MENÜ

Özel Üniversite Burs Imkanları

Özel Üniversite Burs Imkanları ile ilgili tüm haberleri, son dakika Özel Üniversite Burs Imkanları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Özel Üniversite Burs Imkanları haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 164 Özel Üniversite Burs Imkanları haberi bulunmuştur.

Özel Üniversite Burs Imkanları Haberleri

Eğitimde fiyat değil, kalite rekabeti olmalı

Eğitimde fiyat değil, kalite rekabeti olmalı

Altı yıl önce kurulan, ancak sekiz ay önce el değiştirip Sancak Group’a geçen Mektebim Okulları’nın yeni CEO’su Servet Özkök, toplam 40 kampüste 27 bin öğrencileri olduğunu söyleyerek, “Mektebim ciddi bir yeniden yapılanma süreci geçirdi. Yaklaşım, bakış açısı, her şey değişti. 4-5 yıl önceki Mektebim ile şu anki çok farklı” diyor.

11.08.2019Eğitim
Başarılı gençlerden tercih tavsiyeleri

Başarılı gençlerden tercih tavsiyeleri

Onlar, her biri kendi branşında Türkiye’yi uluslararası arenalarda başarıyla temsil etmiş gençler. Avrupa ve dünyada elde ettikleri derecelerle gururlandırıyorlar. Aralarında sizler gibi üniversite tercihi yapacaklar da var, yapmış olanlar da. Başarılı gençlerden tercih önerileri aldık. Kendi branşlarıyla ilgilenmek isteyenlere tavsiyelerde bulunmayı da ihmal etmediler.

24.07.2019Eğitim
Üniversiteler tanıtım günlerine başladı

Üniversiteler tanıtım günlerine başladı

ÖSYM, üniversite adaylarına bir sürpriz yaparak YKS sonuçlarını bir gün önceden açıkladı. puanlarını öğrenen adayların önündeki son viraj ise tercihler. Birçok üniversite, kendilerini adaylara tanıtmak ve onları ikna etmek ‘tercih günleri’ düzenlemeye başladı.

18.07.2019Eğitim
Yeni nesil sendikacılık

Yeni nesil sendikacılık

Metal sektöründe örgütlü ve oldukça geleneksel yapısıyla bilinen Türk Metal’de değişim rüzgârları esiyor. Türk Metal Başkanı Pevrul Kavlak, üyelerinin hayatına sadece ücret artışında değil her yönüyle dokunmak istediklerini belirterek Ankara, İstanbul ve Eskişehir’e yurt kuracaklarını açıkladı. Kavlak, Emek Üniversitesi için de çalıştıklarını duyurdu.

8.07.2019Ekonomi
Adaylar İstanbul projelerini açıkladı Uzmanlar yorumladı...

Adaylar İstanbul projelerini açıkladı! Uzmanlar yorumladı...

Resmi rakamlara göre İstanbul’da 15 milyon kişi yaşıyor. İstanbul nüfus açısından, 204 ülke içinde 131 ülkeyi geride bıraktı.

İstanbul’da 11’i devlet 51 üniversite ve 5 meslek yüksekokulu var. Bu kentteki öğrenci sayısı küçük bir ülke nüfusu gibi. Yükseköğretimde okuyan öğrenci sayısı 1.2 milyon, bu sayıya ilköğretim ve lise eklendiğinde 4 milyonu buluyor.

İstanbul’da trafiğe kayıtlı 4 milyon 170 bini aşkın araç bulunuyor. Türkiye’de 20 ilin toplam nüfusu, İstanbul’daki araç sayısına denk geliyor. Mega kentin çözüme kavuşturulmayı bekleyen birçok problemi bulunuyor.

Trafik, yeşil alan, sıcak gündem maddesi deprem, kentsel dönüşüm, istihdam, öğrenim gören gençlerin beklentileri gibi konularda İstanbul halkı yenilenen seçimlerden önce adaylardan vaatlerini duymak istiyordu. Ancak seçim öncesi dönemde adaylar, vaatlerinden daha çok başka konularda tartışmalarla gündemde oldu.

milliyet.com.tr’de yer alan habere göre, özellikle AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’nun çıktığı ortak canlı yayında vaatlerin, projelerin konuşulması bekleniyordu. Ancak bu gerçekleşemedi.

