EKSTRA
MENÜ

Mehmetçik Kûtulamâre

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 6 haberi bulunmuştur.

Mehmetçik Kûtulamâre Haberleri

Mehmetçik Kûtulamâre 15. bölümde Üsküplü yakalanacak mı

Mehmetçik Kûtulamâre 15. bölümde Üsküplü yakalanacak mı?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Mehmetçik Kûtulamâre dizisinin 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Her hafta heyecan ve aksiyonun dozunun hiç düşmediği dizinin merakla beklenen fragmanı, yeni bölümün aksiyon dolu olacağının sinyallerini verdi. Yayınlanan fragmanda, emre uymamak ve devlete ait silahlara el koymaktan tutuklanan Üsküplü Ali’nin hapisten kaçtığı görülüyor. Fragmanda ayrıca, Şefik Bey'in söylediği  ‘Ali Bey şu andan itibaren kaçaktır. Kaçak olan kardeşiniz dahi olsa, doğruları söylemek zorundasınız’ sözleri dikkat çekiyor. Peki, Mehmetçik Kûtulamâre'nin 15. bölüm fragmanında başka neler var? Yeni bölümde neler olacak?

9.05.2018Televizyon
Mehmetçik Kûtulamâre dizisinin son bölümünde aksiyon arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Mehmetçik Kûtulamâre dizisinin son bölümünde aksiyon arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mehmetçik Kûtulamâre dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Üsküplü ve neferleri, İngiliz öncü birliğini yok etmek ve ellerindeki önemli bilgileri ele geçirmek için saldırıya geçti. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Mehmetçik Kûtulamâre dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

3.05.2018Televizyon
Mehmetçik Kûtulamâre dizisinin son bölümünde aksiyon arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Mehmetçik Kûtulamâre dizisinin son bölümünde aksiyon arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mehmetçik Kûtulamâre dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine aksiyon seviyesi yüksek dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Cox, Şerif Neccar’ın sadakatini kaybetmemek için Victoria ile evlenmesini sağlayacağı sözünü verdi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Mehmetçik Kûtulamâre dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.04.2018Televizyon
Mehmetçik Kûtulamâre 12. bölüm fragmanı yayınlandı | Üsküplü, Yüzbaşı Şefik’le karşı karşıya geliyor

Mehmetçik Kûtulamâre 12. bölüm fragmanı yayınlandı | Üsküplü, Yüzbaşı Şefik’le karşı karşıya geliyor!

Mehmetçik Kûtulamâre dizisi yayınlanan son fragmanıyla izleyicilerine yine aksiyon dolu anlar yaşatmaya devam etti. 19 Nisan Perşembe akşamı ekranlara gelecek 12. bölümü ile heyecanın dozunu arttıracak olan Mehmetçik Kûtulamâre dizisi yine çok heyecanlı sahnelere ev sahipliği yapacak. Yayınlanan fragmanda en çok dikkat çeken olay, Üsküplü'nün Yüzbaşı Şefik'le karşı karşıya gelmesi oldu. Fragmanda ayrıca Üsküplü, her şeyi göze alarak kendi planını uygulamak ister. Peki, Mehmetçik Kûtulamâre'nin 12. bölüm fragmanında başka neler var? Yeni bölümde neler olacak?

18.04.2018Televizyon
Yeni dizisi

Yeni dizisi

İsmail Hacıoğlu, TRT’nin yeni dizisi “Mehmetçik Kûtulamâre”nin kadrosuna dahil oldu.

28.02.2018Televizyon
Mehmetçik Kûtulamâre dizisinin son bölümünde aksiyon iyice arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Mehmetçik Kûtulamâre dizisinin son bölümünde aksiyon iyice arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mehmetçik Kûtulamâre dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine oldukça heyecanlı dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde aşiretlere mektup götürüleceğini öğrenen Cox baskın yapıp mektupları ele geçirmek için hareket geçti. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Mehmetçik Kûtulamâre dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

22.02.2018Televizyon