MENÜ

Ufo

Ufo ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ufo haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 712 Ufo haberi bulunmuştur.

Ufo Haberleri

2013 YILININ İLK UFO’LARI GÖRÜNTÜLENDİ

2013 YILININ İLK UFO’LARI GÖRÜNTÜLENDİ

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla UFO gözlemleri yapılmakta, dünyadışı yaşama dair sivil ve resmi kişilerce önemli tanıklıklar yaşanmakta ve zaman zaman bu gözlemler amatör kameralarla fotoğraflanıp, filme alınarak belgeleniyor.SİRİUS UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi'ne 01 Ocak – 30 Ocak tarihleri arasındaki yılın ilk 1 aylık döneminde yapılan UFO ihbar sayısı toplam 387 olup, bu ihbarlardan 67 tanesi digital fotoğraf veya video kameralarla kayda alındı. Gözlemlerin ve kayıtların yapıldığı bölgeler; İstanbul ve çevresi, Kütahya, Antalya, Alanya, Bursa, Samsun, Ankara, İzmir ve çevresi, Aksaray, Afyon, Uşak, Denizli, Kayseri, Sivas, Nevşehir, Çanakkale, Kıbrıs ve İzmit..

31.01.2013Haber
Sinemada o kadar da iz bırakmayan edebiyat uyarlamaları

Sinemada o kadar da iz bırakmayan edebiyat uyarlamaları

The Hobbit, kitaptan sinemaya uyarlanan filmlerin tek örneği değil elbette. Bugüne dek okumaya üşendiğimiz noktada sinema sanatı hangi filmlerle yetişip bize kol kanat germiş, hatırlayalım.

4.01.2013Gündem
Fotoğraflardaki görüntüler UFO mu

Fotoğraflardaki görüntüler UFO mu?

Ağrı’da çekilen fotoğraflarda yer alan cisimlerin bugüne kadar kayda alınmış en net ufo görüntüleri olduğu iddia edildi.

25.12.2012Gündem
EN NET UFO GÖRÜNTÜLERİ AĞRIDAN

EN NET UFO GÖRÜNTÜLERİ AĞRI'DAN

Ağrı’da çekilen fotoğraflarda yer alan cisimlerin bugüne kadar kayda alınmış en net ufo görüntüleri olduğu iddia edildi.Ağrı’nın güneyinde geçtiğimiz gün çekilen ve Airturkhaber.com sitesinde yer alan fotoğraflardaki görüntülerin ufolara ait olduğu öne sürüldü. İddiaya göre öğlen saatlerinde çekilen fotoğraflarda gökyüzündeki beyaz parlak cisimler hızla hareket ederek bir süre göründükten sonra mavi bir iz bırakarak gözden kayboluyor. Fotoğrafları inceleyen Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Kurumumuza gönderilen fotoğraflar üzerinde özel filtre analizi ve programlarla yapılan her türlü piksel, gölge, ışık, kontrast, negatif… vs değerlerin detaylı olarak incelenmesi ve analizi sonucu görüntülerdeki cisimlerin kesinlikle montaj olmadığı tespit edilmiştir. Bu cisimler kurumumuz tarafından “UFO” olarak sınıflandırılmıştır.”

25.12.2012Haber
CANLI YAYINDA AÇIKLADI

CANLI YAYINDA AÇIKLADI

Star Tv ekranlarında Burcu Esmersoy ve Tanem Silvar'ın sunduğu 'Nedir Ne Değildir' programında çok ilginç anlar yaşandı... '21 Aralık'ın konuşulduğu programa Tanem Sivar'ın Ufo itirafı damgasını vurdu. Tanem Silvar programda konuğu Sirius Ufo ve Uzay Bilimleri Akademisi kurucusu Haktan Akdoğan'a soru sormak üzereyken müthiş bir itirafta bulundu: "Size senede yüzlerce binlerce ihbar geliyordur. Ben burada ilk kez açıklayacağım. 92 ya da 93 yazıydı. Gerçekten UFO gördüm.