Seçimlere 24 saatten az bir süre kaldı. Adayların çeşitli mecralarda açıkladıkları vaatlerini derledik. Sizin için uzmanlarına sorduk.

22.06.2019Gündem
İşte Tunceli’nin kaderini değiştiren 62 proje

İşte Tunceli’nin kaderini değiştiren 62 proje

Tunceli'nin kaderi kayyumla değişti. Kayyum öncesi 29 milyon lira borucu olan belediyenin borcu 16 milyon TL' ye düşürülürken, 18 ayda 625 milyon liralık yatırımla 62 proje hayata geçirildi. Kentin sorunları tek tek çözüldü. Çocuk, yaşlı, engelliler ve gençlere yönelik projeler ile Tunceli herkesin imrendiği bir şehir haline geldi, çehresi değişti.

6.04.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan sürpriz programda çok çarpıcı mesajlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz programda çok çarpıcı mesajlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sadece sosyal medya hesaplarından takip edilebilecek sürpriz bir programda gençlerle buluştu. Erdoğan dövizde yaşanan dalgalanmaya değinerek, "Tüm bunlar Batı'nın, başta Amerika'nın, Türkiye'yi sıkıştırma operasyonlarıdır.  Şimdi son olarak döviz, faiz kur sıkıştırma operasyonları ne oldu? Ters tepti. Şimdi Türk Lirası bulamıyorlar. Ödeme yapma noktasında sıkıntıya düştüler. İş ters döndü. Bunu yapamayınca da şu anda Türk Lirası prim yaparken, dolar düşmeye yöneldi" dedi.

28.03.2019Gündem
ABD’nin lider liseleri İstanbul’da

ABD’nin lider liseleri İstanbul’da

ABD’nin önde gelen özel yatılı liselerinin temsilcileri 6 Kasım’da İstanbul’da aile ve öğrencilerle buluştu. Ülkenin önde gelen bağımsız okullarından Cranbrook’un Uluslararası Başvuru Ofisi Direktörü Taylor Docking’e ülkede ortaöğretim düzeyinde eğitim fırsatlarını sorduk.

7.11.2018Eğitim
Avustralya Victoria Eyalet Eğitim Hizmetleri Direktörü: Burs imkânları ve çalışma izni öğrencileri çekiyor

Avustralya Victoria Eyalet Eğitim Hizmetleri Direktörü: Burs imkânları ve çalışma izni öğrencileri çekiyor

Avustralya yükseköğretim pazarında en büyük oyunculardan biri. Victoria Eyalet Eğitim Hizmetleri Direktörü Barış Satar, Avustralya’nın Türk öğrenciler için yükseköğretimde dikkat çekici bir alternatif olduğunu belirterek, “Birçok üniversite burs imkânları sunuyor ve çalışma izni de öğrencileri çekiyor” diyor.

27.10.2018Eğitim
Üniversite tercihlerinde sınavsız dönem:  Çin Üniversiteleri

Üniversite tercihlerinde sınavsız dönem: Çin Üniversiteleri

Üniversite sınav sonuçlarından beklediğini bulamayan birçok öğrenci gözünü yurt dışında eğitime çevirdi. Yurt dışında eğitimin pahalı olması ve çeşitli zorluklar taşıyor olması yeni ülkelerde eğitim fırsatını gündeme getiriyor.

1.08.2018Kampüs
Kadın ve kızlarımızı bilimde güçlendireceğiz

Kadın ve kızlarımızı bilimde güçlendireceğiz

‘Uluslararası Bilimde Kadın ve Kız Çocukları Günü’ nedeniyle Birleşmiş Milletler’de bir konuşma yapan Aydın Doğan Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, “Cinsiyet eşitliğini sağlamak için kadınlarımızı ve kızlarımızı bilimde güçlendirme çabalarını arttıracağız” dedi.

