Tbmm

 • Efsane yazar Yaşar Kemal'i kaybettik - tbmm
  Efsane yazar Yaşar Kemal'i kaybettik01.03.2015
  GündemTÜRK romanının büyük ustası yazar Yaşar Kemal, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
 • Muhalefetin hakkı var - tbmm
  Muhalefetin hakkı var01.03.2015
  GündemEski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, Şah Fırat Operasyonu nedeniyle MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel arasındaki ‘vatanseverlik’ tartışmasının yapılmaması gerektiğini vurgulayarak, “Çok üzüldüm” dedi.Başbuğ, muhalefet partilerinin hiç bilgilendirilmediğine de dikkat çekerek, “Doğası gereği tepki gösteriyorsunuz.Muhalefetin her türlü sözü söyleme hakkı doğuyor” diye konuştu.
 • Eray GÖRGÜLÜ

  Kentli yönetimde ne kadar söz sahibi - tbmm
  Kentli yönetimde ne kadar söz sahibi01.03.2015
  YazarlarDüşünün aylar, hatta yıllar öncesinde bir oy vermişsiniz ve önünüzdeki beş yıl boyunca kente dair söz söyleme, fikir yürütme haklarınız o gün verdiğiniz oyla ipotek altına alınmış.
 • Sağanak yağmurda ‘Paket’ protestosu - tbmm
  Sağanak yağmurda ‘Paket’ protestosu28.02.2015
  EgeTBMM’de görüşülen ve sert tartışmalarla kavgalara neden olan İç Güvenlik Yasası Paketi’ne, İzmir’den de tepki yükseldi.Çeşitli sivil toplum örgütlerinden siyasi partilere, sendikalardan futbol takımı taraftarlarına, meslek kuruluşlarına kadar hemen her kesimden bin kişi Gündoğdu Meydanı’nda toplandı.CHP milletvekilleri Alaattin Yüksel, Erdal Aksünger, Hülya Güven, Musa Çam’la aday adayı Ülkümen Rodoplu da protestoculara destek verdi.Sağanak yağmur nedeniyle eylem şemsiyelerin altında gerçekleşti, müzik grupları gösterilerini sunamadı, eylem de kısa sürdü.
 • Tarihi gelişmeyle ilgili ilk tepkiler - tbmm
  Tarihi gelişmeyle ilgili ilk tepkiler28.02.2015
  GündemBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile HDP Heyeti, Dolmabahçe Başbakanlık Ofisin'deki görüşme sonrası ortak açıklama yaptı.İşte çözüm süreci ile ilgili önemli açıklamaların yapıldığı ve HDP'li Sırrı Süreyya Önder'in "PKK'yı silah bırakma için kongre toplamaya çağırıyoruz" dediği o görüşmeye ilk tepkiler:
 • İşte Türkiye'nin ağır faturası - tbmm
  İşte Türkiye'nin ağır faturası28.02.2015
  GündemHDP'li Sırrı Süreyya Önder Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'la yaptıkları görüşmeden sonra PKK'ya silah bırakma çağrısı yaptı.Önder, "PKK'yı silah bırakma için kongre toplamaya çağırıyoruz'' dedi.1984 yılından bu yana süren terör saldırılarında ise 30 bin kişi hayatını kaybetti.
 • Bozkurt selfie - tbmm
  Bozkurt selfie28.02.2015
  GündemİÇ Güvenlik Paketi’nin görüşüldüğü TBMM Genel Kurulu, MHP’li vekillerin çubuklu selfie görüntülerine sahne oldu.
