Çılgın Sedat Beylikdüzü'nde konser verdi

Güncelleme Tarihi:

Çılgın Sedat Beylikdüzünde konser verdi
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 23, 2017 10:57

Çılgın Sedat Beylikdüzü'nde konser verdi

Haberin Devamı

İSTANBUL,(DHA)- BEYLİKDÜZÜ Yaşam Vadisi bu kez Çılgın Sedat lakabı ile tanınan sanatçı Sedat Kapurtu’yu ağırladı. Sahne performansı ile göz dolduran sanatçı vadiyi dolduran kalabalığa keyifli bir akşam yaşattı. Sahneye çocuklarını da alan sanatçı, bir süredir oğlu Siraç’ın hastalığı üzerinden yapılan olumsuz yorumlara ilişkin, “Allah yarına bırakır kimsenin yanına bırakmaz” dedi ve adalet karşısında karşılaşacaklarını söyledi. 

Açıldığı günden bu yana birçok etkinliğe sahne olan Yaşam Vadisi bu kez Çılgın Sedat lakabı ile tanınan sanatçı Sedat Kapurtu’yu ağırladı. Sahne performansı ile göz dolduran sanatçı vadiyi dolduran kalabalığa keyifli bir akşam yaşattı. Aynı zamanda bir Beylikdüzü sakini olan Çılgın Sedat’ı dinlemeye vatandaşların yanı sıra çekimleri devam eden ve senaryosunu sanatçının yazdığı“Benim Adım Osssmannn” filminin oyuncuları, Başkan Yardımcıları ve Meclis üyeleri de geldi.

Tatile gidemeyen komşuları ile Yaşam Vadisi sahnesinin tadını doyasıya çıkaran Çılgın Sedat her zevke hitap eden şarkılarının yanı sıra zaman zaman sahneye aldığı dinleyicileriyle yaptığı sohbetlerle de büyük alkış aldı. Halaylar ve oyunlarla geçen konser sırasında küçük oğlu Yağızda küçük bir dans şov gerçekleştirdi.

"ALLAH KİMSEYİ EVLADI İLE SINAMASIN"

Sanatçı konser sırasında oğulları Siraç ve Yağız’ı da sahneye alarak sosyal medyada 14 günlükken beyin kanaması geçirerek engelli kalan büyük oğlu Siraç hakkında yapılan olumsuz yorumlara da yanıt verdi. “Allah kimseyi evladı ile sınamasın” diyen sanatçı “Oğluma söz verdim o kişileri bulacağım ve adalet karşısında karşılaşacağız. Allah yarına bırakır kimsenin yanına bırakmaz" diye konuştu.

Konser sonrası sanatçıya Beylikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Mülayim Demirtaş ve Meclis Üyesi Ahmet Bağbekleyen çiçek ve plaket takdim etti.

(FOTOĞRAF)

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!