MENÜ

Toki Kura

Toki Kura ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Toki Kura haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 457 Toki Kura haberi bulunmuştur.

Toki Kura Haberleri

TOKİ Kayaşehir evleri için başvurular ne zaman 2018 TOKİ kura çekilişi

TOKİ Kayaşehir evleri için başvurular ne zaman? 2018 TOKİ kura çekilişi

2 Nisan’da başlatılan TOKİ Kayaşehir başvuruları devam ediyor. Başvuru sonuçları 25 Nisan günü noter huzurunda kura çekilişi belli olacak. Peki, TOKİ Kayaşehir başvuruları nereye yapılır, başvuru şartları neler? İşte TOKİ Kayaşehir başvuru süreciyle ilgili merak edilen tüm detaylar!

6.04.2018Gündem
TOKİ kura başvurusu nasıl yapılır İşte, başvuru şartları

TOKİ kura başvurusu nasıl yapılır? İşte, başvuru şartları

TOKİ kura başvuru şartları, kentlerinde yapılan konutlara sahip olmak isteyen vatandaşların sorguladığı konular arasında yer aldı. Alt Gelir Grubu ve Emekli vatandaşların araştırdığı TOKİ kura başvuru şartları, beraberinde bazı şartları da yanında getirecek. Peki, ev sahibi olmak için başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların araştırdığı TOKİ kura başvuru şartları neler olacak? İşte, vatandaşların merak ettiği genel şart bilgileri

16.04.2018Ekonomi
TOKİ evleri sahiplerini buldu... İşte Kayaşehir kura sonuçları tam liste

TOKİ evleri sahiplerini buldu... İşte Kayaşehir kura sonuçları tam liste

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) Toplu Konut Uygulamaları kapsamında İstanbul Kayaşehir'deki 605 için kura çekildi. Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezinde bugün sabah 10.00'da başlayan kura çekilişi sonucunda TOKİ evlerinin sahipleri belirlendi. Başvuruda bulunan bazı adaylar, çekilişi canlı olarak takip etti. Peki TOKİ Kayaşehir kura çekiliş sonuçları nereden ve nasıl öğrenilir?

24.04.2018Ekonomi
TOKİ Silivri konutları kura çekilişi | İşte, TOKİ Silivri kura sonuçları

TOKİ Silivri konutları kura çekilişi | İşte, TOKİ Silivri kura sonuçları

Başvuruları 18-29 Haziran'da yapılan bin 356 konutun 934 adedi "alt gelir grubu", 422 adedi ise "orta gelir grubu"nda bulunan vatandaşlara yönelik satışa sunulan İstanbul Silivri'deki TOKİ konutlarının kura çekimi tamamlandı. Peki, TOKİ Silivri kura sonuçları nasıl öğrenilir?

11.07.2018Gündem
Çankırı Toki kura çekilişi sonuçları saat kaçta belli olacak

Çankırı Toki kura çekilişi sonuçları saat kaçta belli olacak?

Çankırı Toki Evleri projesindeki dairelerin kuraları bugün çekiliyor. Alt gelir grubu ve orta gelir grubu olmak üzere 2 ana kategoride gerçekleşecek olan Çankırı Toki kura sonuçları neticesinde 502 konut projesi sahibini bulacak. Peki, Çankırı Toki kura sonuçları saat kaçta açıklanacak?

27.07.2018Gündem
TOKİden 35 ilde kurasız satış… İşte kurasız konutlar için başvuru şartları

TOKİ'den 35 ilde kurasız satış… İşte kurasız konutlar için başvuru şartları

Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) kurasız konutları için başvurular başladı. Türkiye’nin 35 ilinde 5 bin 543 konutu açık satış yöntemi ile satışa sunan TOKİ, vatandaşları resmi web sayfası üzerinden bilgilendiriyor. İşte, TOKİ’nin kurasız konutlarıyla ilgili detaylı bilgiler.

30.08.2018Ekonomi
TOKİ kura çekilişi ne zaman O kategorilerde başvurular devam ediyor

TOKİ kura çekilişi ne zaman? O kategorilerde başvurular devam ediyor

TOKİ başvuruları için genel müracaat süreci sona ererken gözler kura çekilişi aşamasına çevrildi. 4 farklı kategoride başvuruları kabul eden TOKİ, genel başvuruları 22 Mart'ta tamamlamış, emekliler, şehit aileleri ve engelli vatandaşlar için müracaat sürecini erişime açmıştı. Peki, TOKİ, kura çekilişi ve sonuçları ne zaman erişime açılacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

2.04.2019Ekonomi
TOKİnin sosyal konut projesi başvuru süreci sona erdi – Kura çekilişi ne zaman

TOKİ'nin sosyal konut projesi başvuru süreci sona erdi – Kura çekilişi ne zaman?

