ANTALYA HABERLERİ

Konyaaltı’nda Yeni Sokaklar Numaralandırılıyor

IHA
08.07.2015 - 11:44 |Son Güncelleme :

KONYAALTI BELEDİYESİ KÖYLERDE SOKAKLARI, LEVHAYLA NUMARALANDIRIYOR.

IHA

Konyaaltı Belediyesi, 30 Mart 2014 tarihi itibariyle mahalle statüsü kazanan köylerde sokakları, levhayla numaralandırıyor.
Konyaaltı Belediyesi, sınırları içinde bulunan mahallelerin sokak ve yön levhalarını yeniliyor. Sokak ve mahalle adres güncellemesi ya da daha farklı nedenlerden ötürü işlevliğini yitirmiş sokak ve yön levhaları tek tek yenileniyor.
Konyaaltı Belediyesi İmar İşleri Müdürlüğü Numarataj Servisi, 30 Mart 2014 tarihi itibariyle mahalle statüsü kazanan köylerin sokak numaralarını belirledi. Buna göre Hisarçandır, Kır, Geyikbayırı, Çağlarca, Gökçam, Karatepe ve Gökdere başta olmak üzere 23 mahallede toplam 184 sokakta numaralandırma işlemi yapıldı. 32 sokakta ise sokak levhası yenileme çalışması yapıldı.
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi’ne geçilmesiyle birlikte, adres tespitlerinin kolaylıkla yapılabilmesi bakımından sokak ve yön levhalarını yenilediklerini söyledi. Başkan Böcek, cadde üzerinde levhaların tümüyle yenilendiğini ve binaların kapı numaralama çalışmalarının tamamlandığını kaydetti. Başkan Böcek, bununla birlikte 30 Mart 2014 tarihi itibariyle mahalle statüsü kazanan köylerde, sokak levhası çalışmalarını da büyük ölçüde tamamladıklarını belirterek, yeni tabelalarda yer alan sokak ve mahalle isimleri ile tanıtım numaralarının, vatandaşların adres bulmasında kolaylık sağladığını ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Konyaaltı’nda Yeni Sokaklar Numaralandırılıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Temmuz 2015 tarihinde saat 11 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Konyaaltı’nda Yeni Sokaklar Numaralandırılıyor haberi güncellenecektir.

ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ

08 Mayıs 2021, Cumartesi
 • İmsak
  04:16
 • Güneş
  05:49
 • Öğle
  12:59
 • İkindi
  16:46
 • Akşam
  19:59
 • Yatsı
  21:25
Sayfa Başı