Arşiv
Yazarlara Göre
Yalçın BAYER440Ayşe ARMAN171Ayşe ARAL103Bülent KATARCI86Güzin Abla73Emin ÇÖLAŞAN70Cengiz SEMERCİOĞLU66Şükrü KIZILOT64Vahap MUNYAR60Yalçın DOĞAN53Ertuğrul ÖZKÖK45Dr. Gündüz TEZMEN43Fatih ALTAYLI39Yılmaz ÖZDİL39Mehmet Y. YILMAZ38Bekir COŞKUN35Erkan ÇELEBİ35Prof. Dr. Osman MÜFTÜOĞLU34Nurten ERK TOSUNER30Pakize SUDA29Özdemir İNCE29Noyan Doğan28Deniz SİPAHİ27Mesude ERŞAN27Doğan HIZLAN25Sevil ATASOY24Ayşegül DOMANİÇ YELÇE23Fatih ÇEKİRGE23Hadi ULUENGİN22Ahmet HAKAN21Ayçe DİKMEN21Gila BENMAYOR21Doğan ULUÇ20Osman MÜFTÜOĞLU20Nora ROMİ18Tufan TÜRENÇ18Şenay DÜDEK18İsmet BERKAN17Fatih Tekeci16Melis ALPHAN16Niobe16Oktay EKŞİ16Yaşar SÖKMENSÜER16Yonca TOKBAŞ16Ayşe ARAL - Kelebek15Sedat ERGİN15Ayşen GÜR14Erdal İPEKEŞEN14Melike Karakartal14Nedim BUBİK14Onur BAŞTÜRK14Rauf TAMER14Ali Atıf BİR13Enis BERBEROĞLU13Kanat ATKAYA13Oğuz ARAL13Yener SÜSOY13İsmet SOLAK13Kubilay KESKİN12Memet ESER12Serdar TURGUT12Uğur CEBECİ12Şükrü KÜÇÜKŞAHİN12Deniz Gürel11Dr. Nuri Soysal11Ferai TINÇ11Mehmet Ali BİRAND11Nilüfer KAS11Yorgo KIRBAKİ11Adnan KAYA10Ege CANSEN10Taha AKYOL10Mümtaz SOYSAL9Oya ARMUTÇU9Pako'nun Sayfası9Rahmi TURAN9Banu ŞEN8Ebru ÇAPA8Kurthan FİŞEK8Mete Tamer OMUR8Nil KARAİBRAHİMGİL8Ömür GEDİK8İzzet ÇAPA8Şenol Kalyoncu8Bahar AKINCI7Cüneyt ÜLSEVER7Uğur DÜNDAR7 Zeynep BÖLÜKBAŞI7Ayşe ÖZEK KARASU6Cengiz ÇANDAR6Eray GÖRGÜLÜ6Oya BERBEROĞLU6Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU6Pınar REYHAN6İpek DURKAL6Dursun GÜNDOĞDU5Ercan KUMCU5Erdal SAĞLAM5Leyla ATAMAN5M. Rauf Ateş5

Hastane

Hastane ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hastane haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 24.051 Hastane haberi bulunmuştur.

Hastane (eski adı: Darüşşifa), sağlık hizmeti verilen ve bu amaçla gerektiğinde hastaların yatarak tedavi oldukları kurum. Hastanelerde hastalar, paralı veya parasız olarak tedavi edilirler. Hastaneler, devlet hastaneleri, özel üniversiteler, dernekler, sigorta şirketleri tarafından ücretli veya ücretsiz olarak işletilirler. Geçmişte dinî organizasyon ve gönüllüler tarafından verilen hastane hizmetleri günümüzde doktor, cerrah, hemşire, ebe, eczacı gibi sağlık profesyonelleri tarafından verilmektedir.

Hastane Haberleri

14 yaşındaki kız doğurduğu bebeğini çöpe attı

14 yaşındaki kız doğurduğu bebeğini çöpe attı

Siirt'te 14 yaşındaki kız çocuğu, hastane tuvaletinde doğurduğu bebeğini çöpe attı.

24.5.2016Gündem
Ölüm döşeğinde atlarına son veda

Ölüm döşeğinde atlarına son veda

ABD'de ölüm döşeğinde olan Vietnam Savaşı gazisi Robert Gonzales atları Sugar ve Ringo ile vedalaştı.

24.5.2016Dünya
1 yaşına kadar ölür’ dediler 13’üncü yaşını kutladı

1 yaşına kadar ölür’ dediler 13’üncü yaşını kutladı

Adana’da doğuştan kas hastalığı nedeniyle konuşup hareket edemeyen ve 1 yaşına kadar yaşayabileceği söylenen Orhan Zöhre, tedavi gördüğü hastanede 13 yaşına girdi. Uzmanlar tıp literatüründe bu yaşa kadar yaşayan hasta bilmediklerini ifade ettiler.

24.5.2016Sağlık
Doktor ihmali öldürdü iddiası

Doktor ihmali öldürdü iddiası

Aydın'da 9 yaşında bir çocuğun hastanede "doktor ihmalinden" öldüğü iddiası ortaya atıldı. Nazilli ilçesinde 9 yaşındaki oğlunu tedavi sırasında hastanede zatürreden kaybeden baba, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

24.5.2016Sağlık
9 yaşındaki Mert doktor ihmali kurbanı mı?

9 yaşındaki Mert doktor ihmali kurbanı mı?

AYDIN'nın Nazilli ilçesinde, 9 yaşındaki oğlu Mert Kahveci'nin zatürre teşhisi konularak tedaviye alındığı Devlet Hastanesi'nde yaşamını yitirmesiyle büyük acı yaşayan Şahin Kahveci, ihmali olduğunu ileri sürdüğü Uzman Doktor E.Ö. hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Şafak Çalışkan, doktor E.Ö., hakkında idari soruşturma başlacaklarını belirterek, "Yargıya intikal etmiş bir konu hakkında açıklama yapmamız çok da doğru değil" derken, suçlanan doktor E.Ö., iddiaların asılsız olduğunu söyledi.

24.5.2016Gündem
IŞİD, rejim kentlerini vurdu

IŞİD, rejim kentlerini vurdu

ABD desteğindeki operasyon hazırlıkları nedeniyle Suriye’de Rakka ve Irak’ta Felluce’yi kaybetme riskiyle karşı karşıya kalan IŞİD, Suriye’nin rejim kontrolündeki sahil kentlerinde sivilleri vurdu. Lazkiye ve Tartus’ta canlı bomba saldırıları sonucu en az 120 kişi öldü. Otobüs terminalleri ve bir hastane de hedef oldu.

23.5.2016Dünya
Geleceğin sağlık sisteminde hasta doktorun ikinci pilotu

Geleceğin sağlık sisteminde hasta doktorun ikinci pilotu

ABD’de Singularity Universitesi Tıp Fakültesi’nden doktor, bilim insanı, mucit ve girişimci Dr. Daniel Kraft teknoloji, biyo-tıp alanındaki gelişmelerin hasta-hekim ilişkisini de değiştireceğini söylüyor. Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde konuşma yapmak üzere İstanbul’a gelen Dr. Kraft, kendiyle ilgili verilere daha kolay sahip olan hastanın tedavi ekibinin ortağı veya yardımcı pilotu olacağını söyledi.

23.5.2016Sağlık
Merkel: 'Hepimiz aynı gezegende yaşıyoruz'

Merkel: 'Hepimiz aynı gezegende yaşıyoruz'

Almanya Başbakanı Merkel, "Hepimiz aynı gezegende yaşıyoruz. Her insanın sadece tek bir hayatı var ve o hayatı sürdürülebilir ve anlamlı şekilde yaşama hakkı var. Bunu yapabilmesi için de o kişilere bu fırsatın verilmesi gerekiyor" dedi.

