Tbmm


 • Maliye Bakanı Mehmet Şimşek: "Lüks tüketime yönelik belki ilave vergiler gündeme gelecek" - tbmm

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek: "Lüks tüketime yönelik belki ilave vergiler gündeme gelecek"20.12.2014

  EKONOMİ

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, lüks tüketime yönelik ilave vergilerin gündeme gelebileceğini söyledi.TBMM Genel Kurulunda, 2015 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı ile 2013 Yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu Tasarısı görüşmelerinde Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, milletvekillerinin sorularını yanıtladı.Şimşek, "Biz vergiyi tabana yayarak, birtakım istisnaları ve imtiyazları kaldırarak vergilendirilmemiş bazı alanları mesela şehir rantları gibi vergilendirerek bu reformun uygulanmasıyla birlikte kamu gelirlerini artıracağız" dedi.
 • CHP'li vekilden Meclis'te terazili protesto - tbmm

  CHP'li vekilden Meclis'te terazili protesto20.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş, TBMM Genel Kurulu kürsüsüne getirdiği terazi ile hükümeti eleştirdi.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Ben buralarda yokken neler olmuş - tbmm

  Ben buralarda yokken neler olmuş20.12.2014

  YAZARLAR

  10 gün süren bir Avustralya yolculuğundan sonra döndüm ve mesleki deformasyon gereği eski gazeteleri şöyle bir elden geçirdim.
 • Gümrüklerde sayım telaşı - tbmm

  Gümrüklerde sayım telaşı19.12.2014

  EKONOMİ

  GÜMRÜK ve Ticaret Bakanlığı’nın gümrüklerde başlattığı operasyon devam ediyor.Kaçakçılığın en önemli ayağı kabul edilen antrepolarla ilgili olarak iki yönetmelik değişikliği yapıldı.
 • Merkez Bankası Başkanı gerekirse faiz silahını çekecek - tbmm

  Merkez Bankası Başkanı gerekirse faiz silahını çekecek19.12.2014

  EKONOMİ

  Meclis Komisyonu’nda milletvekilerinin piyasalarla ilglii sorularını cevaplayan Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı, “Elimizdeki bütün araçları gerektiği kadar gerektiği yerde kullanıyoruz ve bundan sonra da kullanmaya hazırız, amacımız da enflasyonu düşürmek” dedi.
 • Taziye yolunda küle döndü - tbmm

  Taziye yolunda küle döndü19.12.2014

  Ankara

  Taziye ziyareti için akrabalarına giden çiftin içinde bulunduğu otomobil, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) önünde alev aldı.İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürülen araç kullanılamaz hale geldi.
 • Askeri HSYK geliyor - tbmm

  Askeri HSYK geliyor19.12.2014

  GÜNDEM

  Askeri Hâkimler Kanunu’nda yapılan değişiklikle, Askeri Hâkimler Kurulu kuruluyor.
 • Bedelli askerlik için çok önemli bilgi - tbmm

  Bedelli askerlik için çok önemli bilgi19.12.2014

  EKONOMİ

  Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz : "Bedelli askerliğe şu ana kadar 20 bin 678 kişi başvurdu" dedi.
 • Atalay'dan önemli açıklamalar - tbmm

  Atalay'dan önemli açıklamalar19.12.2014

  GÜNDEM

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.
 • İnönü ‘tehdit yok’ dedi - tbmm

  İnönü ‘tehdit yok’ dedi18.12.2014

  GÜNDEM

  Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile Mustafa Sarıgül arasında yaşanan sorunu çözmek için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevlendirdiği İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, “İnönü, iki sefer tehdit edilmediğini söyledi” dedi.
 • Gönderelim mi göndermeyelim mi - tbmm

  Gönderelim mi göndermeyelim mi18.12.2014

  GÜNDEM

  AK Partili eski bakanlar Muammer Güler, Zafer Çağlayan, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar hakkındaki soruşturma dosyasında karar verme aşaması yaklaştıkça, siyasilerin pozisyonu da merakla beklenmeye başladı.
 • Belediyelere gelir kapısı - tbmm

  Belediyelere gelir kapısı18.12.2014

  Ankara

  Maliklerin talebi üzerine yapılacak imar planı değişikliklerinde, emsal artışı olan parsellerin artan değerinin yüzde 40’ının kamuya ödenmesini öngören tasarıyla ilgili BBP’li Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Uyar, “Belediyelerin yaptığı plan değişikliklerinde, yüzde 40’lık gelirin yüzde 28’i ilçe ve Büyükşehir belediyeleri arasında paylaştırılacak.Bu da belediyeler için yeni gelir kapısı olacak” dedi.
 • Mecliste İzmir polemiği: "Kocaoğlu işbirliğine yanaşmıyor" - tbmm