 • Önseçimi duyunca aday oldu - tbmm
  Önseçimi duyunca aday oldu28.02.2015
  GündemESKİ CHP Genel Sekreteri Önder Sav, partisinin Genel Merkezi’ne gelerek milletvekili aday adaylığı için başvurdu.Kalabalık bir partili grup tarafından karşılanan Sav, başvurunun ardından kameraların karşısına geçti.Parti meclisinin ön seçim kararı üzerine aday olduğunu belirten Sav, şunları söyledi:
 • Kabataş için yine suç duyurusu - tbmm
  Kabataş için yine suç duyurusu28.02.2015
  GündemCHP İzmir Milletvekili Oğuz Oyan, Gezi olayları sırasında Kabataş’ta başörtülü, bebekli bir kadının saldırıya uğramasına ilişkin iddiayla ilgili ‘iftira ve suç uydurma’ gerekçesiyle geçen yıl yaptığı suç duyurusunu güncelledi.
 • Günah keçisi arıyor - tbmm
  Günah keçisi arıyor28.02.2015
  GündemMHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, “Ak nakliyatın mümessil müdürü yine esip gürlemiş, kof kabadayılıklarına yenisini ekledi.Vatan toprağını korumayı bilmeyenlerin PYD’nin izniyle kof kabadayılık yapması AKP’ye oy veren insanları rencide etmiştir” dedi.
 • ÇHD’den ihracı istendi - tbmm
  ÇHD’den ihracı istendi28.02.2015
  GündemTBMM’de İç Güvenlik Yasa Tasarısı görüşmeleri sırasında, Genel Kurul’u yöneten Başkanvekili ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ayşe Nur Bahçekapılı’nın, 23 yıldır üyesi olduğu Çağdaş Hukukçular Derneği’nden (ÇHD) ihracı istendi.
 • Sürpriz torba - tbmm
  Sürpriz torba28.02.2015
  EkonomiBaşbakan Ahmet Davutoğlu’nun “Bundan sonra torba düzenleme yapmayın” uyarısına rağmen Meclis'e ikinci bir torba yasa gelecek.
 • Sürpriz torba - tbmm
  Sürpriz torba28.02.2015
  EkonomiÇALIŞMALARINA en geç 7 Nisan’da seçim molası verecek olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM), acil düzenlemelerin yetişmeme olasılığına karşı yine ‘torba’ düzenleme gündeme geldi.
 • ‘Okul üzümü’ nisana yetiştirilmeye çalışılıyor - tbmm
  ‘Okul üzümü’ nisana yetiştirilmeye çalışılıyor26.02.2015
  EğitimTBMM Sağlık Komisyonu Üyesi ve AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, ‘Okul Sütü Projesi’ne benzer şekilde öğrencilere kuru üzüm dağıtımıyla ilgili projenin, ülke genelinde nisan ayından itibaren uygulanmaya başlanabileceğini bildirdi.
 • İnadına mini etek desinler - tbmm
  İnadına mini etek desinler26.02.2015
  GündemCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Varsın onlar ‘İnadına dekolte, inadına mini etek’ diye feveran etsinler.Biz TÜRGEV ile, diğer vakıflarımızla, derneklerimizle birlikte inancına, tarihine, kültürüne bağlı nesiller, düşünen, tartışan, üreten gençler yetiştirmek için çalışmaya, çabalamaya devam edeceğiz” dedi.TÜRGEV’in toplu yurt açılış törenine katılan Erdoğan, özetle şunları söyledi:
 • 2.5 saatlik ‘olağan’ görüşme - tbmm
  2.5 saatlik ‘olağan’ görüşme26.02.2015
  EkonomiCUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın Merkez Bankası’nı eleştirmesinden bir saat sonra Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun sürpriz bir şekilde Başbakanlık Konutu’nda bir araya gelmesi heyecan yarattı.Başkent kulislerinde 'Ali Babacan istifa mı etti' iddiaları konuşulmaya başlandı.Bu iddialara Enerji Bakanı Taner Yıldız yanıt verdi.Yıldız, ''Böyle bir şey sözkonusu değildir'' dedi.