24.12.2012Ne Oluyor
Maya tutmadı, kıyamet kopmadı

Maya tutmadı, kıyamet kopmadı

Maya takvimine göre dün kopacağı iddia edilen ‘kıyamet’te kurtulacak sayılı yerlerden olduğu söylenen Şirince'de beklenen olmadı. Dün Saat 13.11'de kıyametin kopacağı efsanesi dilden dile dolaşıyordu. Şirince'de TV kameralarına bakıp el sallayarak kıyameti bekleyen vatandaşlar 'maya tutmayınca' mutluluklarını birbirlerine sarılarak paylaştı. Hürriyet Dünyasından Banu Şen Şirince'den, Arzu Çakır Morin ise Fransa'nın Bugarach köyünden bildirdi.

21.12.2012Gündem
Ankarada ufo paniği

Ankara'da ufo paniği

Başkent’te gökyüzünde görüntülenen turuncu renkli yuvarlak nesne, ufo paniğine neden oldu.

20.12.2012Ankara
ANKARALILARI KORKUTAN OLAY

ANKARALILARI KORKUTAN OLAY

Başkent’te gökyüzünde görüntülenen turuncu renkli yuvarlak nesne, ufo paniğine neden oldu. 14 Aralık’ta Çayyolu semtindeki bir evin penceresinden amatör kamerayla görüntülenen nesne, sosyal medyada tartışma yarattı. Çayyolu semtinde çekildiği ileri sürülen bu görüntülerde, gökyüzünde kırmızıya çalan bir ışık hüzmesi dairesel olarak görünürken, beyaz bir nesnenin de yere doğru hafif çapraz şekilde indiği fark ediliyor.. Videoyu sosyal medya üzerinde paylaşan kişi, görüntünün gerçek olmadığı iddiaları üzerine, “Çekimi yaptığım sırada ışıkları kapattım. Gerçekten de yansıma olmasın diye. Evin tüm odalarından görünüyordü. Şüpheniz olmasın, makina ne gördüyse onu çekti” açıklamasını yaptı. HABER: Hürriyet Ankara / SESLENDİRME: Zeynep GÜÇLÜCAN

19.12.2012Haber
İngiltere McKinnon’ı ABD’ye vermiyor

İngiltere McKinnon’ı ABD’ye vermiyor

Bilgisayar korsanı Gary McKinnon, 10 yıllık mücadelesinin ardından istediğini aldı; ABD’ye iade edilmesine onay çıkmadı.

17.10.2012Teknoloji
Denizlide ufo heyecanı

Denizli'de ufo heyecanı

Denizli’nin turistik beldesi Karahayıt'ta bir otelde müşteri olarak kalan Seda Karakoç, balkondan ışık saçarak yavaş yavaş yükselen bir cismi cep telefonuyla kaydetti. Seda Karakoç, Pamukkale semalarındaki bilinmeyen cismi görüntülerken çok heyecanlandığını söyledi.

8.10.2012Ege
92 TANESİ TÜRKİYEDE GÖRÜLDÜ

92 TANESİ TÜRKİYE'DE GÖRÜLDÜ

Tanımlanamayan cisimler yani UFO olayında son açıklama Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi’nden geldi. Yapılan açıklamada, “Son altı ayda kayda alınan 768 olaydan 676’sının uydu, Venüs, Çin feneri, kuş, leke, balon, fotomontaj, ışık yansıması gibi açıklanabilir doğal olaylar olduğu belirlendi. Ancak, 92 tanesinin ise 70 fotoğraf ile 22 videonun “UFO” olduğu tespit edilmiştir. Bu görüntüler tespit edilen en net görüntüler olma özelliğini taşımaktadır” denildi. UFO’ların görüldüğü belgeler ise şöyle sıralandı: İstanbul, Antalya, Alanya, Fethiye, Ordu, Bursa, Samsun, Ankara, İzmir, Efes ve çevresi, Aksaray, Manisa, Afyon, Uşak, Bolu, Denizli, Kayseri, Sivas, Nevşehir, Konya, Sivas, Edirne, Bilecik, Kırıklareli, Amasya, Çanakkale, Eskişehir, Safranbolu, Giresun, Gümüşhane, Kıbrıs, Adıyaman, Ağrı, Siirt, Bitlis, Erzincan, Erzurum, Zonguldak, Avşa Adası, Ayvalık, Çorum, İzmit, Bolu ve Uşak..