  Mecliste İzmir polemiği: "Kocaoğlu işbirliğine yanaşmıyor"18.12.2014

  Ege

  ÇEVRE ve Şehircilik Bakanlığı 2015 yılı bütçe görüşmeleri, iki İzmirli milletvekilinin, kentsel dönüşüm polemiğine sahne oldu.AK Parti adına söz alan İzmir Milletvekili Aydın Şengül, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın kentsel dönüşüme engel olduğunu söyledi.Bunun üzerine söz alan CHP'li Mehmet Ali Susam ise Bakanlığın, Belediye'nin izinlerini geciktirdiğini, hükümetin İzmir'in yerel yönetiminin inisiyatif almasına karşı olduğunu dile getirdi.
 • Demirtaş: Odamda hâlâ dinleme cihazı var - tbmm

  Demirtaş: Odamda hâlâ dinleme cihazı var18.12.2014

  GÜNDEM

  HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Meclis'teki, partideki odalarımızda hala dinleme cihazları var.Çıkarmıyoruz, dinleme cihazlarını istiyoruz ki dinlesinler, belki biraz adam olurlar" dedi.
 • Umut Oran'dan vekiller için mal beyanı teklifi - tbmm

  Umut Oran'dan vekiller için mal beyanı teklifi18.12.2014

  GÜNDEM

  CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, Milletvekillerinin mal beyanlarının Resmi Gazete’de yayımlanması gerekçesi ile TBMM’YE Siyasi Etik ve Ahlak Yasa Teklifi sundu.Oran, " 17 Aralık’ın yıldönümünde TBMM’de Siyasi Etik Komisyonu kuralım.Milletvekilliği dokunulmazlar kulübü olmamalı.Milletvekili aile bireyleri de tatil, konaklama, seyahat hediyesi kabul edemeyecek" dedi.
 • Son dakika.Tarih belli oldu - tbmm

  Son dakika.Tarih belli oldu18.12.2014

  GÜNDEM

  TBMM Soruşturma Komisyonu Başkanı AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü, 4 eski bakanın Yüce Divan oylamasının pazartesi günü komisyonda yapılacağını söyledi.
 • MEB’in 2015 bütçesi açıklandı - tbmm

  MEB’in 2015 bütçesi açıklandı18.12.2014

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Osmanlıca dersi ile ilgili, "Belki zorunlu yapmaya da gerek yok çünkü zaten bu derslere ciddi bir talep var" dedi.TEOG ile istemediği ya da uzak okullara yerleşen öğrencilerle ilgili de, “Kamuoyunda zaman zaman çok gündeme getirilen TEOG sınavlarıyla, çocukların istemedikleri okullara yerleştirildiğine dair bir şehir efsanesi köpürtüldü” diye konuştu.Avcı, Milli Eğitim Bakanlığı’nın bütçesinin 2015 yılı için 5 milyar 494 milyon liraya yükseltildiğini açıkladı.
 • Eğitime ayrılan bütçe 2015 yılında yüzde 709 arttı - tbmm

  Eğitime ayrılan bütçe 2015 yılında yüzde 709 arttı18.12.2014

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 2002 yılında 10 milyar lira olan milli eğitime ayrılan bütçenin, 2015 yılında yüzde 709 artış ile yaklaşık 81 milyar lira olduğunu belirterek, imam hatip liselerinin bütün okullar içinde oranının yüzde 8 olduğunu söyledi.
 • Meclis’te 17 Aralık hareketliliği - tbmm

  Meclis’te 17 Aralık hareketliliği17.12.2014

  GÜNDEM

  17 Aralık'ın yıldönümünde TBMM'de MHP’liler kürsüye rozet taktı, CHP’liler Genel Kurul’da pankart kaldırdı.CHP Milletvekili Ali Özgündüz, kürsüye '17-25 Aralık Haftası Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası olsun' yazan döviz asmak isteyince önce AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz daha sonra partililer müdahale etti.Yaşanan gerilim nedeniyle birleşime ara verildi.Tekrar kürsüye gelen Özgündüz, aynı dövizi asmak isteyince AK Parti Milletvekili Gökçen Enç, dayanamayıp kürsüye yürüdü.
 • Kürsüde sahte paraları etrafa saçtı - tbmm

  Kürsüde sahte paraları etrafa saçtı17.12.2014

  GÜNDEM

  TBMM'de devam eden bütçe görüşmelerine 17 Aralık protestoları ve tartışmaları damga vurmaya devam ediyor.
 • 17 Aralık'ın 1.yılı hakkında her şey - tbmm

