The Witcher 3'ün seks sahnesi için 16 saat harcandı

Güncelleme Tarihi:

The Witcher 3ün seks sahnesi için 16 saat harcandı
Oluşturulma Tarihi: Ocak 29, 2015 12:18

CD Projekt Red'in ve The Witcher serisinin merakla beklenen yeni oyunu The Witcher 3: Wild Hunt için yapımcılar tarafından yeni detaylar gelme devam ediyor. Oyunun çok konuşulacak seks sahnesi için 16 saat uğraşıldığı dikkat çekiyor.

Haberin Devamı

Oyunun baş tasarımcısı Damien Monheir'ın The Guardian'a verdiği demeçte The Witcher 3'te bizi karşılayacak olan seks sahnelerine değindi. Shiftdelete'in haberine göre oyundaki seks sahnelerinin motion capture teknolojisi ile çekildiğini belirten tasarımcı, ayrıca bu sahnelerin çekilmesi için yaklaşık 16 saat süre harcanmış.

Motion capture teknolojisine değinecek olursak bu teknoloji, Türkçemizde hareket yakalama olarak geçiyor. Gerçek ortamdaki bir eylemi veya hareketi, dijital ortama geçirmeye yarayan bu teknoloji bize daha yüksek bir gerçeklik sunuyor. Yani dolayısıyla The Witcher 3 oyunundaki seks sahneleri gerçekten çekilmiş olarak, oyunculara sunulacak.

RPG ögelerini aksiyon ve açık dünyaylabirleştirerek bizlere sunacak olan The Witcher 3: Wild Hunt, 19 Mayıs'ta PS 4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

EFSANE BİLGİSAYAR OYUNLARI

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!