MENÜ

Reklam Afişleri

Reklam Afişleri ile ilgili tüm haberleri, son dakika Reklam Afişleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Reklam Afişleri haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 328 Reklam Afişleri haberi bulunmuştur.

Reklam Afişleri Haberleri

Fransadaki Türklerden tepki yağdı... Afişi kaldırdılar

Fransa'daki Türklerden tepki yağdı... Afişi kaldırdılar

Fransa'nın Avignon şehrinde, Le Point dergisinin Türkiye ve Fransa'daki Türkler hakkında büyük tepki çeken son sayısının kapağı, Türk gençlerinin gösterdiği tepkinin ardından reklam panosundan kaldırıldı.

26.05.2018Dünya
Le Point afişlerini Erdoğan resimleriyle kapattılar

Le Point afişlerini Erdoğan resimleriyle kapattılar

Avignon şehrindeki bir reklam panosuna asılan Le Point dergisinin Türkiye ve Fransa'daki Türkler hakkındaki büyük tepki çeken son sayısının kapağı, bir grup Türk gencinin protestosunun ardından panolardan indirildi.

26.05.2018Avrupa
Bağdat’ta pazarlık Erbil’de kutlama

Bağdat’ta pazarlık Erbil’de kutlama

Hürriyet, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) tarafından 25 Eylül’de düzenlenmesi planlanan bağımsızlık referandumunu izlemek üzere Erbil’e gitti. IKBY yönetimi ile Bağdat arasındaki kritik referandum pazarlığı devam ederken, bağımsızlık taraftarı Kürtler ise Erbil’de referandum kutlamalarına başladı.

21.09.2017Dünya
Bu afişleri Belçikalı Müslümanları kızdırdı

Bu afişleri Belçikalı Müslümanları kızdırdı

Belçika’da Kurban Bayramı öncesi, sözde hayvan hakları koruma derneği GAİA tarafından Brüksel sokaklarına astırılan afiş, Belçikalı Müslümanların tepkisini çekti.

1.09.2017Dünya
Kuru fasulye-pilav milli yemeğimiz mi

Kuru fasulye-pilav milli yemeğimiz mi?

Diplomasiyle sofranın ilgisi ne? Savaşlar mutfağımızı nasıl etkiledi? Milli yemekler nasıl ortaya çıktı? Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nden Sosyolog Yard. Doç. Dr. Burak Onaran, bu soruların peşine düştü ve yeme-içme alışkanlıklarımızın yıllar içinde nasıl geliştiğini İletişim Yayınları’ndan çıkan ‘MutfakTarih’ kitabında anlattı.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününü nasıl kutlamalı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü nasıl kutlamalı?

Hayatınızdaki kadınlar için, Dünya Kadınlar Günü'nü özel bir gün haline getirmek çok kolay... Önerilerimize göz atın, planınızı yapın. Üstelik hepsi ücretsiz...

5.03.2016Keyif
Barcelona’nın Türk yıldızı, 2016’da 4 markayla reklam anlaşması yaptı

Barcelona’nın Türk yıldızı, 2016’da 4 markayla reklam anlaşması yaptı

Türk futbolunun en önemli isimlerinden biri olan Milli futbolcu Arda Turan, ocak ayında Barcelona formasına kavuşunca reklam filmleri de ard arda yayına girdi. 2016 yılında Lassa, Opet, Master Card ile anlaşan Arda, son olarak da Deri Tanıtım Grubu’nun (DTG) yüzü oldu. Barcelona’dan yıllık 8 milyon Euro kazanan Arda’nın bu yıl reklamlardan 4 milyon Euro’ya yakın para kazanacağı belirtiliyor.

18.01.2016Ekonomi
Atatürk Kültür Merkezi reklam panosuna döndü

Atatürk Kültür Merkezi reklam panosuna döndü

Taksim’de bulunan ve uzun süredir yıkılma tartışmalarıyla gündeme gelen Atatürk Kültür Merkezi (AKM), reklam panosuna döndü. Bir yanda güçlendirme tabelası yazarken diğer tarafta dev film afişleri asıldı.  Uzun bir süredir yıkım, onarım gibi tartışmalara konu olan Atatürk Kültür Merkezi, adeta reklam panolarını andırıyor. AKM’nin ön yüzüne yakında vizyona girecek bir filmin dev afişi asıldı. Binanın yanında bulunan ‘Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Atatürk Kültür Merkezi güçlendirme ve tamirat inşaatı’ yazılı tabela dikkat çekti. Ancak binada herhangi bir çalışmanın olmadığı görüldü. Cihan

26.11.2015Haber
Türk tasarımcı, Avatar-2 afişinde son ikiye kaldı

Türk tasarımcı, Avatar-2 afişinde son ikiye kaldı

Antalyalı tasarımcı Gökşan Özman, Hollywood yapımı "Avatar"ın serideki ikinci filmi için hazırladığı afişle, 10 proje arasında son ikiye kaldı.

6.08.2015Keyif
Manisa’da MHP ile Ak Parti arasında bayraklı afiş krizi

Manisa’da MHP ile Ak Parti arasında bayraklı afiş krizi

MANİSA’nın Yunusemre İlçesi’ndeki MHP İlçe Başkanı Onur Baylan, MHP’li Büyükşehir Belediyesi tarafından son günlerde artan terör olaylarını protesto için billboardlara asılan Türk bayraklı afişlerin, AK Partili Yunusemre ve Şehzadeler Belediyeleri tarafından alınarak çöpe atıldığını iddia etti.

