GeriGündem Şans Topu sonuçları ve kazandıran numaralar: 9 Haziran Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şans Topu sonuçları ve kazandıran numaralar: 9 Haziran Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da!

Şans Topu sonuçları ve kazandıran numaralar: 9 Haziran Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da!

Şans Topu sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Bugün büyük ikramiyesi ile çekilen Şans Topu'nda 1.900.229,30 TL tutarındaki ikramiyeyi 1 kişi kazandı. Sisal Şans tarafından noter huzurunda ve canlı yayında yapılan çekilişin ardından 9 Haziran Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da erişime açıldı. Şans Topu sonuç sorgulamaları online ekrandan gerçekleşecek. Gözler şimdi Şans Topu canlı çekiliş sonuçlarında. İşte, 9 Haziran 2021 Şans Topu çekiliş sonuçları ve sonuç sorgulama ekranı.

9 Haziran 2021 tarihli Şans Topu çekilişi saat 20:00’da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Şans Topu çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı. Kupon yaparak şanslarını denemek isteyen şans oyunu müdavimleri, çekiliş sonuçları ve Şans Topu sonuç sorgulama ekranına odaklandı. Şans Topu çekiliş sonuçlarını aşağıdaki ekran üzerinden sorgulayabilirsiniz. 

Şans Topu çekilişleri Çarşamba ve Pazar olmak üzere haftanın 2 günü düzenleniyor.

ŞANS TOPU SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI-TIKLAYINIZ

 

Şans Topu sonuçları ve kazandıran numaralar: 9 Haziran Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı millipiyangoonline.comda

ŞANS TOPU'NUN KURALLARI

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False