23.5.2016Avrupa
Sayılı günler kaldı

Sayılı günler kaldı

DENİZLİ'de Sağlık Bakanlığı tarafından Çivril 100, Tavas 100 ve Çameli ilçesinde ise 27 yataklı olarak yaptırılan devlet hastanelerinin inşaaatklarında sona gelindi.

23.5.2016Ege
ÇGC yönetiminden Balcalı ziyareti

ÇGC yönetiminden Balcalı ziyareti

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Yönetim Kurulu Üyeleri Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekim’i Prof.Dr. Yeşim Taşova’ya son yıllarda gazetecilere gösterdikleri yakın ilgi ve kolaylıklar nedeniyle teşekkür ziyaretinde bulundu.

23.5.2016Çukurova
Karnında mala unutulan hastaya 42 bin lira tazminat

Karnında mala unutulan hastaya 42 bin lira tazminat

Nezihe Yılmaz, 8 yıl kadar önce, eski adı Vakıf Gureba olan Bezmialem Hastanesi’nde ameliyat oldu. Bir süre sonra, Yılmaz’ın ameliyatında cerrahi mala unutulduğu ortaya çıktı. Mala yüzünden sağlığı daha da kötüleşen Yılmaz, hastaneye karşı tazminat davası açtı. Hastanenin, Yılmaz’a toplam 42 bin lira tazminat ödemeye mahkûm eden idare mahkemesinin kararını Danıştay da onadı.

23.5.2016Ekonomi
Son Dakika Haberleri: Hatay'da denizde hain tuzak kuruldu, acı haber geldi..

Son Dakika Haberleri: Hatay'da denizde hain tuzak kuruldu, acı haber geldi..

Dün Hatay'dan çok acı bir son dakika haberi geldi.  Hatay'ın Samandağ ilçesi Çevlik sahili açıklarında sahil güvenlik ekiplerinin, "can salı" adı verilen botta iki ceset bulunduğu ihbarı üzerine yaptığı inceleme sırasında meydana gelen patlamada bir asker şehit oldu, bir balıkçı yaralandı.

23.5.2016Gündem
Yazılmamış habere ihtar

Yazılmamış habere ihtar

MUHABİR arkadaşlarımızdan Fırat Alkaç, 7 Mayıs’ta Ümraniye Erdem Hastanesi yetkililerini aradı.

22.5.2016OkurTemsilcisi

"Ölüm bizi ayırıncaya dek..." dediler yeminlerini tuttular

Kanada'da yaşayan Jim Minnini ölümcül akciğer hastasıydı. Durumu ağırlaşınca hastaneye kaldırıldı. Eşi Cindy kalp krizi geçirdi ve o da hastaneye kaldırıldı. Çift, son anlarında el ele tutuştu...

22.5.2016Sağlık
Bedava fizyoterapiye Karayipler’de tatil

Bedava fizyoterapiye Karayipler’de tatil

Karayipler’deki Union adasında yaşayan Jeremie Tronet isimli genç, beton hendeğe düşerek kalçasını kıran kız arkadaşına bedava fizyoterapi hizmeti verecek kişiyi 5 ay boyunca ağırlamayı vaat ediyor.

21.5.2016Dünya
Sosyetik işadamı Cengiz Çolak'tan hastaneye tedavi kurşunu

Sosyetik işadamı Cengiz Çolak'tan hastaneye tedavi kurşunu

İstanbul Kadıköy'de özel bir hastaneye silahlı saldırıda bulundukları ve hastane sahibini tehdit ettikleri öne sürülen 2 kişi tutuklandı.

21.5.2016Gündem
Nusaybin şehidini, 10 bin Bolvadinli uğurladı

Nusaybin şehidini, 10 bin Bolvadinli uğurladı

Mardin’in Nusaybin İlçesi’nde teröristlerce tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu yaralanan ve kaldırıldığı hastane şehit olan Piyade Uzman Çavuş Hasan Basri Tek’in cenazesi, memleketi Afyonkarahisar’ın Bolvadin İlçesi’nde yaklaşık 10 bin kişinin katıldığı törenin ardından toprağa verildi. Şehidin kız kardeşi Elif Çakan, "Gitme ne olursun, mis kokulum gitme, nur yüzlüm, mis kokulum ne olur gitme" diye ağıt yaktı.

20.5.2016Gündem
MHRS hastane randevu üyeliği nasıl oluşturulur

MHRS hastane randevu üyeliği nasıl oluşturulur

MHRS yani Merkezi Hekim Randevu Sistemi'ne giriş için üye olmak gerekmektedir. MHRS hastane randevu sistemine internet üzerinden giriş yaparak Türkiye genelindeki birçok hastaneden randevu alınabilmektedir. MHRS hastane nasıl üye olacağınızı haberimizden öğrenebilirsiniz.

20.5.2016Gündem
Manisalı öğrencilere yurtdışında Erasmus stajı

Manisalı öğrencilere yurtdışında Erasmus stajı

Manisa’nın Demirci İlçesi’ndeki Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri tarafından hazırlanan ve koordinatörlüğü yapılan Erasmus+ Mesleki Eğitim Öğrenci Hareketliliği Projesi kapsamında hemşirelik bölümü öğrencileri İtalya’da staj yapıyor.

20.5.2016Eğitim
102 yaşındaki Şabat Levi ile çocukları arasında 'bakıcı' krizi

102 yaşındaki Şabat Levi ile çocukları arasında 'bakıcı' krizi

Uzun yıllar, Türkiye’nin en köklü züccaciye firmalarından birinin başında bulunan Şabat Levi, çocukları ile davalık oldu. Levi’nin kızı, 102 yaşındaki babasına vasi atanması için dava açtı. Davanın sebebi, Levi’nin 40 yaşındaki bakıcısı E. D. Dava dilekçesinde, "Babamız, E. D.’ye tutku ile bağlı. Bakıcı; babama, 1,5 milyon dolarlık dairesini sattırmak istiyor. Babamız, E. D. yüzünden bize de tavırlı” denildi. Mahkeme, Nişantaşı’ndaki daireye tedbir koydurdu.

20.5.2016Ekonomi
Türkiye'de her 4 kadından 1'i istemeden hamile

Türkiye'de her 4 kadından 1'i istemeden hamile

Kadın sağlığı ve hakları konusundaki en büyük global konferans olan Women Deliver Konferansı’nda, doğum kontrolünün insan hakkı olduğu vurgulandı. BM verilerine göre, gelişmekte olan ülkelerde her beş kızdan biri 18 yaşın altında gebe kalıyor. Türkiye’de ise yılda 20 binden fazla çocuk anne doğum yapıyor.

19.5.2016Sağlık
Ankara Numune Hastanesi'nde yangın

Ankara Numune Hastanesi'nde yangın

Ankara Numune Hastanesi'nde dün gece saatlerinde başlayan yangın büyük bir paniğe neden oldu. Hastalar kısa süre içinde başka bölümlere tahliye edildi... Ankara'daki itfaiye ekiplerinin yaklaşık 2 saat süren çalışmaları sonrasında ise yangın kontrol altına alındı, söndürüldü ve soğutma çalışmaları başladı. İtfaiye ekiplerinin ve tanıkların iddiasına göre yangının sebebi hastane çatısına düşen bir yıldırım...

18.5.2016Gündem
Oya Aydoğan'ın ölümü onu yıktı, mezarının başından ayrılamadı!

Oya Aydoğan'ın ölümü onu yıktı, mezarının başından ayrılamadı!

Oya Aydoğan dün son yolcuğuna uğurlandı... Sinema sanatçısı Oya Aydoğan, Levent Afet Yolal Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Oya Aydoğan’ın mezarı başında dua okuyan Bülent Ersoy, ısrarlara rağmen mezarlıktan ayrılmak istemedi.

17.5.2016Kelebek
İstinye'deki son yeşil alan gidiyor

İstinye'deki son yeşil alan gidiyor

Sarıyer İstinye’de, mülkiyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı’na ait, 18 yıl önce imzalanan protokolle, kullanım hakkı 49 yıllığına İstanbul Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü’ne verilen arazi üzerinde hastane inşa edilecek.

17.5.2016Gündem
Gelini almaya giden damat amcasının kurşunuyla ölmüş

Gelini almaya giden damat amcasının kurşunuyla ölmüş

Hatay Kırıkhan'da gelin almaya giden infaz koruma memuru damat, kutlama sırasında polis amcasının silahından çıkan mermi ile başından vurularak öldü

16.5.2016Gündem
Muhabirin gözyaşları

Muhabirin gözyaşları

IRAK Türkmen Cephesi Genel Başkanı ve Kerkük Milletvekili Esat Salihi ve beraberindeki heyet, Polatlı Devlet Hastanesi’nde tedavi gören yaralı Türkmenleri ziyaret etti. Türkmeneli TV’ye röportaj veren Salihi'nin bölgede katledilen masum insanlardan söz ederken duygulanması, muhabir Duygu Yelin’i de ağlattı. Yelin röportaj sırasında gözyaşlarını tutamadı.

16.5.2016Gündem
‘Acaba hasta mıyım’ kaygısı da bir hastalık!

‘Acaba hasta mıyım’ kaygısı da bir hastalık!

2013’te Amerikan Psikiyatri Birliği tarafından adı ‘Hastalık Kaygısı Bozukluğu’ olarak tanımlanan hipokondriya, her yaş grubunda görülebiliyor. Her hastalıkta olduğu gibi bunda da stres çok önemli. Ama özellikle teknoloji çağında olmamızdan dolayı gençler risk altında.

15.5.2016Eğitim
Hastaneden ilk açıklama

Hastaneden ilk açıklama

Acı haberi hastane yetkilileri duyurdu...

15.5.2016Paparazzi
Oya Aydoğan'ın sağlık durumu için kötü haber..

Oya Aydoğan'ın sağlık durumu için kötü haber..

Oya Aydoğan'ın sağlık durumu hakkında son dakika haberi geldi. Aort damarı yırtılan ve 12 saat süren bir ameliyatın ardından yoğun bakıma alan ünlü sanatçının sağlık durumu ile ilgili hastane açıklama yaptı. Oya Aydoğan uyutulmaya devam ediyor. Yapılan açıklamaya göre Oya Aydoğan'ın beynindeki ödemin tedaviye cevap vermediği de belirtildi.

14.5.2016Paparazzi
Bu fotoğrafın ardındaki hikaye yürekleri dağladı

Bu fotoğrafın ardındaki hikaye yürekleri dağladı

Hayatta bazı görüntüler vardır karşınıza çıktığı zaman kayıtsız kalamazsınız. Gazeteciler tarafından paylaşılan bu kare, sosyal medyada büyük ilgi gördü. Herkesin kendisiyle, kendi çocuğuyla empati kurmasına yol açan görüntünün ardındaki hikaye ise yürekleri dağladı.

13.5.2016Dünya
Bülent Ersoy'dan Lerzan Mutlu'ya sert tepki

Bülent Ersoy'dan Lerzan Mutlu'ya sert tepki

Program partneri Oya Aydoğan ile tartıştığı konuşulan Lerzan Mutlu'ya Bülent Ersoy'dan sert uyarı.

12.5.2016Paparazzi
Adıyaman'da hastanede güvenlikçiler ve 112 Acil ekibi arasında kavga

Adıyaman'da hastanede güvenlikçiler ve 112 Acil ekibi arasında kavga

Adıyaman'da bir hastanede çalışan güvenlik görevlileri ile 112 Acil Servis ekibi arasında kavga çıktı.