 • Başbakan Davutoğlu: Meydan okuyan dokunsun bakalım - tbmm
  Başbakan Davutoğlu: Meydan okuyan dokunsun bakalım26.02.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Eşme’de Süleyman Şah emanetlerinin konulması için çevrilen alanın artık Türkiye’nin toprağı olduğunu belirterek, “Birisi meydan okuyorsa oraya dokunsun bakalım” dedi.Macaristan dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Davutoğlu, emanetlerin geçmişte olduğu gibi yer değiştirdiğini vurguladı.Anlaşmada Türkiye’ye ait toprağın coğrafi olarak tanımlanmadığına işaret eden Davutoğlu, “Süleyman Şah’ın mezarı neredeyse bizim toprağımız orasıdır” dedi.Davutoğlu, Şah Fırat Operasyonu gecesi Genelkurmay Karargâhı'nda şükür namazı da kılmış.
 • Bakan Yıldız’dan istifa açıklaması: "Böyle birşey söz konusu değil" - tbmm
  Bakan Yıldız’dan istifa açıklaması: "Böyle birşey söz konusu değil"26.02.2015
  GündemENERJİ ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı’nın istifa ettiği yönündeki iddialara "Böyle birşey söz konusu değildir" dedi.
 • Hürriyet ödülleri topladı - tbmm
  Hürriyet ödülleri topladı26.02.2015
  Gündem7.Altın Kalem Ekonomi Basını Başarı Ödülleri sahiplerini buldu.Hürriyet Yazarı Şükrü Kızılot, Yap-İşlet Devret'e Vergi Şoku; Hürriyet Muhabiri Banu Şen ise Soma'da Maske Düşüyor haberi ile ödül aldı.
 • Naylon çadırda başlayan hayat Meclis'e taşınıyor - tbmm
  Naylon çadırda başlayan hayat Meclis'e taşınıyor26.02.2015
  EgeCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Bir Roman'ı milletvekili adayı göstereğiz" sözleriyle kastettiği kişinin, Avrupa Romanlar ve Göçebeler Forumu Türkiye Temsilcisi Özcan Purçu olduğu ortaya çıktı.İzmir 2.bölgenin 3.ya da 5.sırasından kontenjan adaylığı bekleyen Purçu, naylon çadırda başlayan hayat mücadelesini TBMM'de sürdürmeye hazırlanırken "Yüküm çok ağır.Romanlar'ın sorunları fazla, çok çalışacağım" dedi.
 • Ayşenur Bahçekapılı Meclis'te rahatsızlandı - tbmm
  Ayşenur Bahçekapılı Meclis'te rahatsızlandı26.02.2015
  GündemTartışmalar ve kavgalarla devam İç Güvenlik Paketi'nin görüşmeleri için toplanan TBMM Genel Kurulu'nda Meclis Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı, rahatsızlanınca görüşmelere ara verildi.
 • TBMM Başkanvekili Bahçekapılı'nın tansiyonu düştü, birleşime ara verildi - tbmm
  TBMM Başkanvekili Bahçekapılı'nın tansiyonu düştü, birleşime ara verildi26.02.2015
  GündemTBMM Genel Kurulunun 65.birleşimi, saat 14.35'te yoklama ile açıldı.Birleşimi TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı yönetiyor.Bahçekapılı, ilk yoklamada toplantı yeter sayısının olmadığını açıkladı.Birleşime 15 dakika ara veren Bahçekapılı, daha sonra tansiyon rahatsızlığı nedeniyle yeniden birleşime 1 saat ara verdiğini bildirdi.
 • Babuşçu'nun paylaşımı olay yarattı - tbmm
  Babuşçu'nun paylaşımı olay yarattı26.02.2015
  GündemAK Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşçu’nun Twitter’da yaptığı bir paylaşım büyük tepki çekti.Başka bir kullanıcının ‘Bizans dostu kahpe İnönü’ başlıklı mesajını paylaşan Babuşçu tepkiler üzerine paylaşımını sildi.Babuşçu TBMM’de de özür diledi.Bu sırada Meclis Genel Kurul Salonu’ndan gerginlik yaşandı
 • TBMM'de Beşiktaş baharı - tbmm
  TBMM'de Beşiktaş baharı26.02.2015
  FutbolYeni İç Güvenlik Paketi görüşmeleri esnasında oldukça gergin sahnelerin oluştuğu TBMM'de Beşiktaş - Liverpool maçı heyecanı ve dostluğu yaşandı.Maç sonunda Beşiktaş'ın 6-4 galip gelerek UEFA Avrupa Ligi'nde son 16'ya kalması, Meclis'in gergin olan ortamını bir an olsun sakinleştirdi ve tüm partiler söz alarak Beşiktaş'ı kutladı.