TOKİ’nin 67 ilde 140 projeyle hayata geçireceği 50 bin yeni sosyal konut projesi için başvuru süreci sona erdi. TOKİ projesine toplamda 636 bin 787 kişi başvurdu. Şimdi ise gözler sonuçların açıklanacağı tarihte. Peki, TOKİ kura çekilişi ne zaman yapılacak?

22.04.2019Gündem
TOKİ kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ çekilişiyle ilgili merak edilenler

TOKİ kura çekilişi ne zaman yapılacak? TOKİ çekilişiyle ilgili merak edilenler

Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ) İstanbul, İzmir, Ankara dahil 67 ilde gerçekleştireceği 50 bin yeni sosyal konut projesinde başvurular geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştı. Ülke genelinde 600 binden fazla vatandaşın başvurduğu TOKİ kuraları için heyecanlı bekleyiş devam ederken, vatandaşlar da kuraların ne zaman çekileceğini merak etmeye başladı. Peki, 2019 TOKİ kuraları ne zaman çekilecek? İşte, İstanbul, Ankara ve İzmir dahil TOKi kura çekilişlerinin yapılacağı tarihle ilgili bilgiler.

27.04.2019Gündem
TOKİ Ankara kura çekim tarihleri belli oldu | İstanbul TOKİ kuraları ne zaman yapılacak

TOKİ Ankara kura çekim tarihleri belli oldu? | İstanbul TOKİ kuraları ne zaman yapılacak?

Yurt genelinde ev almak isteyen vatandaşları ev sahibi yapan ve 50 bin sosyal konut projesi kapsamında 67 ilde gerçekleşecek olan TOKİ kuralarında Ankara için kura çekim tarihleri belli oldu. Bununla beraber İstanbul'da Ayazma, Kayaşehir, Tuzla konutları için TOKi'ye başvuruda bulunan vatandaşlar, İstanbul kura tarihlerini merak etmeye başladı. Peki, İstanbul TOKİ kuraları ne zaman yapılacak? İşte, o konu hakkında bilgiler.

1.05.2019Ekonomi
TOKİnin 50 bin yeni konutu için kuralar çekildi

TOKİ'nin 50 bin yeni konutu için kuralar çekildi

TOKİ tarafından 50 bin yeni Sosyal Konut Projesi kapsamında Konya’da talep toplanan projelerin kurası gerçekleştirildi.

12.05.2019Ekonomi
İstanbul da dahil 21 ilde konut ve iş yeri satışı yapılacak 50 bin TLden başlayan fiyatlarla...

İstanbul da dahil 21 ilde konut ve iş yeri satışı yapılacak! 50 bin TL'den başlayan fiyatlarla...

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 22 ilde 240 iş yeri ile 11 ilde 69 adet konutu Açık Artırma Yöntemi ile satışa sundu. İhaleye konu gayrimenkullerin fiyatları 50 bin TL'den başlıyor.

1.06.2019Ekonomi
TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman İstanbul ve Ankara için tarih yaklaşıyor

TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman? İstanbul ve Ankara için tarih yaklaşıyor

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ) 50 bin konut projesi kura çekilişleriyle devam ediyor. TOKİ tarafından her ilde ayrı ayrı kura çekilişi gerçekleştiriliyor. Bütün konutların kura tarihlerine TOKİ'nin resmi internet sitesi üzerinden ulaşılabiliyor. Peki, İstanbul ve Ankara için kura çekilişi ne zaman yapılacak?

4.06.2019Gündem
TOKİnin İstanbul kura çekilişi ne zaman yapılacak 2020 için 10 bin konut müjdesi

TOKİ'nin İstanbul kura çekilişi ne zaman yapılacak? 2020 için 10 bin konut müjdesi

TOKİ’nin 50 bin yeni sosyal konut projesi kapsamında İstanbul’da talep toplanan 5 projedeki 6 bin 300 konuta 318 bin 511 başvuru yapıldı. TOKİ’nin başvurular için verdiği sürenin dolması ardından sonuç tarihine yönelik araştırmalar hız kazandı. Kura sonrası hak sahibi olamayan vatandaşların yatırdığı başvuru bedelleri iade edilecek. Peki, TOKİ'nin İstanbul kura çekilişi ne zaman? İşte, o konuya dair bazı bilgiler.

