MENÜ

Arzu Yanardağ

Arzu Yanardağ ile ilgili tüm haberleri, son dakika Arzu Yanardağ haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Arzu Yanardağ haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 429 Arzu Yanardağ haberi bulunmuştur.

Arzu Yanardağ Haberleri

Yanardağ: Kızım adına çok üzülüyorum

Yanardağ: Kızım adına çok üzülüyorum

Arzu Yanardağ boşanma aşamasında olduğu kocasının travesti cinayetiyle ilgili sadece www.hurriyet.com.tr'ye konuştu

30.07.2007Gündem
Fantezi CD’sinden hangi ünlü çıktı

Fantezi CD’sinden hangi ünlü çıktı

İstanbul'un Fulya semtindeki lüks evinde 10 ay önce öldürülen travestinin seks videosunda, oyuncu Arzu Yanardağ’ın boşanmak üzere olduğu eşi A.S'nin görüntüsü tespit edildi. Polise 17 Ekim 2006 tarihinde gelen bir ihbarda Fulya’daki lüks evinde yaşayan “Yasmin” lakaplı F.P. adlı travestiden haber alınamadığı bildirildi.

30.07.2007Gündem
Leyla Kömürcünün izinden gidiyor

Leyla Kömürcü'nün izinden gidiyor

Arzu Yanardağ'da sperm bankasından çocuk sahibi olmak istiyor

29.07.2007Kelebek
İkinci çocuk bankadan

İkinci çocuk bankadan

Boşanmak üzere mahkemelik olduğu Ali Serter'den bir kızı olan oyuncu Arzu Yanardağ, artık aşka inancının kalmadığını ve ikinci bebeğini sperm bankasından alacağı spermlerle yapabileceğini açıkladı.

27.07.2007Gündem
Ünlüleri ne kadar tanıyorsunuz

Ünlüleri ne kadar tanıyorsunuz?

<1>Yarışma Her gün gazete ve televizyonlarda ünlüleri izliyorsunuz, ama onları ne kadar tanıyorsunuz. Mesela bacaklarından tanıyabilir misiniz?

11.07.2007Spor Arena
Ünlüleri ne kadar tanıyorsunuz

Ünlüleri ne kadar tanıyorsunuz?

<1>Yarışma Her gün gazete ve televizyonlarda ünlüleri izliyorsunuz, ama onları ne kadar tanıyorsunuz. Mesela bacaklarından tanıyabilir misiniz?

11.07.2007Spor Arena
Sessizliğini bozdu

Sessizliğini bozdu

Arzu Yanardağ, Tolga Karel'in ve eski eşinin annesinin yaptığı açıklamalar karşısında sesizliğini bozdu.

20.06.2007Gündem
01:00 Arzu Yaanrdağ DJlik yapıyor

01:00 Arzu Yaanrdağ DJ'lik yapıyor

Arzu Yanardağ bu akşam Avcılar'da bulunan Fox Club'de DJ'lik yapacak.

8.06.2007Spor Arena
Televizyon ihbarı yüzünden 10 ay hapse çarptırıldı

Televizyon ihbarı yüzünden 10 ay hapse çarptırıldı

Oyuncu Arzu Yanardağ’ın, katıldığı bir televizyon programında kokain kullandığını ihbar ettiği eski eşi reklamcı Hayri Ali Serter, uyuşturucu satın almak ve kullanmak suçundan 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.

24.05.2007Gündem
Magazine üç ödül

Magazine üç ödül

Magazin Gazetecileri Derneği'nin bu yıl 14'üncüsünde Hürriyet Gazetesi Magazin Servisi de üç ödülle ayrıldı.

16.05.2007Gündem
19:30 Ünlüler Sirki Kutlama

19:30 Ünlüler Sirki Kutlama

Yapımcılığını FT Production'ın yaptığı koreografisini ve süpervizörlüğünü Tan Sağtürk’ün yönetmenliğini ise Şafak Bakkalbaşıoğlu’ nun üstlendiği “Ünlüler Sirki” başarısını kutluyor.

24.04.2007Kelebek
Kırca show

Kırca show

"Ünlüler Sirki"nin bu haftaki bölümüne, jüri üyesi Levent Kırca’nın şovu damgasını vurdu.

22.04.2007Kelebek
20:00 Ünlüler Sirki

20:00 Ünlüler Sirki

“Ünlüler Sirki” sürprizlerle dolu ikinci bölümüyle ekrana geliyor.Süheyl Uygur’un sunumuyla; Levent Kırca, Neco, Ezel Akay, Pakize Suda ve Avrasya Sirki kurucusu Servet Yalçın’dan kurulu büyük jüri Ünlüler Sirki için bir araya geldi. Ünlüler Sirki’nin yarışmacıları; oyuncu Furkan Kızılay (Havuç), Cengiz Küçükayvaz, Tarık Mengüç, Jess Molho, Buket Saygı, Arzu Yanardağ, Noella, Zümre, Seda Üren veTuğba Özay…Gecede birinci olacak olan ünlü, yarışmacı arkadaşlarından birini eleyecek.

