MENÜ

E Devlet Sifre

E Devlet Sifre ile ilgili tüm haberleri, son dakika E Devlet Sifre haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün E Devlet Sifre haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 544 E Devlet Sifre haberi bulunmuştur.

E Devlet Sifre Haberleri

Askerlik yeri sorgulama sayfası - 98/1 Askerlik yerleri belli oldu mu

Askerlik yeri sorgulama sayfası - 98/1 Askerlik yerleri belli oldu mu?

Er adayları için beklenen gün geldi, Milli Savunma Bakanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden verilen bilgiye göre şubat ayı askerlik yerleri bugün e-devlet üzerinden açıklanacak. Yedek subay, kısa dönem ve uzun dönem er adayları e- devlet şifresiyle askerlik yeri sorgulaması yapabilecek. Peki 98/1 askerlik yerleri nasıl öğrenilir?

11.01.2018Gündem
e-Devlet giriş sayfası... e-Devlet üzerinden hangi işlemleri yapabilirim

e-Devlet giriş sayfası... e-Devlet üzerinden hangi işlemleri yapabilirim?

e-Devlet üzerinden birçok işlemi oldukça kolay ve pratik bir yolla halledebilirsiniz. Kurulduğu günden itibaren milyonlarca vatandaşın işlerini kolaylaştıran e-Devlet kapısı yeniliklerle gelmeye devam ediyor. e-Devlet üzerinden e-bordro takibi yapabilir ve maaş gelirinizi düzenli bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Peki, e-Devlet üzerinden başka hangi işlemleri yapabilirim?

9.01.2018Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı sorgulamak için tıklayın

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı sorgulamak için tıklayın

Ne zaman emekli olurum sorusunun yanıtını merak eden milyonlarca vatandaş yer alıyor. İş hayatını artık bir kenara bırakıp, zamanlarını kendilerine ayırmak isteyen vatandaşlar emekli olmak için detayları araştırıyorlar. SGK emeklilik yaşı hesaplama robotuyla birlikte emeklilik yaşınızı kolayca sorgulayabilirsiniz.

8.01.2018Gündem
98/1 askerlik yerleri açıklandı mı Askerlik yeri sorgulama

98/1 askerlik yerleri açıklandı mı? Askerlik yeri sorgulama

98/1 Askerlik yeri sorgulama işlemi, vatan görevini yapmak için yeterli yaşa gelmiş ve üniversite eğitimlerinin ardından kısa dönem asker olarak bu kutsal ocağa katılmak için tecilini bozduran vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, 98/1 askerlik yeri sorgulama işlemi nasıl ve ne zaman gerçekleştirilecek. İşte, vatandaşların merakla araştırdığı askerlik yeri sorgulama konusu hakkında detaylı bilgiler

28.12.2017Gündem
‘E- devlet şifremi unuttum’ E- devlet şifresini geri almak için yapılması gerekenler

‘E- devlet şifremi unuttum?’ E- devlet şifresini geri almak için yapılması gerekenler

PTT Merkez müdürlüklerinden veya yetkili şubelerden alınan e-devlet şifresi, zaman zaman unutulabiliyor. Şifrenin unutulması halinde e-devlet sistemine giriş yapılamıyor ve sistemin sunduğu hizmetlerden faydalanılamıyor. Peki E- devlet şifresini geri almak için yapılması gerekenler neler?

6.12.2017Gündem
Sahil Güvenlik personel alımı için son günlere girildi

Sahil Güvenlik personel alımı için son günlere girildi

Sahil Güvenlik Komutanlığı personel alımı başvurusu için son günlere girildi. Bünyesine aşçı, kurbağa adam, serdümen, şoför, muhafız ve telsizci branşında alım yapacak olan Sahil Güvenlik Komutanlığı, personel alımı için son günlere girdi. Peki, Sahil Güvenlik personel alımı başvurusu nasıl yapılacak? İşte, adayların merakla araştırdığı süreçle ilgili detaylı bilgiler

4.12.2017Gündem
Bakanlığın E-Kitap projesi ile ücretsiz kitaplar vatandaşlarla buluşacak

Bakanlığın E-Kitap projesi ile ücretsiz kitaplar vatandaşlarla buluşacak

Ücretsiz E-Kitap projesi için harekete geçen Kültür ve Turizm Bakanlığı, kitapları daha fazla bireye ulaştırmayı amaçladığı projesini tamamladı. Halk kütüphanelerine üye olma şartının yer aldığı E-Kitap projesiyle, 100 halk kütüphanesi üzerinden binlerce kitap vatandaşlarla buluşacak. Projenin ilerki aşaması ise kitapların E-Devlet üzerinden kolayca erişime açılması olacak

30.11.2017Gündem
E-Devlet emeklilik yaşı sorgulama işlemi nasıl yapılır Ne zaman emekli olurum sorgulama sayfası

E-Devlet emeklilik yaşı sorgulama işlemi nasıl yapılır? Ne zaman emekli olurum sorgulama sayfası

E-Devlet üzerinden emeklilik yaşını hesaplamak isteyen vatandaşlar konuyla alakalı bilgileri internet üzerinden araştırmaya devam ediyorlar. Emekli olabilmek için emeklilik yaşlarını bekleyen vatandaşlar ve emeklilik yaşını bilmeyen vatandaşlar SGK tarafından uygulamaya konulan "Ne Zaman Emekli Olurum" uygulamasıyla beraber emeklilik yaşlarını öğrenebiliyorlar. İşte detaylar.

29.11.2017Gündem
E-Devlet şifresi nasıl alınır Şifremi unuttum nasıl alırım

E-Devlet şifresi nasıl alınır? Şifremi unuttum nasıl alırım?

E-Devlet şifresi nasıl alınır sorusunun yanıtını merak eden yüz binlerce vatandaş konuyla alakalı araştırma ve sorgulama yapmaya devam ediyorlar. E-Devlet şifresi almak çok kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Öte yandan e-Devlet şifresini unutan vatandaşlar ise 'şifremi unuttum' uygulamasıyla kolay yeni şifrelerine sahip olabiliyorlar.

27.11.2017Gündem
E-Devlet sabıka kaydı sorgulama işlemi nasıl yapılır

E-Devlet sabıka kaydı sorgulama işlemi nasıl yapılır?

E-Devlet sabıka kaydı sorgulama işleminin nasıl yapılacağını merak eden yüz binlerce vatandaş konuyla alakalı araştırmalarını sürdürmeye devam ediyorlar. Daha önce sıra beklenerek yapılan adli sicil kaydı işlemi artık e-Devlet üzerinden sunuluyor. Peki, e-Devlet sabıka kaydı sorgulama işlemi nasıl yapılır?

21.11.2017Gündem
E-Devlet üzerinden cilt no ve seri no nasıl öğrenilir E-Devlet şifresi nasıl alınır

E-Devlet üzerinden cilt no ve seri no nasıl öğrenilir? E-Devlet şifresi nasıl alınır?

Yeni kimlik kartında cilt numarası, aile sıra numarası gibi bilgilerin olmaması sebebiyle, E-Devlet üzerinden bu numaraların nasıl öğrenilebileceği merak ediliyor. İşte, E-Devlet nüfus kayıt örneği ile kolayca öğrenebileceğiniz yeni kimlik kartı cilt no ve aile sıra no detayları

16.11.2017Gündem
KPSS tercihleri için ÖSYMden adaylara uyarı KPSS tercih robotu nasıl kullanılır

KPSS tercihleri için ÖSYM'den adaylara uyarı! KPSS tercih robotu nasıl kullanılır?

KPSS tercih ekranı 14 Kasım Salı günü adayların kullanımına açıldı. Sürecin en doğru şekilde ilerleyebilmesi için KPSS 2017/2 tercih kılavuzu yayımlayan ÖSYM, osym.gov.tr ana sayfasından önemli bir uyarıda bulundu. Adayların tercihlerinin geçerli olması için 2016-KPSS Lisans, Ortaöğretim/Önlisans sınavlarına girmiş olması gerekiyor. İşte KPSS 2017/2 tercih kılavuzu ve detaylar!

