GeriGündem Ücretsiz izin parası ne zaman yatacak? Bakan'dan Nakdi Ücret Desteği açıklaması!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ücretsiz izin parası ne zaman yatacak? Bakan'dan Nakdi Ücret Desteği açıklaması!

Ücretsiz izin parası ne zaman yatacak? Bakan'dan Nakdi Ücret Desteği açıklaması!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, temmuz ayına ilişkin Nakdi Ücret Desteği ödemelerinin ne zaman yapılacağına ilişkin bilgi verdi. Bu gelişmenin ardından, söz konusu ödemeleri bekleyen binlerce kişi araştırmalarına hız verdi. Peki, ücretsiz izin parası ne zaman yatacak?

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadelenin ekonomik tedbirleri kapsamında bir çok uygulamayı hayata geçiren Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, salgın sürecinden maddi olarak olumsuz etkilenen vatandaşlar için Nakdi Ücret Desteğine devam ediyor. İşte, temmuz ayı ödemeleri hakkında bilgi...

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, temmuz ayına ilişkin Nakdi Ücret Desteği ödemelerinin 7 Ağustos Cuma günü yapılmaya başlayacağını bildirdi. Bakan Selçuk, yaptığı açıklamada, temmuz ayına ilişkin Nakdi Ücret Desteği ödemelerinin yapılmaya başlayacağını belirterek, şunları kaydetti:

"Ücretsiz izne ayrılan işçilerimizin nakdi ücret desteği ödemelerini yarından itibaren gerçekleştireceğiz. Ödemeler banka hesapları üzerinden yapılacak. Sistemde IBAN bilgisi eksik veya hatalı olanların ödemeleri ise PTT aracılığıyla gerçekleştirilecek."

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False