MENÜ

Derya Can

Derya Can ile ilgili tüm haberleri, son dakika Derya Can haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Derya Can haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.575 Derya Can haberi bulunmuştur.

Derya Can Haberleri

Serbest Dalış Rekortmeni Derya Candan Salda Gölü uyarısı

Serbest Dalış Rekortmeni Derya Can'dan Salda Gölü uyarısı

Burdur'un Yeşilova ilçesindeki Salda Gölü'nde boğulan Hasan İlhan'ın (30) cansız bedenini sudan çıkaran Dünya Serbest Dalış Rekortmeni Derya Can, Salda Gölü'nde yüzenleri, Rekortmen bir sporcu olarak boyumu geçen yerde tek başıma yüzmüyorum. Gölün zemini balçık. Bu nedenle yüzme bilmeyenler su belini geçtikten sonra daha ileriye gitmesin, suyun şakası olmaz dedi.

16.08.2019Haber
Dalış rekortmeni şoka girmişti O anları anlattı: Keşke gözümün önünde olsaydı

Dalış rekortmeni şoka girmişti! O anları anlattı: 'Keşke gözümün önünde olsaydı'

Burdur'un Yeşilova ilçesindeki Salda Gölü'nde boğulan Hasan İlhan'ın (30) cansız bedenini sudan çıkaran Dünya Serbest Dalış Rekortmeni Derya Can, Salda Gölü'nde yüzenleri "Rekortmen bir sporcu olarak boyumu geçen yerde tek başıma yüzmüyorum. Gölün zemini balçık. Bu nedenle yüzme bilmeyenler su belini geçtikten sonra daha ileriye gitmesin, suyun şakası olmaz. Keşke gözümün önünde olsaydı da kurtarabilseydim" dedi.

16.08.2019Gündem
Derya Canı kahreden ölüm... Uzun süre kendine gelemedi

Derya Can'ı kahreden ölüm... Uzun süre kendine gelemedi

Dünya Serbet Dalış Rekortmeni Derya Can, antrenman için bulunduğu Salda Gölü'nde bir kişinin ölümüne şahit olunca adeta yıkıldı. Derya Can'ın dalgıç ekibinin devreye girip cesedi çıkardığı anlarda 5 metrelik teknede olan Derya Can, büyük üzüntü yaşadı ve teknenin diğer ucuna oturup uzun süre hareketsiz bekledi.

15.08.2019Gündem
Milli sporcu Derya Canın eşi denizde kaybolmuştu Müjdeli haber geldi

Milli sporcu Derya Can'ın eşi denizde kaybolmuştu! Müjdeli haber geldi

ÇANAKKALE'Bozcaada'ya botla gittikten sonra dönüş yolunda kaybolan ve ekiplerin arama çalışması başlattığı serbest dalış alanında 5 dünya rekoru ve 40’tan fazla Türkiye rekorunu elinde bulunduran Derya Can'ın eşi Tayfun Göçen ile Necati Çağatay 12 saat sonra balıkçılar tarafından kurtarıldı.

6.06.2019Gündem
Derin Kavgayla ilgili flaş açıklamalar

'Derin Kavga'yla ilgili flaş açıklamalar

Dünya Serbest Dalış Şampiyonu Şahika Ercümen ve Derya Can’ın Salda Gölü dalışları sonrası mahkemelik olmasının ardından Ercümen ve Can cephelerinden peş peşe açıklamalar geldi.

3.01.2019Gündem
Sualtı kavga

Sualtı kavga

Türkiye’nin sualtındaki gururu olan iki sporcu Şahika Ercümen ve Derya Can Göçen, sosyal medya paylaşımları yüzünden karşılıklı mahkemelik oldu.

3.01.2019Magazin
Salda Gölü’nde dünya rekoru kırdı

Salda Gölü’nde dünya rekoru kırdı

Milli sporcu Derya Can, Salda Gölü'nde 2 dakika 5 saniyede 68 metreye dalarak, serbest dalış dünya rekorunu kırdı.

26.11.2018Avrupa
Derya öğretmenin en acı Öğretmenler Günü

Derya öğretmenin en acı Öğretmenler Günü

Adana’da yaşayan Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmeni Derya Can, polis memuru eşi Arda Can’ı göreve giderken geçirdiği kazanın ardından 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde kaybetti.

24.11.2018Gündem
Derya Can banka kredisiyle dünya rekoru deneyecek

Derya Can banka kredisiyle dünya rekoru deneyecek

Serbest dalış dünya rekortmeni milli sporcu Derya Can, tatlı su serbest dalışında dünya rekoru kırmak için sponsor desteği bulamayınca banka kredisi çekti.

16.11.2018Avrupa
Uluslararası Serbest Dalış Yarışlarında iki Türkiye, iki dünya rekoru

Uluslararası Serbest Dalış Yarışları'nda iki Türkiye, iki dünya rekoru

Antalya'nın Kaş ilçesinde düzenlenen Uluslararası Serbest Dalış Kaş Başka Açık Yarışları'nda iki Türkiye, iki de dünya rekoru kırıldı.

30.09.2018Diğer
Su altının şampiyonları onurlandırıldı

Su altının şampiyonları onurlandırıldı

TÜRKİYE Su Sporları Federasyonu (TSSF), uluslararası şampiyonalarda büyük başarılara imza atan takımları ve sporcuları dün gece düzenlediği geceyle onurlandırdı.

24.11.2017Diğer
BUZLU GÖLDE DÜNYA REKORU

BUZLU GÖLDE DÜNYA REKORU

Dünya dalış rekortmeni milli sporcu Derya Can, buzla kaplı gölde 120 metrelik yatay dalışla yeni bir dünya rekoru kırdı.

25.02.2017Spor Arena
Derya Can dünya rekoru kırdı

Derya Can dünya rekoru kırdı!

Milli sporcu Derya Can, paletsiz değişken ağırlık ip destekli serbest dalış kategorisinde 94 metreye dalarak dünya rekoru kırdı

16.12.2016Diğer