MENÜ

Bedaş

Bedaş ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bedaş haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.245 Bedaş haberi bulunmuştur.

Bedaş Haberleri

Veysel Eroğlu kimdir

Veysel Eroğlu kimdir?

Yeni Bakanlar Kurulu'nda yer alacak isimlerin açıklanması ile birlikte Sağlık Bakanı olan isim Veysel Eroğlu'nun özgeçmişi vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki Sağlık Bakanı olan, Veysel Eroğlu kimdir?

19.7.2017GündemHürriyet Yazarı
İstanbul’da elektrik kesintisi yaşayacak ilçeler… Elektrikler ne zaman gelecek

İstanbul’da elektrik kesintisi yaşayacak ilçeler… Elektrikler ne zaman gelecek?

BEDAŞ, 11 Haziran Salı günü İstanbul'da uygulanacak olan elektrik kesintilerini paylaştı. Esenler, Eyüp, Esenyurt, Zeyinburnu, Şişli… İşte elektrik kesintisi yaşanacak İstanbul ilçeleri ve kesintilerin ne kadar süreceğine dair detaylı bilgi!

11.7.2017GündemHürriyet Yazarı
4 Temmuz İstanbul elektrik kesintileri… Elektrikler ne zaman gelecek

4 Temmuz İstanbul elektrik kesintileri… Elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul'un bazı ilçelerinden elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ), İstanbul'un Avrupa yakasındaki pek çok ilçede 4 Temmuz'da elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu: Esenler, Başakşehir, Küçükçekmece, Şişli... İşte elektrik kesintisi yaşayacak tüm Avrupa Yakası ilçeleri ve kesintilerin süresi!

4.7.2017GündemHürriyet Yazarı
BEDAŞtan belediyelere özel ‘Talep Takip’ program

BEDAŞ'tan belediyelere özel ‘Talep Takip’ program

İstanbul’un Avrupa yakasında 4,8 milyon aboneye elektrik dağıtım hizmeti veren Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ) kesintisiz enerji için belediyelerle koordinasyonu güçlendirecek özel bir yazılım geliştirdi. BEDAŞ’ın ‘Talep Takip’ yazılımı; belediyelerin talep ve sorunlarını program üzerinden iletmelerini, belediyelerin planlanan yatırım çalışmalarına ait süreçleri şeffaf bir şekilde, anlık olarak takip etmelerine imkân sağlıyor.

15.6.2017EkonomiHürriyet Yazarı
Cinayet gibi ihmal: İşçi onarırken trafoya elektrik vermişler

Cinayet gibi ihmal: İşçi onarırken trafoya elektrik vermişler

İstanbul Çatalca’da trafo onarırken elektrik akımına kapılarak can veren teknisyen Murat Evci’nin cinayet gibi bir ihmale kurbanı gittiği ortaya çıktı. Bilirkişinin raporuna göre Evci’nin “Trafoyu onar. Onarmazsan işine son verilir” şeklindeki emir üzerine yanında mühendis olmaksızın trafoya girdiği ve o içerideyken trafo merkezi tarafından hücreye elektrik verildiği tespit edildi. Raporda, hücreye elektrik veren BEDAŞ’a bağlı trafo merkezinin yüzde 100 kusurlu olduğu belirlendi. BEDAŞ'tan yapılan açıklamada ise bilirkişi raporundaki ifadelerin gerçeği yansıtmadığını öne sürüldü.

7.6.2017GündemHürriyet Yazarı
İBBden yıkımla ilgili açıklama

İBB'den yıkımla ilgili açıklama

İBB'den yıkımla ilgili açıklama

1.6.2017İstanbulHürriyet Yazarı
Son dakika: Boğazda üçüncü yıkım

Son dakika: Boğaz'da üçüncü yıkım

Galatasaray adasının hemen karşısında yer alan bir denizcilik şirketine ait bina yıkıldı. Sabah işe gelen iş yeri çalışanları ise yıkım ekiplerini görünce büyük şok yaşadı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada, binada, Boğaziçi Kanunu'na aykırılıkların bulunduğu aktarıldı. Yıkım kararı verilen binanın, uluslararası taşımacılık işi yapan Atlantis Tankers Grubu'na ait olduğu anlaşıldı.

1.6.2017EkonomiHürriyet Yazarı
Trafoda öldüren ihmal

Trafoda öldüren ihmal

Elektrik kesintisini onarmak için girdiği trafoda can veren elektrik teknisyeni Murat Evci’nin korkunç bir ihmale kurban gittiği ortaya çıktı.

16.5.2017GündemHürriyet Yazarı
İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında elektrik kesintisi - Elektrikler ne zaman gelecek

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'nda elektrik kesintisi - Elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasından elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. Anadolu Yakası’nda 3 ilçede, Avrupa Yakası’ndaysa pek çok ilçede 15 Mayıs Pazartesi günü (bugün) elektrik kesintisi yaşanacak. Peki, elektrikler ne zaman gelecek? Kesintiler hangi ilçede kaç saat sürecek? İşte, elektrik kesintisi yaşanacak İstanbul ilçeleri ve detayları!

15.5.2017GündemHürriyet Yazarı
Her eve bir santral

Her eve bir santral

BEDAŞ Genel Müdürü Murat Yiğit, henüz taslak halindeki yeni düzenlemeye göre güneş panelleri ile isteyen herkesin elektrik üreticisi olmasının yolunun açıldığına işaret ederek, “Tüketici konumundaki birçok abone 5-10 yıl sonra üretici olarak sistemde yer alıyor olacak. Böyle bir dönüşüm yaşanacak, biz de hazırlanıyoruz” diyor.

12.5.2017EkonomiHürriyet Yazarı
AEDAŞa yeni genel müdür

AEDAŞ'a yeni genel müdür

AEDAŞ'a yeni genel müdür

10.5.2017AntalyaHürriyet Yazarı
İstanbulda bazı ilçelerde elektrik kesintisi

İstanbul'da bazı ilçelerde elektrik kesintisi

İstanbul'un Avrupa yakasındaki 13 ilçenin bazı bölgelerinde 11 Mayıs'ta elektrik kesintisine gidilecek. Peki İstanbul'da hangi ilçelerde elektrik kesintileri yaşanacak?

9.5.2017GündemHürriyet Yazarı
İstanbul’da 4 günlük elektrik kesintisi – İşte kesinti yaşayacak ilçeler

İstanbul’da 4 günlük elektrik kesintisi – İşte kesinti yaşayacak ilçeler

İstanbul’dan elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ’ın resmi internet sitesinden yapılan ‘planlı kesintiler’ duyurusuna göre İstanbul’un pek çok ilçesine 4 gün boyunca elektrik verilemeyecek. İşte, kesinti yaşayacak ilçeler!

4.5.2017GündemHürriyet Yazarı
İstanbulda elektrik kesintisi - Hangi ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak

İstanbul'da elektrik kesintisi - Hangi ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak?

Avrupa yakasındaki 11 ilçenin bazı bölgelerinde 3 Mayıs'ta elektrik kesintisine gidilecek. İstanbul'un Avrupa yakasında bazı ilçelere, planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında 3 Mayıs Çarşamba günü elektrik verilemeyecek.

1.5.2017GündemHürriyet Yazarı

İstanbul'da büyük kesinti

Avrupa yakasındaki 11 ilçenin bazı bölgelerinde 3 Mayıs'ta elektrik kesintisine gidilecek.

1.5.2017GündemHürriyet Yazarı
İstanbulda elektrik kesintisi

İstanbul'da elektrik kesintisi

İstanbul'un Avrupa yakasında bazı ilçelere, planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında 3 Mayıs Çarşamba günü elektrik verilemeyecek.

1.5.2017EkonomiHürriyet Yazarı
Arıza ve kesintiyi önceden bildirecek

Arıza ve kesintiyi önceden bildirecek

İSTANBUL Avrupa yakasında elektrik dağıtımı hizmetini sağlayan Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ), Aselsan ile Ar-Ge projesine imza attı.

22.4.2017EkonomiHürriyet Yazarı
Elektrik kesintilerine karşı çözüm

Elektrik kesintilerine karşı çözüm

BEDAŞ ve ASELSAN mühendisleri tarafından geliştirilen, trafoların alçak gerilim kablolarını sürekli izleyen ve arıza oluşmadan erken alarm verebilen ’DEPAR’ adlı cihaz, 5. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuar Merkezi’nde ilk kez görücüye çıktı.

22.4.2017EkonomiHürriyet Yazarı
BEDAŞ ve ASELSAN, elektrik kesintilerine karşı DEPARı kullanacak

BEDAŞ ve ASELSAN, elektrik kesintilerine karşı DEPAR'ı kullanacak

BEDAŞ ve ASELSAN, elektrik kesintilerine karşı DEPAR'ı kullanacak

22.4.2017İstanbulHürriyet Yazarı
Baba-kızdan hayata tutunma dersleri

Baba-kızdan hayata tutunma dersleri!