11.5.2016Gündem
Kulağı koparılan yüzüne kezzap atılan Zehra

Kulağı koparılan yüzüne kezzap atılan Zehra

BUGÜN Zehra'yla tanışacaksınız... 23 yaşında ama şu an ölümle pençeleşiyor.

11.5.2016Yarım Kalan Hayatlar
Madenci ve engellilere 500 liraya 'sahte rapor' verildi

Madenci ve engellilere 500 liraya 'sahte rapor' verildi

Zonguldak'ta iş akitleri feshedilen bazı madencilerin geçmişe dönük usulsüz sağlık raporu alarak işe geri dönmelerini sağladıkları, bazı vatandaşlara da engellilik oranlarını yüksek gösteren sahte raporlar düzenlettikleri iddia edilen suç örgütüne yönelik iddianame, Zonguldak 2. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edildi.

11.5.2016Ekonomi
Ameliyata giren doktorlar şok oldu

Ameliyata giren doktorlar şok oldu

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan ameliyatla, bir hastanın böbreğinden çıkarılan 7 santimetre büyüklüğünde, 160 gram ağırlığındaki taş, doktorları bile şaşırttı.

11.5.2016Gündem
Gebze'de hastanede tecavüz iddiası

Gebze'de hastanede tecavüz iddiası

KOCAELİ’nin Gebze İlçesi’nde daha önce özel bir hastanede temizlik işçisi olarak çalışan 38 yaşındaki S.B., hastanenin temizlik işleri müdürünün tecavüzüne uğradığını iddia etti. Hamile kalıp çalıştığı hastanede kürtaj olduğunu, müdürünün kendisini kızına zarar vermekle tehdit ettiğini ileri süren S.B. şikayetçi olurken, soruşturma başlatıldı.

11.5.2016Gündem
TOKİ, kardeş ülkeye model oldu

TOKİ, kardeş ülkeye model oldu

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığını (TOKİ) "model" kabul ederek kurulan Azerbaycan Konut ve İnşaat Yapım Kamu İdaresinin Başkanı Samir Nuriyev, TOKİ Başkanı Ergün Turan'dan idarenin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

11.5.2016Ekonomi
Ancak birlikte başarabiliriz

Ancak birlikte başarabiliriz

Şu anda İsrail’in Türkiye’deki en üst düzey temsilcisi olan Shai Cohen, Hürriyet’e konuştu.

11.5.2016Dünya
Oya Aydoğan'ın sağlık durumu ile ilgili yeni açıklama

Oya Aydoğan'ın sağlık durumu ile ilgili yeni açıklama

Oya Aydoğan'dan akşam saatlerinde iyi haber geldi... Boğazına takılan patatesi çıkartmaya çalışırken aort damarı yırtılan ünlü oyuncu Oya Aydoğan’ın sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi. Kanaması durdurularak, tansiyonu normale döndürülen Aydoğan’ın yarın uyandırılacağı belirtildi. Oya Aydoğan, doktorlar tarafından uyutulurken, birçok ünlü isim yakın arkadaşlarını ziyaret için hastaneye geldi.

10.5.2016Kelebek
Vehbi Koç Vakfı’ndan tıp fakültesi hastanesine yatırım

Vehbi Koç Vakfı’ndan tıp fakültesi hastanesine yatırım

Vehbi Koç Vakfı, Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin uygulama hastanesine 300 milyon dolar yatırım yaptı. Hastane tamamlandığında yatırım tutarı 500 milyon dolara ulaşacak. Tıp fakültesi bu yıl ilk kez 19 mezun verecek.

10.5.2016Sağlık
Üniversitenin tıp fakültesinde devir teslim töreni

Üniversitenin tıp fakültesinde devir teslim töreni

Erciyes Üniversitesi’nde Prof. Dr. Muhammet Güven’in rektör atanmasıyla boşalan Tıp Fakültesi Dekanlığı görevine eskiden Dekan Yardımcılığı görevini yürüten Prof. Dr. Hakan Poyrazoğlu atandı. Devir teslim töreninin ardından yeni Dekan Poyrazoğlu görevine başladı.