  17 Aralık'ın 1.yılı hakkında her şey17.12.2014

  GÜNDEM

  17 Aralık 2013 tarihinde sabaha karşı başlayan ve Türkiye gündemini bir anda değiştiren yolsuzluk iddialarıyla ilgili operasyonunun dün 1.yıldönümü idi.
 • Meclis hatırası hafriyata gömüldü - tbmm

  Meclis hatırası hafriyata gömüldü17.12.2014

  Ankara

  Eskişehir Yolu’nda Meclis Başkanı Cemil Çiçek’le Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun törenle açtığı ‘Hatıra Ormanı’nın çevresi, iki buçuk yılın ardından hafriyata gömüldü.
 • Metroya yeni setler geliyor - tbmm

  Metroya yeni setler geliyor17.12.2014

  Ankara

  Çayyolu ve Sincan hatlarında yaşanan sıkıntılar Meclis gündemine geldi.Levent Gök, bütçe görüşmeleri sırasında Ulaştırma ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’a metrodaki problemleri anlatarak, “Vagonlar tıklım, tıklım” dedi.Bakan Elvan da, “Şu anda 6.5 dakikada bir sefer yapılıyor; ama Ocak sonu itibarıyla, inşallah bu 6 buçuk dakikalık sefer sayısı daha da aşağı inecek” dedi.
 • Efsane sergi - tbmm

  Efsane sergi17.12.2014

  Ankara

  Bir asrı deviren Türk sinemasının, hafızalara kazınan efsane filmlerinin afişleri, ‘100.Yıl Film Afişleri’ adlı sergide toplanarak, CerModern’de sergilenmeye başlandı.
 • Oran: Yolsuzluğun maliyeti kişi başı 3 bin 273 lira - tbmm

  Oran: Yolsuzluğun maliyeti kişi başı 3 bin 273 lira17.12.2014

  GÜNDEM

  CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, soruşturma kapsamındaki fezlekelerde rüşvet, adam kayırmacılık, altın kaçakçılığı, kara para aklama iddialarının yer aldığını belirtti.Oran, "Davutoğlu 'Bu ülkede yolsuzluk ve rüşvet olmadı' diyorsa, dört eski bakanı görevlerine iade etsin, onlarla birlikte seçim mitinglerini dolaşsın" dedi.
 • Bütçe görüşmelerinde ‘Osmanlıca’ tartışması - tbmm

  Bütçe görüşmelerinde ‘Osmanlıca’ tartışması17.12.2014

  Eğitim

  TBMM Genel Kurulu'nda, Milli Eğitim Bakanlığı'nın bütçe görüşmelerinde ‘Osmanlıca’ tartışması yaşandı.Ayrıca milletvekilleri, YÖK’ün yetkisinin azaltılması gerektiğini ve ÖSYM’nin sınavlarda sorduğu soruların korunmaya devam etmesi gerektiğini savundu.
 • Öğrenciler 1928’den önce yazılan kitapları da okusunlar dedik - tbmm

  Öğrenciler 1928’den önce yazılan kitapları da okusunlar dedik17.12.2014

  Eğitim

  TBMM’de bütçe görüşmeleri devam ederken Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, gündeme damgasını vuran ‘liselerde Osmanlıca dersi’ ile ilgili açıklama yaptı.Bakan Avcı, “1928’den önce yayımlanan eserler Osmanlıca Türkçesi ile yazılıyordu.Biz, öğrencilerimiz bu eserleri de okuyabilsinler dedik, derdimiz bu” diye konuştu.
 • Oktay Vural'dan TBMM'de basın açıklaması - tbmm

  Oktay Vural'dan TBMM'de basın açıklaması17.12.2014

  GÜNDEM

  Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkan Vekili Oktay Vural TBMM’de yolsuzluklar ile ilgili basın toplantısı düzenledi.
 • İnönü-Sarıgül kavgasında son nokta - tbmm

  İnönü-Sarıgül kavgasında son nokta17.12.2014

  GÜNDEM

  CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Şişli Belediyesi ile ilgili tartışmalara ilişkin Belediye Başkanı Hayri İnönü ve Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül'ün, TBMM'de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptıkları görüşmede tokalaşıp birlikte çalışma sözü verdiklerini söyledi.
 • Başçı: Sıkı para politikası devam edecek - tbmm