3.10.2012Haber
İngiltere UFO’ların peşini resmen bıraktı

İngiltere UFO’ların peşini resmen bıraktı

İngiltere'nin UFO vakalarının peşini tamamen bıraktığı açıklandı. Rus İTAR-TASS ajansının İngiltere Savunma Bakanlığına dayanarak yayımladığı habere göre, İngiltere’de 50 yılı aşkın devam eden gizli araştırmaların sonunda “UFO’lar gerçek olsa bile dünyamıza zarar verecek faaliyetlerde bulunmadıkları için takibi anlamsız hale gelmiştir” kararı verildi.

19.08.2012Gündem
Fransız kafelerini ısıttı, yatırıma soyundu

Fransız kafelerini ısıttı, yatırıma soyundu

Kızıl ötesi ışınlarla (Infrared) ısıtıcı ve vantilatör üreticisi Ufo, yurtdışında üretim yapmak için hazırlıklara başladı. 1992 yılında Ufo markasını tescil ettirdiğinde, bu kadar büyük çaplı işler yapıp yapamayacaklarını kestiremediğini söyleyen Ufo Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Yeşil, “Son 10 yıl içinde, hem iç hem de dış pazardaki satışlarımızı artırdık. Yılda 400 bin adet Ufo satıyoruz. Önümüzdeki 5 yıl içinde Ufo artık bir dünya markası olmalı” diye konuştu.

14.08.2012Ekonomi
Obama, halkını UFO’dan kurtar

Obama, halkını UFO’dan kurtar

Amerikalılar, “uzaylı yaratıklar”la mücadelede başkanlarına güveniyor.

28.06.2012Gündem
VJ Fest başladı

VJ Fest başladı

5. Uluslararası Görsel Müzik Festivali bugün Beyoğlu sokaklarında başladı.

12.06.2012Gündem
Rus füzesi UFO sanıldı

Rus füzesi UFO sanıldı

Yakın Asya semalarında önceki gece gözlenen bir “UFO” sosyal medyada yaşanan heyecanı artırdı.

8.06.2012Gündem
Geleceği tasarlayan Michio Kaku İstanbulda

Geleceği tasarlayan Michio Kaku İstanbul'da

Geleceği tasarlayan öngörüleriyle dünyada otorite olarak kabul edilen fütürist Michio Kaku, TET Ar-Ge Proje Pazarı kapsamında İstanbul’a geliyor. Kaku, teknoloji çağına ilişkin öngörülerini Türkiye’de ilk kez düzenlenen bilişim pazarında açıklayacak.

18.05.2012Ekonomi
Say’ın ‘Ses’i Başkent’te

Say’ın ‘Ses’i Başkent’te

Ünlü piyanist Fazıl Say’ın Ses Projesi’nin prömiyeri 9 Nisan’da Başkentlilerle buluşacak. Say, Müzik Festivali’nde de sahne alacak.

6.04.2012Ankara
Temsilciye bıçak

Temsilciye bıçak

Olaylı Trabzonspor-F.Bahçe maçı sonrası raporda, sahaya fırlatılan bir başka çakının TFF Temsilcisi Candemir Özdemir’in omzuna isabet ettiği yer aldı.

3.04.2012Futbol
Bu kez sokak çocukları için sahne alacaklar

Bu kez sokak çocukları için sahne alacaklar

SOSYAL sorumluluk projesi olarak kurulan Amerikan Koleji (ACI) Mezunlar Tiyatro Topluluğu, bu kez, İzmir Sokak Çocukları Derneği ve okulun burs fonuna destek sağlamak için sahneye çıkacak.