20.04.2007Seyahat
Halk bu sirki sevdi

Halk bu sirki sevdi

<1>Foto <1>galeri Star Televizyon'unda cumartesi akşamı canlı olarak ekrana gelen "Ünlüler Sirki", seyirciden tam not aldı.

15.04.2007Kelebek
20:00 Ünlüler sirki başlıyor

20:00 Ünlüler sirki başlıyor

Süheyl Uygur’un sunumuyla; Levent Kırca, Neco, Ezel Akay, Pakize Suda ve Avrasya Sirki kurucusu Servet Yalçın’dan Kurulu büyük jüri Ünlüler Sirki için bir araya geldi.

13.04.2007Kelebek
Ünlüler Sirki cumartesi başlıyor

Ünlüler Sirki cumartesi başlıyor

"Ünlüler Sirki", yarın Star TV'de saat 20.00'de ekrana gelecek.

12.04.2007Gündem
Ünlüler Sirki haftaya Starda

Ünlüler Sirki haftaya Star'da

<1>Foto <1>galeri "Ünlüler Sirki", 14 Nisan'da Star TV'de ekrana gelecek. Yarışmacılar kadar jüri üyeleri de dikkat çekiyor.

4.04.2007Kelebek
Geri sayım başladı

Geri sayım başladı

<1>Foto <1>galeri "Ünlüler Sirki" programı nisan ayının ilk haftasında Star TV'de seyirciyle buluşacak.

29.03.2007Gündem
İşte gerçek Ünlüler Sirki

İşte gerçek Ünlüler Sirki

<1>Foto <1>galeri Star TV'de 7 Nisan'da başlayacak olan ve yapımcılığını FT Prodüksiyon'un üstlendiği "Ünlüler Sirki"nin ünlüleri, önceki akşam Tarabya Balık Restaurant'ta düzenlenen akşam yemeğinde buluştu.

27.03.2007Gündem
Kandırılmaya  müsaitiz

Kandırılmaya müsaitiz

<1>Foto <1>galeri Arzu Yanardağ, yeni filmini anlattı:"Benim oynadığım Vildan karakteri de dil okulu için yurt dışına gidiyor, ama geneleve düşüyor. Zaten kadın, her yerde fiziksel olarak güçsüz ve toyluğundan dolayı aklını kullanamadığı zaman kullanılma potansiyeli yüksek bir varlık. Karşımıza layık olduğumuz insanlar çıkarsa, onlar bizi iyi yerlere taşıyabiliyor.

19.03.2007Kelebek
Şöhretlerin internetteki şifreli buluşma adresi

Şöhretlerin internetteki şifreli buluşma adresi

Bir süredir özellikle müzik dünyasının ünlüleri internet üzerinde yeni bir platformda buluşuyor: 2yuz.com. Site kısa sürede başta müzik olmak üzere sinema, televizyon, radyo, tiyatro ve modanın ünlü isimlerinin buluştuğu bir platforma dönüştü. Şöhretlere uyarlanmış arkadaşlık sitesinin kurucusu ve yöneticisi, Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi Engin Ulukurtlar. Genç girişimci "Ünlü müzikçilerin kişisel sayfa açtığı myspace.com’dan esinlendim. 2yuz.com, Türkiye’de medya ve sanat dünyasını buluşturan ilk site" diyor. Siteye üyelerden birinin referansı olmadan üye olmak mümkün değil.

17.03.2007Kelebek
Sinema

Sinema

15.03.2007Kelebek
Gazetecilerle kapıştı

Gazetecilerle kapıştı

<1>Foto <1>galeri Yönetmenliğini Mustafa Kara'nın yaptığı, başrollerini Halef Tiken, Gürkan Tavukçuoğlu, Arzu Yanardağ ve Ali Sürmeli'nin paylaştığı "Umut Adası" filminin galası önceki akşam Cevahir Alışveriş Merkezi'ndeki Mars Sinema Salonları'ndaki yapıldı. Filmdeki striptiz ve sevişme sahneleriyle dikkat çeken Arzu Yanardağ " Kendimi kullanılmış hissettim" dedi.

15.03.2007Gündem
Kan, vahşet ve savaş

Kan, vahşet ve savaş

Sin City’nin yarattığı büyülü dünyadan sonra pek çok sinemasever bir başka Frank Miller uyarlaması olan 300 Spartalı için gün sayar olmuştu. Beklenen gün geldi, 300 Spartalı tüm görkemiyle sinemalarda. Tarihe geçmiş bir savaştan yola çıkan film, Spartalılar’ın Persler’e karşı verdiği mücadelenin hikayesini, etkileyici bir görsellikle, ama sığ bir anlatımla, biraz da taraf tutarak beyazperdeye taşıyor. Türk filmlerindeki milliyetçiliği eleştirenler bakalım doğu toplumları için çok da hoş bir resim çizmeyen 300 Spartalı’yı nasıl değerlendirecekler?

15.03.2007Kelebek
20:30 Umut Adası gala

20:30 "Umut Adası" gala

Mustafa Kara'nın yönetmenliğini yaptığı, Halef Tiken, Gürkan Tavukçuoğlu, Arzu Yanardağ, Ali Sürmeli ve Zafer Algöz gibi oyuncuların rol aldığı Umut Adası filminin galası bu akşam Cevahir'de yapılıyor.

12.03.2007Gündem
Konuşmama hakkımı kullanıyorum

Konuşmama hakkımı kullanıyorum

<1>Foto <1>galeri Eski sevgilileriyle çok özel anlarının görüntülendiği fotoğrafların basına yansımasıyla ilgili yorum yapmak istemeyen Arzu Yanardağ "Ben bu konu hakkında konuşmak istemiyorum. Beni hiç ilgilendirmiyor. Ben konuşmama hakkımı kullanıyorum. Soruyorsunuz diye buna cevap vermek zorunda değilim. Siz bana sürekli soracaksınız ve bende sürekli cevap vermiyeceğim. Cevap vermememin özel bir nedeni yok sadece cevap vermek istemiyorum" diye konuştu.

9.03.2007Kelebek
Striptiz stajı yaptı

Striptiz stajı yaptı

<1>Foto <1>galeri <1>/ <1>Video Türkiye'den yurt dışına kaçak yollardan giden gençlerin umutlarının nasıl hayal kırıklığına dönüştüğünü konu alan "Umut Adası" filmi 16 Mart'ta vizyona girecek. Film, şimdiden başrol oyuncusu Arzu Yanardağ'un cesur striptiz sahneleri ile gündemde... Arzu Yanardağ, rolü için gerçek bir striptiz barında gözlem yaptı.

27.02.2007Gündem
Tolga Karel, Seçkin Piriler gerginliği

Tolga Karel, Seçkin Piriler gerginliği

Yaprak Dökümü dizisinin kötü adamı Tolga Karel ile Seçkin Piriler arasında yaşanan gerginliğin sebebi ne? Daha önce Deniz Akkaya ve Arzu Yanardağ'la ilgili yaptığı açıklamalarla şimşekleri üzerine çeken Tolga Karel, Seçkin Piriler'e de tehdit mesajları atıyormuş. İddialara göre Piriler bu durumdan oldukça rahatsız ve tedirginmiş.

31.01.2007Spor Arena
Mahkûmların Oscar’ları

Mahkûmların Oscar’ları

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Senaryo Yazarları Derneği (SEN-DER) ile birlikte Bayrampaşa ve Paşakapısı Cezaevi’ndeki mahkûmlara yönelik düzenlediği "Hayal Kurmak Serbest Film Festivali"nin sonuçları açıklandı.

30.01.2007Kelebek
Erkekler, hayvansal ve vahşi yaratıklar

Erkekler, hayvansal ve vahşi yaratıklar

Orhan Kemal'in Gurbet Kuşları adlı romanından uyarlanan "Gurbet Yolcuları" adlı dizide evli erkeklerin kapatması olan bir kadını canlandıran Dilek Serbest, şaşırtıcı bir açıklamada bulundu: "Hayatta bir meziyeti olmadığını düşünen kadınlar için zengin bir adamın kapatması olmak mantıklı bir seçim. Onlara saygı duyuyorum!"

17.01.2007Kelebek
Kaçak işçilerin dramı

Kaçak işçilerin dramı

Türkiye’den yurtdışına kaçak yollardan giden gençlerin umutlarının nasıl hayal kırıklığına dönüştüğünü konu alan "Umut Adası"nın, İstanbul ve Elbistan’daki çekimlerinin ardından, İngiltere’deki sahnelerinin çekimi de tamamlandı.

15.01.2007Kelebek
Umut Adası Londrada

Umut Adası Londra'da

Kaçak işçilerin hikayesini beyazperdeye aktaran "Umut Adası" filminin çekimleri, Londra’da yapılıyor.

