Son dakika haberler: Sokağa çıkma kısıtlaması öncesi son durum!

Son dakika haberler: Sokağa çıkma kısıtlaması öncesi son durum

Son dakika haberleri... Koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması bu akşam saat 20.00'de başlayacak. Ankara'da kısıtlama öncesi pazar yerlerindeki yoğunluk dikkat çekti. İstanbul'da ise İstiklal Caddesi ve Eminönü'nde yoğunluk oluştu. İşte hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması öncesi son durum...

Haberin Devamı

Türkiye genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, hafta sonu belirli saatlerde sokağa çıkma kısıtlamasına devam edildi. İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, 28 Kasım Cumartesi günü saat 20.00'den 29 Kasım Pazar günü 10.00'a kadar ve 29 Kasım Pazar günü saat 20.00'den 30 Kasım Pazartesi günü 05.00'e kadar uygulanacak.

KISITLAMA ÖNCESİ YOĞUNLUK

Ankara'da sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde sokaklardaki yoğunluk dikkat çekti. Sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde vatandaşlar alış-veriş yaparken, sosyal mesafe ve maske takma kurallarına uydukları görüldü.

Son dakika haberler: Sokağa çıkma kısıtlaması öncesi son durum

İSTİKLAL CADDESİ'NDE YOĞUNLUK

Koronavirüs denetimlerinin sürdüğü Taksim İstiklal Caddesi'nde öğle saatlerinde yoğunluk yaşandı. Güneşli havayı da fırsat bilen çok sayıda kişi İstiklal Caddesi'ne çıktı. İstiklal Caddesi ve Taksim Meydanı'ndaki kalabalık havadan görüntülendi.

Haberin Devamı

Son dakika haberler: Sokağa çıkma kısıtlaması öncesi son durum

EMİNÖNÜ'NDE KÖPRÜ YİNE DOLDU

Koranavirüs önlemlerine rağmen Eminönü meydanında yine insan ve araç yoğunluğu oluştu. Galata köprüsünün üzeri ise yan yana balık tutan çok sayıda balıkçıyla doldu. Bölgedeki hareketlilik havadan görüntülendi.

KAYSERİ KISITLAMA ÖNCESİ BOMBOŞ KALDI

Kayseri’de koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması öncesi şehrin en işlek cadde ve sokakları sessizliğe büründü. Sokağa çıkma kısıtlamasının henüz başlamamasına karşın insanların sokağa çıkmadıkları görüldü. Şehrin en yoğun olduğu Cumhuriyet Meydanı da boş kaldı. Trafik yoğunluğunun da fazla olmadığı görüldü.

Son dakika haberler: Sokağa çıkma kısıtlaması öncesi son durum

BU VİDEO İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ankara'da belediye otobüsünde 'koronavirüs' paniği kamerada