27.03.2012Ege
Ankara’ya ‘hareket’ geliyor

Ankara’ya ‘hareket’ geliyor

Tahrir’den Occupy’a kadar dünyayı çalkalayan sokak hareketlerinin damgasını vurduğu geçen yıla el sallayıp ‘Hareket’ temasıyla yola çıkan !f Bağımsız Filmler Festivali gelecek hafta Ankara’da... 1-4 Mart tarihlerinde Ankara’yı sallayacak !f Ankara’nın bu yılki programı da heyecan verici. O zaman, bize de ‘hareket’ etmek ve filmleri izlemek düşüyor. Ve işte; !f Ankara programından kaçırmamanız gereken 10 film...

23.02.2012Ankara
21-ARLIK -2012’de MARDUK efsanesi son bulacak

21-ARLIK -2012’de MARDUK efsanesi son bulacak

Evet, 2012 de olağanüstü hiçbir şey olmayacak. 2000, 2001…..2010'a kadar neler oldu ise 2012’de de benzer şeyler olacak.

31.01.2012Teknoloji
Uzaydan düşen gizemli topun sırrı çözüldü

Uzaydan düşen gizemli topun sırrı çözüldü

Afrika'nın güneybatısındaki Namibya'da geçen ay keşfedilen “uzay topunun” esrarı sonunda çözüldü.

26.12.2011Gündem
Hepsiburada.com 3’üncü çeyrek raporunu açıkladı

Hepsiburada.com 3’üncü çeyrek raporunu açıkladı

Hızla büyüyen e-ticaret pazarının ilk ve en büyük firması olan Hepsiburada.com, aldığı düzenli rapor yayınlama kararına göre, Şubat 2011’de ‘’Hepsiburada.com 2010 Raporu’’ nu yayınlamıştı. Ardından yayınladığı ‘’Hepsiburada.com 2011 Yarı Yıl Raporu’’ ile sektöre ayna tutan verileri paylaşmaya devam etti.

1.12.2011Ekonomi
Elektrik kontağı 3 tekneyi kül etti

Elektrik kontağı 3 tekneyi kül etti

Muğla Bodrum’un Akyarlar Köyü Limanı’nda bağlı bulunan Atalay Tınaztepe’ye ait “Oben” adlı 6 metrelik balıkçı teknesinde dün saat 03.30 sıralarında yangın çıktı.

30.10.2011Ege
BODRUMDA YANAN 3 TEKNE BATTI

BODRUM'DA YANAN 3 TEKNE BATTI

Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne bağlı Akyarlar Köyü Limanı'nda bağlı bulunan Atalay Tınaztepe'ye ait "O, Ben" adlı 6 metrelik balıkçı teknesinde yangın çıktı. Tekneyi saran alevler kısa sürede yandaki iki balıkçı teknesine de sıçradı. Limandaki yangını görenler durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye, yangının başka teknelere sıçramasını önlerken, Mahmat Akgün'e ait "Poyraz" ve Çoşkun Elmacıolu'nun "Suzin" adlı tekneleriyle yangının başladığı "Oben" adlı balıkçı teknesi yanıp battı. Yangının elektrik aksamındaki kısa devreden çıktığının düşünüldüğü bildirildi. Ayrıca yangında, "Ufo" ve "Mehtap" adlı teknelerde de hasar oluştu. Yangında yaklaşık 45 bin TL'lik maddi zararın olduğu öğrenildi.Jandarma yangınla ilgili soruşturma başlattı. Nilüfer KANDIRMIŞ / BODRUM(Muğla)(DHA)

30.10.2011Haber
Bodrumda yanan üç tekne battı

Bodrum'da yanan üç tekne battı

MUĞLA’nın Bodrum İlçesi Akyarlar Köyü Limanı’ndaki bir balıkçı teknesinde başlayan yangın yandaki iki tekneye sıçradı. İtfaiyenin söndürdüğü yangında 3 tekne yanıp, battı, 2 tekne de hasar gördü. Yangının elektrik aksamındaki kısa devreden çıktığı sanılıyor.