4.01.2007Gündem
Arzu nesnesinden fazlası Emre Altuğ

Arzu nesnesinden fazlası Emre Altuğ

8 yıl kadar önceydi... İbret-i Alem adlı albümünü piyasaya çıkardığında Türk kadını Tarkan’dan sonra ilk kez bir pop şarkıcısına böyle uzun uzun iç geçirmişti. Albümü aleme ibret oldu mu bilinmez ama Emre Altuğ genç kızlık aleminin yeni idolü oldu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olduğunu sonradan öğrendik. Kariyeri boyunca ne kadar şarkı söylediyse o kadar rol kesti. Hayatta ikisinden de vazgeçemedi. İlk kez kötü adamı oynadığı son filmi Eve Giden Yol iki gün önce vizyona girdi.

23.12.2006Kelebek
Cezaevinde geçirdiği gün yeni filmine ilham verdi

Cezaevinde geçirdiği gün yeni filmine ilham verdi

Senaryo Yazarları Derneği tarafından düzenlenen "Hayal Kurmak Serbest Film Festivali" kapsamında Bayrampaşa Cezaevi"ndeki mahkumları ziyarete giden Birol Güven, cezaevinden yeni bir film projesi düşüncesiyle ayrıldı. Adalet Bakanlığı'ndan gerekli izni de alan Güven, çekimlere yakında başlıyor.

14.12.2006Kelebek
8 aylık hamileyken eşimden dayak yedim

8 aylık hamileyken eşimden dayak yedim

Yeşim Erçetin, Dobra Dobra programında, 8 aylık hamileyken arabasını satmak istemediği için eski eşi Ozan Orhon’dan dayak yediğini söyledi.

13.12.2006Kelebek
8 aylık hamileyken beni dövdü

8 aylık hamileyken beni dövdü

Yeşim Erçetin: 8 aylık hamileyken, eski eşi Ozan Orhon'dan yerlerde sürüklenerek dayak yediğini itiraf etti...

13.12.2006Gündem
Her Türk oyuncusu cezaevini görmeli

Her Türk oyuncusu cezaevini görmeli

Peş peşe yaşadığı tatsız olayların ardından inzivaya çekilen Tardu Flordun, uzun süren sessizliğin ardından KANAL D'nin reyting rekorları kıran dizisi "Binbir Gece"yle setlere döndü. Dizide canlandırdığı "Kerem" karakteri ile kadınların beğenisini kazanan Flordun, röportajımız sırasında söz cezaevi günlerine gelince, "Her Türk oyuncusu cezaevini görmeli" dedi.

4.12.2006Kelebek
Arzu ve Pelin cezaevinde

Arzu ve Pelin cezaevinde

Senaryo Yazarları Derneği tarafından yürütülen etkinlik çerçevesinde, Bayrampaşa Tutukevi ve Paşakapısı Cezaevi’nde film gösterimleri yapılıyor. Etkinliğin ikinci ayağı olan "Hayal Kurmak Serbest Film Festivali"nin açılışı da 22 Kasım’da Bayrampaşa Tutukevi’nde yapıldı.

4.12.2006Kelebek
Arzu ile Tolga aynı katalogda

Arzu ile Tolga aynı katalogda

Arzu Yanardağ, "Bir zamanlar her aktörün yolu Arzu Yanardağ’dan geçiyordu. Benim de geçmiştir" diyen Tolga Karel’in gay olduğunu iddia etmiş ve onu tanımadığını söylemişti. Ancak ikilinin yan yana fotoğrafları ortaya çıktı.

28.11.2006Gündem
Arzunun mutluluğu

Arzu'nun mutluluğu

Eşiyle bir süre önce yollarını ayıran Arzu Yanardağ, yeni bir aşk yaşıyormuş. Güzel oyuncu bir süredir Ozan Orhon ile birlikteymiş. Söylentilere göre bu ilişkinin mimarı da Sisi'ymiş.

9.11.2006Spor Arena
Tolga zaten gay kadından anlamaz

Tolga zaten gay kadından anlamaz

Arzu Yanardağ, "Bir zamanlar her aktörün yolu Arzu Yanardağ'dan geçiyordu. Benim de geçmiştir" diyen genç oyuncu Tolga Karel'e yanıt verdi:

8.11.2006Kelebek
Umut adası

Umut adası

Avrupa’ya yapılan beyin ve beden göçünü önlemek amacını taşıyan sinema filmi ‘Umut Adası’nın basın toplantısı önceki gün Kuruçeşme’de bulunan Bosphorus teknesinde gerçekleştirildi.

3.11.2006Kelebek

Yazar Sonuçları

Mart’ın 8’i

PAKİSTAN’da bir çiftçi, karısının böbreğini satıp traktör almış.

7.03.2007