GeriGündem Striptiz fotoğraflı boşanma davası
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Striptiz fotoğraflı boşanma davası

Striptiz fotoğraflı boşanma davası
refid:14087686 ilişkili resim dosyası

Antalya'da geçen yıl 22 Nisan'da evlendiği hostes eşi Z.İ.(24) ile 3 gün süren evliliğinin ardından boşanma davası açan kabin memuru S.İ. (27), “Karım son derece iffetsiz bir yaşam tarzı sürüyor” diyerek eşinin striptiz yaparken çekilen fotoğraflarını mahkemeye delil olarak sundu.

Özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak 7 yıldır çalışan S.İ., aynı firmada işe başlayan hostes Z.B. ile kısa süren flörtün ardından 22 Nisan 2009 tarihinde evlendi. Evliliğinin 3'üncü gününde kavga eden çift, ayrı yaşamaya başladı.

Antalya 1'inci Aile Mahkemesi'ne boşanma davası açan S.İ., eşinin geçmişini araştırmaya başladı. Kısa sürede tanışıp evlendiği kadının internette sosyal paylaşım sitelerindeki fotoğraflarını gören koca, şoke oldu. Eşinin dans ederken ve striptiz yaparken çekilmiş fotoğraflarına, futbolcularla samimi pozlarına ve erkek arkadaşlarıyla yaptığı chat yazışmalarına ulaşan S.İ., bunları boşanma davasında delil olarak mahkemeye sundu.

S.İ., avukatı İsmail Attila aracılığı ile mahkemeye verdiği dilekçesinde, “Evlilik öncesi yaşam tarzını saklamıştır. Facebook yazışmalarına ve sunulan fotoğraflardaki görüntülere göre son derece iffetsiz bir yaşam tarzı sürmektedir. Sunulan tüm fotoğraf ve delillerinden bu kolaylıkla anlaşılacaktır. Gerçek anlamda bu evlilik birliği hiç yaşanmamıştır” ifadesine yer verdi.

Human Papilloma virüsü (HPV)

HEM kadında hem de erkekte genital bölgede Human Papilloma Virus (HPV) enfeksiyonu sonucu gelişen karnıbahar görünümündeki siğillerdir. Bazen tek bir bölgede, bazen birkaç bölgede, bazen topluiğne başı kadar ufak, bazen de 5 cm çapına (ender durumlarda 15-20 cm çaplı olabilir) erişebilen ağrısız kitlelerdir.

CİNSEL HASTALIK BULAŞTIRDI
Z.İ. ise açtığı karşı davada eşinden kendisine ‘karnabahar siğili’ olarak bilinen human papilloma virüsü (HPV) bulaştığını iddia etti. Eşiyle evlenmeden önce birlikte olduğunu, hamile kalıp çocuk aldırdığını belirten Z.İ., genital bölgesinde çıkan siğillerin rahim kanserine kadar ilerleyebileceğine dikkat çekerek 30 bin lira manevi tazminat ve 500 lira aylık nafaka talep etti.

Z.İ.'nin avukatı, mahkemeye sunduğu dilekçede, şu ifadelere yer verdi:
“Birlikte çıkmaya başladıktan 6 ay sonra müvekkilim, genital bölgesinde HPV hastalığına yakalandı. Doktorlar bu hastalığın partnerden geçtiğini ve rahim kanserine kadar ilerleyebileceğini söyleyince müvekkilim yıkılmıştır. Davalı olan eş müvekkilimin ilk partneri olmakla ve söz konusu hastalık bulaştıktan 6 ay sonra belirtilerini göstermektedir. Davalı, evli olmasına rağmen arkadaşları ile eğlence hayatına dalmış ve çeşitli kadınlarla beraber olmaya başlamıştır. Davacı şu an eşinden ve işinden ayrılmış, sağlığını, bebeğini kaybetmiş bir şekilde baba evine dönmüştür. Tüm bunlarla beraber tıbben hastalığı bulaşıcı olduğundan bundan sonraki hayatında evlenemeyecek, belki de bebek sahibi olamayacaktır. Bu nedenle 30 bin lira manevi tazminat ve aylık 500 lira nafaka talep etmekteyiz.”

Her iki dava önümüzdeki günlerde Antalya 1'inci Aile Mahkemesi'nde birleştirilerek görülecek.Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False