9.02.2018Gündem
Hanzade Doğan Boyner, BM’de konuştu

Hanzade Doğan Boyner, BM’de konuştu

Kadınların ve genç kızların, bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik eğitimi ve araştırma faaliyetlerine her seviyedeki katılımlarını teşvik etmek amacıyla 11 Şubat 2015 tarihinde ilan edilen 'Uluslararası Bilimde Kadın ve Kız Çocukları Günü'nün 3'ncüsü, bu yıl 8-9 Şubat tarihlerinde Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda 'Barış ve Kalkınma için Bilimde Eşitlik ve Denklik' temalı iki günlük bir konferansla kutlandı. Uluslararası Bilimde Kadın ve Kız Çocukları Günü vesilesiyle Birleşmiş Milletler’de bir konuşma yapan Hanzade Doğan Boyner, ''Cinsiyet eşitliğini sağlamak için kadınlarımızı ve kızlarımızı bilimde güçlendirme çabalarını artıracağız'' dedi.

9.02.2018Dünya
Son dakika... Erdoğandan Kılıçdaroğluna sert sözler

Son dakika... Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na sert sözler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun iddialarına sert yanıt geldi. Erdoğan, "Dün grup toplantısında çıktı, yurt dışındaki bir şirkete şu kişi şu kadar milyon dolar para gönderdi diye bir takım yine sözler söyledi. Elindeki bir tomar kağıdı sallayarak da ‘işte dekontları da bunlar’ dedi. Tabi dekont dediği kağıtları, ne gazetecilere ne adli makamlara vermedi. Avukatlar hemen anında kendisine bunu ilgili savcılığa lütfen veriniz, medyaya veriniz dedi. Ve o kağıtların ne olduğunu şimdilik bir kendisi, bir de onları bu zatın eline tutuşturanlar biliyor. Tabi bu zatın ilk iftira atışı değil" diye konuştu. Erdoğan, "Aslında ticaretle uğraşan birisi yurtiçinde de yurtdışında da şirket kurar satar para havale eder alır. Bu 5 isim, asla o zikrettiği şirkete veya yere para göndermiş de değil. Tam aksine, mevcut şirketlerini satmaları sebebiyle onlara para geldi, oraya para gitmedi. Burada ismi geçen kardeşlerim, eniştem, dünürüm ve diğerleri, üst düzeyden zaten davalarını açacaklar ve hukuki olarak bu işin mücadelesini verip, yakasından bu adamın düşmeyecekler" dedi.

29.11.2017Gündem
Türkiye’den öğretmen hikayeleri: Sobayı yakan da var, okulu boyayan da

Türkiye’den öğretmen hikayeleri: Sobayı yakan da var, okulu boyayan da

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Türkiye’nin dört bir yanında farklı öğretmen hikayeleri geliyor. Bunlar arasında köy okullarında öğretmenliğin yanı sıra soba yakıp öğrencilerini bekleyen de var, önce aileleri okula alıştırıp sonra çocukları eğitime kazandıran da var.

23.11.2017Eğitim
YÖKten ‘üstün başarılılara üstün eğitim’

YÖK'ten ‘üstün başarılılara üstün eğitim’

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, yükseköğretim tarihinde daha önce görülmeyen YÖK-Temel Bilimler Programları (TEBİP) kapsamında, fizik, kimya, matematik ve biyoloji programlarında üstün başarı sınıfları oluşturduklarını belirtti.

21.09.2017Eğitim
Nerede kalacaksın

Nerede kalacaksın

Üniversiteler için yerleştirme sonuçları bugün açıklanıyor. Yaşadığı şehirden farklı bir ili kazanan adaylar için en büyük sorunlardan biri de barınma. Hürriyet olarak bu dönemde yeni üniversitelilerin kafalarındaki soru işaretlerini gidermek için başta yurtlar olmak üzere rehber hazırladık...

