MENÜ

Renan Gökyay

Renan Gökyay ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Renan Gökyay haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 23 Renan Gökyay haberi bulunmuştur.

Renan Gökyay Haberleri

Genç mezunlara kariyer fırsatı

Genç mezunlara kariyer fırsatı

ODTÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde 8-9 Kasım 2018 tarihlerinde düzenlenecek ODTÜ Kariyer Fuarı başlıyor.

7.11.2018Kampüs
Türk mühendisler melez İHA geliştirdi

Türk mühendisler 'melez' İHA geliştirdi

Türk mühendisler, mevcut İHA teknolojilerindeki kısıtlılıkları ortadan kaldırmak amacıyla sabit ve döner kanatlı İHA'ların kabiliyetlerini tek araçta topladı.

31.05.2018Teknoloji
İçinden tekne ve uçak  çıkan mobilya şirketi

İçinden tekne ve uçak çıkan mobilya şirketi

En hafif uçak koltuğunu da, PTT’nin drone’larını da, yeni havaalanının koltuklarını da Nurus yapıyor. Bir mobilya şirketinin çok ötesine geçen Nurus’u, tasarıma ve inovasyona odaklayan Nurus baş tasarımcısı Renan Gökyay, Endüstri 4.0’a inanmıyor, “Burası büyük bir atölye. Nurus’ta ne istersen yaparsın, sana robot veriyoruz” diye konuşuyor.

13.04.2018Ekonomi
Geleceğin ofislerinde çalışanlar ön planda

Geleceğin ofislerinde çalışanlar ön planda

Nurus’un düzenlediği ‘Değer Yaratan Çalışma Alanları’ panelinde Alman araştırma enstitüsü Fraunhofer IAO’nun Office 21 Projesi’nin ön sonuçları açıklandı. Buna göre geleceğin ofislerinde çalışanların kullanım tercihlerine göre kendini ayarlayabilen yani kullanıcısıyla konuşabilen ürünler öne çıkacak.

Mobil mekan tasarımında üniversite-sanayi işbirliği

Mobil mekan tasarımında üniversite-sanayi işbirliği

Geçtiğimiz günlerde yeni bir üniversite-sanayi işbirliğine imza atıldı; TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (ETÜ) ile ‘Nurus Tanıtım Konteynırı’ Projesi’ni hayata geçirildi. Proje kapsamında öğrenciler 2 tır eğitim ve konferans mobilyalarının sergilendiği bir deneyim merkezine dönüştürüldü.

10.08.2017Kampüs
Her  mobilya  akıllanmalı

Her mobilya akıllanmalı!

Türkiye’de mobilya sektörünün en köklü markalarından Nurus, dünyanın geleceği şekillendirecek 200 markası arasına girdi. Alman Tasarım Konseyi’ne kabul edilen ilk Türk markası olan Nurus’un Yönetim Kurulu Başkanı Güran Gökyay, “Geleceğin mobilyalarını üretiyoruz. Artık her mobilya akıllı olmak zorunda” diye konuşuyor.

9.12.2016Ekonomi
Dünyanın gözü Nurusta

Dünyanın gözü Nurus'ta!

Nurus, çağdaş Türk ofis tasarım kültürünü dünyayla paylaşıyor.<1>İlandır

23.05.2011Advertorial
Dünyanın gözü Nurusta

Dünyanın gözü Nurus'ta!

Nurus, çağdaş Türk ofis tasarım kültürünü dünyayla paylaşıyor.

23.05.2011Advertorial
İtalya-Türkiye tasarım maçı başlıyor

İtalya-Türkiye tasarım maçı başlıyor

Türkiye’yi bu hafta zorlu bir maç bekliyor. Karşısında tasarım devi İtalya var. Ancak bu maçın oynanacağı saha biraz farklı; İstanbul’daki Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi. İtalyan Ticaret Merkezi, burada, 4-10 Kasım tarihleri arasında GOL! isimli bir sergi düzenliyor.

31.10.2008Gündem
Nurettin Usta’nın Nurus’u dünyanın ofisini üretiyor

Nurettin Usta’nın Nurus’u dünyanın ofisini üretiyor

1927'de Ankara'da küçük bir marangoz atölyesi olarak kurulan Nurus bugün 20'den fazla ülkeye kendi markası ile ofis mobilyaları ihraç ediyor. Bünyesinde beş şirket bulunduran Nurus'un IBM Turk, Bayer, ABN-Amro gibi Türkiye'de faaliyet gösteren şirketlerin yanı sıra Saudi Telekom, Yunanistan Merkez Bankası, Dublin Üniversitesi gibi önemli kurumların mobilyalarında imzası var. Bu yıl üç milyon doları ihracat olmak üzere 12 milyon dolar ciro yapmayı hedefliyor.

19.09.2003Ekonomi
‘Nuri Usta’, ‘Nurus’ olup, dünyaya yayıldı

‘Nuri Usta’, ‘Nurus’ olup, dünyaya yayıldı

Dünyanın önde gelen şirketlerine ofis mobilyası satan Nurus'un İcra Kurulu Genel Koordinatörü Renan Gökyay, ‘‘Ofis mobilyasında ‘trend belirleyen marka' olarak kalacağız. İddiamızı dünyaya yayacağız’’ dedi. Nurus’ın adı kurucusu ‘Nuri Usta’dan geliyor.

9.08.2003Ekonomi

Yazar Sonuçları

Yıldırım aşkı

Nuru’s Möble’nin sahibi Renan Gökyay ve kısa süre önce evlendiği Zeynep Hanım’ın ilişkisi, ‘yıldırım aşkı’ dedirtecek türden.

24.03.2009

’Sema’yı ofis sehpası yapıyor rulo sac 20 saniyede komidin oluyor

TUNA Çelik’in kurucusu Turan Tuna’yla geçenlerde gittiğimiz Köln’deki ORGATEC Ofis Mobilyaları Fuarı’nda, Tuna standının hemen yanıbaşında genişçe bir alana kurulmuş Nurus standı vardı.

2.11.2008

Dışişleri Bakanlığı, NATO mobilyalarıyla döşenecek

DÜNYADA birçok ünlü kurum ve kuruluşa ofis mobilyası üreten Nurus, NATO Zirvesi’nin de mobilya sponsorluğunu yaptı. NATO Zirvesi’nde kullanılan mobilyalar, Nurus’un önerisiyle Dışişleri Bakanlığı’nın ek binasına gönderildi. Böylece yeni ihaleye de gerek kalmadı.

4.07.2004

Önce sağlık ve mutluluk sonra da yenilikler

YEPYENİ bir yıla başladık. Kimimiz yeni sözler verdi kendine, kimimiz yeni planlar yaptı. Ben de yeni yıla girerken tüm sevdiklerimle birlikte önce sağlık, mutluluk sonra da yeniliklerle dolu bir yıl diledim. Yeni güzellikler, yeni tatlar, yeni heyecanlar...

2.01.2011