MENÜ

İyi Parti

İyi Parti ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İyi Parti haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 52.069 İyi Parti haberi bulunmuştur.

İyi Parti Haberleri

Ağar’ın turşusunu uçağa almadılar

Ağar’ın turşusunu uçağa almadılar

Elazığ Bağımsız Milletvekili Mehmet Ağar'ın bir kavanoz turşusu uçağa alınmadı. Ağar, Samsun'da bir grup esnaf tarafından kendisine verilen plastik bidon içerisindeki 10 kiloluk fasülye turşusunu, uçakla Elazığ'a getirmek istedi.

26.05.2002 Gündem
23’ünde hayatını yazdı

23’ünde hayatını yazdı

Hilton Otelleri’nin varisi Paris Hilton, ‘The Simple Life’ (Basit Hayat) adlı reality şovdan sonra, şimdi de otobiyografisiyle gündemde. ‘Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose’ (Bir Mirasyedinin İtirafları: ....) adını verdiği kitabında, hayatının sanıldığı kadar kolay olmadığını anlatan Hilton, önemli hayat dersleri de veriyor!

15.09.2004Kelebek
İstanbul’un en büyük partileri

İstanbul’un en büyük partileri

Tüm yıl boyunca düzenledikleri konser ve etkinliklerle birbirleriyle yarışan mekanlar bu kez yılbaşı gecesi için kolları sıvadı. Kiminde aynı anda farklı sahnelerde konserler düzenleniyor, kiminde ise DJ’ler arka arkaya performanslarını sergiliyor. Eğer hálá hangi partiye katılacağınıza karar veremediyseniz partilerin tam programlarına bir göz atın.

23.12.2004Kelebek
En sevdiği şarkıyı bilmiyoruz

En sevdiği şarkıyı bilmiyoruz

Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, seleflerinden farklı olarak nikah şahitliklerine, canlı TV yayınlarına, ‘Köşk demeçleri’ne son verdi. Kendine özgü bir yaşam süren Sezer’in en sevdiği şarkıyı bile bilmiyoruz.

28.03.2005Gündem
MEDYADAN MUHTELİF

MEDYADAN MUHTELİF

TÜRKİYE GAZETESİNDEN 2005’İN ATLATMA HABERİ : PAPA ÖLDÜ! – Acaba ‘Medyayı biraz üstüme çekeyim de Başbakan nefes alsın’ diye mi düşündü – Eşi hanımefendi Maliye Bakanı’nı kıskanıyormuş – Faizül takiye – Fas mı Türkiye’yi örnek alıyor, Türkiye mi Fas’ı – Bunlar=Araplar – Olay Kaymakam eski polis çıktı, başlığı – Sartre de demek istedi diye sorar mışım – Murat Bardakçı, Serdar Turgut’u nasıl atlattı... vs alıntılar!

3.04.2005Kelebek
Siz ne kuşusunuz

Siz ne kuşusunuz?

Kulüplerde boy gösterenlere sadece ’gece kuşu’ deyip geçmek yanlış! Gecelerin adamı baykuş ya da asaletin simgesi tavuskuşu olabilirler çünkü... İstanbul Life’ın ağustos sayısında yer verdiği eğlenceli test, kimin hangi gruba girdiğini açığa çıkarıyor...

1.08.2006Seyahat
AKPli Ergünden Bahçeliye harita cevabı

AKP'li Ergün'den Bahçeli'ye harita cevabı

AKP Grup Başkanvekili Nihat Ergün, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kendisiyle ilgili eleştirilerine, “Çıkıp haritalar gösteriyor. Asıl o haritaları göstermek bölücülük propagandasıdır” dedi.

19.10.2008Gündem
2009 Davos toplantılarının enleri

2009 Davos toplantılarının 'en'leri

İngiliz The Economist dergisinin her yıl Davos'taki Dünya Ekonomik Forumu toplantılarının ardından yaptığı "en"ler listesine Başbakan Tayyip Erdoğan da girdi.