8.08.2017Eğitim
Yurtdışında eğitim hayal değil

Yurtdışında eğitim hayal değil

OECD’nin 2015 verilerine göre, dünya üzerinde toplamda 4.6 milyon uluslararası öğrenci bulunuyor. 2002’de bu sayısının 2 milyon olduğu düşünüldüğünde artık daha fazla sayıda gencin kendi ülkesi dışında eğitim fırsatlarının peşine düştüğü görülüyor. ABD, İngiltere, Almanya, Fransa ve Avustralya gibi büyük oyuncuların yanı sıra özellikle Avrupa’da Polonya gibi diğer ülkeler de ortaya koydukları stratejik planlarla “Yarışta ben de varım” diyor. Uluslararası Eğitim Danışmanları Derneği (UED), geçen haftalarda yayınladığı rehberde bu ülkelerde eğitim almak isteyenlerin merak ettiği soruları cevaplandırdı. İşte ABD, Kanada, Avustralya, Almanya, Avusturya, Polonya ve İngiltere’de lisans eğitimi için aranan kriterler:

25.07.2017Eğitim
Bu burslar sizi cezbedecek

Bu burslar sizi cezbedecek

Tercih dönemi geldi, çattı. LYS’den geçerli not alan adayları, şimdi üniversite seçimi bekliyor. Vakıf üniversitelerini tercih edecek adaylar için önemli kriterlerden biri de, burs. Bazı yükseköğretim kurumları, adayları ‘özel’ burslarıyla etkiliyor. Bu zorlu dönemde sizlere rehberlik etmesi için bu fırsatları araştırdık.

24.07.2017Eğitim
Hayat ‘tercih’lerle inşa ediliyor

Hayat ‘tercih’lerle inşa ediliyor

Üniversite tercihleri 18-26 Temmuz arasında yapılacak. ÖSYM’nin yayımladığı 2017-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu’nu dikkatli incelemek sağlıklı tercih için oldukça önemli bir adım.

17.07.2017Eğitim
Ve Beykozlu Mozarta YÖKten güzel haber...

Ve 'Beykozlu Mozart'a YÖK'ten güzel haber...

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, İstanbul'un Beykoz semtinde yaşayan ve dünyaca ünlü bestecilerle aynı müzik kulağına sahip 19 yaşındaki otizmli Yunus Yazar'ın İstanbul Üniversitesinde yetenek sınavlarına alınmasına yönelik sürecin başlatıldığını bildirdi.

20.06.2017Gündem
Üniversite tanıtım dönemi başlıyor

Üniversite tanıtım dönemi başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi’nin tanıtım dönemi bu yıl 3 Temmuz’da başlıyor. Üniversite tercihinde bulunacak adaylar, Boğaziçi Üniversitesi Tanıtım ve Bilgilendirme Ofisi’ni ziyaret ederek bölümler hakkında bilgi alabilecek.

19.06.2017Eğitim
Bu ülkelerde eğitim bedava

Bu ülkelerde eğitim bedava

ABD ve İngiltere lider üniversiteleriyle dünyada yükseköğretim denildiğinde akla ilk gelen ülkeler. Ancak bunun için 10 bin dolar ile 90 bin dolar arasında değişen eğitim masraflarını karşılamanız gerekiyor. Avrupa’da tek kuruş ödemeden ya da çok düşük ücretle eğitim alabileceğiniz birçok ülke var. Kapılarını Türkiye’den öğrencilere de açıyorlar. İşte lisans ya da yüksek lisans eğitimini bedava ya da oldukça makul ücretlerle yapabileceğiniz ülkeler.

8.06.2017Eğitim
Özel eğitim deneyimleri Balkanlarla paylaşılıyor

Özel eğitim deneyimleri Balkanlarla paylaşılıyor

Türkiye'de özel eğitim uygulamalarındaki yenilikler ve örnekleri, Balkanlar'daki dost ve kardeş ülkelerle paylaşmak amacıyla "Özel Eğitim Alanında İyi Örneklerin Balkan Ülkeleri İle Paylaşımı Projesi" hazırlandı.

3.04.2017Eğitim
YÖK Başkanı Saraç: Üniversitelerdeki Suriyeli sayısı 15 bine yakın

YÖK Başkanı Saraç: Üniversitelerdeki Suriyeli sayısı 15 bine yakın

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, 2016-2017 akademik yılı itibarıyla Türkiye'deki üniversitelerde 15 bine yakın Suriyelinin eğitim aldığını bildirdi.

