ANKARA HABERLERİ

Birleştirici gücü ilham kaynağımız

Hürriyet Haber
16.09.2020 - 00:43 |Son Güncelleme :

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın ziyaret ettiği Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, “Fethi Başkan’ın Yenimahalle’deki birleştirici gücü bizlere her zaman ilham kaynağı olmuştur” dedi.

Hürriyet Haber

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, başkan yardımcıları Yaşar Neslihanoğlu ve Erhan Aras ile birlikte Ankara Kent Konseyi’ni ziyaret etti. Başkan Yaşar, Gençlik Parkı Kabul Salonu’nda gerçekleşen ziyarette, Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz ve yürütme kurulu üyeleriyle yapılabilecek ortak çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Bir yıldır sürdürdüğü çalışmalarından dolayı kent konseyine teşekkür eden Yaşar, şunları söyledi:

ÖNCELİĞİN BELİRLENMESİ ASLİ GÖREV

“Kent konseyi kente sahip çıkmaktır. Kentin kültürüne, ekonomisine sahip çıkmak, sosyalleşmesine önem vermektir. Kentlinin birbiriyle tanışıp kaynaşmasına zemin hazırlamaktır ama bunun yanında da genel idarenin ve yerel idarenin kente yaptığı yatırımların da denetlenmesi, öncelikli yatırımların belirlenmesi, halkın yatırımlara sahip çıkmasını sağlamak kent konseyinin asıl görevidir” dedi.

TÜM KESİMLERİ BİR ARAYA GETİRDİ

Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz da, “Yenimahalle’deki birleştirici gücü bizlere her zaman ilham kaynağı olan Fethi Başkan’a hem kent konseyi ruhunun bu kentte oluşmasına sağladığı katkılar, hem kuruluşumuzdan bugüne kadar verdiği destek hem de nazik ziyareti için çok teşekkür ediyorum. Fethi Başkan Yenimahalle’de toplumun bütün kesimlerini bir araya getirme başarısını gösterdi. Biz de kent konseyi olarak bunu başarmaya çalışıyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Birleştirici gücü ilham kaynağımız hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Eylül 2020 tarihinde saat 00 43’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Birleştirici gücü ilham kaynağımız haberi güncellenecektir.

ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

16 Eylül 2020, Çarşamba
 • İmsak
  04:59
 • Güneş
  06:24
 • Öğle
  12:48
 • İkindi
  16:18
 • Akşam
  19:03
 • Yatsı
  20:23
Sayfa Başı