GeriGündem Şehit Uzman Onbaşı Bünyamin Çabuk'un Adana'daki babaevinde yas
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şehit Uzman Onbaşı Bünyamin Çabuk'un Adana'daki babaevinde yas

Şehit Uzman Onbaşı Bünyamin Çabuk'un Adana'daki babaevinde yas

Kuzey Irak'ta Hakurk bölgesinde yıldırım isabet etmesi sonucu şehit olan Uzman Onbaşı Bünyamin Çabuk'un (24) acı haberi, Adana'nın Kozan ilçesinde yaşayan ailesine verildi.

Olay, Pençe 1-2 operasyonları ile koordineli olarak Hakurk'ta başlatılan operasyon bölgesinde meydana geldi. Bölgede yağmur etkili olurken, yıldırım isabet etmesi sonucu 2 yaralandı, Uzman Onbaşı Bünyamin Çabuk şehit oldu.

Şehit Çabuk'un acı haberi, Kozan'a bağlı Ağlıboğaz Mahallesi'nde yaşayan ailesine verildi. Göreve 2018'de başladığı ve bekar olduğu öğrenilen şehit Çabuk'un acı haberini evinde alan anne Feriha Çabuk, gözyaşı döktü. Şehit annesi Çabuk'u yakınları ve komşuları teskin etti.

Şehit Uzman Onbaşı Bünyamin Çabukun Adanadaki babaevinde yas
ACI HABERİ AYAKKABI BOYARKEN ALDI

Kozan'da yıllardır ayakkabı boyacılığı yapan baba Ünlen Çabuk da oğlunun acı haberini ayakkabı boyarken aldı. Şehadet haberiyle gözyaşı döken baba Çabuk, bulunduğu bölgeye yakın eczaneye alınarak sakinleştirilmeye çalışıldı. Şehit Uzman Onbaşı Bünyamin Çabuk'un evine Türk bayrakları asılırken, belediye ekipleri de taziye çadırı kurdu.

Şehit Uzman Onbaşı Bünyamin Çabukun Adanadaki babaevinde yas

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False