15.11.2017Gündem
KPSS tercih ücreti hangi bankalara ödenecek İşte KPSS 2017/2 tercih kılavuzu

KPSS tercih ücreti hangi bankalara ödenecek? İşte KPSS 2017/2 tercih kılavuzu

KPSS başvuru ekranı bugün erişime açıldı. Başvuru tarih aralıklarını 'Aday İşlemleri Sayfası' üzerinden hatırlatan ÖSYM, KPSS başvuru ücreti ve ücretin ödeneceği bankalara yönelik bilgilendirmede bulundu. Tercih kılavuzunu baz alarak işlemlerini gerçekleştirecek olan memur adaylarının belirlenen tarih aralığında ödeme yapması gerekiyor. Peki KPSS tercih ücreti hangi bankalara ödenecek?

13.11.2017Gündem
Doğum parası sorgulama işlemi nasıl yapılır E-Devlet doğum parası sorgulama

Doğum parası sorgulama işlemi nasıl yapılır? E-Devlet doğum parası sorgulama

Doğum parası sorgulama işleminin nasıl yapılacağını merak eden vatandaşlar araştırmalarını sürdürüyorlar. E-Devlet üzerinden doğum parası sorgulama işlemi artık çok kolay. Öte yandan doğum parasının miktarı çocuk sayısına göre değişiklik gösteriyor. Yasal düzenlemeye göre; birinci çocuk için 300 Türk Lirası, ikinci çocuk için 400 Türk Lirası, üçüncü çocuk için ise 600 Türk Lirası ödenmektedir.

7.11.2017Gündem
E-Devlet üzerinden doğum parası sorgulama işlemi nasıl yapılır

E-Devlet üzerinden doğum parası sorgulama işlemi nasıl yapılır?

E-Devlet üzerinden doğum parası sorgulama işleminin nasıl yapılacağı birçok kişi tarafından en çok araştırılan ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Devlet tarafından yapılan doğum parası yardımı çocuk sayısına göre değişmektedir. Peki, E-Devlet üzerinden doğum parası sorgulama işlemi nasıl yapılır? İstenen şartlar nelerdir?

1.11.2017Gündem
E-Devlet trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır (Plaka ile ceza sorgulanır mı)

E-Devlet trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır? (Plaka ile ceza sorgulanır mı?)

Trafikte kurallarına uyulmadığı takdirde kesilen trafik cezalarını sürüler özellikle gelen kamera sistemleri ve gelişen teknoloji ile internet ortamında sorgulamalar yaparak kontrol ediyor. Bu sorgulamalar arasında ise en yaygın olanı E-Devlet'ten trafik ceza sorgulama işlemi oluyor. Peki E-Devlet trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılıyor? İşte detaylar

27.10.2017Gündem
E- devlet üzerinden askerlik yeri nasıl öğrenilir E- devlet şifresi nasıl alınır

E- devlet üzerinden askerlik yeri nasıl öğrenilir? E- devlet şifresi nasıl alınır?

E-devlet üzerinden yapılabilen işlemlerin başında ‘askerlik yeri öğrenme’ geliyor. Nerede askerlik yapacağını merak eden adaylar, E-devlet şifreleri ve kişisel bilgileri ile sorgulamalarını gerçekleştirebiliyor. Peki E- devlet üzerinden askerlik yeri nasıl öğrenilir? E- devlet şifresi nasıl alınır?

23.10.2017Gündem
Haftada 18 bin siber saldırı

Haftada 18 bin siber saldırı

Dijitalleşme son kullanıcılardan tüm şirketlere kadar devam ederken güvenlik kriteri unutulanların başında. Türkiye’de interneti kullanan birey, şirket ve kurumlar güvende olduğunu düşünüyor. Ancak siber güvenlik sorunu yaşama oranı yüzde 42’yi geçmiş durumda. Türkiye’ye haftada ortalama 18 bin siber saldırı gerçekleştiriliyor.

KYK burs ücreti ne kadar Burs başvuruları için son gün ne zaman

KYK burs ücreti ne kadar? Burs başvuruları için son gün ne zaman?

Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) 16 Ekim itibariyle burs başvurularını almaya başladı. Burs/kredi başvuruları e-Devlet’te yer alan öğrenim bilgilerine göre alınacağı için öğrencilerin e-Devlet’teki bilgilerinin doğru ve eksiksiz olması önem taşıyor. Başvuru işlemlerinin detaylarını araştıran üniversite öğrencileri bir yandan da burs ücretini merak ediyor. Peki bu yıl KYK burs ücreti ne kadar? Burs başvuruları için son gün ne zaman?

