GeriGündem Son dakika: Milli Savunma Bakanı Akar'dan kritik ziyaret
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Son dakika: Milli Savunma Bakanı Akar'dan kritik ziyaret

Milli Savunma Bakanı Akar, beraberinde Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Güler ve Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Fidan ile Libya'nın başkenti Trablus'a gitti.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Güler ve Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan ile Libya'nın başkenti Trablus'a gitti.

Son dakika: Milli Savunma Bakanı Akardan kritik ziyaretMİLLİ SAVUNMA BAKANI HULUSİ AKAR LİBYA'DA


Bakan Akar ile beraberindeki Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler'in bulunduğu uçak, Trablus'taki Mitiga Havalimanı'na indi.

Libyalı yetkililerin yanı sıra Türkiye'nin Trablus Büyükelçisi Kenan Yılmaz tarafından karşılanan Akar, Libyalı yetkililerle görüşecek ve eğitim, yardım, danışmanlık unsurunu ziyaret ederek Mehmetçik ile bir araya gelecek.

Son dakika: Milli Savunma Bakanı Akardan kritik ziyaret

Dışişleri Bakanlığı'ndan gelen açıklama ise şu şekilde:

Sayın Milli Savunma Bakanımız ve Sayın Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanımızla birlikte 3 Mayıs 2021 tarihinde Libya’ya resmi bir ziyaret gerçekleştirecektir.

Ziyaret sırasında, ikili ilişkilerin ele alınması ve bölgesel konularda görüş alışverişinde bulunulması öngörülmektedir.

 

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False