9.03.2017Eğitim
Bakan İsmet Yılmaz: Eğitim fakültelerine taban puan gelecek

Bakan İsmet Yılmaz: Eğitim fakültelerine taban puan gelecek

UNESCO Türk Milli Komitesi’nin (UTMK) Kundu Turizm Merkezi'ndeki bir otelde düzenlediği Türkiye Milli Komisyonu 3. Büyük Buluşması toplantısının açılışında konuşan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, barış, hoşgörü, diyalog ve uzlaşmaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulan bu dönemde UNESCO'nun çalışmalarının ayrı bir önem kazandığını söyledi. Yılmaz, “YÖK Başkanlığımız halihazırda hukuk fakültelerine, tıp fakültelerine bir taban puan kriteri getirdi, önümüzdeki dönemde taban puan, artı diğer kriterleri getirerek eğitim fakültelerimizi bugün olduğu halinden daha iyi bir konuma getirmek istiyoruz" dedi.

4.11.2016Eğitim
Yurtdışında eğitim ama nasıl

Yurtdışında eğitim ama nasıl?

Akademik kariyer düşünen veya hayalini kurduğu meslekte üst düzey yetenekler hedefleyenler yurtdışında eğitim planları yapıyor. Öncelikle bu kişileri doğru kararlarından dolayı tebrik ediyor ve yürüyecekleri bu yolda başarılar diliyoruz. Yurtdışında eğitim almayı düşünmekle en doğru kararı vermiş olanlara bazı tavsiyelerde bulunarak onların yoluna bir nebze olsun ışık tutmaya çalışalım.

17.10.2016Eğitim
Türkiyede Astronomi III - Genç astronomlar konuşuyor

Türkiye'de Astronomi III - Genç astronomlar konuşuyor

Türkiye’de astronomi biliminin halini tartıştığımız yazı dizisinin ilk 2 bölümünde ülkemizdeki astronomi bölüm başkanlarının, Tübitak Ulusal Gözlemevi müdürü ve Türk Astronomi Derneği başkanının görüşlerine yer verdik. Ülkemizde astronomi biliminin yaşadığı sorunları ve kazanımları ortaya koymaya çalıştık. Yazı serisinin 3. ve son bölümünde ise astronomi öğrencisi veya henüz mezun olmuş genç astronomların hazırlanan 10 soruluk ankete verdikleri yanıtları değerlendireceğiz.

16.10.2016Astronomturk
Toplantı notlarını yenilebilir kağıda yazmışlar

Toplantı notlarını "yenilebilir" kağıda yazmışlar

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi soruşturması kapsamında Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan ilk iddianamede, örgütün haberleşme, istihbarat ağı ve mali yapısına ilişkin çarpıcı bilgilere yer verildi. İddianamede, "Örgüt toplantılarında verilen talimatlar ufak kağıtlara yazılmakta hatta bunların lüzumu dahilinde yok edilebilmesi için yenilebilir özellikte olması sağlanmaktadır" ifadeleri yer aldı.

14.10.2016Gündem
850 öğrenciye burs verecek

850 öğrenciye burs verecek

İbrahim Çeçen (IC) Vakfı’nın bu sene 3 kategoride 850 üniversite öğrencisine burs vereceği bildirildi.

3.10.2016Ekonomi
İbrahim Çeçen Vakfı 850 üniversite öğrencisine burs verecek

İbrahim Çeçen Vakfı 850 üniversite öğrencisine burs verecek

İbrahim Çeçen (IC) Vakfı’nın bu sene 3 kategoride 850 üniversite öğrencisine burs vereceği bildirildi.

3.10.2016Eğitim
Gönlünüzdekini tercih edin

Gönlünüzdekini tercih edin

Vakıf Üniversiteleri Birliği Başkanı Rifat Sarıcaoğlu tercih yapacak öğrencilere her şeyden önce gönüllerinde olanın peşine düşmelerini ve üniversite hayatlarında bir hedefi takip etmelerini öneriyor. Ayrıca tercih döneminde üniversitelerin geleceklerini göz ardı etmemeleri gerektiğini de hatırlatarak, “Belki mezun olduğunuz üniversite 10 yıl sonra olmayacak ya da değerini kaybedecek” diyor.

