Kalite ödülleri sahiplerini buldu

Güncelleme Tarihi:

Kalite ödülleri sahiplerini buldu
Oluşturulma Tarihi: Ocak 28, 2023 10:41

Bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Uluslararası Kalite Ödülleri sahiplerini buldu.

Haberin Devamı

Sunuculuğunu ünlü isimler Özlem Yıldız ve Doğancan Özadlı’nın yaptığı 18 Ocak’ta Oryapark Crown Plaza’da düzenlenen gecede 5 kategoride 70 ayrı sektörde işinsanı ile girişimci ödüllerin sahibi oldu. 3 yıldır başarı ödüllerine layık görülen Mirbey Group Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Parlakyiğit, bu sene de “Yılın en iyi girişimici iş adamı” ödülün sahibi oldu.

‘BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ’

Büyüyen ve istihdamını arttıran inovatif projeleriyle, birbirinden farklı 7 sektörde faaliyet gösterdiklerinin altını çizen Mirza Parlakyiğit, savunma sanayisinden kozmetiğe, enerjiden, otomotive kadar birçok farklı alanda yatırım ve projelerini sürdürdüklerini söyledi. Bu yıl da Uluslararası Kalite Ödülleri’nde kendisine yer verilmesinden duyduğu mutluluğu dile getiren Parlakyiğit, “Bu yıl ihracat yaptığımız ülke sayısını 57’ye yükselttik. Farklı sektörlerdeki yatırım ve girişimlerimizle, ülke ekonomisine de değer katmaya gayret ediyoruz” diye konuştu.

Haberin Devamı

ÜNLÜ İSİMLER SAHNE ALDI

Ödül töreninde ayrıca yılın en başarılı içecek markası Juss Meyve Suları adına Oğuz Gıda CEO’su Enes Örer, Rheinpack Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Çolakoğlu gibi iş insanlarına da ödülleri verildi.
Ünlü şarkıcı Burcu Güneş’in sahne aldığı gecede Ekin Uzunlar, İclal Aydın gibi ünlü isimler de yer aldı.

BAKMADAN GEÇME!