21.06.2019Ekonomi
İstanbul Kayaşehir TOKİ kura sonuçları belli oluyor  TOKİ kura sonucu sorgulama ekranı

İstanbul Kayaşehir TOKİ kura sonuçları belli oluyor ! TOKİ kura sonucu sorgulama ekranı

Toplu Konut idaresi (TOKİ) tarafından başlatılan İstanbul kura çekişleri tamamlandı. Yüzbinlerce ailenin merakla beklediği kura töreni, TOKİ’nin kurumsal sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlandı. Çekilişin ardından İstanbul'da TOKİ'ye başvuru yapan vatandaşlar, çekiliş sonuçlarıyla ilgili bilgileri merak etmeye başladı. Peki, TOKİ İstanbul sorgulama ekranı açıldı mı? İşte, TOKİ kura sonucu sorgulama ekranı

26.06.2019Ekonomi
İzdiham yaşandı 68 yaşına kadar hiç evim olmadı

İzdiham yaşandı! '68 yaşına kadar hiç evim olmadı'

TOKİ 50 bin konut projesinin İstanbul Tuzla için noter huzurunda yapılan kura çekilişinde izdiham yaşandı.

1.07.2019Ekonomi
23 ilde işyeri ve konutlar satılıyor 45 bin TLden başlayan fiyatlarla...

23 ilde işyeri ve konutlar satılıyor! 45 bin TL'den başlayan fiyatlarla...

TOPLU Konut İdaresi Başkanlığı, 23 ilde 159 iş yeri ile 19 ilde 55 adet konutu Açık Artırma Yöntemi ile satışa sundu. Açık artırma 25 Temmuz'da yapılacak.

10.07.2019Ekonomi
TOKİden 4 ilde konut satışı Fiyatlar 70 bin TLden başlıyor

TOKİ'den 4 ilde konut satışı! Fiyatlar 70 bin TL'den başlıyor

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ), İstanbul başta olmak üzere 4 ilde açık artırma yöntemi ile 267 konutu cazip fiyatlarla satışa sunuyor.

25.07.2019Ekonomi
50 bin sosyal konutun hak sahipleri belli oldu

50 bin sosyal konutun hak sahipleri belli oldu

TOKİ tarafından 67 ilde 140 projede hayata geçirilen 50 bin sosyal konutun kura çekimi tamamlandı ve hak sahipleri belli oldu. 140 projeden 40'ının ise ihalesi yapılarak inşaatına başlandı.

23.08.2019Ekonomi
TOKİ kurası ne zaman yapılacak TOKİ kura çekilişi için yeni bir açıklama geldi mi

TOKİ kurası ne zaman yapılacak? TOKİ kura çekilişi için yeni bir açıklama geldi mi?

TOKİ kura çekilişiyle ilgili beklenen açıklama Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan gelmişti. 100 bin sosyal konut için 1 milyon 137 bin 982 başvuru yapıldığını bildiren Bakanlık, TOKİ kura çekiliş tarihi için de açıklamada bulundu. Peki, TOKİ kurası ne zaman yapılacak? TOKİ kura çekilişi için yeni bir açıklama geldi mi?

21.01.2020Gündem
TOKİ 2020 kura çekilişi ne zaman TOKİ çekilişi şubat ayının kaçında yapılacak

TOKİ 2020 kura çekilişi ne zaman? TOKİ çekilişi şubat ayının kaçında yapılacak?

TOKİ (Toplu Konut İdaresi ) 100 Bin Sosyal Konut projesi başvuruları geçtiğimiz ay yapıldı. Sosyal konut başvurusunda bulunan binlerce vatandaş, TOKİ'den kura tarihinin açıklanmasını bekliyor. Daha önce yapılan duyuruda kura tarihinin şubat ayında yapılacağı bildirişmişti. Peki, TOKİ 2020 kura çekilişi ne zaman yapılacak, yeni bir açıklama geldi mi? TOKİ çekilişi şubat ayının kaçında yapılacak?

