MENÜ
R

29 Ülkeden 300 Üniversite ve Kolej Türkiye'de 
Aileler yurt dışı eğitim ile çocuklarının dünyasını değiştiriyor!

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

Çocuklarının geleceğini güven altına almak isteyen ebeveynlerin sıkça tercih ettiği yollardan biri yurtdışı eğitim oluyor. Son yıllarda artan genç işsizliği ve gelecek kaygıları yurtdışı eğitim yaşının gün geçtikçe düşmesine sebep oluyor. Aileler çocuklarına yurtdışında eğitim aldırarak hayata 1-0 önde başlamalarını istiyor.

 

Yurtdışı eğitime karar verdikten sonra ailelerin en çok zorlandığı konu ise eğitim kurumu seçimi oluyor. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları 2001 yılından bu yana dünyanın en saygın eğitim kurumlarını Türkiye’de bir araya getirerek ailelerin en doğru kararı verebilmesini sağlıyor. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarında dil okulundan liseye, üniversiteden yüksek lisansa, sertifika programlarından çalışmalı programlara kadar pek çok alternatif yer alıyor.

 

Yurtdışı eğitime dair en doğru tercih yapmak isteyenler 21-27 Ekim tarihleri arasında İzmir, Ankara ve İstanbul’da düzenlenen fuarlarda buluşuyor. İşte detaylar...

Çocuğunuz Dünyanın en iyi 60 üniversitesinden birinde eğitim alabilir!

Yurtdışında eğitim, bir çocuğa iyi bir gelecek sağlamak için atılacak en doğru adımlardan biri… Fakat yurtdışında alınacak eğitim herhangi bir üniversitede olmamalı! Kaliteli, güvenilir ve dünya çapında saygı gören bir üniversite seçimi yapmak, hem bütçenin ve zamanın boşa gitmesini önleyecektir.

Peki ya bu kaliteli, güvenilir ve saygın eğitim kurumlarını nasıl seçeceksiniz? Bu konuda IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları ailelerin en büyük yardımcısı oluyor. Dünyanın en iyi üniversiteleri her yıl olduğu gibi bu yıl da IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları kapsamında ülkemize geliyor. Dünyanın en iyi 1000 üniversitesinin 60’ı IEFT Fuarlarında Türkiye’deki aileler ve öğrencilerle buluşmayı bekliyor. Çocuğunun geleceği için en doğru adımı atmak isteyen ailelerin; ayaklarına kadar gelen fırsatı kaçırmadan fuarı ziyaret etmeleri yeterli olacak. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları “Konu çocuğunuzun geleceğiyse vasat olanla yetinmeyin en iyiyi hedefleyin ve dünyanın en iyileri listesindeki üniversitelerle yüz yüze görüşün!” diyerek tüm aileleri fuara davet ediyor.

21-27 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan fuar kapsamında Amerika, Kanada, Japonya ve Kore gibi ülkelerin de içerisinde bulunduğu 29 ülkeden 300 eğitim kurumu fuarda sizlerle görüşmeyi bekleyecek!

Online Davetiye Almak İçin Tıklayınız!

Yurtdışı eğitime liseden başlamak yurtdışında üniversite kabulünü kolaylaştırıyor!

Günümüzde yurtdışı eğitim yaşının yıldan yıla düştüğünü belirtmiştik… Son yıllarda yurtdışında eğitim arayan ailelerinin pek çoğu lise seviyesindeki okulları araştırıyor. Bunun en önemli nedeni; yurtdışında bir liseden mezun olan gencin dünyanın en iyi üniversitelerine giriş şansını artırması… Yurtdışında liseden mezun olan gençler herhangi bir sınava girmeden, TOEFL, IELTS gibi yabancı dil sınav sonuçlarına gerek duymadan dünyanın en iyi üniversitelerine başvurabiliyor. Liseyi yurtdışında okuyan gençler üniversiteye de zorlanmadan kabul alabiliyor.

Çocuğu için yurtdışında lise arayan aileler IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarında dünyanın en prestijli liseleriyle bire bir görüşme imkânı yakalıyor. Dünyanın en iyi liseleri IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları kapsamında Ankara, İzmir ve İstanbul’da ailelerle bir araya geliyor. Lise arayışında olan tüm aileler online davetiyeleriyle IEFT Fuarlarına katılabilir, fuar kapsamında düzenlenen seminerlerde okullar hakkında bilgi alabilir ve çocukları için en güvenilir tercihi yapabilir…

Online Davetiye Almak İçin Tıklayınız!

