MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Cengiz SEMERCİOĞLU388Onur BAŞTÜRK162Ömür GEDİK107Ayşe ARMAN95Ertuğrul ÖZKÖK67Osman MÜFTÜOĞLU67Yonca TOKBAŞ66Melike Karakartal66Güzin Abla58Faruk BİLDİRİCİ57Gökhan KİMSESİZCAN46Ali Atıf BİR43Yonca TOKBAŞ - Kelebek38Ebru ÇAPA33Erkan ÇELEBİ32Ahmet HAKAN32Sahrap SOYSAL31Nil KARAİBRAHİMGİL28Ayşe ARAL26Doğan HIZLAN25Kubilay KESKİN25Dr. Gündüz TEZMEN21Pakize SUDA21Yasemin BORAN21Yalçın BAYER20Cenker TEZEL20Kanat ATKAYA19Armağan ÇAĞLAYAN19Ayşe ARAL - Kelebek18Mehmet Y. YILMAZ17Melis ALPHAN17Tuna KİREMİTÇİ17Yaşar SÖKMENSÜER16Nilüfer PAZVANTOĞLU14İnci TÜRKAY13İzzet ÇAPA13Yurtsan ATAKAN12Melike Birgölge12Özdemir İNCE11Şenay DÜDEK10Sema DENKER9Figen BATUR8Pako'nun Sayfası8Niobe Aslı Temel8Esra MİDİLLİ7Ayçe DİKMEN7Bahar AKINCI7Bekir COŞKUN6Emin ÇÖLAŞAN6Mehmet YAŞİN6Oğuz ARAL6Temuçin Tüzecan6Yılmaz ÖZDİL6Nihat DEMİRKOL6Ajda PEKKAN6Vahap MUNYAR5Mehmet Ali BİRAND5Yener SÜSOY5Banu TUNA5Zeynep BÖLÜKBAŞI5Melda Narmanlı ÇİMEN5Mehmet Barlas5Mevlüt TEZEL5Yeşim Çobankent5Fatih ALTAYLI4Doğan ULUÇ4Serdar TURGUT4Şükrü KIZILOT4Yalçın DOĞAN4Nilüfer KAS4Prof. Dr. Emre AKKUŞ4Soner YALÇIN4Refika Birgül4Musa Dede4Gülse BİRSEL4Selahattin DUMAN4Nora ROMİ3Suna DUMANKAYA3Sevil ATASOY3Zeynep ATİKKAN3Nedim BUBİK3Ateş Yalazan3Ceren Şehirlioğlu3Ece SÜKAN3Elif Çongur3Duygu Sedefoğlu3Gülben ERGEN3Oktay EKŞİ2Enis BERBEROĞLU2Ferai TINÇ2Gila BENMAYOR2Mümtaz SOYSAL2Seçkin TÜRESAY2Uğur CEBECİ2Tolga AKYILDIZ2Bünyamin SÜRMELİ2DODO2Defne BARAK2Yorgo KIRBAKİ2Fatih ÇEKİRGE2

Kelebek

Kelebek ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kelebek haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 14.129 Kelebek haberi bulunmuştur.

Kelebek,1973 yapımı bir ABD filmi.Henri Charriere'in yazdığı ve gerçek hayat hikâyesini anlattığı kitaptan sinemaya uyarlanmıştır. Filmin adında da eserin orijinal Fransızca ismine sadık kalınmıştır. 

Suçsuz olduğu halde mahkûm edilen Papillon ve mahkûm gemisinde tanıştığı arkadaşı banker Dega, Fransız Guyanası'na gönderilmişlerdir. Burası kaçması imkânsız bir hapishanedir. Mahkûmlara çok kötü şartlarda çalıştırılmakta ve yaşamaya çalışmaktadırlar.Papillon ilk günden itibaren kaçmayı kafasına koyar. Arkadaşı Dega'ya vuran gardiyanı döverek kaçar. Kaçmadan önce konuştuğu bir mahkûmdan aldığı bilgi ile gittiği tüccar onu insan avcılarına satar ve böylece hapishaneye geri götürülür. Hücre hapsinde 2 yıl tek başına dayanır. Bu sırada kendisine yemek gönderen Dega'yı ele vermez. İki yılın sonunda arkadaşları ile yeni bir plan yapar,Clousette ve Maturette adlı iki arkadaşıyla kaçarlar. Kaçışlarında Cüzzamlılar Adası'ndakilerden yardım görürler. Venezuela'ya kadar ulaşırlar.