 • Deniz Gürel

  AK Parti’de ilk viraj ‘temayül’ - tbmm
  AK Parti’de ilk viraj ‘temayül’25.02.2015
  YazarlarTürkiye, 103 gün sonra siyasi tarihin en ilginç seçimlerinden birini yaşayacak.
 • Bahçeli'ye yakıştıramadım - tbmm
  Bahçeli'ye yakıştıramadım25.02.2015
  GündemGenelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin gruptaki konuşmasına, akşam saatlerinde yaptığı yazılı açıklama şu yanıtı verdi:
 • Zafer diye kakalıyor - tbmm
  Zafer diye kakalıyor25.02.2015
  GündemCHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Şah Fırat Operasyonu’yla ilgili “Sana ait olan topraktan kaçıp geliyorsun ve bunu da zafer diye satıyorsun” dedi.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Akılları fikirleri rantta! - tbmm
  Akılları fikirleri rantta!25.02.2015
  YazarlarCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın “çılgın projesi” Kanal İstanbul ile ilgili olarak dün Hürriyet’te yayınlanan haberin üst başlığı şöyleydi:
 • Fantomlar çarpıştı: 4 şehit - tbmm
  Fantomlar çarpıştı: 4 şehit25.02.2015
  GündemMalatya 7.Ana Jet Üssü’nden gece uçuş eğitimi için dün akşam havalanan iki RF-4E tipi (Fantom) keşif uçağı Akçadağ İlçesi İkinciler Köyü yakınlarında iniş için havaalanına yaklaşırken çarpışarak düştü.Kazada 4 subay şehit oldu.
 • Yalçın BAYER

  Önseçime girenlere saygı - tbmm
  Önseçime girenlere saygı25.02.2015
  YazarlarAday adayları kızışıyor; AKP sakin, CHP heyecanlı.
 • İzinsiz gösteriye katılan 15 yaşındaki çocuklara 'ağırlaştırılmış müebbet' talebi - tbmm
  İzinsiz gösteriye katılan 15 yaşındaki çocuklara 'ağırlaştırılmış müebbet' talebi25.02.2015
  GündemTBMM'de özellikle gösteri ve yürüyüşler konusunda yeni ve ağır düzenlemeler getiren İç Güvenlik Paketi konuşulurken Mersin'den gelen haber Türkiye'nin gündemine oturdu.
 • Seçim afişi ile sosyal medyayı salladı - tbmm
  Seçim afişi ile sosyal medyayı salladı25.02.2015
  GündemSeçim afişi ile sosyal medyada paylaşım rekorları kıran AK Parti Konya Milletvekili aday adayı Osman Yavuz, "Ecdadımıza saygıdan böyle bir kıyafetle ilan verdim.Büyük ilgi gördü.Telefonlarım susmuyor.Başımdaki börk Ertuğrul Gazi'nin de aralarında olduğu Selçuklu sultanlarının, savaşçıların taktığından.Tabii ki demokrasinin gerektirdiği şekilde normal kıyafetlerle olan fotoğraflarım da var" dedi.
 • TBMM'de İç Güvenlik Paketi protestosu:9 gözaltı - tbmm
  TBMM'de İç Güvenlik Paketi protestosu:9 gözaltı25.02.2015
  GündemAnkara'da TBMM'de görüşülmeye devam eden İç Güvenlik Paketi'ni protesto eden Halkevleri üyesi 9 kişi polis tarafından gözaltına aldı.
 • Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Ermenistan protokollerin içini boşalttı - tbmm
  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Ermenistan protokollerin içini boşalttı25.02.2015
  PlanetDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 23 yıl önce Ermenistan'ın Azerbaycan topraklarını işgali sırasında Hocalı'da 613 kişinin katledildiğini anımsatarak, Erivan'ın iptal ettiği protokollere ilişkin konuştu: Ermenistan samimiyet sınavından geçemedi.Protokollerin içini boşalttı.
 • Erdoğan Saray'da esnafa seslendi - tbmm
  Erdoğan Saray'da esnafa seslendi25.02.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda, TESKOMB heyetini kabul etti.
 • Şehit Binbaşı Sezer gözyaşlarıyla uğurlandı - tbmm
  Şehit Binbaşı Sezer gözyaşlarıyla uğurlandı25.02.2015
  GündemMALATYA'da düşen RF-4 E tipi keşif uçaklarında şehit olanlardan Hava Pilot Kurmay Binbaşı Salih Sezer (37), Eskişehir'de gözyaşları içinde toprağa verildi.
 • CHP'li Koç: 'Gemiyi ilk Hakan Fidan terk etti' - tbmm
  CHP'li Koç: 'Gemiyi ilk Hakan Fidan terk etti'25.02.2015
  GündemCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Şah Fırat Operasyonu'na ilişkin, "Uluslararası hukukta Türkiye Cumhuriyeti toprağı sayılan bir alanı kaçarak boşalttınız.'Tereyağından kıl çeker gibi halletmişler bu kahramanlık olayını.' Tereyağından kıl çeker gibi teslim ettiniz vatan toprağını" dedi.
 • Kürsüye gaz el bombası ile çıktı - tbmm
  Kürsüye gaz el bombası ile çıktı25.02.2015
  GündemCHP İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu, TBMM Genel Kurulu'ndaki konuşmasına gaz el bombası ile geldi.
 • İzzet ÇAPA

  İç Güvenlik Yasa Tasarısı’yla öcüler dönemi geri dönüyor. - tbmm
  İç Güvenlik Yasa Tasarısı’yla öcüler dönemi geri dönüyor.24.02.2015
  YazarlarMeclis TV bu aralar reyting rekorları kırıyor.Kuşkusuz bunda en büyük pay uçan tekme atan, yerlerde yuvarlanan, kaburgaları kırılan, revire kaldırılan vekillerin.
 • Engellilerin hak eylemi - tbmm
  Engellilerin hak eylemi24.02.2015
  AnkaraTürkiye Sakatlar Derneği Ankara Şubesi, 2022 sayılı 65 yaş ve üzeri ihtiyaç sahibi kişilerin gelir aldığı yasa ile 2828 sayılı evde bakım geliri alınan yasanın değiştirilmesi için eylem yaptı.
 • Melda Onur hayvanlar adına söz aldı - tbmm
  Melda Onur hayvanlar adına söz aldı24.02.2015
  GündemCHP İstanbul Milletvekili Melda Onur, HDP’li Hasip Kaplan’ın 'çakallar gibi' sözünün üzerine “Ben, hayvanlar adına söz almak istiyorum.Sataşmadır” diyerek Genel Kurul’da söz aldı.“Ben de onların (hayvanların) burada temsilcisiyim” diyen Onur, “Çok çeşitli defalar hayvanlar küfür olarak getirilirler.Efendim 'köpekler gibi'.Köpekler kendi kendilerine dövüşmezler, köpekleri insanlar dövüştürür, burada sizi kim dövüştürüyor?” diye sordu.
 • Oral Çalışlar

  Çocukları savaşa mı uğurlasaydık! - tbmm
  Çocukları savaşa mı uğurlasaydık!24.02.2015
  YazarlarÇatışma ve savaşın karşısındayım.