30.10.2011Gündem
Şapkalı yanardağ

Şapkalı yanardağ

Rus fotoğrafçı Ivan Dementievski, ülkenin en doğusundaki Klyuchevskaya Sopka yanardağı civarında gezerken birden hava aydınlandı ve dağın olağanüstü bir görüntüsü ortaya çıktı.

11.10.2011Seyahat
90 metrede sır batık

90 metrede sır batık

İsveçli araştırmacı Peter Lindberg’in liderliğinde yapılan bir çalışmada Baltık Denizi’nin dibinde UFO’yu andıran yuvarlak bir cisim bulunduğu açıklandı.

2.08.2011Gündem
Okyanus dibindeki cisim UFO mu

Okyanus dibindeki cisim UFO mu?

İsveçli kaşif Peter Lindberg’in başını çektiği okyanus keşif ekibi, Finlandiya ile İsveç arasındaki sularda, “Okyanus tabanına çakılmış bir UFO’ya benzeyen bir cisim tespit ettiklerini” belirtti.

1.08.2011Gündem
BİLİM DÜNYASINI SARSAN İDDİA

BİLİM DÜNYASINI SARSAN İDDİA

İsveçli kaşif Peter Lindberg’in başını çektiği bir okyanus keşif ekibi, Finlandiya ile İsveç arasındaki sularda, “Okyanus tabanına çakılmış bir UFO’ya benzeyen bir cisim tespit ettiklerini” belirtti. Lindberg, İsveç basınına yaptığı açıklamada, “Finlandiya ile aralarındaki sularda 90 metre derinlikte, 18 metre genişliğinde bir cisim bulduklarını” ifade etti. Lindberg, “Bu iş esnasında çok garip şeylere rastlayabiliyorsunuz. Ancak bu sefer rastladığımız tam bir daire şeklinde” dedi.

1.08.2011Haber
AYNI GÜNDE İKİ DEFA GÖRÜLDÜ

AYNI GÜNDE İKİ DEFA GÖRÜLDÜ

GÖKYÜZÜNDE KANATLARINDAN ALEVLER SAÇARAK İLERLEDİ..!! Meksika’nın Mexico City’nin yakınlarındaki Cuernavaca kentinde çekilen görüntüler, izleyenleri hayrete düşürdü. Gökyüzünde kanatlarından alevler saçarak ilerleyen cismin ne olduğu anlaşılamadı. 29 Haziran’da kaydedilen görüntüler, YouTube’a Kimdragon 1 isimli kullanıcı tarafından yüklendi. YouTube’da videonun altına yorum yazan bir kullanıcı, “Aynı cisim aynı gün içinde Yunanistan’da yerel saatle 23.00’da görüldü” ifadesini kullandı. En ilginç detaylardan biri, benzer görüntülerin 11 Şubat’ta Almanya’nın başkenti Berlin’de de görülmesiydi. Son günlerde, Uluslararası Uzay İstasyonu’na (ISS) giden Atlantis uzay mekiğine bir cismin yaklaştığı belirtilmiş, mekiğin uzay çöplüğüne hedef olabileceği uyarısı yapılmıştı. Bazı analistler, birçok ülkede birden görüldüğü iddia edilen UFO’ların uzay çöplüğü olduğunu iddia ediyor.

19.07.2011Haber
BU KEZ İZMİRDE ORTAYA ÇIKTILAR

BU KEZ İZMİR'DE ORTAYA ÇIKTILAR

ONLAR NEREYE UFO'LAR ORAYA... Dünyanın ilk Gezici UFO Müzesi'nin İstanbul ve Bursa'dan sonraki durağı İzmir'di.UFO'lar İzmir'de de UFO Müzesi'nin peşini bırakmadı.04 - 07 Temmuz 2011 tarihinde İzmir Gündoğdu Meydanı'nda bulunan Gezici UFO Müzesi'nin etrafında çok net olarak UFO'lar görüntülendi. İşte Gezici UFO Müzesi'nin gittiği İzmir'de yoğun olarak gözlemlenen ve kayıt altına alınan o cisimler...