Kelebek Haberleri

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğandan kritik AB mesajı

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kritik AB mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Az önce dar kapsamlı görüşmede bir şey söyledim, 'Siz (İngiltere) Brexit ile ilgili bir karar aldınız yani 16 Nisan'dan sonra farklı şeyler olabilir' diye. Çünkü boşu boşuna buralara gelinmedi. İşte bugün İsviçre Parlamentosunda bakıyorsunuz, ileri derecedeki aşırı terör örgütleri, parlamento dikkat edin, orada benim resmimi koyuyor, yanında da şakağıma silah dayıyor. Böyle bir mantık, böyle bir anlayış olabilir mi? Ve bu ülke İsviçre. Bunun tabii benzerlerini Almanya'da gördük, Hollanda'da gördük, Belçika'da gördük, görmeye devam ediyoruz. Şimdi benzeri bir Brexit için biz de şu anda 16 Nisan'da bir referandum yapıyoruz, arkasından müzakereler için de bir referandum yapma yoluna gidebiliriz ve milletimiz ne karar verirse o karara da uyarız, uymak zorundayız." dedi.

25.3.2017Gündem
Milli takım Eskişehirde

Milli takım Eskişehir'de

Milli takım Eskişehir'de

25.3.2017Eskişehir
A Milli Futbol Takımı Eskişehirde

A Milli Futbol Takımı Eskişehir'de

A Milli Futbol Takımı Eskişehir'de

25.3.2017Eskişehir
Emma Watson:Bu rol çocukluk hayalimdi

Emma Watson:Bu rol çocukluk hayalimdi

Henüz 9 yaşındayken “Harry Potter” serisinde canlandırdığı Hermione Granger rolüyle şöhreti yakalayan ve Hollywood’un en çok kazanan oyuncuları arasına giren Emma Watson, şimdilerde “Güzel ve Çirkin” masalıyla beyazperdede boy gösteriyor. Watson, “Çocukken hep onu oynayacağımı hayal ederdim” dediği Belle rolünü Los Angeles’ta Kelebek’e anlattı.

25.3.2017Magazin
Sinan Oğan: Anayasa oylamasının sonucunu Türk milliyetçileri belirleyecek

Sinan Oğan: Anayasa oylamasının sonucunu Türk milliyetçileri belirleyecek

Sinan Oğan: Anayasa oylamasının sonucunu Türk milliyetçileri belirleyecek

24.3.2017Eskişehir
Özel Sporcular Yüzme Şampiyonası Antalyada başladı

Özel Sporcular Yüzme Şampiyonası Antalya'da başladı

Özel Sporcular Yüzme Şampiyonası Antalya'da başladı

24.3.2017Antalya
Instagramın fenomen doktorları

Instagram'ın fenomen doktorları

Kelebek yazarı Onur Baştürk, sosyal medya fenomeni doktorları yazdı...

23.3.2017Hayat
Anadolu kadınları olmasaydı ne kadar yavan olurdu müziğimiz ve hayatımız

Anadolu kadınları olmasaydı ne kadar yavan olurdu müziğimiz ve hayatımız

Türk halk müziğinin güçlü yorumcusu, müzik yaşamında 47 yılı geride bırakan Sabahat Akkiraz yeni albümünde ‘ustaları’ ve ‘dostlarıyla’ kayda girdi. Türkülerini Arif Sağ’dan Bedük’e uzanan geniş bir sanatçı yelpazesindeki 14 müzisyenle seslendirdi. Salı akşamı dostlarıyla sahne alacak olan Akkiraz, albümü kendisine eşlik eden müzisyenlerden Aylin Aslım’a anlattı...

