MENÜ

Thomas Geisel

Thomas Geisel ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Thomas Geisel haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 9 Thomas Geisel haberi bulunmuştur.

Thomas Geisel Haberleri

Almanya’nın Kuzey Kapısı’na Türk imzası

Almanya’nın Kuzey Kapısı’na Türk imzası

Coğrafi konumu ve gelişmiş altyapısıyla Avrupa’nın en önemli metropolleri arasında gösterilen Düsseldorf’un simge projelerinden ‘Northgate - Kuzey Kapısı’nı Peker Holding inşa edecek.

16.09.2019Avrupa
Tehlikeli tırmanış

Tehlikeli tırmanış

Almanya’da şimdi bir de peron katilleri türedi. Bu kişiler, kurbanını hiç tanımıyor. Kurbanıyla hiçbir alıp veremediği de yok. Peronda tren bekliyormuş gibi sinsice duruyor. Tren tam istasyona girerken, kalleşçe arkadan kurbanına yaklaşıp aniden trenin önüne itip kaçıyor. Sebebi yok.

31.07.2019Avrupa
Belediye başkanlarından Merkele ortak çağrı: İnsanlık için kapılarımızı açalım

Belediye başkanlarından Merkel'e ortak çağrı: İnsanlık için kapılarımızı açalım

Almanya’nın Köln, Düsseldorf ve Bonn büyükşehir belediye başkanları, Başbakan Angela Merkel’e zor durumdaki mülteciler için yazdıkları mektupta, “İnsanlık, iltica hakkı ve mültecilerin uyumu için bir mesaj vermek istiyoruz” dedi.

28.07.2018Avrupa
Pedalınıza kuvvet...

Pedalınıza kuvvet...

Dünyanın en önemli spor organizasyonlarından Fransa Bisiklet Turu, bu yıl 104’üncü kez huzurlarımızda. Sizlere, dün Düsseldorf’ta start alan ve 23 Temmuz’da Paris Champs-Élysées’de sona erecek tur için 10 maddelik bir rehber hazırladık. Favoriler kim, hangi etaplar önemli, mayolar ve anlamları ne, tur nerelerden geçiyor? Yarışa ilişkin özel bilgiler; hepsi sayfamızda...

1.07.2017Hayat
Fransa Bisiklet Turu Almanyadan başlayacak

Fransa Bisiklet Turu Almanya'dan başlayacak

Yol bisikletinin en önemli yarışı Fransa Bisiklet Turu'nun 2017'de Almanya'nın Düsseldorf kentinden start alacağı açıklandı.

22.12.2015Spor
Başbakan Davutoğlu Almanyada konuştu

Başbakan Davutoğlu Almanya'da konuştu

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Son dönemde Avrupa'da ortaya çıkan bazı akımlar, özellikle İslamofobik davranışlar ve birçok camiye yöneltilen saldırılar hepimiz için büyük kaygı verici gelişmelerdir" dedi.

3.05.2015Gündem
Merkelin partisi sandıkta hüsrana uğradı

Merkel'in partisi sandıkta hüsrana uğradı

Almanya'nın bazı şehirlerinde düzenlenen yerel seçimler, Sosyal Demokrat Parti'nin (SPD) zaferiyle sonuçlandı.

16.06.2014Dünya
Türk-Alman Kültür Olimpiyatları yoğun ilgi gördü

Türk-Alman Kültür Olimpiyatları yoğun ilgi gördü

SPD Düsseldorf Büyük Şehir Belediye Başkan adayı Thomas Geisel, Türk-Alman Kültür Olimpiyatları KRV finaline katılmak için üyesi olduğu Fortuna Düsseldorf'un maçına gitmedi.

20.03.2014Gündem

Yazar Sonuçları

‘Yaz’ları sıcak ve isyankâr...

80’lerde Sovyetler’de, bir grup genç rock’çının baskıcı bir sistem içinde tutunma çabasını anlatırken arka planda siyasal portrelere de soyunan ‘Yaz’, sezonun en iyi filmlerinden. Kirill Serebrennikov imzalı yapım, bir döneme hüzünlü, melankolik bakış, sarsıcı bir ağıt sanki...

24.11.2018