MENÜ

Zuhuratbaba Türbesi

Zuhuratbaba Türbesi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Zuhuratbaba Türbesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Zuhuratbaba Türbesi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 23 Zuhuratbaba Türbesi haberi bulunmuştur.

Zuhuratbaba Türbesi Haberleri

Zuhuratbaba Türbesinde sınav duası

Zuhuratbaba Türbesi'nde sınav duası

Lise son sınıf öğrencilerinin gireceği üniversite giriş sınavı Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi çok sayıda öğrenci ve veli bugün Bakırköy'deki Zuhuratbaba Türbesi'nde dua etti.

29.06.2018Haber
Son gün akın akın oraya gittiler...

Son gün akın akın oraya gittiler...

Lise son sınıf öğrencilerinin gireceği üniversite giriş sınavı Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS)  öncesi çok sayıda öğrenci ve veli bugün Bakırköy'deki Zuhuratbaba Türbesi'nde dua etti.

29.06.2018Gündem
YGS öncesi dua yoğunluğu

YGS öncesi dua yoğunluğu

Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı’na (YGS) girecek olan öğrenci ve aileleri Zuhuratbaba türbesine akın etti. Öğrenciler ve aileleri önce dua etti ardından ise yanlarında getirdikleri şekerleri dağıttı.

22.03.2013Gündem
Türbelerde YGS öncesi dua yoğunluğu

Türbelerde YGS öncesi dua yoğunluğu

YGS’ye girecek olan öğrenci ve aileleri Zuhuratbaba türbesine akın etti. Öğrenciler ve aileleri önce dua etti ardından ise yanlarında getirdikleri şekerleri dağıttı.

22.03.2013Eğitim
Reyting anketinden Erdoğan 1’inci çıktı

Reyting anketinden Erdoğan 1’inci çıktı

Kanal D'de yayınlanan ve Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu Seçim Arenası'na konuk olan liderler arasında en fazla izlenme oranı AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan'ın oldu. İzlenme oranlarında Erdoğan'ı, Deniz Baykal, Recai Kutan, Tansu Çiller ve İsmail Cem takip etti.

27.09.2002Gündem
Zuhuratbabada iş bulma duası

Zuhuratbaba'da iş bulma duası

Kısa süre öncesine kadar türbelere genellikle çocuğu olmayan kadınlar, şifa bulamayan hastalar, kısmeti açılmayan genç kızlar, delikanlılık çağındaki çocuklarının hezeyanlarına çare arayan dertli anneler giderdi. Ama bugünlerde türbelere artık iş ve aş arayanlar gidiyor. Ekonomik krizle birlikte işsizliğe ve yoksulluğa iyice mahkum olanlar, çareyi türbelerde arıyor.

25.09.2002Gündem
Zuhuratbabada iş bulma duası

Zuhuratbaba'da iş bulma duası

Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu, bu gece Kanal D'de yayımlanacak ARENA'da Zuhuratbaba Türbesi'nden ilginç görüntüler yer alıyor. Türbelerdeki dilekler, artık eskisi gibi değil.

25.09.2002Gündem