23.3.2017Kitap Sanat
FETÖ şüphelisi havacılık mezunları adliyede

FETÖ şüphelisi havacılık mezunları adliyede

FETÖ şüphelisi havacılık mezunları adliyede

23.3.2017Eskişehir
Bak işte yaklaşıyor Fırtına

Bak işte yaklaşıyor Fırtına

Cemreler düştü; Anadolu’ya yavaştan bahar geliyor. Çantaları hazırlamanın tam vakti. Bu sene az gidilen yoldan yürüyün, baharı Fırtına’da karşılayın.

21.3.2017İlkbahar rotaları
Funda Arar: ‘İlk günkü gibi aşığım’ diyeni müzeye koymalılar

Funda Arar: ‘İlk günkü gibi aşığım’ diyeni müzeye koymalılar

Funda Arar, 10’uncu solo albümü “Aşk Hikayesi”ni geçen cuma müzikseverlere sundu. 13 şarkılık albümde Soner Sarıkabadayı, Gülşen, Febyo Taşel, Gökhan Tepe, Şebnem Sungur, Süleyman Billor, Günay Çoban, Onur Baştürk, Buray Hoşsöz gibi önemli isimlerle çalışan sanatçı, ilk klibi “Düşman Gibi”ye çekti. Arar ile bir araya geldik, albümden ev hayatına uzanan keyifli bir söyleşi yaptık.

20.3.2017Magazin
Engel tanımayan yüzücünün hedefi olimpiyat

Engel tanımayan yüzücünün hedefi olimpiyat

Engel tanımayan yüzücünün hedefi olimpiyat

20.3.2017Denizli
Sana aldatılmanın resmini çizebilirim Abidin

Sana aldatılmanın resmini çizebilirim Abidin!

Geçen hafta sizlere neden aldattığımızı, aldatmaya sebep olan genleri, hormonları anlatmıştım. Bu hafta ise ilişkilerimizin aldatılmaya doğru giden sürecini, aldatılmanın bünyemizde bıraktığı izleri, tecrübeyle sabit deneyimlerimden de yola çıkarak yazacağım.

20.3.2017Kampüs
Ronaldo söyleşisi

Ronaldo söyleşisi

REAL Madrid’li ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile yapılan söyleşi, Kelebek’te “Türkler çok fanatik” başlığıyla yayınlandı. “Türk Telekom reklamı için İspanya’da ikinci kez kamera karşısına geçen Ronaldo’nun, Gökhan Kimsesizcan’ın sorularını yanıtladığı” belirtiliyordu.

19.3.2017OkurTemsilcisi
Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı İşte son bölümden detaylar

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölümden detaylar

Bodrum Masalı bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine oldukça duygusal dakikalar yaşatmayı başardı. Kanal D ekranlarının izleyicilere yer yer aşk yer yer aksiyon dolu dakikalar yaşatan dizisi Bodrum Masalı yeni bölümleriyle pazar akşamı ekranlarda olmaya devam edecek. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde izleyiciler gözyaşlarını tutamadı. Son bölümde Aslı'nın annesiyle tanışma anı ve aralarındaki konuşmalar izleyicilere duygusal dakikalar yaşattı. Bu tanışma sadece Maya ve Aslı'yı değil, herkesin hayatını etkiledi. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bodrum Masalı 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.3.2017Televizyon
CHP Milletvekili İnceden TRTye: Haram zıkkım olsun

CHP Milletvekili İnce'den TRT'ye: Haram zıkkım olsun

CHP Milletvekili İnce'den TRT'ye: Haram zıkkım olsun

19.3.2017Eskişehir
Biz her bahar aşık oluruz

Biz her bahar aşık oluruz

Yüzdük yüzdük, kuyruğuna geldik. Önümüz güneş, çiçek, kelebek; bereketi, bolluğu, neşesiyle bahar gelecek. Doğayla birlikte biz de yenileneceğiz. Yağmurdan, çamurdan yorgun ruhlarımız dinlenecek; fırtınadan, soğuktan üşümüş kalplerimiz titreşecek. Sanatla, sporla, edebiyatla ama en çok da aşkla. Vatan aşkı, renk aşkı, spor aşkı, seyahat aşkı... Buyurun size sinemadan televizyona, teknolojiden modaya, seyahatten spora bizi bizden alacak aşk trendleri...

18.3.2017Keyif
Senin sonsuz aşkın hangi ünlüye benziyor

Senin sonsuz aşkın hangi ünlüye benziyor?

Soruları yanıtla ve senin sonsuz aşkın en çok hangi ünlüye benziyor gör...

18.3.2017Keyif

Yapma Esra...Günde 100 bin kazanıyorsun sonra kalkıp...

İzdivaç programlarının KHK (kanun hükmünde kararname) ile yasaklanması son günlerin en çok konuşulan konularından biriydi. Son olarak Esra Erol " Ben bu çamurla yaşayamam" deyip programı bırakacağını ima etti. Kelebek yazarı Cengiz Semercioğlu, Erol'un bu sözlerini eleştirdi:

17.3.2017Magazin
Ağrılı yüzücüler finalde

Ağrılı yüzücüler finalde

Ağrılı yüzücüler finalde

17.3.2017Ağrı
‘NOBEL’ hamlesi

‘NOBEL’ hamlesi

BASF, Türkiye’nin her ilinde bir okulda kimya laboratuvarı kurmak için yola çıktığı projesinde yılsonuna kadar hedefine ulaşmayı amaçlıyor. Türkiye ekonomisinde katma değeri arttırmak için kimyanın kritik önem taşıdığını söyleyen BASF Türkiye CEO’su Buğra Kavuncu, “Bu proje sayesinde bir Aziz Sancar hoca daha çıkabilir. Eğitime öncelik vermemizin sebebi o, ülke ekonomisini başka türlü kalkındırmanın yolu da yok” diyor.

16.3.2017Ekonomi
Türkiyede bir ilk Şimdi izleyin

Türkiye'de bir ilk! Şimdi izleyin

Oriflame'in sunduğu Türkiye'nin ilk Facebook canlı yayın kadın programı Mutluysan Güzelsin şimdi hurriyet.com.tr'de canlı yayında... Kelebek Facebook sayfasında Ayşe Arman soruyor, Ceyda Düvenci cevaplıyor... Siz de katılın!

16.3.2017Hayat
Okulları için kulaç attılar

Okulları için kulaç attılar

Okulları için kulaç attılar

16.3.2017Antalya
Bizi gülmek iyileştirdi

Bizi gülmek iyileştirdi

Gülben Ergen bu hafta, lösemi hastalığını yenen Bahar’ın annesi Aslı Bastıyalı ile buluştu. Bastıyalı, “Gülmek İyileştirir” adlı kitabını ve kızının iyileşme sürecini anlattı.

14.3.2017Magazin
Bodrumda 17 santimlik tavus kelebeği görüldü

Bodrum'da 17 santimlik tavus kelebeği görüldü

Bodrum'da 17 santimlik tavus kelebeği görüldü

14.3.2017Muğla
Hayranlarının telefonuyla canlı yayın yaptı

Hayranlarının telefonuyla canlı yayın yaptı

Hayranlarının telefonuyla canlı yayın yaptı

14.3.2017İzmir
FETÖden gözaltına alınan 3ü profesör 30 şüpheli adliyede

FETÖ'den gözaltına alınan 3'ü profesör 30 şüpheli adliyede

FETÖ'den gözaltına alınan 3'ü profesör 30 şüpheli adliyede

14.3.2017Eskişehir
Aslı ve Ateşten çok konuşulan düet

Aslı ve Ateş'ten çok konuşulan düet

Bodrum Masalı 27. Bölüm'de; Aslı ve Ateş'in yorumuyla, söz ve bestesi Işıl Özsüt'e ait ''Çözümüm Yok'' şarkısı sizlerle...

13.3.2017Televizyon
Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanında dikkat çeken olay

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanında dikkat çeken olay!

Bodrum Masalı dizisi geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümü ile büyük heyecan yaratmış ve dizinin hayranlarını şoke eden gelişmeler yaşanmıştı. Kanal D'nin ilk bölümlerinden beri geniş izleyici kitlesine hitap eden dizisi Bodrum Masalı, yeni bölüm fragmanları ile de bu hafta nefes keseceğinin sinyalini verdi. Peki Bodrum Masalı dizisinin yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor?

11.3.2017Televizyon
İzmirde büyük sürpriz 30 tane aynı anda yakalandı

İzmir'de büyük sürpriz! 30 tane aynı anda yakalandı

İzmir'de balıkçılar, derin sularda yaşayan, kelebek kanadına benzeyen yüzgeçleriyle dikkati çeken 30 vatoz avladı.

11.3.2017Gündem
Brie Larson: Kendimi kamera önüne hiç layık görmedim

Brie Larson: Kendimi kamera önüne hiç layık görmedim

“King Kong” serisinin yeni filmi ile beyazperdede yerini alan Brie Larson, çekim sürecini ve hakkında merak edilenleri anlattı. Barbaros Tapan’la Kelebek için Los Angeles’ta bir araya gelen oyuncu, bir de itirafta bulundu: “Çocukluğumdan beri oyunculuk yapsam da kendimi hiçbir zaman kamera önüne layık görmedim.”

11.3.2017Magazin
DJ, besteci Emrah Karaduman Eskişehirde uğradığı bıçaklı saldırıda ağır yaralandı

DJ, besteci Emrah Karaduman Eskişehir'de uğradığı bıçaklı saldırıda ağır yaralandı

DJ, besteci Emrah Karaduman Eskişehir'de uğradığı bıçaklı saldırıda ağır yaralandı

11.3.2017Eskişehir
Eskişehirde kadınlar yürüdü

Eskişehir'de kadınlar yürüdü

Eskişehir'de kadınlar yürüdü

8.3.2017Eskişehir
Görmez : Bizim dinimiz, kadına iyi davranmayı, iyilikte bulunmayı iyi olmanın ölçüsü olarak kabul etmiştir

Görmez : Bizim dinimiz, kadına iyi davranmayı, iyilikte bulunmayı iyi olmanın ölçüsü olarak kabul etmiştir

Görmez : Bizim dinimiz, kadına iyi davranmayı, iyilikte bulunmayı iyi olmanın ölçüsü olarak kabul etmiştir

8.3.2017Ankara
İlaydaya engel yok

İlayda'ya engel yok

İlayda'ya engel yok

8.3.2017Denizli
Anadolu Üniversitesinde FETÖ operasyonu: 31 gözaltı

Anadolu Üniversitesi'nde FETÖ operasyonu: 31 gözaltı

Anadolu Üniversitesi'nde FETÖ operasyonu: 31 gözaltı

8.3.2017Eskişehir
Yol kenarındaki kamyona çarpan motosiklet sürücüsü öldü

Yol kenarındaki kamyona çarpan motosiklet sürücüsü öldü

Yol kenarındaki kamyona çarpan motosiklet sürücüsü öldü

7.3.2017Eskişehir
‘Çiçek okul’un 12 öğretmeni kadın

‘Çiçek okul’un 12 öğretmeni kadın

Edirne’de 130 öğrencisi olan müdürü ile 12 öğretmeninin yanı sıra yardımcı hizmetlilerinin bile kadın olduğu İnönü İlkokulu, temizliği ve verdiği kaliteli eğitimiyle dikkat çekiyor. Kadın dayanışmasının yaşandığı okulda koridorlarına ve sınıflarına yapılan resimler ve motiflerle bina, adeta ’çiçek okula’ dönerken, öğrencilerin mutluluğu da yüzlerine yansıyor.

