MENÜ

Trafik Sigortasi

Trafik Sigortasi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Trafik Sigortasi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.335 Trafik Sigortasi haberi bulunmuştur.

Karayolları motorlu araçlar zorunlu mali sorumluluk sigortası ya da kısaca trafik sigortası, Karayolları Trafik Kanunu uyarınca yapılması zorunlu olan sigorta. Herhangi bir kaza durumunda "karşı tarafın" malına veya canına verilen hasarı -kabahat oranına bağlı olarak- kısmen veya tamamen karşılar.

Trafik Sigortası, Türkiye'deki en yaygın sigorta türlerinden biridir. 2918 Sayılı Karayolları Kanunu gereğince karayoluna çıkan tüm motorlu araçlar tarafından yaptırılması zorunludur. Polis kontrollerinde araçlarda bulunması beklenen belgelerden biri, trafik sigortası poliçesidir.

Trafik Sigortası bir sorumluluk sigortasıdır ve karayolunda seyreden araçların üçüncü şahıslara vereceği maddi ve bedeni zararları karşılar. Aracı işleten kişinin kendi aracına veya kendi kendisine vereceği zararları karşılamaz, Kasko sigortasının yerine geçmez. Trafik sigortası, manevi tazminat taleplerini de karşılamaz.

Trafik Sigortasında sigortalı kişi, Karayolları Trafik Kanunundaki tanım uyarınca işletendir. Türk hukukunda aracın işleteni araç sahibi olabileceği gibi uzun süreli kiralama yapan kişi gibi araç üzerinde önemli menfaati olan başka bir kişi de olabilir. İşleten kişi olan sigortalının adı poliçe üzerinde belirtilir.

Devamı...

Trafik Sigortasi Haberleri

Trafik sigortasında sistemi gözden geçirmek zorunda kalacağız

'Trafik sigortasında sistemi gözden geçirmek zorunda kalacağız'

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Türkiye geçen yıl reel sektörü desteklemek için alınan tedbirlere rağmen bütçe hedeflerini tutturdu, 2018'de de hedefler tutturulacak" dedi. Şimşek, trafik sigortası ile ilgili de önemli bir açıklamada bulunarak "İleride trafik sigortasında sistemi gözden geçirmek zorunda kalacağız" şeklinde konuştu.

15.2.2018Ekonomi
İstanbulda otomobil kullanmanın yıllık maliyeti 11 bin lirayı aştı

İstanbul'da otomobil kullanmanın yıllık maliyeti 11 bin lirayı aştı

Otomobil sahibi olma maliyeti her yıl artıyor. Ortalama bir araç için akaryakıt, otoyol ve köprü ücretleri, MTV ve trafik sigortaları maliyeti 2015 yılında 8 bin liranın üzerinde iken, yeni yılda bu rakam 11 bin lirayı aştı. 4 yıllık fark ise araç sahibine 3 bin 300 lira olarak yansıdı.

19.1.2018Ekonomi
Almanya’ya 12.4 milyon Euro tazminat

Almanya’ya 12.4 milyon Euro tazminat

Yeşil Kart kapsamında 2017’de, Türk plakalı araçların, 46 ülkede karıştıkları trafik kazalarında 36.1 milyon Euro maddi ve bedeni hasar oluştu. Türk sürücülerin en çok kaza yaptığı ülke ise Almanya oldu. Almanya’ya 12.4 milyon Euro hasar ödendi.

14.1.2018Ekonomi
Ergo, 2018 hedefini açıkladı

Ergo, 2018 hedefini açıkladı

Ergo Türkiye İcra Kurulu Üyesi Yıldırım Türe, şirket olarak sürdürülebilir karlı büyümeyi hedeflediklerini ve 2018’de trafik sigortası dışındaki branşlara odaklanarak, karlılığı koruyacaklarını söyledi.

14.1.2018Ekonomi
AVM otoparklarındaki tehlike

AVM otoparklarındaki tehlike

İzmir’de, bir alışveriş merkezinin otoparkında yaşanan trafik kazasında sigorta şirketinin, karayolu tanımına girmediği gerekçesiyle hasarı reddetmesi, ardından da Trafik İhtisas Dairesi’nin aynı gerekçeyle dosyayı geri çevirmesi yeni bir tartışma yarattı. Peki, AVM otoparklarında meydana gelen kazalar sigorta kapsamına girmiyor mu?

7.1.2018Ekonomi
Araç alırken taşıt kredisi mi ihtiyaç kredisi mi

Araç alırken taşıt kredisi mi ihtiyaç kredisi mi?

Araç satın almak için bankalardan kredi kullanmak yaygın olarak kullanılan bir yöntem ancak bu süreçte taşıt kredisi mi yoksa ihtiyaç kredisi mi alınması gerektiği merak konusu.

5.1.2018Kredi
Bir defalık zam geliyor İşte, 2018’in trafik sigortası fiyatları

Bir defalık zam geliyor! İşte, 2018’in trafik sigortası fiyatları

2018’in Ocak ayında, trafik sigortası fiyatına, bir defaya mahsus olmak yüzde 5 artış yapılacak. Azami prim tutarlarına uygulanan yüzde 1,5 oranındaki aylık artışlar 2018 yılında da devam edecek. Buna göre 2018’in Ocak ayında İstanbul’da ilk kez trafik sigortası yaptıracak olan otomobiller, 1.007 lira prim ödeyecek.

28.12.2017Ekonomi
Trafik sigortasında tavan fiyat 2018de de devam edecek

Trafik sigortasında "tavan fiyat" 2018'de de devam edecek

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, trafik sigortasında "tavan fiyat" uygulamasının 2018'de de devam edeceğini söyledi. Sigorta şirketlerinin 9 ayda yaklaşık 240 milyon liralık zarar ettiğini tespit ettiklerini belirten Şimşek, "Şirketlerimizin sermayesinin erimemesi için azami prim tutarlarında bir defaya mahsus olmak üzere yıl başında yüzde 5 artış olacak" dedi.

25.12.2017Ekonomi
Polis aracının torpidosuna bıraktı İdare edin İstanbula gideceğim

Polis aracının torpidosuna bıraktı! 'İdare edin İstanbul'a gideceğim'

Bursa'da, trafik sigortası bulunmayan aracını bağlatmamak için 50 lira rüşvet verme girişiminde bulunması nedeniyle yargılanan sürücü, 1 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.

20.12.2017Gündem
Zorunlu trafik sigortası olmayan araç sayısı 7 milyon 900 bin

Zorunlu trafik sigortası olmayan araç sayısı 7 milyon 900 bin

Zorunlu trafik sigortası olmayan araç sayısı 7 milyon 900 bin

19.12.2017Merkez
Kağıthanede korkutan TIR kazası

Kağıthane'de korkutan TIR kazası

Kağıthane'de, yüklü TIR yokuş aşağı geri geri kayarak pak halindeki araçlara çarpıp yan yattı. Olayda 3 kişi yaralandı. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar ambulanslarla çevredeki Hastanelere kaldırıldı. İnşaat malzemesi yüklü TIR'ın kaydığı sırada park halinde bulunan 6 otomobile de zarar verdiği öğrenildi.

14.12.2017Gündem
Araç sahiplerine kötü haber Yeni düzenleme geliyor

Araç sahiplerine kötü haber! Yeni düzenleme geliyor

Yedek parça fiyatlarının yükselmesi ve dolu felaketinde sigortacıların cebinden çıkan maliyetler trafik sigortasında bir düzenleme yapma gereksimi doğurdu.

11.12.2017Ekonomi
“Minibüslere otobüs vergisi 2018’de esnafı daha da vuracak”

“Minibüslere otobüs vergisi 2018’de esnafı daha da vuracak”

Verilen sözlere rağmen minibüslerin otobüs vergisi ödemesinin önüne geçilmediğini belirten TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, “Ruhsatında minibüs yazan araçlar iş vergi ödemeye gelince otobüs vergisi ödüyor. İki seçimdir bu kanunun düzeltileceği yönünde müjde verildi ama sözler tutulmadı” dedi.

10.12.2017Ekonomi
Araç plakasından hasar kaydı sorgulama işlemi nasıl yapılır TRAMER sorgulama

Araç plakasından hasar kaydı sorgulama işlemi nasıl yapılır? TRAMER sorgulama

Araç plakasından hasar kaydı sorgulama işleminin nasıl yapılacağı yüz binlerce vatandaş tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Yeni araç sahibi olmak isteyen ve alacakları aracı ikinci el olarak alacak olan vatandaşlar, kazalı riskini ortadan kaldırmak için araçların plakadan hasar kaydını sorguluyorlar. Peki, araç plakasından hasar kaydı sorgulama işlemi nasıl yapılır?

8.12.2017Gündem
2017 sigorta sektörü için dolu bir yıl oldu

2017 sigorta sektörü için dolu bir yıl oldu

‘Türkiye Finans Forumu’nda “Sigortacılığın Ekonomiye Katkısı ve Sektördeki Son Gelişmeler” başlıklı Sigorta ve Bireysel Emeklilik Oturumu düzenlendi. Hürriyet gazetesi yazarı Noyan Doğan’ın moderatörlüğünde gerçekleşen oturumda Hazine Müsteşar Yardımcısı Ahmet Genç, Türkiye Sigorta Birliği (TSB) Başkanı ve Eureko Sigorta CEO’su Can Akın Çağlar ve Türkiye Sigorta Birliği BES Başkanı ve Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Uğur Erkan sektör hakkında son gelişmeleri değerlendirdi. 2017’nin özellikle sigorta ve bireysel emeklilik açısından önemli bir yıl olduğunu anlatan katılımcılar, “Otomatik katılım uygulaması başladı. 7 milyon kişi BES ile tanıştı. Yarısı girdi, yarısı çıktı. Bu kamunun pek hoşuna gitmedi. Üç-dört yıldır süren trafik sigortası sorunu çözüldü. Bu da sigortacıları memnun etmedi. Arkadan katılım sigortacılığı ile ilgili gelişmeler yaşandı... Kısacası 2017 sektör açısından dolu bir yıldı” dedi.

6.12.2017Ekonomi
TÜVTÜRK araç muayene için randevu nasıl alınır

TÜVTÜRK araç muayene için randevu nasıl alınır?

Araç muayene randevusunun nasıl alınacağını merak eden yüz binlerce sürücü konuyla alakalı araştırmalarını ve sorgulamalarını sürdürmeye devam ediyorlar. TÜVTÜRK üzerinden araç muayene randevusu alma işlemi artık sürücü adayları için çok kolay. Sürücüler araç muayenelerini kolayca yaptırarak trafikte yiyecekleri cezalardan kurtulabilirler. İşte, TÜVTÜRK araç muayene randevu detayları.

27.11.2017Gündem
Hükümetten 9 istek

Hükümetten 9 istek

Sigortacılar 2018 yılı için, trafik sigortasından bireysel emekliliğe kadar 9 konuda destek istedi. TSB Başkanı Can Akın Çağlar, trafik sigortasında serbest tarifeye geçmek istediklerini belirterek, BES’e otomatik katılımda cüzi de işveren katkısının sağlanması gerektiğini söyledi.

23.11.2017Ekonomi
Sigorta sektöründen günlük 72 milyon lira ödeme

Sigorta sektöründen günlük 72 milyon lira ödeme

Türkiye Sigorta Birliği (TSB) Başkanı Can Akın Çağlar, bu yıl günde 50 bin 803 adet hasar gerçekleştiğini belirterek, buna karşılık sigorta sektörünün günde 71,7 milyon TL ödeme yaptığını bildirdi.

22.11.2017Ekonomi
Araç muayene randevusu nasıl alınır

Araç muayene randevusu nasıl alınır?

Araç muayene randevusu nasıl alınır sorusu birçok araç sahibi vatandaşın en çok merak ettiği ve araştırdığı konular arasında yer almaya devam ediyor. Kanunen araçlarına belirli bir süre içinde muayene yaptırması gereken vatandaşlar randevunun nasıl alınacağını sorguluyorlar. Peki, Araç muayene randevusu nasıl alınır?

21.11.2017Gündem
Lüks araçlar için senaryolu vurgun

Lüks araçlar için senaryolu vurgun!

Kiralık araçlarla, çete üyelerinin kullandığı lüks araçlara çarparak sigorta şirketlerinden milyonlarca lira tahsilat yapan çete çökertildi. Yaklaşık 2 yıl süren projeli çalışmanın ardından 13 ildeki trafik sigortası vurgunu ortaya çıkarıldı. Senaryolu kaza yöntemleriyle sigorta şirketlerini milyonlarca dolandıran organize suç örgütünü belirleyen polis, Ankara merkezli operasyon yaptı. Operasyonlarda 25 kişi gözaltına alınırken, 3 tabanca, çok sayıda mermi, kiralık araç sözleşmeleri, kaza tutanaklarına el konuldu.

15.11.2017Gündem
Araç trafik sigortası sorgulama işlemi nasıl yapılır

Araç trafik sigortası sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Araç trafik sigortası sorgulama işleminin nasıl yapılacağı yüz binlerce sürücü tarafından en çok merak edilen konular arasında yer almaya devam ediyor. Trafikte oluşacak her türlü kazaya karşı önlemini almak isteyen vatandaşlar, araçlarının trafik sigortasını sorgulamak istiyorlar. Peki, araç trafik sigortası sorgulama işlemi nasıl yapılır?

13.11.2017Gündem
Sayıştay’dan EGO’ya: Niye sigortalattın

Sayıştay’dan EGO’ya: Niye sigortalattın

EGO ile ilgili hazırladığı 2016 yılı denetim raporunda kurumun bütün taşınır ve taşınmazlarını sigortalattığına, otobüslere de kasko yaptırdığına dikkat çeken Sayıştay, “kamu kaynağında eksilmeye neden olur” dedi. EGO ise terör saldırıları ve gezi olayları ile haciz kararlarını gerekçe gösterdi.

10.11.2017Ankara
Sigorta sektörü, 40 milyar TL primin yüzde 70ini hasarlara ödüyor

Sigorta sektörü, 40 milyar TL primin yüzde 70'ini hasarlara ödüyor

Sigorta sektörü, 40 milyar TL primin yüzde 70'ini hasarlara ödüyor

9.11.2017Antalya
Hasar kaydı sorgulama işlemi nasıl yapılır

Hasar kaydı sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Hasar kaydı sorgulama işleminin nasıl yapılacağı binlerce araç almak isteyen vatandaş tarafından en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar, alacakları aracın hasarlı olup olmadığını nasıl kontrol edeceklerini merak ediyorlar. Peki, Hasar kaydı sorgulama işlemi nasıl yapılır?

7.11.2017Gündem
Trafikte dehşete düşüren tablo

Trafikte dehşete düşüren tablo

Dört yılda Sapanca’nın nüfusu kadar kişi trafik kazalarında hayatını kaybetti. 14 yılda ise 67 bin kişiyi kazalara kurban verdik. Sigortacıların kazalar nedeniyle ödediği hasarla da 3 tane Yavuz Sultan Selim Köprüsü ya da 7 tane Avrasya Tüneli inşa edilirdi.

6.11.2017Ekonomi
Ekonomi büyüyorsa bizim sayemizde

Ekonomi büyüyorsa bizim sayemizde

TSB Başkanı Can Akın Çağlar, sigorta sektörünün ekonomiye 90 trilyon TL teminat verdiğini belirterek, “Bu aslında ekonominin sürdürülebilirliğinin teminatı. Bu teminat olmasa yabancı sermaye de gelmez, bankalar da milyon dolarlık yatırımları finanse etmez” dedi.

2.11.2017Ekonomi
Aracılara paranızı kaptırmayın

Aracılara paranızı kaptırmayın

ÖNCE, okuyuculardan gelen şikayetleri paylaşayım, sonra konunun detayına gireceğim: “Trafik kazasında sigortadan alacağımız tazminatı aracıya vekalet vererek almak istedik ama 2 sene geçti alamadık. Aracılar bir şeyler mi gizliyor? Bunu nasıl takip edebiliriz?”

22.10.2017Ekonomi
Trafikte müdahale zorunluydu

Trafikte müdahale zorunluydu

Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürü Dr. N. Şerif Çakırsoy, trafik sigortasına müdahale etmek zorunda kaldıklarını söyledi.

19.10.2017Ekonomi
Araç plaka hasar kaydı sorgulama işlemi nasıl yapılır

Araç plaka hasar kaydı sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Plaka hasar sorgulama işlemi ile satın aldıkları ya da almak istedikleri araçların durumunu öğrenmek isteyen vatandaşlar, internet üzerinden sorgularına devam ediyor. Araçların durumuna göre işlem yapacak olan vatandaşlar, plaka hasar sorgulama işleminin sonucuna göre kararlarını verecek. Peki, plaka hasar sorgulama işlemi nasıl yapılacak? İşte, merak edilen konunun detayları

18.10.2017Ekonomi
Sigortacılar Osmaniyede buluştu

Sigortacılar Osmaniye'de buluştu

Sigortacılar Osmaniye'de buluştu

11.10.2017Merkez
Ekonomiye sigorta dopingi

Ekonomiye sigorta dopingi

Hazine ile sigortacılar bir araya gelip, sektörün ekonomiye katkısını artırmak için görüş birliğine vardı. Hazine Müsteşarı Osman Çelik, Orta Vadeli Programda sigorta ile ilgili hedefler koyduklarını söylerken, TSB Başkanı Can Akın Çağlar, ekonomiye 95 trilyon teminat sağlandığını açıkladı.

8.10.2017Ekonomi
Öğrenci servisi şoförlerine eğitim

Öğrenci servisi şoförlerine eğitim

Öğrenci servisi şoförlerine eğitim

6.10.2017Manisa
Migrosun 20 mağazası resmen CarrefourSAnın

Migros'un 20 mağazası resmen CarrefourSA'nın

Rekabet Kurulu, Migros Ticaret tarafından Tesco Kipa Kitle Pazarlama hisselerinin belli oranda devralınmasına verilen koşullu izin kapsamında, elden çıkarılacak mağazalar arasındaki 20 mağazanın sabit değerlerinin ve mağazalara ilişkin sözleşmelerin CarrefourSA Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi'ne devri işlemini onayladı.

3.10.2017Ekonomi
Trafik ekiplerinden ‘şok’ denetim

Trafik ekiplerinden ‘şok’ denetim

Trafik ekiplerinden ‘şok’ denetim

26.9.2017Merkez
Servis kaza yaparsa 2 yıldan 15 yıla kadar hapis istemi

Servis kaza yaparsa 2 yıldan 15 yıla kadar hapis istemi

Son zamanlarda servis şoförleri ve diğer sorumluların ihmalleri sonucunda yaşanan üzücü olaylar nedeniyle okul servislerindeki sorunlar yeniden gündeme geldi.

18.9.2017Gündem
3 sezonda Süper Ligden 3.lige düşen Erciyesspor sefilleri oynuyor (özel görüntü ve fotoğraflarla)

3 sezonda Süper Lig'den 3.lige düşen Erciyesspor sefilleri oynuyor (özel görüntü ve fotoğraflarla)

3 sezonda Süper Lig'den 3.lige düşen Erciyesspor sefilleri oynuyor (özel görüntü ve fotoğraflarla)

18.9.2017Kayseri
Sınırsız 112

Sınırsız 112

Türkiye’de ilk kez Edirne’de kurulan Sınır Ötesi Sağlık Ekibi (SES), sağlık hizmetini komşu ülkelerdeki vatandaş ve soydaşlarımızın da ayağına götürüyor. Edirne Sağlık İl Müdürlüğü’nün Acil Sağlık Hizmetleri bünyesinde kurulan birim, 3 yılda 23 hastayı bulundukları ülkelerden alarak kara ambulansıyla Türkiye’ye getirdi. 2 ambulans ve 11 kişilik gönüllü sağlık çalışanından oluşan ekip 24 saat hazır.

5.9.2017Gündem
Trafik sigortası ‘havuz’da rahatladı

Trafik sigortası ‘havuz’da rahatladı

BAŞBAKAN Yardımcısı Mehmet Şimşek, zorunlu trafik sigortasında tavan fiyat uygulamasının ardından kurulan “Riskli Sigortalılar Havuzu” sistemi sayesinde başta vatandaşlar olmak üzere, sigorta şirketlerinin ve acentelerin poliçe düzenleme sürecinde yaşadıkları sorunları giderdiklerini bildirdi.