16.02.2020Gündem
TOKİ İstanbul kura çekimi ne zaman İşte TOKİ Arnavutköy Başakşehir ve Tuzla kura çekim tarihleri

TOKİ İstanbul kura çekimi ne zaman? İşte TOKİ Arnavutköy Başakşehir ve Tuzla kura çekim tarihleri

TOKİ 100 bin sosyal konut projesi kapsamında düzenlenecek olan kura çekimi takvimi belli oldu. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinesinde yapılacak olan TOKİ kura çekiminde en çok başvurunun alındığı İstanbul TOKİ kura çekim tarihi de başvurularını yapan vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. TOKİ Arnavutköy Başakşehir ve Tuzla çekim tarihlerinin detayları kurumun internet sitesinden paylaşıldı. Peki, TOKİ İstanbul kura çekimi ne zaman? İşte, TOKİ İstanbul kura çekilişi hakkında ayrıntılı bilgiler...

18.02.2020Gündem
TOKİ Gaziantep kura çekimi ne zaman İşte, TOKİ Gaziantep Şahinbey, Şehitkamil, Nizip, İslahiye, Nurdağı kura tarihi

TOKİ Gaziantep kura çekimi ne zaman? İşte, TOKİ Gaziantep Şahinbey, Şehitkamil, Nizip, İslahiye, Nurdağı kura tarihi

Dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapan TOKİ 2020 kura çekim tarihi belli oldu. 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi'nde başvuruları alınan Gaziaptep'te kura çekimi tarihi açıklamanın ardından merak konusu oldu. Gaziantep kura çekimi kapsamında Şahinbey, Şehitkamil, Nizip, İslahiye, Nurdağı'ndaki evler sahiplerini bulacak. Peki, TOKİ Gaziantep kura çekimi ne zaman? İşte, TOKİ Gaziantep Şahinbey, Şehitkamil, Nizip, İslahiye, Nurdağı kura tarihi

18.02.2020Gündem
TOKİ İstanbul ve Ankara kura çekimi ne zaman TOKİ kura sonuçlar ne zaman açıklanacak

TOKİ İstanbul ve Ankara kura çekimi ne zaman? TOKİ kura sonuçlar ne zaman açıklanacak?

TOKİ: 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi'nde ilk kura çekilişi 24 Şubat'ta yapıldı. Proje kapsamında, TOKİ tarafından her ilde ayrı ayrı kura çekimi yapılacak. Kura çekilişlerinin tamamlanmasının ardından isim listeleri de yine TOKİ tarafından yayınlanacak. Peki, TOKİ İstanbul ve Ankara kura çekimi ne zaman? Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

1.03.2020Gündem
TOKİ Ankara kura sonuçları açıklanıyor – Ankara Sincan sosyal konut kura çekilişi saat kaçta

TOKİ Ankara kura sonuçları açıklanıyor – Ankara Sincan sosyal konut kura çekilişi saat kaçta?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının koordinasyonu, Hazine ve Maliye Bakanlığının desteğiyle TOKİ tarafından yürütülen 221 proje için kura takvimi geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Sosyal konut kura takvimine göre, Ankara için kura çekilişi 6 Mart'ta bugün gerçekleşecek. Peki, Ankara sosyal konut kura çekilişi saat kaçta?

6.03.2020Gündem
TOKİ kura çekilişi ne zaman TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak

TOKİ kura çekilişi ne zaman? TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

TOKİ kura sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak ediliyor. TOKİ kura çekilişi ne zaman yapılacak? Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yürütülen "100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi" hak sahibi belirleme kuralarına 23 Mart’ta Koronavirüs (KOVİD-19) tedbirleri kapsamında ara verilmişti. Son dakika açıklamasında kuraların başlayacağı tarih açıklandı.

28.04.2020Gündem
TOKİ kura çekilişi sonuçları açıklanıyor.. TOKİ Manisa ve Denizli kura çekilişi canlı yayını nereden izlenir

TOKİ kura çekilişi sonuçları açıklanıyor.. TOKİ Manisa ve Denizli kura çekilişi canlı yayını nereden izlenir?

TOKİ kura çekilişleri 28 Nisan itibari ile başladı. TOKİ canlı yayını nereden izlenir? sorusu kuraların internet üzerinden yapılacağının açıklanmasının ardından araştırılıyor. İlk kura Manisa Köprübaşı’nda saat 10:00’da, ikinci kura Manisa Akhisar’da saat 11.00’de yapıldı. Manisa Salihli kurası 13:00’de yapılıyor.

28.04.2020Gündem
Gaziantep TOKİ kura sonuçları 2020 Güneykent Gaziantep TOKİ kura sonuçları isim listesi ve canlı yayını

Gaziantep TOKİ kura sonuçları 2020! Güneykent Gaziantep TOKİ kura sonuçları isim listesi ve canlı yayını!

Binlerce kişinin merakla beklediği Gaziantep TOKİ kura sonuçları 2020 için süreç devam ediyor. 1900 konut sahibinin belirleneceği Gaziantep TOKİ kura çekilişi canlı yayın ile sahip belirleme sürecini tamamlıyor. Peki, Gaziantep TOKİ kura sonuçları isim listesi ne zaman sorgulanabilecek? İşte, Güneykent Gaziantep TOKİ kura sonuçları isim listesi 2020 sorgulama ekranı ve 2+1 ve 3+1 kura çekilişi hakkında merak edilen bazı detaylar

14.05.2020Ekonomi
Dar gelirliye konut müjdesi

Dar gelirliye konut müjdesi

Toki, arsa geliştirmek ve konut üretimini desteklemek için 19 ilde "Ön tespit çalışması" başlattı. Bu illerdeki dar gelirlileri konut sahibi yapmak için kira öder gibi taksit ve uzun vadeli projeler uygulanacak.

20.01.2003Ekonomi
Emlakçı yarıştı, 17 trilyonluk 213 konut 15 dakikada bitti

Emlakçı yarıştı, 17 trilyonluk 213 konut 15 dakikada bitti

Toki’nin Ataşehir’de satışa çıkardığı 213 konut 15 dakikada tükendi. Durumun kendilerini de şaşırttığını söyleyen TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar, ‘7-8 emlakçıyı kuyruğa sokanlar var. Bu satıştan cebimize 16-17 trilyon girecek’ dedi.

20.04.2004Ekonomi
TOKİ 14 ilde 10.557 konut satacak

TOKİ 14 ilde 10.557 konut satacak

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), "100 bin konut" hedefi kapsamında, 14 ilde, 10 bin 557 konutu Mayıs'ta satışa çıkarıyor. Konutlarda peşinat oranı yüzde 25'ten yüzde 10'a düşürüldü. Ankara-Eryaman'da yapılacak 168 lüks konut hariç, 10 bin 389 konut, kira öder gibi düşük taksitlerle ve 10 yıl vadeli olarak satılacak.

26.04.2004Ekonomi
620 konuta 9 bin 103 başvuru

620 konuta 9 bin 103 başvuru

Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ), "kira öder gibi konut" projesi kapsamında Ankara-Mamak'ta satışa çıkardığı 620 konuta, 9 bin 103 başvuru oldu. Düzce'de satışa çıkarılan 547 konut içinse başvuru 677 kişide kaldı. Başvuruların konut sayısından fazla olması nedeniyle kura çekilecek.

13.05.2004Ekonomi
Ucuz konutta kura heyecanı

Ucuz konutta kura heyecanı

TOKİ’nin Eryaman’da yapmayı planladığı ucuz konutlar için başvuran 10 bin kişiden 5 bin 529’u ev sahibi olmak için kura çekimine hak kazandı. Kura çekimi Şubat ayı içinde noter huzurunda yapılacak.

24.01.2005Ekonomi
DDK’dan milletvekiline ‘torpilli ev’ darbesi

DDK’dan milletvekiline ‘torpilli ev’ darbesi

Cumhurbaşkanlığı Devlet Denetleme Kurulu müfettişlerinin hazırladığı rapora göre, adı açıklanmayan bu milletvekili, bu dilekçeli teklifi yaparken, ‘bir grup milletvekili adına’ başvuruda bulunduğunu da söyledi.

10.03.2005Gündem
DDK’dan milletvekiline ‘torpilli ev’ darbesi

DDK’dan milletvekiline ‘torpilli ev’ darbesi

Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’in talimatıyla Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı’nın iş ve işlemlerini denetleyen Devlet Denetleme Kurulu (DDK), bu kurumda çok sayıda yolsuzluk ve usulsüzlüğü ortaya koydu.

10.03.2005Ekonomi
Ucuz konuta yoğun ilgi

Ucuz konuta yoğun ilgi

TOKİ'nin, İstanbul Halkalı ve İkitelli'de alt ve orta gelirlilere yönelik konutları yoğun ilgili görürken 1 saat içinde 30 bine yakın başvuru yapıldı.

4.07.2005Ekonomi

Yazar Sonuçları

Ermeni ‘çeribaşı’

YIL 1963... Yozgat-Akdağmadeni’nin bir dağ köyünde yedek subay öğretmen olarak yaşadığım bir anım, acaba ‘Ermeni soykırımı’ iddialarında yerini bulabilir mi?

25.04.2005