaralandı (3)

El Bab'da 5 asker yaralandı (3)

15.2.2017Kilis
Son dakika: DEAŞ canlı bombalarla saldırdı...

Son dakika: DEAŞ canlı bombalarla saldırdı...

Türk Silahlı Kuvvetleri'nden bir son dakika açıklaması geldi... TSK, El Bab'da bu sabah DEAŞ'lıların bomba yüklü bir aracı infilak ettirmesi sonucu ÖSO mensubu yedi kişinin hayatını kaybettiğini, üzerinde canlı bomba yeleği bulunan sekiz DEAŞ'lının da öldürüldüğünü duyurdu.

15.2.2017Gündem
Son dakika Terörist tuzaklarını SAS halledecek

Son dakika! Terörist tuzaklarını SAS halledecek

El Bab’da büyük oranda kontrolü sağlayan TSK, mahallelerde mayın, bubi tuzağı ve el yapımı patlayıcıları temizlemeye başladı. Operasyonda Aralık 2015’te Cizre’dehendek kazan PKK'lı teröristlerin kurduğu birçok tuzağı etkisiz hale getiren Deniz Kuvvetleri Sualtı Savunma (SAS) Grup Komutanlığı’na bağlı timler de görev almaya başladı.

14.2.2017Gündem
Eski futbolcu Demiröz tahliye oldu

Eski futbolcu Demiröz tahliye oldu

Eski futbolcu Demiröz tahliye oldu

14.2.2017İstanbul
Son dakika: Hataydan acı haber Çatışma sürüyor...

Son dakika: Hatay'dan acı haber! Çatışma sürüyor...

Hatay'dan son dakika acı haber geldi... Hatay Valisi Erdal Ata, Amanos Dağları'nda terör örgütü PKK'ya yönelik yürütülen operasyonda bir uzman çavuşun şehit olduğunu bildirdi.

14.2.2017Gündem
Himalayalar yolcusu gaziler Fethiye - Likya yolundaydı

Himalayalar yolcusu gaziler Fethiye - Likya yolundaydı

37derece sivil inisiyatifinin, gazilerimizle ilgili farkındalığı artırmak ve aynı zamanda engelli bireylerin yetersiz ve çaresiz olmadığını göstermek amacıyla hayata geçirdiği ilk projesi ‘Proje Omuz Omuza' ekibi Fethiye'de hazırlık kampındaydı.

14.2.2017Hayat
TSKdan son dakika açıklaması: Suriyeden Mardine ateş açıldı

TSK'dan son dakika açıklaması: Suriye'den Mardin'e ateş açıldı!

Suriye sınırında son dakika gelişmesi yaşandı. Suriye topraklarından Türkiye'ye ateş açıldı. Türk Silahlı Kuvvetleri misliyle karşılık verdi, PKK/PYD'li bir terörist öldürüldü.

14.2.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Esad rejimi artık dost unsur mu

Esad rejimi artık 'dost unsur' mu

64 şehit... Dört aya varan bir savaş...

17.2.2017Haber Yazıları
PYD, PKK’dan ayrılabilir mi

PYD, PKK’dan ayrılabilir mi?

TÜRK Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK), desteklediği Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) ile birlikte yürüttüğü El Bab operasyonunda sona yaklaşırken, PYD’nin, PKK’dan kopup kopamayacağı sorusu gündeme getirildi.

16.2.2017Haber Yazıları