ANTALYA HABERLERİ

ANTALYASPOR SAHİPSİZ KALMAZ

HABER MERKEZİ
21.01.2021 - 09:13 |Son Güncelleme :

Öztürk ailesinin şok istifası sonrası Antalyaspor Kulübü Derneği ve Antalyaspor Vakfı Başkanlığı görevini devralan Mustafa Yılmaz, Hürriyet'e konuştu, camiaya birliktelik çağrısı yaptı.

HABER MERKEZİ

ÖZTÜRK ailesinin aldığı şok istifa kararı sonrası Antalyaspor Kulübü Derneği ve Antalyaspor Vakfı Başkanlığı görevini devralan Mustafa Yılmaz, Hürriyet’e konuştu. Ali Şafak Öztürk ve Fikret Öztürk’ün aldığı karara saygı duyulması gerektiğinin altını çizen Yılmaz, “Öztürk ailesinin katkıları ortada. Alınan karar camiamıza hayırlı olsun” diye konuştu.

TOPLANTILAR BAŞLADI

Bundan sonra yürütülecek süreci planlamak adına dernek ve vakıfta görev yapan isimler bir araya gelerek yol haritası çizeceklerini kaydeden Yılmaz, “9 Şubat tarihinde yapmayı planladığımız kongreye kadar süreci en iyi şekilde yöneteceğim. Herkesin fikri alınıp doğru bir yönetim oluşturmamız gerekiyor. O yüzden hızlı hareket ediyoruz” dedi.

ŞÜKRAN DUYMALIYIZ

“Antalyaspor hiç bir döneminde sahipsiz kalmadı” diyen Yılmaz, sözlerine şöyle devam etti: “Artık doğru bir gelenek oluşturmalıyız. Gerek başkanlık yapmış gerek kurullarda görev almış isimlere şükran duymamız gerekiyor. Bu isimleri sürekli eleştirmek yerine takdir etmeliyiz. Böyle yaparsak bundan sonraki süreçte insanlar Antalyaspor’da görev almaktan korkmaz.”

ANTALYA RAHAT OLSUN

“Hep bir önceki dönemde görev yapanların eksiklerini sorgulamak yerine onlara teşekkür edelim ki bağlarımız kuvvetlensin. Ben de bu kritik süreç içinde bunu yapmaya çalışacağım. Başarılı olacağımı da düşünüyorum. Antalyalılar da rahat olsun. Antalya’ya hizmet edecek, Antalyaspor’u daha iyi yerlere getirecek değerli isimler var.”

ELEŞTİRİYE İZİN YOK

“Açıkça söylüyorum; başkanlık sürecimde hiç kimseyle ilgili eleştiriye izin vermeyeceğiz. Çünkü içinde bulunduğumuz süreçte birlik olmak zorundayız. Antalyaspor bu kentin en önemli markası. Kolay olan eleştirmek, yapılması gerekense bir arada durmak. Şu anda parçalanmaya gerek yok. Başka şehirlerden bu tür örnekleri almalıyız.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden ANTALYASPOR SAHİPSİZ KALMAZ hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Ocak 2021 tarihinde saat 09 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ANTALYASPOR SAHİPSİZ KALMAZ haberi güncellenecektir.

ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ

04 Mart 2021, Perşembe
 • İmsak
  05:58
 • Güneş
  07:17
 • Öğle
  13:14
 • İkindi
  16:28
 • Akşam
  19:01
 • Yatsı
  20:15
Sayfa Başı