Son yılların en popüler eğitimi Yaz Okulları!

Yurtdışında eğitim artık okul öncesi çağdan başlıyor… Ebeveynler çocuklarının ilerleyen yaşlarında dil sıkıntısı çekmesini istemedikleri için küçük yaşlarda bunun önlemini alıyor. Ebeveynler yaz tatillerini çocuklarına yurtdışında dil eğitimi aldırarak geçiriyor.

Dünyanın en iyi üniversitelerinin açtığı yaz okulu programları ailelerin sadece dil eğitimi aldırmasını değil çocuklarını geleceğe hazırlamasını da sağlıyor. Harvard, Cambridge ve Oxford gibi üniversiteler açtıkları yaz okulu programlarında çocuklara İngilizce öğretmenin yanı sıra onları geleceğe de hazırlıyor. Çocuklar bu programlarda dünyanın en iyi üniversitelerine giriş yollarını öğrenirken, kendi ilgi alanlarına göre dünyanın en iyi hocalarından ders alma imkanı yakalıyor.

Okul öncesi ve ilk öğretim çağındaki çocuklarına yurtdışında dil eğitimi aldırmak isteyen aileleri onları yalnız bırakmamayı tercih edebiliyor. Çocuğuyla birlikte yaz okulu programlarına katılmak isteyen aileler arzu ederlerse eğitim hayatlarına geri dönebiliyor. Çocuklar yaz okuluna giderken, aileler dil eğitimi ya da sertifika programlarına katılabiliyor.

Online Davetiye Almak İçin Tıklayınız!

Yurtdışında eğitim almak sanıldığı kadar zor değil!

Son dönemde artan döviz kuru yurtdışı eğitim hayallerini zora sokabiliyor. Maddi açıdan sıkıntı yaşamak istemeyen gençler yurtdışındaki çalışmalı programlara katılabiliyor. İngiltere, Amerika, Kanada ve Avrupa ülkelerinde açılan çalışmalı programlara katılan gençler eğitim masraflarını karşılayacak kadar para kazanabiliyor.

Çalışmalı program alternatifleri dil eğitiminden üniversiteye ya da sertifika programlarına kadar uzanabiliyor. Ayrıca üniversiteden yeni mezun olanlar da çeşitli staj ve çalışma imkanları yakalayabiliyor. Öğrenciler; Amerika, Kanada, Avustralya, İngiltere, İrlanda, Malta gibi ülkelerde çalışarak eğitim alma imkânı yakalıyor. 

Online Davetiye Almak İçin Tıklayınız!

Yabancı dil sorununa yurtdışında çözüm bulun!

‘İngilizceyi anlıyorum ama konuşamıyorum’ çok sık kurduğunuz bir cümle mi? Eskiden anlaşılabilir bir bahane olan anlayıp da konuşamamak üzerine pek çok şaka da yapıldı ama çoğu eskisi kadar komik gelmiyor. Çünkü günümüz dünyasında İngilizce bilmek bir zorunluluk. Küreselleşen dünyada özellikle iş hayatında İngilizce bilmemek gibi bir şans yok! İş ilanlarına baktığınızda aranan gereklilikler arasında ilk belirtilen yabancı dil bilgisi oluyor. Durum böyle olunca tüm dünya hızlı ve verimli şekilde yabancı dil öğrenmek için yurtdışında eğitim yolunu tercih ediyor.

Yurtdışında alınan dil eğitimi sınıfların içinde sıkışıp kalmıyor… O şehirde yaşarken, alışveriş yaparken, yurt arkadaşlarıyla konuşurken, eğitmenlerinden destek isterken, çamaşırhanede çamaşır yıkamayı çözmeye çalışırken, yol sorarken, kahve alırken yani hayatın içindeyken öğreniliyor… Bu sebeple öğrenciler hızlı bir ilerleme kaydediyor.

Siz de yurtdışında dil eğitimi konusunda bilgi almak istiyorsanız IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarında bir araya gelen dünyanın en kaliteli ve saygın dil okullarıyla görüşebilirsiniz…

Online Davetiye Almak İçin Tıklayınız!

YURTDIŞI EĞİTİME DAİR TÜM FIRSATLAR 21-27 EKİM TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL – ANKARA VE İZMİR’DE İEFT YURTDIŞI EĞİTİM FUARLARI'NDA!