13.07.2011Haber
Bir gece ansızın gelebilirler

Bir gece ansızın gelebilirler

Bugün Dünya UFO Günü. Dünya dışı yaşamla ilgili araştırma yapan kurum ve kuruluşlar, örtbas edildiğini iddia ettikleri ‘UFO gerçeği’ne çeşitli etkinliklerle dikkat çekiyor. Biz de, 20. yüzyılın UFO’larla ilgili ilk fiziki kanıtı olduğu iddia edilen enkazın hikayesini ve Türkiye’deki UFO araştırmacılarının bugüne özel mesajlarını derledik!

1.07.2011Gündem
İŞTE İSTANBULDAKİ UFO GERCEĞİ

İŞTE İSTANBUL'DAKİ UFO GERCEĞİ

UFO'LAR SİRİUSCULARI BÖYLE TAKİP ETTİLER.. NEREYE GİTTİLERSE ONLAR DA PEŞLERİNDEN GİTTİ..!! Gökyüzündeki esrarengiz cisimlerin UFO Müzesi'ni takip etmeleri görüntülendi.. İstanbul'un 6 ayrı semtinde çeşitli AVM'lerde kurulan UFO Müzesi yetkililerince çekilen bu 54 fotoğraf büyük tartışma yarattı. UFO Müzesini taşıyan TIR, hangi semte giderse arkasında da BÖYLE GÖRÜNTÜ BIRAKTI..!!Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi dünyada ilk kez Türkiye'de Gezici UFO Müzesi'ni gerçekleştirdi.Gezici Ufo Müzesi TIR'ının konuşlandığı her alışveriş merkezinde sergi süresince TIR'ın etrafında ve üzerinde yüzlerce UFO görüntülend. İşte UFO müzesi TIR'ının çevresinde görüntülenen o UFO'lar...

14.06.2011Haber
GÖKYÜZÜNDE ESRARENGİZ CİSİM

GÖKYÜZÜNDE ESRARENGİZ CİSİM

SAKARYA SEMALARINDA GARİP GÖRÜNTÜLER..!! NASA Güneş'te olağandışı bir fırtına yaşandığını açıkladığı bugünlerde Adapazarı'nda ailesiyle birlikte ziyaretten dönmekte olan Feridun Özdemir gözyüzünde hareket eden ateş topuna benzer cisimler gördüğunu ileri sürerek bunların görüntülerini çekti. Özdemir görüntüleri incelemesi için Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi'ne gönderdi.Feridun Özdemir tanık olduğunu belirttiği cisimlerle ilgili olarak ilgili şunları söyledi:"Pazar akşamı saat 22.30'da Serdivan'da ki evime giderken Kıran Tepe üzerinde 3 adet ateş topu gördüm. Önce planörler uçuyor zannettim. Fotoğraf makinemi aldım, videosu ile çekmeye başladım. 3 adet ateş topundan sonra 2 adet daha ateş topu çıktı. Hızla güney doğu istikametine doğru gidiyorlardı. Hemen ardından 2 adet daha ateş topu gibi gök cismi çıktı. Eşimle birlikte hayretler içinde seyrettik."Zafer TOKUŞ/DHA

10.06.2011Haber
33 gün uzayda kaldım, UFO görmedim

'33 gün uzayda kaldım, UFO görmedim'

NASA’nın önemli astronotlarından Komutan Richard Richards, uzayla ilgili en popüler konulardan biri olan UFO’lara ilişkin "4 ayrı uzay mekiği ile toplam 33 gün uzayda kaldım. Ancak maalesef hiç UFO görmedim. Görmüş olmayı çok isterdim. Uzaydayken gördüğüm milyarlarca yıldız ve bizim yaşadığımız gezegendi" diye konuştu.

25.04.2011Gündem
Kennedyyi uzaylı merakı öldürdü

"Kennedy'yi uzaylı merakı öldürdü"

Suikast sonucu yaşamını yitiren eski ABD Başkanlarından John F. Kennedy'nin öldürülmesinde, uzaylılara olan ilgisinin rol oynamış olabileceği öne sürüldü.