 • Şah Fırat savaşı - tbmm
  Şah Fırat savaşı24.02.2015
  GündemTBMM’ye Şah Fırat Operasyonu’yla ilgili bilgi veren Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz’a, MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, “Bugün maalesef yeni bir Türkiye, bakan da sıvışma bakanıdır.Bu zihniyet sıvışan bir zihniyettir.Bugün Türk toprağını terk etmiş bir bakan olarak bunu Parlamento’da savunuyor” diyerek tepki gösterdi.Bakan Yılmaz ise “Türk milletinin hakkını hukukunu koruduk” dedi.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Suriye politikası sonunda türbeyi de yıktırdı - tbmm
  Suriye politikası sonunda türbeyi de yıktırdı24.02.2015
  YazarlarSÜLEYMAN Şah Türbesi’ndeki “emanetler” taşındı ve bu askeri operasyon beklendiği gibi havuz medyasında “büyük bir askeri zafer” olarak sunuldu.
 • Yalçın BAYER

  SYRİZA, Türkler ve Batı Trakya - tbmm
  SYRİZA, Türkler ve Batı Trakya24.02.2015
  YazarlarTürkler, İskeçe Karnavalı’nı bastı, doyasıya eğlendi.
 • Genel Kurul’da gerginlik - tbmm
  Genel Kurul’da gerginlik24.02.2015
  GündemTBMM Genel Kurulu çalışmalarının uzamasına sinirlenen MHP milletvekilleri başkanlık divanına gelerek duruma tepki gösterdi ve masaya vurmaya başladı.Bu sırada MHP’lilerle TBMM Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı arasında süren sözlü tartışmalar nedeniyle divanın bulunduğu yer bir anda gerildi ve su fırlatıldı.Yaşanan kargaşa sırasında merdivenlerden düşmek üzere olan iki AK Partili milletvekilini, son anda diğer milletvekilleri tuttu.
 • 18 saatlik çalışma için 'duran vekil' eylemi - tbmm
  18 saatlik çalışma için 'duran vekil' eylemi24.02.2015
  GündemTartışmalarla uykusuz bir gece geçiren Meclis'te 19 saat sonra CHP Antalya Milletvekili Gürkut Acar ve HDP Mersin Milletvekili Ertuğrul Kürkçü fenalık geçirdi.HDP Grup Başkanvekili İdris Balüken ve CHP Zonguldak Milletvekili Mehmet Haberal, Acar ve Kürkçü'nün tansiyonunu ölçtü.Gürkut Acar'a CHP'nin hekim vekilleri de müdahale etti.Acar ve Kürkçü dışarı çıkarıldı.Meclis Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı, bunun üzerine oturuma ara verdi.
 • Bahçeli: Fırat evladımız göz göre göre ölüme terk edildi - tbmm
  Bahçeli: Fırat evladımız göz göre göre ölüme terk edildi24.02.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuşuyor.
 • CHP, Başbakan'a sordu: Pozantı Cezaevi'ndeki taciz mağduru çocuklara 'dava' açıldı mı? - tbmm
  CHP, Başbakan'a sordu: Pozantı Cezaevi'ndeki taciz mağduru çocuklara 'dava' açıldı mı?24.02.2015
  GündemCHP, Başbakan Davutoğlu’na 2012 yılında Pozantı Cezaevi'nde taciz ve tecavüz mağduru çocuklara kamu malına zarar verdikleri gerekçesiyle dava açılıp açılmadığını; Pozantı çıkışlı çocukların ailelerine toplam olarak 1 milyon 270 bin lira idari para cezası verilip verilmediğini sordu.
 • Erdoğan milletvekili seçildiği tarihte Bakanlar Kurulu'nu toplayacak - tbmm
  Erdoğan milletvekili seçildiği tarihte Bakanlar Kurulu'nu toplayacak24.02.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 19 Ocak'taki ilk toplantının ardından, hükümete başkanlık edeceği ikinci toplantıyı yapacağını açıkladı.
içinde

Tbmm


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz