MENÜ

Yavuzselim Tepesi

Yavuzselim Tepesi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Yavuzselim Tepesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Yavuzselim Tepesi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 13 Yavuzselim Tepesi haberi bulunmuştur.

Yavuzselim Tepesi Haberleri

İstanbulun 7 tepesi nerede, İstanbul hangi tepeler üzerine kuruldu

İstanbul'un 7 tepesi nerede, İstanbul hangi tepeler üzerine kuruldu?

Asırlardır dilden dile gelen 'Yedi Tepeli İstanbul' cümlesi ne anlama geliyor? Nerede bu 7 tepe? İstanbul denilince ilk akla gelen şeylerden biri şüphesiz İstanbul‘un Yedi Tepesi’dir. İstanbul Belediyesinin logosunun da üzerinde bulunan, şairlerin şiirlerine konu olmuş bu yedi tepe nerede biliyor musunuz?

2.02.2015Keyif
İstanbul’da 11 ilçede elektrik kesintisi

İstanbul’da 11 ilçede elektrik kesintisi

İstanbul’un Adalar, Bağcılar, Başakşehir, Beyoğlu, Büyükçekmece, Kadıköy, Küçükçekmece, Güngören, Sarıyer, Silivri ve Şişli ilçelerinde, Perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.

23.02.2016Gündem
Erzurum Seferi - 1

Erzurum Seferi - 1

Akatürk Havalimanında, 104 numaralı kapıya geçip oturuyorum. Kitabımı okumaya çalışıyorum ama ne mümkün, karşıda bir küçük oğlan, kara bir yer cücesi, nefes almadan konuşuyor, üstelik mıgıgı. Ne dediği de belli değil. Annesi, fenalık gelmiş, bayılmak üzere. Bu arada, daracık mavi fitilli balıkçı yaka kazağı, kızıl röfleli siyah saçlarıyla anne de anne yani. İtalyanlar’ın bir atasözü vardır, “Anneye göz koyan, çocuğunun saçını okşar!” gibi bir şey. Yok yok, ulvî bir vazife için çıktık yola, konuyu dağıtmayalım.

22.04.2004Kelebek