10.5.2016Eğitim
Lerzan Mutlu'dan tepki çeken paylaşım

Lerzan Mutlu'dan tepki çeken paylaşım

Lerzan Mutlu'nun hastane odasından paylaştığı fotoğraf tepki çekti.

10.5.2016Paparazzi
Oya Aydoğan'ın sağlık durumu ile ilgili son açıklama

Oya Aydoğan'ın sağlık durumu ile ilgili son açıklama

Oya Aydoğan'ın sağlık durumu ile ilgili hastaneden yeni bir açıklama yapıldı. Boğazına takılan patatesi çıkartmak isterken aort damarını yırtan Oya Aydoğan'ın yoğun bakımda uyutulduğu, 48 saat daha uyandırılmayacağı açıklandı. Hastane yetkilileri Oya Aydoğan için ikinci bir ameliyatın düşünülmediğini söyledi. Oya Aydoğan'ın annesinin de yıllar önce benzer bir rahatsızlık geçirdiği öğrenildi.

10.5.2016Paparazzi
Kış Güneşi 12. bölüm fragmanında büyük şok!

Kış Güneşi 12. bölüm fragmanında büyük şok!

Kışı Güneşi 11. bölümde Efe ve Nisan'ın yaşadıkları son bölüme damgasını vurdu. Dizinin son bölümünde intikam alma sırası Kadim'e geçiyor. Kış Güneşi 11. bölümünde yaşanan olaylar izleyicileri şaşkına uğrattı. Kış Güneşi 12. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

8.5.2016Kelebek
Afyon’da sanat vadisi kuruluyor

Afyon’da sanat vadisi kuruluyor

Doğup büyüdüğü yerlere okul, hastane, kütüphane yaptıran çok isim var ve önemli bir misyon üstlendikleri de aşikâr… Peki ya doğduğu topraklara sanat götüren kaç kişiyi biliyoruz? Benim yürekten kutladığım, elini taşın altına koyma biçimlerine hayran kaldığım iki isim var: Ahmet Kocabıyık ve Hüsamettin Koçan. Bu hafta Afyon’u bir sanat vadisine dönüştürmeyi kafasına koyan Kocabıyık’ı, haftaya da Baksı Müzesi’yle Bayburt’a apayrı bir değer katan Koçan’ı anlatacağım...

8.5.2016Seyahat
Atatürk'ün naaşı başında nöbet tutan asker hayatını kaybetti

Atatürk'ün naaşı başında nöbet tutan asker hayatını kaybetti

Atatürk'ün 10 Kasım 1938'de vefatının ardından naaşını İstanbul'dan İzmit'e taşıyan Yavuz Zırhlısı'nda askerlik yapan Şaban Kalmaz, Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 100 yaşında vefat etti.

6.5.2016Gündem
Her geçen gün kalite yükseliyor

Her geçen gün kalite yükseliyor

MANİSA'nın Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi'nde gerçekleştirilen yenileme çalışmaları kapsamında kuruma beş yeni ameliyathane kazandırıldığı belirtildi.

6.5.2016Ege
Bu takside engel yok

Bu takside engel yok

İZMİR'in Bergama Belediyesi, kentteki engellilerin ulaşımı konusunda yaşadığı sıkıntıları ortadan kaldırmak amacıyla 'Engelsiz Taksi Projesi' başlattı.

6.5.2016Ege

Yazar Sonuçları

Başbakan tamam referandum işi karıştı

Başbakan tamam referandum işi karıştı

DOKUNULMAZLIK oylaması nedeniyle Meclis çok hareketliydi.

18.5.2016Haber Yazıları
Ancak Birlikte Başarabiliriz

Ancak Birlikte Başarabiliriz

Şu anda İsrail’in Türkiye’deki en üst düzey temsilcisi olan Shai Cohen, Hürriyet’e konuştu.

10.5.2016Haber Yazıları