30.07.2016Eğitim
İAÜde öğrencilerin yüzde 85i burslu

İAÜ'de öğrencilerin yüzde 85'i burslu

Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) maratonu bitti. Gözler şimdi sınav sonuçlarının açıklanması için Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi’ne (ÖSYM) çevrildi. Üniversite adaylarını sonuçlarının açıklanmasının ardından zorlu bir tercih dönemi bekliyor. İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) Tanıtım ve Rehberlikten Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Sebahattin Kutlu ve İAÜ Diş Hekimliği Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Jülide Özen süreç ile ilgili öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

13.07.2016Kampüs
Sevdiğiniz ve size en uygun olan alanı tercih edin.

"Sevdiğiniz ve size en uygun olan alanı tercih edin."

Kadir Has Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aydın ile tercih sürecini konuştuk.

1.07.2016Kampüs
Maarif Vakfı kuruluyor

Maarif Vakfı kuruluyor 

"Yurtiçindeki ve yurtdışındaki vatandaşlara, soydaş ve akraba topluluklara öğrenimleri sırasında maddi, manevi destek vermek, eğitim ve öğretimlerine katkı sağlamak, yüksek ahlaki ve milli değerlere saygılı gençlerin yetişmesine yardımcı olmak" amacıyla, Maarif Vakfı kuruluyor.

23.05.2016Eğitim
KYK yedeği biten yurtlar için başvuruları nasıl yapılır

KYK yedeği biten yurtlar için başvuruları nasıl yapılır?

KYK yurtları için yedek başvuruları başladı. KYK yurtlarına başvuru yapmak isteyen öğrenciler başvurularını nasıl gerçekleştirebilecek? Yedeği biten ve yurt başvurusu yapılabilecek il, ilçe listesi haberimizde.

22.01.2016Eğitim
Girls20 Zirvesinde sesler kadınlar için yükseldi

Girls20 Zirvesi'nde sesler kadınlar için yükseldi

Girls20 ilk kez 2009 yılında Clinton Küresel Girişimi açıldığında düzenlenen, daha sonra, Toronto (2010), Paris (2011), Mexico City (2012), Moskova (2013) ve Sidney’de (2014) olmak üzere bu güne kadar beş kere gerçekleştirilen; kadınların işgücüne katılımının ekonomik büyüme için bir anahtar olduğunu savunan ilk küresel sosyal girişim.

18.01.2016Kobi

Yazar Sonuçları

Kızlarımız bilime, Türkiye’miz zirveye

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kız çocuklarına ve kadınlara yönelik veciz sözleri bir hayli fazladır.

12.02.2018

Yetiş Ayşe

Sevgili dostlar geçen hafta yayınlanan Yetiş Ayşe çok büyük ilgi gördü, bunun için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz.

12.02.2017

Yetiş Ayşe

Sevgili dostlar Yetiş Ayşe için göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Özellikle içinde bulunduğumuz zorlu kış koşullarında sıcak evlerimizde oturup yemeklerimizi yerken, muhtaç olan insanları daha fazla düşünmemiz gerekiyor. Gıda, yakacak, kışlık kıyafet konularında hassasiyetinizi rica ediyorum.

8.01.2017

Yetiş Ayşe

Sevgili dostlar Yetiş Ayşe için tüm taleplerinizi aaral@hurriyet.com.tr adresine bekliyoruz. Yardımcı olan tüm dostlara kucak dolusu sevgiler…

23.10.2016

Yetiş Ayşe

Sevgili dostlar, tüm taleplerinizi lütfen aaral@hurriyet.com.tr adresine gönderiniz.

28.02.2016

Yetiş Ayşe

Sevgili dostlar, hangi konuda yardım istediğinizi (burs,kıyafet,gıda,eşya) lütfen aaral@hurriyet.com.tr adresine gönderiniz.

21.02.2016

Yetiş Ayşe

Yetiş Ayşe’den herkese kocaman teşekkürler….

13.12.2015

Yetiş Ayşe

Sevgili okurlar yardım taleplerini lütfen sadece aaral@hurriyet.com.tr adresine yapınız.

22.11.2015