  Başçı: Sıkı para politikası devam edecek17.12.2014

  EKONOMİ

  Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı, para politikasındaki sıkı duruşun, enfyasyonda iyileşme sağlanana kadar süreceğini söyledi.Başçı, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'ndaki sunumunda, "Enflasyon görünümünde belirgin bir iyileşmesağlanana kadar getiri eğrisini yataya yakın tutmak suretiyle para politikasındaki sıkı duruş sürdürülecektir" dedi.
 • Kılıçdaroğlu: AKP'nin maliyeti 1 yılda 30 milyar dolar - tbmm

  Kılıçdaroğlu: AKP'nin maliyeti 1 yılda 30 milyar dolar17.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Hukuki öngörülemezlik nedeniyle son dönemde 30 milyar liralık doğrudan yabancı sermaye yatırımı Türkiye'den kaçtı.Bu rakam yolsuzluğun ve hukuk tanımaz bir hükümetin Türkiye'ye ödettiği faturadır.AKP rejiminin Türkiye'ye maliyeti senede 30 milyar dolardır" dedi.
 • Kredi kartı borçlarında icraya son - tbmm

  Kredi kartı borçlarında icraya son17.12.2014

  EKONOMİ

  CHP İzmir Milletvekili Dr.Aytun Çıray, milyonlarca kredi ve kredi kartı mağdurunu ilgilendiren kanun teklifini TBMM’ye sundu.Teklif, kredi ve kredi kartı borcu olanların icradan kurtulmasına ilişkin hükümler içeriyor.
 • Meclis’te son görev - tbmm

  Meclis’te son görev16.12.2014

  GÜNDEM

  HAYATINI kaybeden 13’üncü Dönem Siirt Milletvekili Misbah Ongan için TBMM’de tören düzenlendi.
 • ‘Takipsizlik’ veren hâkim Yargıtay’a seçildi - tbmm

  ‘Takipsizlik’ veren hâkim Yargıtay’a seçildi16.12.2014

  GÜNDEM

  YAGRITAY’a seçilen 144 üye arasında, İzmir merkezli ‘Liman operasyonu’ soruşturmasına müdahale ettiği iddiasıyla Adalet Bakanı Bekir Bozdağ hakkında hazırlanan fezleke için takipsizlik kararı veren İzmir Cumhuriyet Başsavcıvekili Gökhan Karaburun da yer aldı.
 • Şişli için görüştüler - tbmm

  Şişli için görüştüler16.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şişli sorununu çözmek için dün 2 önemli görüşme gerçekleştirdi.
 • Bakan Bozdağ hakkında takipsizlik kararı veren hakim Yargıtay'a seçildi - tbmm

  Bakan Bozdağ hakkında takipsizlik kararı veren hakim Yargıtay'a seçildi16.12.2014

  Ege

  HAKİMLER ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Genel Kurulu tarafından Yargıtay'a seçilen 144 üye arasında, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ hakkında, İzmir merkezli 'Liman operasyonu' soruşturmasına müdahale ettiği iddiasıyla hazırlanan fezleke için takipsizlik kararı veren İzmir Cumhuriyet Başsavcı Vekili Gökhan Karaburun da yer aldı.
 • MHK'de şok istifa sonrası yıldırım atama! - tbmm

  MHK'de şok istifa sonrası yıldırım atama!16.12.2014

  Futbol

  Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp, şok bir şekilde görevinden istifa etti.Federasyon Yönetim Kurulu ise oybirliği ile aldığı kararla, Alp'ten boşalan MHK Başkanlığı görevine Yusuf Namoğlu'nu getirdi.
 • CHP'den itibar yasa teklifi - tbmm

  CHP'den itibar yasa teklifi16.12.2014

  GÜNDEM

  Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'e tahsis edilen lüks makam aracıyla başlayan tartışmalarla ilgili CHP çok ilginç bir yasa teklifi verdi.CHP, makam aracı tartışmalarını eleştirmek için 'tüm makam araçları, her yeni model çıktığında, yenilensin' önesini getirdi.
 • Daha iyi yaşamak için Türkiye'yi seçiyorlar - tbmm

  Daha iyi yaşamak için Türkiye'yi seçiyorlar16.12.2014

  Avrupa

  Rusya'dan, Bosna Hersek ve Moldova'ya kadar her yıl birçok ülkeden yüzlerce insan farklı nedenlerle Türkiye'ye gidiyor.Farklı bir hikayeleri bulunsa da hepsinin ortak isteği daha iyi bir yaşam koşuluna sahip olmak, bunun için de iyi bir eğitim almak.
 • Vakıf’a 2 yıl sınırı - tbmm

