TEKİRDAĞ HABERLERİMALKARA HABERLERİ

Malkara Ülkü Ocakları'nda görev değişimi

DHA
11.12.2020 - 15:17 |Son Güncelleme :
DHA

Malkara Ülkü Ocakları'nda görev değişimi

 

Murat YAYIN/MALKARA (Tekirdağ), (DHA) - TEKİRDAĞ'ın Malkara ilçesinde Ülkü Ocakları Başkanlığı'na Ahmet Aksay atandı. 

Malkara Ülkü Ocakları binasında düzenlenen törenine, Tekirdağ Ülkü Ocakları İl başkanı Hayrullah Zıvalıoğlu, Başkan yardımcıları, çevre ilçedeki dernek üyeleri katıldı. Tekirdağ Ülkü Ocakları Başkanı Hayrullah Zıvalıoğlu, Genel Başkanı'nın talimatlarıyla Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanlığı'na atandığını belirterek, "Göreve geldiğimizden beri söylemekteyim. Tekirdağ'da Ülkü Ocakları'na bir kurumsallık kazandıracağız. Ve Tekirdağ'da Ülkü Ocakları'na ivme kazandırıp Tekirdağ'ı Türkiye'de tanınır hale getireceğiz diyoruz. Biz bunları yapmak için kendimize hedefler koyuyoruz, planlar yapıp varmak istediğimiz menzilleri kendimiz oluşturuyoruz. Bunları yaparken ilçe ocaklarımızın varlığının ne kadar önemli olduğunu her toplantılarımızda, her buluşmamızda arkadaşlarımıza ifade ediyoruz. Allah'ın izniyle Tekirdağ'da başlattığımız eğitim ateşini Malkara'da hep beraber sizlerin de desteğiyle de atayacak olduğumuz ocak başkanımızın da kudreti ve kuvvetiyle hep beraber harlayıp Tekirdağ bölgesinin her tarafından görünür hale getirmeyi arzu ediyoruz. Bizler arkadaşımıza güveniyoruz. Sizlerin de arkadaşımıza desteğinin var olacağına ve devamlılık arz edeceğine inanıyoruz. Amacımız Tekirdağ'da Ülkü Ocakları'nın tam manalı bir kurumsallık kazandırmak ve Tekirdağ Ülkü Ocakları'nı bir yere taşıyabilmek bunu hep birlikte yapacağız Allah'ın izniyle. Malkara Ülkü Ocakları başkanlığına bugün itibariyle Ahmet Aksay'ı atamış bulunuyoruz. Allah hayırlı ve mübarek etsin. Allah utandırmasın" dedi.

Malkara Ülkü Ocakları Başkanlık görevine getirilen Ahmet Aksay, "Şehitlerimizin bizlere emanet ettiği Ülkü Ocakları'nı kanımızın son damlasına kadar Türkiye'nin her yerinde ve Malkara'da elimizden geldiğince en ileri seviyeye getirmek için kanımızın son damla kanına kadar başarıyla davamızı sürdüreceğiz" dedi.
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malkara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malkara ilinden Malkara Ülkü Ocakları'nda görev değişimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 11 Aralık 2020 tarihinde saat 15 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Malkara Ülkü Ocakları'nda görev değişimi haberi güncellenecektir.

TEKİRDAĞ NAMAZ VAKİTLERİ

21 Ocak 2021, Perşembe
 • İmsak
  06:53
 • Güneş
  08:23
 • Öğle
  13:26
 • İkindi
  15:57
 • Akşam
  18:20
 • Yatsı
  19:44
Sayfa Başı