7.3.2017Eğitim
Ödüllü görüntü yönetmeninden söyleşi

Ödüllü görüntü yönetmeninden söyleşi

Ödüllü görüntü yönetmeninden söyleşi

7.3.2017Isparta
Çiçek okulun müdürü, öğretmenleri ve hizmetlilerinin hepsi kadın

'Çiçek okul'un müdürü, öğretmenleri ve hizmetlilerinin hepsi kadın

'Çiçek okul'un müdürü, öğretmenleri ve hizmetlilerinin hepsi kadın

7.3.2017Edirne
Bodrum Masalında Aslı, Faryalının kızı olduğun öğreniyor.. İşte yeni bölüm fragmanı

Bodrum Masalı'nda Aslı, Faryalı'nın kızı olduğun öğreniyor.. İşte yeni bölüm fragmanı

Bodrum Masalı 26. Bölüm'de; Faryalı'yı, Aslı'nın kendi kızı olabileceği düşüncesi içini kemirirken, Süha gerçekleri öğrenmek için Maya'nın ablasına ulaşır. Kelebek, Aslı’nın babasının Faryalı olduğunu öğreniyor! Peki Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor?

6.3.2017Televizyon
Kanserden ölen kaymakamın tabutun, validen kırmızı karanfil

Kanserden ölen kaymakamın tabutun, validen kırmızı karanfil

Kanserden ölen kaymakamın tabutun, validen kırmızı karanfil

5.3.2017Eskişehir
Ses kısıklığı, tiroid kanseri habercisi

Ses kısıklığı, tiroid kanseri habercisi

Ses kısıklığı, tiroid kanseri habercisi

5.3.2017Gaziantep
Görme engelliler Alanyada yarışıyor

Görme engelliler Alanya'da yarışıyor

Görme engelliler Alanya'da yarışıyor

5.3.2017Antalya

Yazar Sonuçları

Ronaldo söyleşisi

Ronaldo söyleşisi

REAL Madrid’li ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile yapılan söyleşi, Kelebek’te “Türkler çok fanatik” başlığıyla yayınlandı. “Türk Telekom reklamı için İspanya’da ikinci kez kamera karşısına geçen Ronaldo’nun, Gökhan Kimsesizcan’ın sorularını yanıtladığı” belirtiliyordu.

19.3.2017Faruk BİLDİRİCİ
‘Yeterince iyi’ bir şey, tamamdır

‘Yeterince iyi’ bir şey, tamamdır

 Çoğu zaman bir şeye başlayamamamın, başlasam da sonunu getiremememin sebebi, mükemmel olsun isteyişim. Muhteşemlikler peşinde oluşum. Kusursuzluk arayışım.

19.3.2017Nil KARAİBRAHİMGİL
Bizi gülmek iyileştirdi

Bizi gülmek iyileştirdi

Gülben Ergen bu hafta, lösemi hastalığını yenen Bahar’ın annesi Aslı Bastıyalı ile buluştu. Bastıyalı, “Gülmek İyileştirir” adlı kitabını ve kızının iyileşme sürecini anlattı.

15.3.2017Gülben ERGEN
Ya bir dizi KHK ile yasaklanırsa

Ya bir dizi KHK ile yasaklanırsa?

 Evlilik programlarını tartışalım, iyi midir kötü müdür konuşalım ama beğenin beğenmeyin bir TV formatının Kanun Hükmünde Kararname’yle yasaklanma ihtimaline sıcak bakmayalım.

13.3.2017Cengiz SEMERCİOĞLU
Altın Kelebek ödüllerimi vermem

Altın Kelebek ödüllerimi vermem!

 Mehmet Ali Erbil, geçen yıl Altın Kelebek ödüllerini iade edeceğini söylemiş, hatta “Bunu söylediğim için hakkımda kim bilir ne haberler yapacaklar” demişti.

11.3.2017Cengiz SEMERCİOĞLU
Batı Yakasının Hikayesi

Batı Yakasının Hikayesi

Yarın Kelebek’te Mehmet Turgut ile yaptığım röportajı okuyacaksınız.

6.3.2017Ömür GEDİK