19.04.2011Gündem
UFO’lar gerçekten  ‘gerçek mi’

UFO’lar gerçekten ‘gerçek mi’?

ABD Hava Kuvvetleri’nin uçan daire yakaladığına dair 1947’den beri iddia edilen ünlü ‘Roswell Kasabası’ olayıyla ilgili ilginç bir gelişme yaşandı. FBI’ın yeni yayımladığı arşivlerinde, bir ajanın tam 64 yıllık konuyla ilgili raporunda, “ABD Hava Kuvvetleri, uzaydan gelen üç uçan dairenin New Mexico’ya indiğini doğruladı” deniyor.

10.04.2011Gündem
Uzaylılar geliyor

Uzaylılar geliyor

SİRİUS UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi tarafından özel olarak tasarlanan Gezici UFO Müzesi yola çıkıyor.

30.03.2011Ankara
DÜNYA BU GÖRÜNTÜLERİ TARTIŞIYOR

DÜNYA BU GÖRÜNTÜLERİ TARTIŞIYOR

Brezilya'nın Sao Paulo kentinde çekildiği ileri sürülen ve internette elden ele dolaşan bu görüntüler büyük panik yarattı. Bazı UFO araştırmacıları bu görüntülerin sahte olduğunu söylerken bazıları ise doğru olduğunu ileri sürdü. Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi ise bu görüntüleri Brezilya bürolarının incelediğini söyledi.Görüntülerde fincan tabağı şeklindeki cismin gri renkte olduğu dikkat çekiyor. Kameraya kaydedilen cisim yaklaşık bir dakika boyunca gökyüzünde hareket ettikten sonra ortadan kayboluyor. Brezilya TV kanallarından G1'de yayınlanan görüntülerin çekildiği sırada herhangi bir sismik aktivitenin rapor edilmediği bildirildi.

3.03.2011Haber

Yazar Sonuçları

SAĞLIKLI ANKARA İÇİN

Kentteki sağlık sistemini Twitter gündemine taşıyan Ankaralılar, #SaglikliAnkaraİcin etiketi ile sorunlarını ve çözüm önerilerini dile getirdi. Bu hafta 141. Karakter Ankaralı hasta ve sağlık çalışanlarının sesi oluyor.

21.12.2012

Üç gün sonra kıyamet kopacak(mı?)

Bu hafta sonunda kıyamet kopacak mı? 21 Aralık'ta uzay insanları uçan dairelerle gelip dünyamızı işgal edecek mi?

18.12.2012

Fazıl Say’lı Metin Altıok gecesi

2 Haziran 2012 Cumartesi gecesi, Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası’nda 2012 Metin Altıok Şiir Ödülü töreni yapıldı.

4.06.2012

Fazıl Say şairleri unutmuyor

FAZIL SAY yeni bestesi SES / Opus 40’ı Behçet Aysan ve Metin Altıok Şiir Ödülleri için yazdı.

5.04.2012

UFO saldırısı mı gerekiyor

BAŞKENTİN kar çilesi tüm ayrıntılarıyla Twitter’da cıvıldanıyor.

29.02.2012

Bir fütüristin öngörüleri

Dr. Michio Kaku, ABD’li bir kuramsal fizikçi, yazar ve fütürist. Matematik, fizik ve sicim teorisine dair teorilerinin yanı sıra zamanda yolculuk ve UFO’lara dair düşünceleriyle de tanınıyor. Geleceğe dair tahminleri absürt gibi görünse de unutmamalı ki bizden evvelki kuşaklara da bugün epey uzak geliyordu...

13.01.2012

1 numara: Kardan Adam

ESKİŞEHİR’e kar yağdı.

11.01.2012

Sakın tartışmayın!

Birçok işyerinde insanlar fikirlerini kabul ettirmek için tartışıyor. Ya da birçok aile çocuklarıyla tartışıyor.

4.01.2012

Çekirge

32 PENCERELİ ev.

Ağaçların içinde.

26.07.2011