MENÜ

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 50 Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan haberi bulunmuştur.

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan Haberleri

MKE Ankaragücü’ne yeni sponsor

MKE Ankaragücü’ne yeni sponsor

Sincan Belediyesinin limited şirketi SİNKENT, TFF 1. Lig'de lider durumda bulunan MKE Ankaragücü'ne reklam sponsoru oldu.

18.01.2018Futbol
AK Parti Sincan Belediye Başkan Adayı Murat Ercan kimdir

AK Parti Sincan Belediye Başkan Adayı Murat Ercan kimdir?

Halihazırda Sincan Belediye Başkanı olarak görev yapan Murat Ercan, 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti tarafından aday olarak gösterildi. Peki, AK Parti Sincan Belediye Başkan Adayı Murat Ercan kimdir? İşte, Murat Ercan hakkında detaylar...

1.01.2019Gündem
Şehrin en iyileri seçildi... Ödüller sahiplerini buldu

Şehrin en iyileri seçildi... Ödüller sahiplerini buldu

Şehirlere yaşam değeri katan, geliştiren, değiştiren projelerin ödüllendirildiği Sign of the City Awards 2018 görkemli bir törenle gerçekleştirildi. Bürokrasi, iş ve basın dünyasının önde gelen isimlerinin yoğun katılım gösterdiği törende 38 proje ‘Sign of the City’ seçildi.

7.11.2018Ekonomi
Sincan Belediye Başkanlığına Murat Ercan seçildi

Sincan Belediye Başkanlığı'na Murat Ercan seçildi

Mustafa Tuna'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olmasıyla boşalan Sincan Belediye Başkanlığı'na Murat Ercan seçildi.

10.11.2017Gündem
Gökçek sonrası

Gökçek sonrası

ANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in cumartesi günü istifa edeceğini açıklamasının ardından, AK Parti’de Gökçek sonrası tartışılmaya başlandı.

24.10.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Hasan Ünalan, bugün yine aynı durağa gidip ÖHO’ya ‘ücretsiz’ binmek istese...

“Burada Okur Yazar” adlı bu köşenin “son söylenecek lafı ilk söylemek” gibi kötü bi huyu var.

29.04.2019

Başkent düğümü çözülüyor

31 Mart’taki yerel seçimlerin iki kilit kenti İstanbul ve Ankara. Bu kentlerdeki seçim sonucu yerel kadar geneli de ilgilendiriyor.

22.11.2018

Yerel tablo netleşiyor

Türkiye’nin anormal ulusal gündeminden bir türlü gözler yerel seçimlere çevrilemiyor.

3.12.2013

AKP’de sessizlik bozuluyor gibi

2004 yerel seçimlerinde Ankara belediyelerinin neredeyse tamamını alan AKP’de, sessizlik yavaş yavaş bozulmaya başladı. 9 Kasım’da yapılacak Çankaya İlçe Kongresi’nin ardından başta Çankaya olmak üzere AKP’nin bu seçimde kazanmayı hedeflediği ilçelerdeki başkan adaylarının açıklanması beklenirken, AKP’nin elinde bulunan ilçelerde de aday adayları kendilerini gösteriyor.

6.11.2008