Her yönüyle 10 numara adamın kızı olmak 10 numara. Önce Allah’a sonra babama daha sonra da doktorlara güveniyorum

16.4.2017FutbolHürriyet Yazarı
Dikkat İstanbulda elektrik kesintisi

Dikkat! İstanbul'da elektrik kesintisi

İstanbul'un Avrupa yakasında bazı ilçelere 24 Mart Cuma günü planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında elektrik verilemeyecek.

21.3.2017GündemHürriyet Yazarı
İstanbulda elektrik kesintisi

İstanbul'da elektrik kesintisi

İstanbul Avrupa yakasındaki bazı ilçelere 22 Mart Çarşamba günü planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında elektrik verilemeyecek.

20.3.2017EkonomiHürriyet Yazarı
Bu abonelerin elektriği kesilemez

Bu abonelerin elektriği kesilemez

EPDK, elektriğe bağımlı yaşayan vatandaşların borçlarından ötürü elektriklerinin kesilmesini engelleyen bir düzenleme yaptı. Bu konuda abonelere çağrı yapan kurum, “Elektriğe bağımlı olan aboneler dağıtım şirketlerine yazılı başvuru yapmaları durumunda borçlarından dolayı elektrikleri kesilemeyecek, kesinti olması halinde ise doğrudan bilgilendirilecekler” diyor.

18.3.2017EkonomiHürriyet Yazarı
İstanbulda elektrik kesintileri (15-17 Mart saatleri ile birlikte)

İstanbul'da elektrik kesintileri (15-17 Mart saatleri ile birlikte)

İstanbul'da bu hafta planlı elektrik kesintileri gerçekleştirilecek. İstanbul'da bugün ve 17 Mart tarihlerinde planlı elektrik kesintileri gerçekleştirelecek bazı ilçeler liste halinde duyuruldu.

15.3.2017GündemHürriyet Yazarı
İstanbullular dikkat Elektrik kesintisi...

İstanbullular dikkat! Elektrik kesintisi...

İstanbul'un Avrupa yakasındaki bazı ilçelere 16 Mart Perşembe günü planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında elektrik verilemeyecek.

13.3.2017GündemHürriyet Yazarı
İstanbulun 13 ilçesinde elektrik kesintisi

İstanbul'un 13 ilçesinde elektrik kesintisi

İstanbul'da elektrik kesintisi..Avrupa yakasındaki 13 ilçenin bazı bölgelerinde 15 Mart'ta elektrik kesintisi uygulanacak. İstanbul'un Avrupa yakasında bazı ilçelere 15 Mart Çarşamba günü planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında elektrik verilemeyecek.İstanbul'un Avrupa yakasında bazı ilçelere 15 Mart Çarşamba günü planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında elektrik verilemeyecek.

13.3.2017GündemHürriyet Yazarı
Dikkat: İstanbulda elektrik kesintisi

Dikkat: İstanbul'da elektrik kesintisi

İstanbul'un Avrupa yakasında bazı ilçelere 15 Mart Çarşamba günü planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında elektrik verilemeyecek.

12.3.2017GündemHürriyet Yazarı
BEDAŞ 38 bin aboneye ulaşamıyor

BEDAŞ 38 bin aboneye ulaşamıyor

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ'den (BEDAŞ), İstanbul Avrupa yakasında yaklaşık 38 bin elektrik abonesine ulaşılamadığı, bu abonelerin kendileriyle hızla irtibata geçmesi gerektiği bildirildi.

12.3.2017EkonomiHürriyet Yazarı
BEDAŞ’tan 38 bin kişi uyarı Açık unuttunuz

BEDAŞ’tan 38 bin kişi uyarı! Açık unuttunuz

İstanbul Avrupa Yakası’nda yüzde 55’i mesken, yüzde 40’ı ise ticarethaneden oluşan yaklaşık 38 bin elektrik abonesine ulaşılamıyor. Kapıları kilitli olan bu abonelerin sayaçları da içeride olduğu için aboneye borç bilgilendirmesi yapmak mümkün olmuyor. BEDAŞ, ileride bir mağduriyet yaşanmaması için söz konusu aboneleri kendileri ile hızla irtibata geçmeye çağırdı.

11.3.2017GündemHürriyet Yazarı
BEDAŞtan 38 bin aboneye elektriğinizi açık unuttunuz uyarısı

BEDAŞ'tan 38 bin aboneye 'elektriğinizi açık unuttunuz' uyarısı

BEDAŞ'tan 38 bin aboneye 'elektriğinizi açık unuttunuz' uyarısı

11.3.2017İstanbulHürriyet Yazarı
Dikkat İstanbulda 11 ilçede elektrik kesintisi

Dikkat! İstanbul'da 11 ilçede elektrik kesintisi

İstanbul'un Avrupa yakasında bazı ilçelere 10 Mart Cuma günü planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında elektrik verilemeyecek.

7.3.2017GündemHürriyet Yazarı
İşçi Erkan’ı ölüme itmenin bedeli 177 bin 50 TL

İşçi Erkan’ı ölüme itmenin bedeli 177 bin 50 TL

İstanbul’da, Erkan Keleş adlı taşeron elektrik işçisinin eğitimsiz olduğu halde onarım için çıkarıldığı orta gerilim hattında can vermesine ilişkin dava yedi yıl sonra karara bağlandı.

6.3.2017GündemHürriyet Yazarı
Yıkım durdur tartışma bitmedi

Yıkım durdur tartışma bitmedi

‘Asbest’ iddiaları ile yıkımı mahkeme tarafından yıkımı durdurulan Havagazı Fabrikası’nda tartışma sürüyor. Öte yandan Büyükşehir Belediye Meclisi’nin geçtiğimiz haziran ayında fabrikanın da yer aldığı arazide imar plan değişikliği yaptığı öğrenildi.

4.3.2017AnkaraHürriyet Yazarı
İstanbulda elektrik kesintisi

İstanbul'da elektrik kesintisi

İstanbul Avrupa yakasında 2 ilçeye 1 Mart Çarşamba günü planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında elektrik verilemeyecek.

27.2.2017EkonomiHürriyet Yazarı
Dikkat İstanbulda elektrik kesintisi

Dikkat! İstanbul'da elektrik kesintisi

Avrupa yakasındaki bazı ilçelerde 24 Şubat Cuma günü elektrik kesintisi yapılacak.

21.2.2017GündemHürriyet Yazarı
İstanbulda elektrik kesintisi

İstanbul'da elektrik kesintisi

Avrupa yakasındaki bazı ilçelerde 23 Şubat Perşembe günü elektrik kesintisi yapılacak.

21.2.2017EkonomiHürriyet Yazarı
‘Evet’ mührünü kıran kadına 3 yıl hapis

‘Evet’ mührünü kıran kadına 3 yıl hapis

2015 Genel Seçimlerinde ‘evet’ mührünü kıran vatandaş, yargılandığı mahkemece 3 yıl hapse çarptırıldı. Mahkeme cezada herhangi bir indirime gitmezken, ertelemeye de yer olmadığına karar verdi.

17.2.2017GündemHürriyet Yazarı
BEDAŞ, 2016 yılının ’en’lerini açıkladı

BEDAŞ, 2016 yılının ’en’lerini açıkladı

BEDAŞ’ın verilerine göre 2016 yılında İstanbul Avrupa Yakası’nda elektrik tüketimi 26 Ocak günü 93 milyon kilovatsaat ile zirve noktasını gördü. 2016’da bayram tatilleri 9 güne çıkınca Ramazan ve Kurban bayramlarında ise dip yaptı. En düşük tüketim Ramazan Bayramı’nın ikinci günü yani 6 Temmuz tarihinde yaşandı.

14.2.2017EkonomiHürriyet Yazarı
4,8 milyon aboneye hizmet veren BEDAŞ, 2016 yılının enlerini açıkladı

4,8 milyon aboneye hizmet veren BEDAŞ, 2016 yılının 'en'lerini açıkladı

4,8 milyon aboneye hizmet veren BEDAŞ, 2016 yılının 'en'lerini açıkladı

14.2.2017İstanbulHürriyet Yazarı
İstanbulda elektrik kesintisi

İstanbul'da elektrik kesintisi

İstanbul'un Avrupa yakasındaki 5 ilçeye 15 Şubat Çarşamba günü planlı yatırım, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında elektrik verilemeyecek.

13.2.2017EkonomiHürriyet Yazarı
İstanbulda elektrik kesintisi - İşte elektrik kesintisi olan İstanbul ilçeleri

İstanbul'da elektrik kesintisi - İşte elektrik kesintisi olan İstanbul ilçeleri

İstanbul Avrupa yakasından elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. İstanbul'un Avrupa yakasındaki 7 ilçede 10 ve 11 Şubat'ta elektrik kesintisi uygulanacak: Esenyurt, Büyükçekmece, Beylikdüzü... İşte, elektrik kesintisi olan İstanbul ilçeleri!

10.2.2017GündemHürriyet Yazarı
Alev alan elektrik kabloları korkuttu

Alev alan elektrik kabloları korkuttu

Alev alan elektrik kabloları korkuttu

7.2.2017İstanbulHürriyet Yazarı
İstanbulda elektrik kesintisi

İstanbul'da elektrik kesintisi

İstanbul'un Avrupa yakasında bazı ilçelere 8 Şubat Çarşamba günü planlı bakım ve onarım çalıştırmaları kapsamında elektrik verilemeyecek.

6.2.2017EkonomiHürriyet Yazarı
İstanbulda bazı ilçelerde elektrik kesintisi

İstanbul'da bazı ilçelerde elektrik kesintisi

İstanbul'da elektrik kesintileri yaşanacak. Bazı ilçelerde yaşanacak planlı kesintiler açıklandı. İstanbul Avrupa yakasındaki 5 ilçede 6 Şubat'ta elektrik kesintisi uygulanacak

4.2.2017GündemHürriyet Yazarı
CK Enerjinin Hayatı Aydınlat Konserinde özel insanlara el ele destek verildi

CK Enerji'nin Hayatı Aydınlat Konseri'nde özel insanlara 'el ele' destek verildi

CK Enerji'nin Hayatı Aydınlat Konseri'nde özel insanlara 'el ele' destek verildi

1.2.2017İstanbulHürriyet Yazarı
Dikkat İstanbulda elektrik kesintisi

Dikkat! İstanbul'da elektrik kesintisi

Avrupa yakasındaki 4 ilçenin bazı bölgelerine, 3 Şubat Cuma günü elektrik verilemeyecek.Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ'den (BEDAŞ) yapılan açıklamaya göre;

31.1.2017GündemHürriyet Yazarı
İstanbulda 2 Şubatta bazı bölgelerde elektrik kesintisi

İstanbul'da 2 Şubat'ta bazı bölgelerde elektrik kesintisi

İstanbul'da Anadolu ve Avrupa Yakası'nda planlı elektrik kesintileri gerçekleştirilecek. Anadolu Yakası'ndaki bazı ilçelere 2 Şubat'ta elektrik verilemeyecek.. Sarıyer ve Küçükçekmece'de bazı bölgelere, 2 Şubat Perşembe günü elektrik verilemeyecek.

31.1.2017GündemHürriyet Yazarı
İstanbulda 31 Ocak ve 1 Şubatta bazı ilçelerde elektrikler kesilecek

İstanbul'da 31 Ocak ve 1 Şubat'ta bazı ilçelerde elektrikler kesilecek

İstanbul'un 6 ilçesinin bazı bölgelerinde, 31 Ocak ve 1 Şubat'ta elektrik kesintisi uygulanacak.. Avrupa yakasında da 3 ilçenin bazı bölgelerinde, 31 Ocak'ta elektrik kesintisi uygulanacak    

30.1.2017GündemHürriyet Yazarı
Dikkat İstanbulda elektrik kesintisi

Dikkat! İstanbul'da elektrik kesintisi

İstanbul'un Avrupa yakasındaki 5 ilçenin bazı bölgelerine, 30 Ocak Pazartesi günü elektrik verilemeyecek. Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ'den (BEDAŞ) yapılan açıklamaya göre, Küçükçekmece, Bahçelievler, Esenyurt, Büyükçekmece ve Kağıthane'nin bazı mahalleleri 30 Ocak'ta elektrik alamayacak. Elektrik kesintisi yapılacak yerler ve saatleri şöyle;

27.1.2017GündemHürriyet Yazarı
BEDAŞ planlı elektrik kesintilerini erteledi

BEDAŞ planlı elektrik kesintilerini erteledi

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ), yarın ve 29 Ocak'ta Esenyurt ve Sarıyer ilçelerinde yapacağını duyurduğu bazı planlı elektrik kesintilerini erteledi.

27.1.2017EkonomiHürriyet Yazarı