31.07.2015Ege
İzmirde pavyon afişleri asanlara uzun namlulu silahlarla saldırı

İzmir'de pavyon afişleri asanlara uzun namlulu silahlarla saldırı

İZMİR'in Torbalı İlçesi'nde, bir pavyona ait afişleri direklere asan ikisi otomobilde bekleyen dört kişiye, bir otomobilden kimliği belirsiz kişilerce uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Saldırıda ölen ya da yaralanan olmazken, kaçan zanlılar izlerini kaybettirdi. Saldırıyı gerçekleştiren kişilerin kimliğinin belirlenmesi ve yakalanması için polis çalışma başlattı. Olay, 25 Şubat 2015 çarşamba gübü saat 17.00 sıralarında, ilçeyle aynı isimdeki Torbalı Mahallesi'nde Metropolis Bulvarı üzerinde meydana geldi. Bir pavyonun reklam afişlerini direklere asmak için bulvara gelen dört kişiden ikisi yol kenarına park edilen otomobilden inerek çalışmaya başladı. Bu sırada otomobilin arkasından yaklaşan siyah renkli başka bir otomobilden hem sağ tarafına aldığı otomobile hem de sol tarafta afiş asanlara uzun namlulu silahla ateş açıldı. Ateş açan zanlılar hızla olay yerinden uzaklaştı.

26.02.2015Haber
7 maddede diziden soğutma rehberi

7 maddede diziden soğutma rehberi

Eylül ayı ile birlikte televizyonlarda hareket başladı. Bir sürü reklam, tanıtım ekranlarda yüzlerce kez döndürülmek üzere hazırlandı, billboard afişleri asıldı.

Buse ÖZEL/bozel@hurriyet.com.tr - TV KOLTUĞU

16.09.2014Keyif
İlçe Seçim Kurulunun kararıyla Erdoğan afişleri kaldırıldı

İlçe Seçim Kurulu'nun kararıyla Erdoğan afişleri kaldırıldı

BURSA’nın Yenişehir İlçesi’ndeki 20 billboardın tümünde AK Parti adayı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın afişleri asılınca MHP, İlçe Seçim Kurulu’na ’Anayasasa’nın eşitlik ilkesine uyulmadığı’ iddiasıyla başvurdu. Başvuru haklı bulununca Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın afişleri kaldırıldı.

5.08.2014Gündem
En mutlu il Sinopun sırrı

En mutlu il Sinop'un sırrı

Türkiye İstatistik Kurumu’nun yaptığı Yaşam Memnuniyeti Araştırması’nda Sinopluların yüzde 77,7’si ‘mutluyum’ dedi. Peki nedir bu mutluluğun kaynağı? Cevabı Sinop sokaklarında aradık.

19.04.2014Kelebek
MHPden Kılıçdaroğluna bozkurtlu afiş

MHP'den Kılıçdaroğlu'na bozkurtlu afiş

EDİRNE’nin Keşan İlçesi’nde MHP ilçe teşkilatı, Ankara’daki seçim gezisi sırasında bozkurt işareti yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu fotoğrafını üzerine ‘Parola vatan, işaret MHP, Gel ne olursan ol gel’ yazısıyla birlikte seçim afişi haline getirerek cadde ve sokaklardaki reklam panolarına astı.

22.03.2014Gündem
Aziz Kocaoğlu CHPden ayrılanları topa tuttu

Aziz Kocaoğlu CHP'den ayrılanları topa tuttu

İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, aday yapılmayınca CHP'den ayrılan ve başka partiden aday olan siyasetçilerle ilgili sert konuştu.

5.03.2014Ege
Kocaoğlu bizim balkona gelsin

"Kocaoğlu bizim balkona gelsin"

CHP'li gönüllüler, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Başkan Adayı Aziz Kocaoğlu'nun afişlerini isteyenlerin evlerine götürüyor. Afişler balkona asılıyor. Kocaoğlu'nun büyük boy afişlerini apartmanlarının duvarına gerdirenler de var.

4.03.2014Ege

Yazar Sonuçları

Sandığa sahip çıkmak

HER seçimden önce olduğu gibi referandum öncesi de en çok karşılaştığım soru, sonuçlar üzerinde hile yapılıp yapılmayacağı.

1.03.2017

A330’da gazetecilere söylenmeyen söz

ŞİMDİ anlatacağım olayı büyük ihtimalle ilk defa okuyacaksınız.

26.11.2016

Bir başkadır benim memleketim Adana

Memleketimin güzellikleri say say bitmez...İnsanı sıcaktır, samimidir, bir kere Allah’ına kadar Adanalıdır, bonkördür, benim tanıdığım Adanalılar hesap ödetmez, ölür de ödetmez, acayip cömerttir, galiba en önemlisi de Adanalılar sahicidir. Doğaldır, kendileri gibidir. ‘Mış’ gibi yapmazlar. Bir de gerçekten eğlenceli, çılgın, biraz deli ve nevi şahsına münhasır insanlar Adana’dan çıkar.

24.06.2016

Nükhet Duru ve Sophia Loren’in ortak kaderi!

Salı gecesi...Les Ottomans Oteli’ndeki Jazz&More’un sahnesinde Nükhet Duru var.

26.11.2015

Andımız kalktı, yerine ne geldi: ‘Din’ eğitimi

ANAOKULLARINDAN başlayarak üniversiteler de dahil olmak üzere, örgün ve yaygın bütün eğitim kurumlarında, “değerler eğitimi” başlığı altında bir seminer verilmesi programa alındı.

16.01.2015