GeriGündem Yakalama kararı çıktı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yakalama kararı çıktı

Yakalama kararı çıktı
refid:26521634 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Uyuşturucu kullanmak ve temin etmek suçlarından 6 yıl 3 ay hapse mahkûm olan şarkıcı Deniz Seki hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Daha önce 7 ay cezaevinde yatan Seki evinde polisleri bekliyor.

‘KOKAİN satın alıp içmek’ ve ‘başkalarına uyuşturucu temin etmek’ suçlarından 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan ve cezası Yargıtay tarafından onanan şarkıcı Deniz Seki hakkında İstanbul İnfaz Savcılığı’nca yakalama kararı çıkarıldı. Yargıtay’ın onama kararının ardından “Cezaevine girmek istemiyorum. Çünkü suçsuzum” diye açıklama yapan Seki, görüldüğü yerde yakalanarak işlemlerinin yapılması için infaz savcılığına götürülecek. Seki’nin tutuklanma işlemleri yakalandığı bölgenin infaz savcılığı tarafından yapılacak.

Evinde bekliyor

Yakalama kararını medyadan öğrenen Deniz Seki, büyük bir şok yaşadı. Avukatı ile temasa geçen Seki’nin evinde polisleri beklediği öğrenildi.

Erteleme başvurusunda bulunduk

DENİZ Seki’nin iletişim danışmanı Özgür Aras şunları söyledi: “İstanbul 12’nci Ağır Ceza Mahkemesi’ne yaptığımız yeniden yargılanma başvurumuz ve Anayasa Mahkemesi’ne yaptığımız bireysel başvurumuz devam etmektedir. Aynı zamanda Deniz Hanım hakkında infazın, ekonomik, yuva kurmak ve ailevi gerekçelerle ertelenmesi konusunda savcılığa başvuruda bulunduk.”

False