4.02.2009Gündem
Eşcinsel parti başkanının sevgilisi

Eşcinsel parti başkanının sevgilisi

Almanya'da, eşcinsel olan Hür Demokrat Parti (FDP) Genel Başkanı Guido Westerwelle'nin uzun yıllardır hayat arkadaşı olan Michael Mronz (42), FDP'ye katılmak için başvuruda bulundu.

16.05.2009Dünya
Cici annesini çok sevdi

Cici annesini çok sevdi

Emre Kınay, Esra Akkaya’nın ajans partisine kızı Duru ve iki aydır birlikte olduğu oyuncu şahika Koldemir ile birlikte katıldı.

26.05.2010 Kelebek
Şakadan aday oldu gerçekten seçildi

Şakadan aday oldu gerçekten seçildi

İzlanda’da ekonomik ve siyasi düzene tepki olsun diye başkent Reykavik’e belediye başkanı adayı olan komedyen Jon Gnarr gerçekten seçildi.

26.06.2010Dünya
En iyi parti kimin

En iyi parti kimin?

Parti organizasyonlarına imza atan, Ceyden San ve Aslı Atansay’ın sahibi olduğu “Parti Paketi” beşinci yıl kutlamaları için müşterilerinden hayallerindeki partiyi yazmalarını istedi. İkili, en ilginç parti hayalini seçmek için ise ünlü isimlerden bir jüri oluşturdu. Jürideki Ayşe Kucuroğlu, Billur Kalkavan, Günsel Ülkü ve Tuvana Büyükçınar, parti hayallerini anlattı.

16.12.2010Kelebek
Blatta & Inesha

Blatta & Inesha

İndigo
16.04.2011
23:00

15.04.2011Gündem
Türkler en iyi parti insanları

Türkler en iyi parti insanları

1996’da Hollanda’da 50 kişilik bir mekânda başladı DJ’lik yapmaya. Şu anda dünyanın bir numaralı DJ’i. İsmini sırtına dövme yaptıran, arabasının deri koltuklarına imzasını attıran hayranları var. Ama son derece mazbut bir hayat yaşıyor: Evli, mutlu, çocuklu!

27.04.2013Kelebek
Tüm parti sahneleri bu videoda

Tüm parti sahneleri bu videoda!

Filmlerden sahneleri baştan kurgulayarak ortaya harika işler çıkartan bir sanatçı, bu eserinde Hollywood'un en iyi parti sahneleri kurgulamış.

8.12.2014Eğlence
En iyi parti nerede ve nasıl verilir

En iyi parti nerede ve nasıl verilir

InStyle dergisi, 10. yılını kutladığı nisan sayısında ünlülerle parti konseptli eğlenceli bir çekime imza attı. Çekime katılan isimler, “kusursuz” partiler için küçük tüyolar verdi.

28.03.2016Magazin
Yeni yıla mutlu girmenin en güzel 10 yolu

Yeni yıla mutlu girmenin en güzel 10 yolu

Yılbaşında yurtdışında olmak isteyenler için geri sayım başladı. Mademki hayatı yaşanılır kılan düşlerin gerçekleşme olasılığı, o zaman siz de yazarlarımızın önerilerine bir göz atıp ne istediğinize karar verin ve kendinizi kaptırın bu hayale. Gezegenimiz hayallerinize yanıt verecek kadar güzel, tüm beklentilerinizi karşılayacak kadar çeşitli. Şimdi çantaları hazırlama zamanı.

6.01.2017Seyahat
Meral Akşenerin partisinin adı belli oldu

Meral Akşener'in partisinin adı belli oldu

MERAL Akşener’in bugün açıklayacağı yeni partinin kurucular kurulu da belli oldu. 200 kişinin yer aldığı listede sol akımdan, merkez sağ akıma, muhafazakar kanattan, milliyetçi kanada kadar dört eğilimin de temsil edildiği görüldü. Bu arada partinin kurucu üyelerinde eski SAT komandosu Ali Türkşen, Twitter hesabından partinin logosunu paylaştı.

25.10.2017Gündem
Meral Akşener parti başvurusu için İçişleri Bakanlığında

Meral Akşener parti başvurusu için İçişleri Bakanlığı'nda

Meral Akşener’in bugün açıklayacağı yeni partinin kurucular kurulu da belli oldu. 200 kişinin yer aldığı listede sol akımdan, merkez sağ akıma, muhafazakar kanattan, milliyetçi kanada kadar dört eğilimin de temsil edildiği görüldü. Bu arada partinin kurucu üyelerinde eski SAT komandosu Ali Türkşen, Twitter hesabından partinin logosunu paylaştı. Meral Akşener saat 09.10 sıralarında İçişleri Bakanlığı'na giriş yaptı. Akşener makam aracının penceresini açarak kendisini takip eden basın mensuplarına el salladı. Akşener'in partisinin adı da belli oldu. Kurulacak yeni partinin adı 'İyi Parti' olacak. Parti adı için kısaltma kullanılmayacak, logoda 'İyi Parti' ifadesi yer alacak. Akşener'in sloganı ise şöyle: 'Türkiye iyi olacak'...

25.10.2017Haber

Yazar Sonuçları

Cep to Cem Partisi'nin programı

TÜRK siyasetinin yeni yıldızı doğdu. Adı Cem. O dünya çapında meşhur ailenin bir ferdi.

11.07.2002

Farina: Seçimde ‘iyi olan’ kazansın

İSTANBUL'daki İtalyan Kültür Merkezi'nde önceki gece ‘‘Teknoloji, İletişim ve Küreselleşme’’ konferansı veren Aria Genel Müdürü Guiseppe Farina hiç beklenmedik bir şekilde seçim sorusuyla karşılaşınca ‘‘en iyi parti hangisiyle, yani ülkeyi en iyi idare edebilecek hangi partiyse o kazansın’’ dedi.

2.11.2002

Altın Portakal’ın perde arkası

Birol Ünel’in alkol dozu hayli yüksek skandallarından sonra Altın Portakal’ın en çok konuşulan hadisesi, her yıl olduğu gibi organizasyon bozuklukları...

19.09.2006

Zamane çocuklarının doğum günleri

İnsanın kendi doğum günü gelirken yaşadığı hislerle, çocuğunun doğum günü arasında ciddi farklar var.

1.12.2006

Aydınlık Türkiye için üreyelim arkadaşlar

Burak Hakkı- Sema Şimşek çifti belki de gerçek olamayacak kadar mükemmel bir çift: Romantik, uyumlu, huzurlu, hálá aşık, güzel ve istikrarlı.

4.12.2007

Önder Sav’dan dersler izleniyor

CHP’de yerel seçimler öncesi büyük bir yarış var.

Özellikle de İzmir ve Ege’de.

19.08.2008

2010'un En'leri

YILIN son pazarı... 2010’un son günleri. Gelin bir hafızamızı tazeleyelim, ne dersiniz? Zaman akıp giderken, yaşadığımız olayları ertesi gün unutuyoruz.

25.12.2010

En iyi parti Alaçatı sokaklarındaydı

BİR model arayanlar, bir kent örneği peşinde koşanlar...

3.01.2011

Moda haftasında oryantal rüzgarlar

İstanbul Fashion Week’in bitmesiyle beraber muhteşem defile koşuşturmacası sona erdi.

11.09.2011

Ozan Çolakoğlu’nun 01 konseri notları

İstanbul’da Kuruçeşme Arena sezonu cumartesi gecesi Ozan Çolakoğlu’nun yeni albümü 01’in konseri ile başlamış oldu.

3.06.2012

Seçim öncesi manzarının son hali

SEÇİMDEN önceki son yazım olduğu için manzarayı özetlemek isterim.

27.10.2015