20.10.2017Gündem
E- devlet üzerinden askerlik yerleri sorgulama

E- devlet üzerinden askerlik yerleri sorgulama

Yedek Subay adayları ve 369.dönem tertipleri büyük bir heyecanla sınıflandırma sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. 20 Ekim saat 10:30'da e-devlet üzerinden açıklanacağı duyurulan Yedek Subay adaylarının aradığı cevap henüz netleşmedi. Askerlik yeri sorgulama işlemi nereden ve nasıl yapılır?

20.10.2017Gündem
e-Devlet girişi nasıl yapılır e-Devlet şifresi nasıl alınır

e-Devlet girişi nasıl yapılır? e-Devlet şifresi nasıl alınır?

e-Devlet girişi nasıl yapılır sorusu yüz binlerce vatandaş tarafından en çok aranan ve sorgulanan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. e-Devlet sistemi vatandaşlara iki binin üzerinde hizmete erişim imkanı sağlıyor. e-Devlet sistemine giriş yapıldıktan sonra istenilen hizmet ile ilgili olarak işlemler gerçekleştirilebiliyor. Peki, e-Devlet girişi nasıl yapılır? e-Devlet şifresi nasıl alınır?

17.10.2017Gündem
KYK burs başvuruları ne zamana kadar devam edecek 2017- 2018 burs başvuruları

KYK burs başvuruları ne zamana kadar devam edecek? 2017- 2018 burs başvuruları

Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) burs başvurularıyla ilgili beklenen duyuru yapıldı. KYK, resmi sayfası üzerinden yayımladığı duyuruyla 2017- 2018 burs başvuru işlemlerinin detaylarını paylaştı. KYK'nın yapacağı değerlendirme sonucunda bütçe durumuna göre belirlenen sayıda öğrenciye burs verilecek. Durumu mevzuata uygun olan tüm öğrenciler de öğrenim kredisi alabilecek. Peki KYK burs başvuruları ne zamana kadar devam edecek?

17.10.2017Gündem
97/4 askerlik yeri sorgulama nasıl yapılır Askerlik yeri öğrenme işlemi

97/4 askerlik yeri sorgulama nasıl yapılır? Askerlik yeri öğrenme işlemi!

97/4 askerlik yerleri e-devlet üzerinden açıklandı. Kasım ayı itibariyle celp altına alınacak bireyler, 13 Ekim'den itibaren (Tarih değişkenlik gösterebilir) askere ne zaman gidebileceklerini öğrenebiliyor. Peki askerlik yeri sorgulama işlemi nasıl yapılır? İşte 97/4 askerlik yeri sorgulama sayfası ve detaylar!

14.10.2017Gündem
Ne zaman emekli olurum E-devlet üzerinden emeklilik yaşı hesaplama

Ne zaman emekli olurum? E-devlet üzerinden emeklilik yaşı hesaplama

Emeklilik hayali kuran vatandaşlar, Sosyal Güvenlik Kurumu'nun online uygulamalarıyla pek çok soru işaretine yanıt bulabiliyor. Birçok belgenin edinilebildiği E-devlet sistemi ‘Ne zaman emekli olurum?’ sorularına en doğru yanıtı veriyor. Peki e- devlet üzerinden emeklilik yaşı nasıl hesaplanıyor?

23.08.2017Gündem
E-Devlet şifresi olmadan giriş yapılabilir mi

E-Devlet şifresi olmadan giriş yapılabilir mi?

E-devlet sistemi devlet kapısında gerçekleştirilen pek çok işlemin online sistem üzerinden zaman kaybetmeden yapılmasını sağlıyor. Emeklilik hizmet dökümü, yurt başvurusu, üniversite kayıt işlemi... E-devlet'ten alınan evraklar birçok kuruluşta resmi evrak statüsünde işlem görebiliyor. Peki e-Devlet şifresi nasıl alınır? E-devlet şifresi olmadan giriş yapılabilir mi?

15.08.2017Gündem
E-devlet şifresi nasıl alınır Şifre alma işlemleri

E-devlet şifresi nasıl alınır? Şifre alma işlemleri

E-devlet şifresine sahip olan vatandaşlar devlet dairesinde yapabilecekleri pek çok işlemi online şekilde kısa sürede gerçekleştirebiliyorlar. Emekli aylık bilgisi, askerlik durum belgesi, gelir testi sonucu, sürücü belgesi ceza puanı sorgulama… Peki E-devlet şifresi nasıl alınır? Sisteme giriş nasıl yapılır? İşte e-devlet hakkında merak edilenler...

14.08.2017Gündem
ÖSYM, LYS tercih sonuçları açıklandı... İşte LYS tercih sonuçları sorgulama sayfası

ÖSYM, LYS tercih sonuçları açıklandı... İşte LYS tercih sonuçları sorgulama sayfası

LYS tercih sonuçları milyonlarca adayın erişimine ÖSYM tarafından biraz önce açıldı. Günlerdir adaylar tarafından beklenen LYS tercih sonuçları için müjdeli haber biraz önce geldi. LYS tercih sonuçlarının açıklanmasının hemen ardından adaylar ÖSYM'nin sonuç sorgulama adresine akın ettiler. ÖSYM'nin sonuç sorgulama adresi kısa süreliğine yoğunluktan erişime kapalı hale geldi. Şimdi üniversite kayıtlarının ne zaman yapılacağı merak ediliyor. İşte, LYS tercih sonuçları sorgulama sayfası ve detaylar.

8.08.2017Gündem
E-Devlet şifresi nasıl alınır, e devlet işlemleri nasıl yapılır

E-Devlet şifresi nasıl alınır, e devlet işlemleri nasıl yapılır?

Hakkınızdaki tüm bilgileri E-devlet adresinden sorgulayabilir lazım olan evrakları bu siteden erişim sağlayabilirsiniz. Artık bir çok kuruluşta e-devlet'ten alınan evraklar resmi evrak statüsünde işlem görebiliyor. Peki E-devlet şifresi nasıl alınır, e-devlet'te işlemler nasıl yapılır? İşte online hizmetin hayatımıza getirdiği en büyük kolaylıklardan olan e-devlet hakkında tüm detaylar

4.07.2017Gündem
Yeni kimlik alacaklar dikkat Nasıl alınır Gerekli belgeler ne Şifre zarfı ne işe yarıyor

Yeni kimlik alacaklar dikkat! Nasıl alınır? Gerekli belgeler ne? Şifre zarfı ne işe yarıyor?

Yeni kimlik kartlarının çıkmasıyla birlikte vatandaşlar gerekli işlemlerin nasıl yapılacağını merak ediyorlar. Peki yeni kimlik kartı almak için gereken belgeler nedir? Verilen şifre zarfı ne işe yarıyor? İşte yeni kimlik kartları ile ilgili merak edilen her şey

14.06.2017Teknoloji
97/2 askerlik yeri sorgulama işlemi nasıl yapılır Askerlik yerleri sorgulama sayfası

97/2 askerlik yeri sorgulama işlemi nasıl yapılır? Askerlik yerleri sorgulama sayfası

97/2 askerlik yerleri bugün itibariyle açıklandı. 97/2 askerlik yeri sorgulama işlemi nasıl yapılacağını merak eden binlerce vatandaş, haberimizin içinde bulunan linkten kolayca askerlik yerlerini sorgulayabilirler. İşte, 97/2 askerlik yerleri sorgulama sayfası.

27.04.2017Gündem
97/2 askerlik yeri sorgulama ekranı ne zaman açılacak

97/2 askerlik yeri sorgulama ekranı ne zaman açılacak?

Askerlik yeri sorgulama işlemi ile birlikte nerede oy kullanacağım sorusuna yanıt bulacak olan gençler, 97/2 askerlik yeri sorgulama işleminin nereden yapılacağını araştırmaya başladı. E-Devlet üzerinden kolayca gerçekleştirebilecekleri 97/2 askerlik yeri sorgulama işleminin ne zaman erişime açılacağını sorgulayan er ve yedek subay adayları, tarihi merakla bekliyor. İşte, 97/2 askerlik yeri sorgulama işlemi ve detayları

18.04.2017Gündem
97/2 askerlik yeri sorgulama işlemi ne zaman yapılacak İşte, o tarih

97/2 askerlik yeri sorgulama işlemi ne zaman yapılacak? İşte, o tarih

Askerlik yeri sorgulama işlemi konusunda detayları araştıran yüz binlerce er adayı, Milli Savunma Bakanlığı'nın yapacağı açıklamaya kilitlendi. 14 Nisan tarihi itibariyle adaylara duyurulması beklenen sınıflandırma sonuçlarının ileri bir tarihte açıklanacağı öğrenildi. Peki, 97/2 askerlik yeri sorgulama işlemi nasıl yapılır? İşte, yüz binlerce gencin merakla araştırdığı 97/2 askerlik yeri sorgulama işlemi ve detaylı bilgiler

15.04.2017Gündem
97/2 askerlik yeri sorgulama ne zaman yapılacak

97/2 askerlik yeri sorgulama ne zaman yapılacak?

Askerlik yeri sorgulama işlemiyle birlikte 97/2 celp döneminde nerede askerlik yapacağını öğrenecek olan gençler, yedek subay ve er sınıflandırma sonuçları için geri sayıma geçti. Vatani görevlerini yerine getirip, hayatlarına kaldığı yerden devam etmek isteyen yüz binlerce genç, askerlik yeri sorgulama işlemiyle birlikte bu konuya cevap bulacak. Peki, 97/2 askerlik yeri sorgulama işlemi ne zaman yapılabilecek? İşte, detaylı bilgiler

10.04.2017Gündem
Ne zaman emekli olurum | e-Devlet emeklilik sorgulama

Ne zaman emekli olurum? | e-Devlet emeklilik sorgulama

Binlerce vatandaş "ne zaman emekli olurum?" sorusunun yanıtını e-Devlet sorgulama sistemiyle araştırmaya başladı. Kamu hizmetlerinden vatandaşların daha hızlı yararlanmasını sağlayan e-Devlet, hem vatandaşlara hem de devlete büyük bir katkı sağlamaktadır. Çalışanlar emeklilik tarihlerini e-Devlet üzerinden öğrenebiliyor. İşte, e-Devlet emeklilik sorgulama sistemi.

22.03.2017Gündem
MEBBİS öğretmen girişi sayfası - MEBBİSten sınav yeri öğrenme

MEBBİS öğretmen girişi sayfası - MEBBİS'ten sınav yeri öğrenme

MEBBİS öğretmen girişi üzerinden pek çok işlem gerçekleştirilebiliyor. Milli Eğitim Bakanlığı Bilişim Sistemleri (MEBBİS) sayesinde öğrenciler ve öğretmenler kişisel sayfalarına giriş yaparak başvuru ve sınav ile ilgili işlemleri gerçekleştirebiliyorlar. İşte, MEBBİS giriş işlemi ve konuyla ilgili detaylı bilgiler

15.03.2017Eğitim
Operasyonda çıkan 1 dolarlar hakkında tuhaf bahaneler

Operasyonda çıkan '1 dolar'lar hakkında tuhaf bahaneler

FETÖ soruşturmaları kapsamında gözaltına alınan ya da tutuklanan zanlılar, kendilerinde ele geçirilen ve seri numaraları "C", "F", "G" ve "J" harfleriyle başlayan bir dolarlık banknotlarla ilgili çeşitli bahaneler üretip çelişkili ifadeler verdi. Genel olarak bir dolarların özel bir anlamı olmadığını öne sürerek kendileri ile ilgisinin bulunmadığını savunan şüpheliler, bahaneler üreterek haklarındaki suçlamaları reddetti

9.03.2017Gündem
Ne zaman emekli olurum - SGK sorgulama

Ne zaman emekli olurum? - SGK sorgulama

Binlerce vatandaş "ne zaman emekli olurum?" sorusunun yanıtını SGK sorgulama sistemiyle araştırmaya başladı. Kamu hizmetlerinden vatandaşların daha hızlı yararlanmasını sağlayan e-Devlet, hem vatandaşlara hem de devlete büyük bir katkı sağlamaktadır. Sistem ile pek çok işlem gerçekleştirilebilir. Örneğin, E-Devlet üzerinden öğreneceğiniz SGK prim gün sayısı sayesinde emekliliğinizi hesaplayabilir, SSK sigorta dökümünüze kolayca ulaşabilirsiniz.

8.03.2017Ekonomi
Askerlik yerleri ve yedek subay sınıflandırma sonuçları ne zaman açıklanacak

Askerlik yerleri ve yedek subay sınıflandırma sonuçları ne zaman açıklanacak?

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak sorusu yanıt buldu. Yedek subay ve er sınıflandırma sonuçları neticesinde, askerlik yapacakları yeri öğrenecek olan on binlerce er adayı, Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılacak açıklamayı merakla bekliyor. E-Devlet kapısı üzerinden yapılacak olan açıklama, askerlik yerleri ve yedek subay sınıflandırma sonuçları ne zaman belli olacak sorularına cevap arayan birçok kişiyi yakından ilgilendiriyor. İşte, askerlik yeri öğrenme işlemi

20.01.2017Gündem
Askerlik yerleri açıklandı mı 97/1 askerlik yeri sorgulama

Askerlik yerleri açıklandı mı? 97/1 askerlik yeri sorgulama

Askerlik yerleri açıklandı mı sorusunun yanıtını binlerce vatandaş merak ediyor. TSK tarafından beklenen askerlik yerleriyle ilgili açıklamayı merak eden vatandaşlar, her gün bu konu hakkında araştırma yapıyorlar. Celp dönemlerine göre farklılık gösteren asker alım tarihi, 97/1 celp döneminde askere gitmek isteyen vatandaşların ilgisini çekiyor. Peki, askerlik yerleri açıklandı mı? İşte, 97/1 askerlik yeri sorgulama.

16.01.2017Gündem
e-Devlet girişi için şifre nasıl alınır

e-Devlet girişi için şifre nasıl alınır?

e-Devlet girişi için şifrenin nasıl alınacağı vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. e-Devlet kapısı, kamu hizmetlerine tek bir noktadan erişim imkanı sağlayan bir internet sitesidir. Kapı’nın amacı kamu hizmetlerini vatandaşlara, işletmelere, kamu kurumlarına bilgi ve iletişim teknolojileriyle etkin ve verimli bir şekilde sunmaktır. Peki, bu hizmetten yararlanmak isteyen vatandaşlar, e-Devlet şifrelerini nasıl alabilir? İşte detaylar.

16.01.2017Gündem
Askerlik yerleri açıklandı mı Askerlik yerleri nasıl öğrenilecek - 97/1 askerlik yeri sorgulama

Askerlik yerleri açıklandı mı? Askerlik yerleri nasıl öğrenilecek? - 97/1 askerlik yeri sorgulama

Askerlik yerlerinin açıklanmasını bekleyen binlerce vatandaş bu konu hakkında sorgulamalarını sürdürüyorlar. Türk Silahlı Kuvvetleri'nde askerlik vazifesini yerine getirmek isteyen adaylar 97/1 askerlik yerlerini öğrenmeye çalışıyorlar. Celp dönemlerine göre farklılık gösteren asker alım tarihi, 97/1 celp döneminde askere gitmek isteyen vatandaşların ilgisini çekiyor. Şubat ayı itibariyle celp altına alınacak olan bireyler, askerlik yerlerini oldukça merak ediyorlar. Peki, askerlik yerleri açıklandı mı? Askerlik yerleri nasıl öğrenilecek? İşte, 97/1 askerlik yeri sorgulama sayfası.

13.01.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Rutin haberde fark yaratmak

BİRLEŞİK Arap Emirlikleri Dışişleri Bakanı Prens Abdullah bin Zayed geçen hafta, Birinci Dünya Savaşı döneminde Medine’yi ve kutsal emanetleri korumak için hayatını tehlikeye atan Osmanlı Paşası Fahreddin Türkkan’la ilgili çirkin bir tweet’i takipçileriyle paylaştı.

24.12.2017

Biz Türkler neden böyleyiz? İyi/kötü üç güncel örnek

Son bir haftadır dünyanın üç farklı noktasında şu üç Türk'ün yaptıkları, Youtube, Apple ve Twitter'ın yanı sıra, ülke olarak kültürümüzün güçlü ve zayıf yanlarını da özetliyor aslında:

5.12.2017

‘Yasak Şehir’in dünyaya açıldığı an...

PEKİN’de öyle şeylere tanık oluyorum ki... Çin Komünist Partisi’nin bu tarihi toplantısı... Eminim Washington’dan, Moskova’dan, Berlin’den pür dikkat izleniyor...

2.12.2017