  Vakıf’a 2 yıl sınırı16.12.2014

  Eğitim

  Resmi Gazete’de 26 Kasım 2014’te yayımlanarak yürürlüğe giren TÜSEB kanununa göre, kadrosu devlet üniversitesinde olup vakıf üniversitelerinde görevlendirmeyle bulunan hocalar, bu şekilde 2 yıldan fazla çalışamayacak.Yasadan etkilenen öğretim üyeleri ya kadrolarının olduğu devlet üniversitelerine dönecek ya da istifa ederek vakıf üniversitelerindeki görevlerine devam edecek.Yaklaşık 10 vakıf üniversitesi rektörü, devlet ya da vakıf üniversitesi seçenekleri arasında kalmış durumda.
 • Çarşı davasında ilk duruşma - tbmm

  Çarşı davasında ilk duruşma16.12.2014

  GÜNDEM

  Gezi Parkı olaylarında ‘hükümeti yıkmaya teşebbüs’le suçlanan Beşiktaş'ın taraftar grubu "Çarşı" üyesi 35 kişi hakkında açılan davanın ilk duruşması bugün görülüyor.Duruşmada hakimin ''Darbe yapmaya çalıştınız mı?'' sorusuna sanıklardan Cem Yakışkan, ''Gücümüz olsa Beşiktaş'ı şampiyon yapardık'' cevabını verdi.
 • Vakıf’a 2 yıl sınırı - tbmm

  Vakıf’a 2 yıl sınırı16.12.2014

  GÜNDEM

  RESMİ Gazete’de 26 Kasım 2014’te yayımlanarak yürürlüğe giren TÜSEB kanununa göre, kadrosu devlet üniversitesinde olup vakıf üniversitelerinde görevlendirmeyle bulunan hocalar, bu şekilde 2 yıldan fazla çalışamayacak.
 • Binali Yıldırım: % 52’yle gelen ‘Karışmıyorum’ diyemez - tbmm

  Binali Yıldırım: % 52’yle gelen ‘Karışmıyorum’ diyemez15.12.2014

  GÜNDEM

  CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın siyasi danışmanlığını da yürüten Binali Yıldırım, Çankaya Köşkü’ndeki yeni yapılanmayla ilgili eleştirileri yanıtladı.
 • Oğuz Kaan Salıcı istifa etti - tbmm

  Oğuz Kaan Salıcı istifa etti15.12.2014

  GÜNDEM

  CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, görevinden istifa etti.
 • CHP'li vekilden Soma eleştirisi - tbmm

  CHP'li vekilden Soma eleştirisi15.12.2014

  Ege

  CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvetkili Özgür Özel, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) Soma'da geçen 13 Mayıs'ta meydana gelen, 301 kişinin yaşamını yitirdiği maden faciasında tel tel döküldüğünü ileri sürdü.Özel, AFAD'nın risk yerine krizi yönetmeyi tercih ettiğini de öne sürdü.
 • Türkiye İnsan Hakları Kurumu revize ediliyor - tbmm

  Türkiye İnsan Hakları Kurumu revize ediliyor15.12.2014

  GÜNDEM

  Türkiye, demokratikleşmenin önemli ayaklarından biri olan insan hakları ihlallerinin ortaya çıkarılması konusunda gecikmeli olarak adım atıyor.
 • CHP, torpil iddialarını Meclis'e taşıdı - tbmm

  CHP, torpil iddialarını Meclis'e taşıdı15.12.2014

  GÜNDEM

  CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, torpil iddialarına ilişkin olarak TBMM'ye kanun teklifinde bulundu.
 • Yargıtay ve Danıştay için tarihi gün - tbmm

  Yargıtay ve Danıştay için tarihi gün15.12.2014

  GÜNDEM

  TBMM'den geçip, cuma günü yasalaşan yeni paket çerçevesinde bugün Yargıtay ve Danıştay'a yeni üyeler seçiliyor.
 • CHP'den kanun teklifi: 17-25 Aralık yolsuzlukla mücadele haftası olsun - tbmm

  CHP'den kanun teklifi: 17-25 Aralık yolsuzlukla mücadele haftası olsun15.12.2014

  GÜNDEM

  17-25 Aralık operasyonlarının birinci yıldönümü yaklaşırken CHP'den TBMM'de bu konuda önemli bir adım geldi.
 • Adli bir olaymış - tbmm

  Adli bir olaymış14.12.2014

  GÜNDEM

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'ın vefat eden ağabeyi Ahmet Elitaş'ın cenaze namazına katılmak için geldiği Kayseri'de '14 Aralık Operasyonu' ile ilgili şöyle konuştu: “Radyodan duyduğuma göre adli bir olaymış.Ben bu aşamada herhangi bir şey söyleyemem.İlk defa yapılan bir şey değil.Hepimizin temennisi; gerçeklerin ortaya çıkarılması.”
içinde

Tbmm


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz