Gündem Haberleri

  5 saat işkence 11 kez tecavüz

  Fatih KARAÇALI, (DHA)
  19.10.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Para ve cep telefonlarını gasp ettikleri iki telekızı mısır tarlasına götüren 3 kişi sırayla tecavüz etti. İşkence gören ve telefonla çağrılan 8 kişinin daha tecavüzüne uğrayan iki kadın 5 saat sonra bırakılınca soluğu poliste aldı.

  ADANA’da erkeklerle para karşılığı aşk yapan G.E. (23) ve Ç.Ç. (25), geçen ağustosta barda tanıştıkları Şenol Dağoğlu (20), Osman Peksoy (30) ve Fatih Gökmen (29) ile birlikte olmak için 300 YTL’ye anlaştı. İddiaya göre Şenol Dağoğlu, telekızların silah tehdidiyle cep telefonları ile 300 YTL paralarını gasp ettikten sonra bir mısır tarlasına götürdü. Üç zanlı burada kadınlara sırayla tecavüz etti.

  Kadın var, siz de gelin

  Şenol Dağoğlu daha sonra telefonla birkaç arkadaşını arayıp "İki kadın var, siz de gelin" dedi. Kısa süre sonra gelen Hakan Gümüş (28), Sıdık Özelçin (27), Fehmi Balta (30), ağabeyi Fahri Balta (32) ile kimliği belirlenemeyen bir kişi, G.E.’ye tecavüz etti. Yalvarmasına rağmen tecavüzden kurtulamayan G.E. baygın düşerken, kimliği belirlenemeyen motosikletli 2 kişi daha geldi. Bu kişiler de kadınlara tecavüz etti.

  Canın çekmiştir sen de gel

  Çığlıkları duyup gelen Fuat adındaki ’mahallenin delisi’ne de "Canın çekmiştir" diyen Dağoğlu, G.E. ile ilişkiye girmesini sağladı. Yalvarış ve tecavüzü cep telefonuna kaydeden Şenol Dağoğlu ile arkadaşları, işkenceye sabaha karşı son verdi. Kadınlara 5 YTL verip serbest bırakan Şenol Dağoğlu, "İlk sağ kurtulan sizsiniz. Sakın polise gitmeyin" diyerek tehdit etti. Yaklaşık 5 saat boyunca 11 kişinin tecavüzü nedeniyle perişan haldeki hayat kadınları, soluğu karakolda aldı.

  Görüntüler cep’te çıktı

  Polis, bir süre sonra tecavüzcülerden Osman Pensoy’u, olayda kullanılan otomobil ve Kalaşnikof’la yakaladı. Ardından Şenol Dağoğlu, Fatih Gökmen ve Hakan Gümüş de gözaltına alındı. Cep telefonlarının birinde işkence ve tecavüz görüntüleri ele geçirildi. Pensoy, Dağoğlu, Gökmen ve Gümüş tutuklanırken, diğerleri aranıyor.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı