Tatilcilerin dönüş yolculuğu başladı: İşte yollardaki son durum

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Nisan 12, 2024 15:22

9 günlük Ramazan Bayramı sebebiyle memleketlerine ve tatil bölgelerine giden tatilcilerin dönüş yolculuğu başladı. TEM Otoyolu’nun Bolu geçişinde akıcı yoğunluk yaşanıyor. Düzce geçişi İstanbul istikametinde de trafik durma noktasına geldi. 43 ilin geçiş güzergahı "kilit kavşak" Kırıkkale'de trafik yoğunluğu oluştu. Kara yolunda artan araç trafiği "dron" ile görüntülendi. Tatilcilerin Anadolu Otoyolu’nun Bolu geçişinde yarattığı yoğunluk gece saatlerinde arttı.

Haberin Devamı

9 günlük Ramazan Bayramı tatili sebebiyle 1 hafta önce memleketlerine ve tatil bölgelerine gitmek üzere yola çıkan tatilcilerin dönüş yolculuğu başladı. Türkiye’nin en önemli geçiş noktalarından biri olan TEM Otoyolu’nun ve D-100 karayolunun Bolu geçişinde tatilcilerin dönüş yolculuğu nedeniyle trafik akıcı seyrediyor.

BOLU GEÇİŞİNDE GECE SAATLERİNDE BAYRAM TRAFİĞİ YOĞUNLUĞU ARTTI

Tatilcilerin Anadolu Otoyolu’nun Bolu geçişinde yarattığı yoğunluk gece saatlerinde arttı. Otoyolun İstanbul yönünde araçlar yavaş ilerlemek zorunda kaldı. Ramazan Bayramı tatili için memleketlerine giden tatilciler dönüş yolunda araç yoğunluğuna neden oldu. Anadolu Otoyolu’nun Bolu geçişinde akşam saatlerinde başlayan araç yoğunluğu gece saatlerinde daha da arttı. Otoyolun İstanbul yönünde araçlar yoğunluk nedeniyle yavaş ilerlemek zorunda kaldı. Otoyolun Ankara yönünde ise sürücüler ulaşımda aksamalar yaşamadan yollarına devam etti. Polis ekipleri de araç yoğunluğunun yaşandığı güzergahlarda denetimlerini artırdı.

Haberin Devamı

Tatilcilerin dönüş yolculuğu başladı: İşte yollardaki son durum

EKİPLER ÖNLEM ALDI

Tatilin bitmesine 2 gün kalmasına rağmen sürücüler erkenden yola çıkarak Bolu geçişinde akıcı yoğunluk oluşturdu. Trafik, karayolları ve jandarma ekiplerince geniş güvenlik tedbirleri yollarda alınmış durumda.

Haberin Devamı

DÖNÜŞ TRAFİĞİ PAZAR AKŞAMINA KADAR SÜRECEK

İstanbul ile Ankara’yı birbirine bağlayan bir nokta olan Bolu geçişinde, dönüş trafiğinin pazar günü akşam saatlerine kadar sürmesi bekleniyor.

Tatilcilerin dönüş yolculuğu başladı: İşte yollardaki son durum

DÜZCE GEÇİŞİ İSTANBUL İSTİKAMETİNDE DURMA NOKTASINA GELDİ

Bayram tatilini memleketleri ya da tatil bölgelerinde geçirenlerin bir kısmı araçlarıyla yola çıkmaya başladı. TEM Otoyolu Düzce geçişi İstanbul istikametinde de trafik durma noktasına geldi. Trafik ekipleri herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için çalışmalarını sürdürürken, yoğunluk dron ile görüntülendi.

Tatilcilerin dönüş yolculuğu başladı: İşte yollardaki son durum

Haberin Devamı

43 İLİN GEÇİŞ GÜZERGAHINDA YOĞUNLUK ARTTI

Ramazan Bayramı'nın son gününde tatilciler, geri dönüş için yeniden yollara akın etti. Ulaşımda 43 ilin geçiş güzergahı "kilit kavşak" Kırıkkale'de trafik yoğunluğu arttı. Kırıkkale-Ankara D200 kara yolunda yaşanan araç trafiği "dron" ile görüntülendi. Kırıkkale-Kayseri D765 kara yolunda da trafik akıcı şekilde ilerledi. Karayolları tarafından trafik akışının normal seyretmesi için bölgedeki bazı kavşakları geçici olarak trafiğe kapattı. Kara yolundaki trafik yoğunluğunun hafta sonunda daha da artması bekleniyor.

Tatilcilerin dönüş yolculuğu başladı: İşte yollardaki son durum

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!