MENÜ
R

İster üniversiteye yeni başlıyor ol, istersen de üniversite şehrine geri dönen bir öğrenci... Yaşam alanının stilini oluştururken; evinin her detayıyla iyi hissetmek çok önemli.  Öğrenci evini tasarlarken sana yardımcı olacak 8 parçayı sıraladık.

Rahat bir koltuk

Öğrenci evinin demirbaşı, üzerinde en çok vakit geçirilen yer kuşkusuz koltuk. Bu yüzden seçimlerini yaparken iyi karar vermelisin. Geniş arkadaş gruplarını ağırlayabileceğin bir L koltuk hem bir buluşma, hem de bir konfor noktası. Aynı zamanda misafirlerinin de kalabileceği, yatak olabilen L koltuklar mükemmel bir seçim. Fonksiyonellikten ziyade stile yatırım yaparım diyorsan, modern formlarıyla dikkat çeken koltukları tercih edebilirsin. Her evin stiline uygun, net ve keskin çizgilere sahip bir koltuk seçimi yapman, ev dekorasyonunda sana kolaylık sağlayacak.

Stil sahibi bir koltuk keşfet

L koltuğu keşfet

Diğer koltukları keşfet

Yardımcı oyuncu: İkinci kanepe

Misafirlerini ağırlarken destek ondan geliyor. Tek kişilik konfor sunan kanepeleri kullanabilirsin. Sevdiğin filmi izlerken ya da çok sevdiğin şarkıyı dinlerken kendinle baş başa kalacağın bir alan oluşturabilirsin. Seçimini yaparken beğendiğin kanepenin sırt ve oturum yumuşaklığı detaylarını iyice gözden geçirmeyi unutma!

İkili kanepeyi keşfet!

Okuma koltuğunu incele!

Kanepe grubunu keşfet

Motivasyonu yüksek bir çalışma alanı

Bir öğrenci evinde çalışma masası olmazsa olmaz. Sınavlarına ya da projelerine hazırlanırken seni iyi hissettirecek kullanışlı çalışma masalarına göz atabilirsin. Ham ahşap görünümlü çalışma masaları her öğrenci evi için uygun. 

Modern bir masa keşfedin!

Çok amaçlı bir masa keşfedin!

Çalışma masalarını keşfet

Renkli Perdeler

En önemli tamamlayıcıların başında perdeler geliyor. Renkli bir stilde, enerjisi yüksek desenli perdeler sakin yalın stile sahip yaşam alanları için iyi seçim. Grafik desenlere şans verebilirsin.

Üçgen desenli perdeyi keşfedin

Zigzag desenli perdeyi keşfedin

Diğer perdeleri keşfedin

Yerden aydınlatma

Aydınlatma, ev stilini ve zevkini göstermek için çok önemli bir detay. Daha yumuşak ve rahatlatıcı bir ışık yaymak için lambaderler harika bir seçenek. Dinlendirici etkinin yanında gözü de yormayan bir aydınlatma ile evinin huzurlu yanını ortaya çıkartabilirsin.

Üç ayaklı lambaderi inceleyin

Gövdeli lambaderi keşfedin

Diğer lambaderleri keşfedin

Stil sahibi bir kitaplık

Kitaplıklar kitaplarının yanı sıra sevdiğin objelerin ya da dekoratif aksesuarların için de bir gösteri alanı. Stilini yansıtan şekilde dizayn edilmiş bir kitaplığa eşlik eden puf ya da dekoratif sepetlerle; kendi küçük okuma köşeni yaratman mümkün.

Çok amaçlı kitaplık keşfedin

Kapaklı kitaplığı inceleyin

Kullanışlı kitaplıkları keşfedin

Bitkilerle yeşil bir kurgu

Yeşil bir dokunuş yaşam alanın için olmazsa olmazların başında geliyor. Bitkiler, bir odayı sadeleştirmenin en etkili yollarından biri olarak biliniyor. Aynı zamanda oksijen kaynağı da oluşturuyor. Bakılması kolay olduğu için kaktüsleri ya da sukulentleri tercih edebilirsin. Ayrıca yapay bitkilerle de odana biraz hareket katabilirsin.

Sukulent'i keşfedin

Afrika Süet Ağacı'nı inceleyin

Diğer bitkileri de inceleyin

Tablolarla ilham noktası

Evini renklendirmek için en pratik çözüm tablolar. Farklı desen ya da mottolardan oluşan tablo setleriyle duvarlarında ilham noktası oluşturabilirsin. Soyut ya da illüstratif tablolar evde sanatsal bir etki yaratmak için birebir.

''Stay Positive'' tablo seti

Soyut tablo seti

Tablo gruplarını keşfedin