3.9.2017Ekonomi
Başbakan Yardımcısı Şimşekten zorunlu trafik sigortası açıklaması

Başbakan Yardımcısı Şimşek'ten zorunlu trafik sigortası açıklaması

Başbakan Yardımcısı Şimşek: "Zorunlu trafik sigortasında tavan fiyat uygulamasının ardından kurduğumuz havuz sistemiyle başta vatandaşlarımız olmak üzere, sigorta şirketleri ve acentelerin poliçe düzenleme sürecinde yaşadığı sorunları giderdik. Hazinenin başarılı uygulamalarıyla sigorta şirketleri tavan fiyatın altında rekabete başladı" açıklamasında bulundu.

3.9.2017Ekonomi
Sigortada ‘iyi şoför kötü şoför’ ayrımı

Sigortada ‘iyi şoför kötü şoför’ ayrımı

GÜMRÜK ve Ticaret Bakanlığı’nın hazırladığı rapordan şikayet konusu olan trafik sigortası primlerinde “iyi şoför-kötü şoför” ayrımı yapılmasını sağlayacak yasal düzenleme önerisi çıktı.

1.9.2017Ekonomi

Yazar Sonuçları

Saç baş yolduran yargı kararı!

Başlık, bana ait değil; Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in söyleminden alıntıdır.

18.2.2018

Trafikte kiralık araca çarpan yandı!

Okuyuculardan, kiralık araçların (rent a car) karıştığı kazalarla ilgili onlarca şikayet geliyor.

14.1.2018

AVM otoparklarındaki tehlike

İzmir’de, bir alışveriş merkezinin otoparkında yaşanan trafik kazasında sigorta şirketinin, karayolu tanımına girmediği gerekçesiyle hasarı reddetmesi, ardından da Trafik İhtisas Dairesi’nin aynı gerekçeyle dosyayı geri çevirmesi yeni bir tartışma yarattı. Peki, AVM otoparklarında meydana gelen kazalar sigorta kapsamına girmiyor mu?

7.1.2018

İşte 2018'in trafik sigortası fiyatları

2018’in ocak ayında trafik sigortası fiyatına, bir defaya mahsus olmak yüzde 5 artış yapılacak. Azami prim tutarlarına uygulanan yüzde 1.5 oranındaki aylık artışlar 2018 yılında da devam edecek. Buna göre 2018’in Ocak ayında İstanbul’da ilk kez trafik sigortası yaptıracak olan otomobiller 1.007 lira prim ödeyecek.

28.12.2017

Şirketler zarar etsin istemeyiz

Hazine Müsteşar Yardımcısı Ahmet Genç, trafik sigortasında 9 ayda 200 milyon TL zarar olduğunu belirterek, “Şirketler zarar etsin istemeyiz. 2018’de serbest tarifeye geçilmeyecek, prim artışı içinse çalışıyoruz” dedi.

10.12.2017

Kusurlu sürücü için tazminat yok

Yargıtay, kendi kusurundan dolayı kaza yapıp hayatını kaybeden sürücünün yakınlarına trafik sigortasından tazminat ödenmeyeceğine karar verdi. Gerekçe olarak da tazminat için vefat edenin üçüncü kişi olması gerektiğini gösterdi.

26.11.2017

Trafik sigortasının fiyatı artacak mı?

Sene sonu yaklaştı, trafik sigortası yeniden gündeme geldi.

23.11.2017

Trafikte korkunç tablo

Dört yılda Sapanca’nın nüfusu kadar kişi trafik kazalarında hayatını kaybetti. 14 yılda ise 67 bin kişiyi kazalara kurban verdik. Sigortacıların kazalar nedeniyle ödediği hasarla da 3 tane Yavuz Sultan Selim Köprüsü ya da 7 tane Avrasya Tüneli inşa edilirdi.

5.11.2017

Aracılara paranızı kaptırmayın

ÖNCE, okuyuculardan gelen şikayetleri paylaşayım, sonra konunun detayına gireceğim: “Trafik kazasında sigortadan alacağımız tazminatı aracıya vekalet vererek almak istedik ama 2 sene geçti alamadık. Aracılar bir şeyler mi gizliyor? Bunu nasıl takip edebiliriz?”

22.10.2017