NİĞDE HABERLERİMERKEZ HABERLERİ

Vali Şimşek: Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran en değerli varlıklarımız

DHA
18.03.2020 - 11:58 |Son Güncelleme :
DHA

Vali Şimşek: Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran en değerli varlıklarımız

Andaç ARSLANPAY/NİĞDE,(DHA)- NİĞDE Valisi Yılmaz Şimşek 18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Yaşlıların dün ile bugün arasında köprü kuran en değerli varlıklar olduğunu belirten Vali Yılmaz Şimşek'in mesajı şöyle:  "Yaşlılarımıza verdiğimiz  değerin, sevgi ve saygının ifadesi olarak her yıl ülkemizde 18-24 Mart tarihleri arası Yaşlılara Saygı Haftası olarak kutlanmaktadır. Yaşlılarımız, kültürümüzü ve değerlerimizi geleceğe taşımamızı sağlayan dün ile bugün arasında köprü kuran, bilgi, deneyim ve tecrübeleriyle bizlere yol gösteren en değerli varlıklarımızdır.
Hayatlarının büyük bir bölümünü vatanına ve milletine hizmet ederek geçiren ve kazandıkları hayat tecrübeleriyle gelecek nesillere yol gösteren kıymetli büyüklerimiz, yaşamlarının her döneminde bekledikleri saygı, ilgi ve hürmeti fazlasıyla hak etmektedirler. Bu bağlamda; kıymetli büyüklerimize hassasiyetle yaklaşmak, toplumda hak ettikleri değeri göstererek kendilerini değerli hissetmelerini sağlamak, toplum olarak hepimizin en önemli görevi olmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle bir gün hepimizin yaşlanacağından hareketle, sevgi ve saygımızı bir hafta ile sınırlı tutmadan değerli büyüklerimizin Yaşlılar Haftası'nı kutlar, aileleriyle birlikte sağlıklı mutlu ve huzurlu günler geçirmelerini dilerim."

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Merkez haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Merkez ilinden Vali Şimşek: Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran en değerli varlıklarımız hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Mart 2020 tarihinde saat 11 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vali Şimşek: Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran en değerli varlıklarımız haberi güncellenecektir.

NİĞDE NAMAZ VAKİTLERİ

26 Mart 2020, Perşembe
 • İmsak
  05:07
 • Güneş
  06:29
 • Öğle
  12:52
 • İkindi
  16:21
 • Akşam
  19:05
 • Yatsı
  20:22
Sayfa Başı